Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inchis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Inchis

    nu mai este valabil
    Ultima editare de husarul; 11.iul.2019, 13:51.

  • #2
    Felicitări!
    *** T05/JWM/GD 612

    Comentariu


    • #3
      frumos gestul, felicitari Beni !!!
      JOOLA Zelebro
      FH Joola Rhyzer Pro 45
      BH Joola Rhyzer Pro 45

      Comentariu


      • #4
        Tricourile vor ajunge la LAURENTE. Imi cer scuze de la ceilalti care au scris, insa ii voi avea pe lista pentru urmatoarele tricouri la care voi dori sa renunt. Multumesc pentru intelegere.

        Comentariu


        • #5
          Felicitari pt gest !!
          DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

          Comentariu


          • #6
            Multumesc anticipat. Daca mai ai tricouri, vrea si unchiesu 1-2 buc. +- XL Bineinteles ca platesc transportul. Destinatar : Nistor Petru, Str. Stephan Ludwig Roth, Nr. 22, Bl. 9b, Apt. 6, Mediaș, CP 551002, Tel. 0728021999. PS Nu le mai spala, sa-mi aduc aminte de mirosul din copilaria mea Câmpulung-eana.

            Comentariu


            • #7
              Beni este un baiat deosebit. De apreciat gestul sau.
              Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
              FH: Butterfly Dignics 05
              BH: Tibhar Grass D.TecS

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Petrus Vezi post
                Multumesc anticipat. Daca mai ai tricouri, vrea si unchiesu 1-2 buc. +- XL Bineinteles ca platesc transportul. Destinatar : Nistor Petru, Str. Stephan Ludwig Roth, Nr. 22, Bl. 9b, Apt. 6, Mediaș, CP 551002, Tel. 0728021999. PS Nu le mai spala, sa-mi aduc aminte de mirosul din copilaria mea Câmpulung-eana.
                Din pacate nu mai am tricouri. Pantofi ce marime purtati? As avea o pereche de pantofi de tenis de masă Yasaka, stare excelenta.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X