Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Teiuș - 20.07.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Finala - Open

    Denes Ferenc
    -------------------- Denes Ferenc 3-1
    Fancsali Kalman


    Clasament Open

    1. Denes Ferenc - Praid
    2. Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Migea Cornel - Sibiu
    Turburan Ion - Resita
    5 -- 8
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Kincses Jozsef - Praid
    Frunza Alexandru - Timișoara
    Butura Vasile - Alba Iulia
    9 -- 16
    Popa Gheorghe - Aiud
    Degianschi Obrad - Resita
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Sabau Aurel - Târnaveni
    Dumitru Florin - Arad
    Miclos Andrei - Dej
    Kromek Iulian - Cugir
    17 -- 20
    Dirlea Ioan - Aiud
    Weiss Simona - Cisnadie
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Csaky Tiberiu - Resita
    21 -- 2v gr.inf.
    Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Barac Marius - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Susan Mircea - Alba Iulia
    Bozosan Petre - Sibiu
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Bucur Dan - Cisnadie
    Fulop Attila - Aiud
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Un turneu foarte reușit , a fost o atmosfera plăcută revin cu placere. Felicitări organizatorilor

      Comentariu


      • Felicitări Fancsali Kalman!!!
        Primorac carbon tamca 5000
        fh tenergy 05
        bh rakza 7 soft

        Comentariu


        • Mulțumesc fam. Dirlea, lui Florin Apian, precum și celorlalți care și-au adus contribuția la desfășurarea acestui turneu frumos.

          Comentariu


          • Am reusit sa ajungem si trupa din Reșița acasă.
            Multumim organizatorilor pentru reusita acestui turneu si in special vreau sa multumesc fizioterapetului pentru ajutorul acordat. Imi pare rau ca nu am reusit mai mult după efortul depus.
            Felicit câștigătorii si sa ne vedem cu bine la următoarele turnee!
            Deja imi priesc si imi plac turneele de la Aiud si Teiuș organizate de Nelutu Dirlea si inimoasa sa echipă.
            PS M-am bucurat si de revederea cu Emi si duc dorul turneelor organizate de el in Amatur la Dumbrăvița.
            Ultima editare de Johnny Erasure; 21.iul.2019, 01:51.
            Blade: Mizutani ZLC
            FH Nittaku Fastarc G1
            BH Xiom Sigma II Euro

            Comentariu


            • Postat în original de FlorinBN Vezi post
              Finala - Open

              Denes Ferenc
              -------------------- Denes Ferenc 3-1
              Fancsali Kalman


              Clasament Open

              1. Denes Ferenc - Praid
              2. Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
              3 -- 4
              Migea Cornel - Sibiu
              Turburan Ion - Resita
              5 -- 8
              Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
              Kincses Jozsef - Praid
              Frunza Alexandru - Timișoara
              Butura Vasile - Alba Iulia
              9 -- 16
              Popa Gheorghe - Aiud
              Degianschi Obrad - Resita
              Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
              Ciobanu Daniel - Blaj
              Sabau Aurel - Târnaveni
              Dumitru Florin - Arad
              Miclos Andrei - Dej
              Kromek Iulian - Cugir
              17 -- 20
              Dirlea Ioan - Aiud
              Weiss Simona - Cisnadie
              Popescu Remus - Ramnicu Valcea
              Csaky Tiberiu - Resita
              21 -- 2v gr.inf.
              Chibulcutean Bogdan - Târnaveni
              22 -- 25 1v gr.inf.
              Barac Marius - Sibiu
              Comsa Dan - Sibiu
              Susan Mircea - Alba Iulia
              Bozosan Petre - Sibiu
              26 -- 30 0v gr.inf.
              Pop Danut - Dej
              Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
              Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
              Bucur Dan - Cisnadie
              Fulop Attila - Aiud
              Bravo John!!Felicitari!!

              Comentariu


              • Bravo și felicitări CRISTI și FERI.

                Comentariu


                • Bravooo, Feri ! Frumos cadou de ziua ta ! Apropos, La multi ani !

                  Felicitari, Cristi Moldovan si Marius Blaga !

                  Comentariu


                  • Felicitari, Alex Faraian !

                    Comentariu


                    • Familia Darlea și echipa lui sunt de neegalat în implicarea lor, cu tot sufletul, în organizarea turneelor. Mulțumim frumos ! Eu m-am simțit foarte bine printre at?ția prieteni.
                      Sa ne revedem sănătoși ?

                      Comentariu


                      • Felicitări pentru buna ospitalitate a participanților! Mulțumesc cu această ocazie dl Nelutu si Sotia,dl Apian,dar nu în ultimul rând celor care s-au implicat în pregătirea servirea tuturor participanților!Așa da !Revin cu mare placere!

                        Comentariu




                        • https://postimg.cc/gallery/19fkcjz38/
                          TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • Felicitari Organizatorilor,si Participantilor pentru acest turneu frumos,UN MARE BRAVO...NOTA 10.

                            Comentariu


                            • Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
                              Am reusit sa ajungem si trupa din Reșița acasă.
                              Multumim organizatorilor pentru reusita acestui turneu si in special vreau sa multumesc fizioterapetului pentru ajutorul acordat. Imi pare rau ca nu am reusit mai mult după efortul depus.
                              Felicit câștigătorii si sa ne vedem cu bine la următoarele turnee!
                              Deja imi priesc si imi plac turneele de la Aiud si Teiuș organizate de Nelutu Dirlea si inimoasa sa echipă.
                              PS M-am bucurat si de revederea cu Emi si duc dorul turneelor organizate de el in Amatur la Dumbrăvița.
                              Nota 10+++ pentru efortul tau la acest turneu,jos palaria.

                              Comentariu


                              • Felicitări tuturor premianților !

                                Comentariu


                                • Postat în original de Mitar Marius Tiberiu Vezi post
                                  Baietii care ne-au trimis la plimbare au jucat finala! Felicitari lor dar si nouă!
                                  Dacă nu stăteai atâta la,, umbra", prindeai și tu finala 😃

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                                    Dacă nu stăteai atâta la,, umbra", prindeai și tu finala ��
                                    ! E na! Las ca e ok si asa! Sa fim sanatosi si sa ne revedem cu bine!

                                    Comentariu


                                    • Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor!
                                      Jos palaria in fata lui Neluțu D?rlea care a reusit sa organizeze excelent acest turneu din toate punctele de vedere si pe toata perioada turneului a fost foarte preocupat ca pe cat posibil toata lumea sa se simta bine si sunt convins ca a si reusit!
                                      Organizarea tehnica asigurata de Florin a fost la cote inalte ca de obicei . Cupele superbe si deosebite.Felicitari colegului Avram Victor care a reusit sa aduca una la Arad
                                      Ospitalitatea a fost extraordinara practic nelipsind nimic inclusiv dulciuri si fructe si mai ales un gulas excelent realizat de Cristi D?rlea , fratele lui Neluțu D?rlea , de la care sper sa ma inspir pe viitor si sa reusesc si eu sa joc tenis de masă destins si cu zambetul pe buze cum joaca el fara a fi preocupat preponderent de rezultat si prin urmare sa ma simt foarte bine la orice turneu indiferent de rezultat deoarece suntem amatori si ar trebui sa primeze socializarea si sa venim la turnee in primul rand ca sa ne intalnim cu oameni dragi sau sa ne facem noi prieteni.
                                      Desigur de la teorie la practica este o cale lunga si eu personal nu pot sa zic ca am digerat cu zambetul pe buze eliminarea mai ales ca adversarul avea pe o fata sandwich si pe cealalta iarba si nu am inteles mare lucru din ce s-a intamplat la masa de joc
                                      Insa recent am citit un studiu care zicea ca barbatul se maturizeaza la 52 sau 54 de ani (nu mai stiu exact ) si prin urmare cred ca nu este totul pierdut si voi realiza si eu nu peste multa vreme si practic ca cel putin la nivel de amatori a castiga nu este cel mai important lucru.
                                      Si prin urmare ca un exemplu demn de urmat este colegul Roman Bogdan care desi practic nu avea sanse de-a mai prinde loc la concurs a tinut sa vina si chiar mai mult a tinut sa vina cu mine dimineata de la 6 desi putea veni si la amiaza cu alt coleg dar a tinut neparat sa stea mai mult la socializare alaturi de oameni dragi.

                                      Multumim Teiuș si sa fim toti sanatosi sa ne putem vedea cat mai des!

                                      P.S.Am apucat sa scriu doar acum ca am mai stat in zona pana ieri

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X