Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Serva nereturnabila?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Serva nereturnabila?

    Cum ați returna o astfel de serva?
    Este ideală in finaluri de meci când adversarul se așteaptă mai puțin.

    Nu am găsit filmulețul pe youtube, linkul este de pe pagina de facebook ttshop.

    https://www.facebook.com/13597664312...3673205683826/
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

  • #2
    Serva aceea se numește "Ghost serve" și a fost dusă la un nivel nemaiîntâlnit de către Ma Lin. Dar stai liniștit, Franziska a tras sigur vreo 30 de duble ca să filmeze așa ceva iar la nivel profesionist nu exista serve nereturnabile, jucătorii știu la ce distanță să stea pentru a putea returna și serve scurte și serve lungi, nu mai zic că în lumea lor rareori riscă serve decisive de genul ăsteia, ei folosind ceea ce ei numesc "opening serve".

    Se returnează cu flick cu topspin.

    Numai bine.

    - - - Actualizat - - -

    Acum că tot m-ai făcut curios, uite și videoclipul întreg

    - - - Actualizat - - -

    Nu e aceeași sală, de fapt

    Comentariu


    • #3
      Buna ziua.Pana sa invat sa returnez aceasta serva asi invata sa o dau.Ma antrenez destul de des la o serva cu efect inapoi si pot spune ca progresele sunt slabute.Imi puteti da un sfat?Multumesc

      Comentariu


      • #4
        Franziska este pantaloni scurti pe langa Ma Lin..si chiar pe langa mai slab cotatul Yoshimura Maharu..care serveste mai jos unui usor debusolat nr 1mondial Iulie 2019




        of all the things i lost i miss my mind the most

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de cata_60 Vezi post
          Franziska este pantaloni scurti pe langa Ma Lin..si chiar pe langa mai slab cotatul Yoshimura Maharu..care serveste mai jos unui usor debusolat nr 1mondial Iulie 2019




          Ma Lin a fost un adevărat terorist al sportului ăstuia, toți urau sa joace cu el fiindcă își cam lua adversarii peste picior iar cu serva asta punea cireașa de pe tort.

          As vrea însă să-l văd și pe Yoshimura cum reacționează la servele lui Xu Xin, cu adevărat cele mai bune la ora actuală .

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X