Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019", Bistrița - 31.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • 11-9 Mureș, 3-0.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Campionii primei editii a BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup este echipa MURES 1





      Felicitari!!!
      BUTTERFLY Romania
      Tel. Rasvan: 0721-223501; Magazin: 0263-214505
      E-mail: office@prosoftbn.ro
      BUTTERFLY Store Bucuresti
      Tel. Mihai: 0736-887467
      E-mail: bucuresti@prosoftbn.ro
      Facebook: https://www.facebook.com/ButterflyRomania/
      Instagram: @butterflyromania
      YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCCi...bjtiYaVxGQamQA

      http://www.tt-shop.ro
      http://www.butterfly.tt
      http://www.tenisdemasa.ro

      Comentariu


      • Vine cineva la slana? De mic dejun....

        Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

        Comentariu


        • S-a terminat?
          (Slana sau tuneul)
          Ati avut de tras la greu!
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • No, știe carecineva la cât se deschide sala Gheorghe Bozga?
            Mi-am uitat o ț?ră șalupele. 🙄
            Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

            Comentariu


            • felicitari echipei București 2, la un "milimetru" de aur !!!
              felicitari si organizatorilor pentru aceasta initiativa

              Comentariu


              • Felicitari echipei Mureș 1 pentru AUR, acesta initiativa si acesta idee este super ,pentru ca toate categoriile din amatur sunt implicati in turneu,felicitari organizatorilor pt,ca nu e usor sa organizezi un concurs cu asa multe
                echipe .

                Comentariu


                • Județul Neamț mulțumește pentru acest turneu impecabil din toate punctele de vedere cu echipe puternice si un fair play ieșit din comun.
                  Mulțumim Butterfly România!!!
                  Cu respect pt organizatori!!!
                  Mulțumim arbitrilor din oficiu nota 10!!!
                  Felicitări tuturor participanților si câștigătorilor!!!
                  Multumesc echipei mele Coroiu Andrei, Bobu Ștefan Minodor, Boboc Cosmin.
                  Sa ne vedem sănătoși!!!
                  Ultima editare de Bubucrys; 01.sep.2019, 18:06.
                  Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                  fh tenergy 05
                  bh rakza 7 soft

                  Comentariu



                  • Va salut! Va Mulțumesc pentru aceasta inițiativa! Turneu de vis cu multe orgolii! Sa ne revedem sanatosi!

                    Comentariu


                    • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                      No, știe carecineva la cât se deschide sala Gheorghe Bozga?
                      Mi-am uitat o ț?ră șalupele. ��
                      Pai s-a mai inchis ?



                      Botoșani1 multumeste organizatorilor pentru efortul depus, felicitam invingatorii pentru podium dar si invinsii pentru fairplay si participare.
                      Absolut toata lumea, de la sustinatori la jucatori si de la organizatori la arbitrii din oficiu merita un mare MULTUMESC pentru contributia la acest concurs, fiecare in felul sau fiind prezent la solicitari pentru ca turneul sa se desfasoare perfect.
                      Munca titanica pentru organizatori, multumim Rasvan Crisan pentru tot ce-ati facut pentru noi, Butterfly Romania a stralucit si de aceasta data prin marketingul aplicat, profesionalismul acestei echipe TT-SHOP tine Butterfly Romania la rangul de 5*+. BRAVO !!!

                      Respect.
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • Salutare tuturor, de ce turneu splendid am avut parte si in ce atmosfera de zile mari. Multumim pentru aceasta initiativa grozava de a organiza un astfel de turneu, Organizatorii locali si Butterfly Romania ne-au oferit un turneu care cu greu se poate uita, FELICITARI. Ma bucura pozitionarea Bucureștiului 2 pe locul 2 , din pacate București 1 a fost la un micron de un parcurs mai bun dar n-a avut inspiratia sa gestioneze finalul partidei cu Iasul si am pierdut dramatic in prelungirile meciului de la dublu, dar doresc sa-i felicit pe toti din grupa mea Costin Neagoe Costica Sursilov si Bogdan Avramescu pentru daruire si tenisul practicat, de remarcat ca am castigat grupa 3 cu 5 victorii... sunt convins ca am fi avut cel putin acelasi parcurs ca si baietii de la Iași.... ii felicit incao data pentru pozitionare pe podium, de asemenea felicit baietii grozavi din Arad, bravo voua, si evident Mureșul care a luat tot caimacul, felicitari. Cine nu a dorit sa participe la aceasta prima editie are de ce sa fie invidios... a fost o emulatie la acest turneu cum greu gasesti... din pacate o data pe an. acum observ ca s-a terminat, toata lumea si-a primit punguta cu surprize si eu inca astept cu nerabdare sa fiu convocat pentru saptamana viitoare...
                        Sanatate la toata lumea !
                        Ultima editare de Cristian Istrate; 01.sep.2019, 12:20.

                        Comentariu


                        • Sunt impresionat de o asemenea actiune.Este cu adevarat un turneu al campionilor.Am trait o stare emotionala unica:sa lupt pentru echipa ,nu pentru mine.Felicit pe organizatori,pe castigatori,pe toti participantii dar si,pe arbitri.A fost o zi speciala.Va multumesc !

                          Comentariu


                          • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                            Salutare tuturor, de ce turneu splendid am avut parte si in ce atmosfera de zile mari. Multumim pentru aceasta initiativa grozava de a organiza un astfel de turneu, Organizatorii locali si Butterfly Romania ne-au oferit un turneu care cu greu se poate uita, FELICITARI. Ma bucura pozitionarea Bucureștiului 2 pe locul 2 , din pacate București 1 a fost la un micron de un parcurs mai bun dar n-a avut inspiratia sa gestioneze finalul partidei cu Iasul si am pierdut dramatic in prelungirile meciului de la dublu, sunt convins ca am fi avut cel putin acelasi parcurs ca si ei.... ii felicit incao data pentru pozitionare pe podium, de asemenea felicit baietii grozavi din Arad, bravo voua, si evident Mureșul care a luat tot caimacul, felicitari. Cine nu a dorit sa participe la aceasta prima editie are de ce sa fie invidios... a fost o emulatie la acest turneu cum greu gasesti... din pacate o data pe an. acum observ ca s-a terminat, toata lumea si-a primit punguta cu surprize si eu inca astept cu nerabdare sa fiu convocat pentru saptamana viitoare...
                            Sanatate la toata lumea !
                            Maestre ! Bine zici tu ce zici aici! Felicitari organizatorilor!participantilor! Tuturor celor implicati in acest GRAND TURNEU!Sa ne revedem sanatosi la competitii!
                            Ultima editare de Mitar Marius Tiberiu; 01.sep.2019, 13:15.

                            Comentariu


                            • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                              A fost masa pentru VIP !... As fi venit dar cred ca a fost usa "inchisa" !
                              ...comanda Adita comanda, nu te mai saturi ...! dar pe noi ne-ai uitat ...!
                              Ultima editare de Cristian Istrate; 01.sep.2019, 12:36.

                              Comentariu


                              • Postat în original de daviris Vezi post
                                Sunt impresionat de o asemenea actiune.Este cu adevarat un turneu al campionilor.Am trait o stare emotionala unica:sa lupt pentru echipa ,nu pentru mine.Felicit pe organizatori,pe castigatori,pe toti participantii dar si,pe arbitri.A fost o zi speciala.Va multumesc !
                                Da ARBITRI, cum am putut sa uit... ii imbratisez pe toti, fara ei in sala, viata e pustiu...

                                Comentariu


                                • Buna ziua. Multumesc in primul rand organizatorilor. Multumesc echipei mele CLUJ 1. Intradevar cum a scris si domnul Pralea. Am luptat pentru echipa. A fost un turneu de neuitat. De povestit nepotilor. Un mare BRAVO BAIETI. Domnul Gogu. Ciobanu si Piper ati fost la inaltime. Pentru mine ati fost cei mai buni. Felicitari concurentilor. Multumesc inca o data. Revin cu placere la Bistrița.

                                  Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

                                  Comentariu


                                  • A fost un turneu extraordinar. Mulțumim organizatorilor, felicitări participanților. Răzvan, sper sa poți ține în fiecare an acest gen de turnee. încă o data bravo Răzvan, bravo Butterfly.

                                    Comentariu


                                    • Este posibila postarea rezultatelor la nivel de jucatori ? Ma gandesc ca nu sunt singurul care e interesat de aceasta informatie.

                                      Comentariu


                                      • "BUTTERFLY Romanian Table Tennis Team Cup 2019", Bistrița - 31.08.2019

                                        Bravo, Razvan Crisan, pentru aceasta minunata initiativa si felicitari pentru aceasta prima editie a acestui campionat pe echipe !
                                        A fost o mare desfasurare de forte, la aceasta prima editie a ?Butterfly Table Tenis Team Cup 2019?!
                                        Sunt sigur ca a fost o desfasurare impresionanta si a echipei de organizatori, ce a facut posibila derularea acestui eveniment! Felicitari si multumim pentru implicare, Razvan & Co!

                                        Singurul neajuns remarcat de mine (poate si de alti participanti): derularea mare in timp a acestui concurs pe echipe, ce a durat bine dupa miezul noptii!

                                        Insa, pot spune cu mana pe inima, ca a fost un mare succes acest eveniment, mai ales prin senzatia ce mi-a dat-o (cred ca sunt in asentimentul multora dintre participanti), cand am trait intens toate meciurile echipei. M-am bucurat imens la fiecare castig al membrilor echipei mele, nu doar la meciurile mele.
                                        De mult nu am mai simtit asa ceva!
                                        Acesta este sportul adevarat, cand te bucuri la fel de tare pentru reusitele colegilor tai de echipa, ca si pentru ale tale!
                                        Multumesc membrilor echipei mele (Ciobanu Gabriel, Piper Petru, Creta Petru) pentru indarjirea, determinarea si lupta la masa de tenis, pentru fiecare punct, set, meci si partida! Dar si pentru sustinerea lor la meciurile mele!

                                        Un mare BRAVO, pentru acest eveniment si acest format de turneu!
                                        BRAVO, Razvan!

                                        Comentariu


                                        • Sunt 100% de acord cu Gogu Gabriel, respectiv aproape in aceeasi masura si cu ceilalti colegi care si-au expus punctul de vedere despre evenimentul-maraton cu o parte vizibila de 18,5-19,5 ore.

                                          Aseara / in zori am vazut in ochii si in spusele colegilor din Harghita si Covasna ca au considerat oportunitatea de a fi prezenti la aceasta competitie sportiva un dar mai mare decat tricoul de campion judetean si diploma aferenta care se decerneaza la sfarsit de an.

                                          Multumiri, deci, pentru initiativa si pentru efort! Multumiri si pentru sutele de ore de arbitraj care reprezinta o sponsorizare cu un aport poate si mai mare decat ne dam seama.
                                          FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                                          Tel : 0742 257 995

                                          Comentariu


                                          • Mulțumesc în numele echipelor din Arad pentru primire, organizare și condiții oferite la aceasta prima ediție. Suntem foarte bucuroși ca am ajuns în careul de asi la acest turneu, printre atâtea echipe valoroase. Am avut într-adevăr echipe unite și frumoase. Sunt sigur ca o data cu acest turneu s-au legat multe prietenii in echipe, dar nu numai și fiecare dintre noi va rămâne cu amintiri foarte frumoase pe care greu le putem uita.

                                            Sunt convins ca prin acest turneu vor fi tot mai mulți doritori la o eventuala ediție, și vor trage tare sa se afle printre primii la fiecare categorie.

                                            Așteptam cu nerăbdare a doua ediție a acestui turneu. Sa ne revedem cu bine la următoarele turnee.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de gabi.gogu Vezi post
                                              Bravo, Razvan Crisan, pentru aceasta minunata initiativa si felicitari pentru aceasta prima editie a acestui campionat pe echipe !
                                              A fost o mare desfasurare de forte, la aceasta prima editie a “Butterfly Table Tenis Team Cup 2019”!
                                              Sunt sigur ca a fost o desfasurare impresionanta si a echipei de organizatori, ce a facut posibila derularea acestui eveniment! Felicitari si multumim pentru implicare, Razvan & Co!

                                              Singurul neajuns remarcat de mine (poate si de alti participanti): derularea mare in timp a acestui concurs pe echipe, ce a durat bine dupa miezul noptii!

                                              Insa, pot spune cu mana pe inima, ca a fost un mare succes acest eveniment, mai ales prin senzatia ce mi-a dat-o (cred ca sunt in asentimentul multora dintre participanti), cand am trait intens toate meciurile echipei. M-am bucurat imens la fiecare castig al membrilor echipei mele, nu doar la meciurile mele.
                                              De mult nu am mai simtit asa ceva!
                                              Acesta este sportul adevarat, cand te bucuri la fel de tare pentru reusitele colegilor tai de echipa, ca si pentru ale tale!
                                              Multumesc membrilor echipei mele (Ciobanu Gabriel, Piper Petru, Creta Petru) pentru indarjirea, determinarea si lupta la masa de tenis, pentru fiecare punct, set, meci si partida! Dar si pentru sustinerea lor la meciurile mele!

                                              Un mare BRAVO, pentru acest eveniment si acest format de turneu!
                                              BRAVO, Razvan!
                                              Echipa Carasului Severin suntem cu totul de acord cu vorbele la locul lor,colegului nostru de la Cluj,Gabi..Nu stiu daca noi ne-am fi gasit vorbele la noi!! Asa ca jos palaria pentru tot!!Ne-am simtit minunat!!Pe viItor o sa incercam sa fim Fruncea si la Tenis, nu doar la clisa,branza si răchie!!Sa ne vedem cu bine la masa de joc dragi colegi și prieteni!!Oravita va saluta pe toti!Felicitări!!A ,si,sa nu uit si sa multumesc cilegilor mei Oraviteni..Luci Drinceanu, Open..Cioveie Marian, Avansati..si mascota echipei,Nicoriciu Razvan,începători ,care la 15 sni cred ca a fost cel mai tanar participant!!(poate ma insel..a castigat doar un singur set..iar pentru el si pentru noi,,parca ar fi castigat Turneul!!)Razvan a fost ultimul pe lista de Incepatori pe Caras..iar ceilalti ,multi,toți..nici macar ,Nu au vrut sa vina!!Felicitări Răzvan, Noi fara tine Nu am fi putut participa la acest Regal Tenesistic!!������������������
                                              Ultima editare de pedrosyto; 01.sep.2019, 20:36.

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de TANASOVMARIUS Vezi post
                                                Este posibila postarea rezultatelor la nivel de jucatori ? Ma gandesc ca nu sunt singurul care e interesat de aceasta informatie.
                                                Eu nu 😂😂😂

                                                Comentariu


                                                • Felicitări coechipierilor din Hunedoara pentru prestație și ii rog sa ma ierte ca nu am putut să-i ajut și eu cu ceva. Am vrut dar numai atât am putut.

                                                  Comentariu


                                                  • Un turneu cu o desfasurare a fortelor incredibila si unde totul a fost la superlativ.

                                                    Sincere felicitari echipei de organizare, Butterfly Romania si tuturor participantilor / arbitrilor care au facut posibila desfasurarea acestui turneu. Este o senzatie total diferita sa joci ca echipa si sa te bucuri pentru colegii tai uneori mai tare decat pentru meciurile castigate de tine, mai ales la echipa Iași 2, care a castigat toate meciurile la dublu, uneori dramatic.

                                                    Felicitari Mureș 1 pentru locul 1, de asemenea echipei București 1 si Brașov 1 si de asemenea colegilor din Suceava pentru jocul prestat in meciurile cu noi.

                                                    Speram la cat mai multe editii a acestei competitii, pentru ca este un fenomen unic si, pentru mine, la acelasi nivel sau chiar mai sus(dpdv al dificultatii) decat Turneul Campionilor.
                                                    Ultima editare de FinalDestiny; 01.sep.2019, 20:59.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X