Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Magazin online TTMall

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Magazin online TTMall

    Buna ziua,
    Stie cineva care e situatia cu acest site?
    Este de incredere?
    De 1 luna de zile e inchis. Mi s-au vehiculat repetat termene de redeschidere care nu s-au respectat, iar acum nu mai primesc niciun termen estimativ.
    Am vazut ca pe forum a existat un subiect in trecut, unde un reprezentant al magazinului posta mesaje, insa acesta apare inchis in prezent.
    Multumesc.
    Lemn: Yasaka Sweden Extra
    FH: Yasaka Rakza 7
    BH: Yasaka Rakza 7 Soft

  • #2
    Da, ttmall este de încredere. îl cunos personal de ani de zile pe Vkad, proprietarul sitului și este un top de nota 10+
    Nu știu care este în prezent situația sitului, am văzut și eu că este închis.
    Ați plasat vreo comandă?
    Lemn:Butterfly Liu Shiwen
    FH: Tenergy 05
    BH: Dignics 05

    Comentariu


    • #3
      Nu, nu am apucat sa fac comanda...se inchisese pentru mentenanta.
      E frustrant sa ti se dea sperante ba ca se deschide la sfarsitul saptamanii 11 iulie, ba ca luni 19 iulie, si uite ca deja e august si dupa 1 luna de zile acum sa nu ti se mai raspunda....
      Macar daca mi se spunea clar de la prima discutie ca va fi inchis minim 1 luna, stiam si eu cum sa procedez, sa ma reorientez. Asta ma deranjeaza.
      E totusi o investitie costisitoare si e bine sa estimezi optiunile disponibile.
      Oricum, mi se pare ciudat sa nu fii in stare sa-ti actualizezi o oferta de preturi, sa faci o mentenanta la un site intr-o luna de zile. Asta ori e lipsa de profesionalism ori dezinteres, nepasare fata de potentialii clientii, fata de inregistrarea unor pierderi.
      Lemn: Yasaka Sweden Extra
      FH: Yasaka Rakza 7
      BH: Yasaka Rakza 7 Soft

      Comentariu


      • #4
        încearcă si la https://www.tenis-de-masa.com au produse din aceiasi gamă.
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X