Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sântămăria-Orlea, Jud. Hunedoara - 10.08.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de andreyutzu Vezi post
    Salut.
    Orice "culoare" a avut sau "este", a "tras" o baza sportiva cum orase nu cred ca "are" ... Felicitari!
    Multumiri echipei organizatoare! O sa fiu abonatul permanent al turneelor organizate de voi!
    Felicitari castigatorilor!
    Respect tuturor!
    Andrei, pe tine te cred! Sunt convins ca totul este in beneficiul urbei!
    Bravos[emoji122]

    Trimis de pe al meu SM-J510FN folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Bradul, care-i "muncipiu" [emoji12], nu are asa ceva [emoji106]


      Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk
      Lemn: Victas Koki Niwa
      Forehand: Yasaka Rakza X
      Backhand: Yasaka Rakza X

      Comentariu


      • Postat în original de andreyutzu Vezi post
        Orice "culoare" a avut sau "este", a "tras" o baza sportiva cum orase nu cred ca "are" ... Felicitari!
        Multumiri echipei organizatoare! O sa fiu abonatul permanent al turneelor organizate de voi!
        Felicitari castigatorilor!
        Respect tuturor!
        si eu confirm conditiile foarte bune gasite in aceasta locatie ..de la mine aveti trei de DA pentru organizarea unor turnee de tip A+...in fine oameni din organizare au fost foarte amabili pe tot parcursul turneelor de tenis de masă ...sah.si..table ultimele doua fiind cred ca o premiera desfasurandu se in acelasi timp cu turneul de tenis de masa.

        Comentariu


        • Turneu Santa Maria Orlea

          M-am simțit foarte bine la turneu. Și iar mi-am făcut prieteni.deci câștigul mi-a fost asigurat, plus mișcarea aferenta concursului.
          Va mulțumesc și sper sa ma anunțați de fiecare data când se organizează vreun concurs, indiferent de ocazia desfășurării lui.
          Va salut pe toți!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X