Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur - Cupa Portas", Botoșani - 07.09.2019 (Zona 1)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Daca Gica vine de la Vasile ,atunci e al meu.Va rog sa-l pastrati e amintire.Il am de la turneul final de la ALBA.Cu prima ocazie vreau sa-l recuperez .VA MULTUMESC.
    Blade . PHOTINO
    Fh. Tibhar ev. Mx-p
    Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

    Comentariu


    • Postat în original de marcu vasile Vezi post
      Daca Gica vine de la Vasile ,atunci e al meu.Va rog sa-l pastrati e amintire.Il am de la turneul final de la ALBA.Cu prima ocazie vreau sa-l recuperez .VA MULTUMESC.
      Cu prima ocazie vi-l inmanez.

      Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk

      Comentariu




























      • Blade: lemn off...ce lemn !
        Bh: cu tepi
        Fh: fara tepi

        Comentariu


        • In incheiere doresc sa multumesc d-lui Portariuc Gheorghe pentru sprijinul acordat, o persoana care se implica cu trup si suflet in Miscarea Amatur Romania (M.A.R.) si nu numai, multi dintre noi stim ca sponsorizeaza si sprijina mai multi copii din Romania si Moldova pentru a invata tenisul de masa. Este si motivul pentru care n-a putut fi alaturi de noi, a trebuit sa insoteasca o grupa de copii in tabara de la Mangalia. Va multumesc in numele Amatur pentru tot ce faceti.
          De asemenea, doresc sa multumesc baiatului meu Gabriel care m-a ajutat in toate aceste zile sa pregatim concursul, d-lui Zamfirache Ioan pentru implicare, d-lui Ovidiu Dumitras directorul Salii Polivalente pentru sala pusa la dispozitie, personalului care a trebuit sa faca curatenie dupa noi, lui Seby Rojnita si echipei bacauane pentru ca sunt alaturi de Botoșani de fiecare data cand sunt solicitati, echipei botosanene care a ajutat la aranjarea meselor, tuturor celor care au ajutat la buna desfasurare a concursului.

          Nu in cele din urma, doresc sa va multumesc dumneavoastra, tuturor participantilor al acestui turneu, invingatorilor si invinsilor pentru jocul prestat, va multumesc ca ati raspuns pozitiv invitatiei noastre de a participa la acest concurs, imi place sa spun ca toti suntem campioni.


          Va multumesc.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X