Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Echipament, palete, accesorii uitate/pierdute la turneu

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Echipament, palete, accesorii uitate/pierdute la turneu

    Buna seara! Deoarece mi-am pierdut o pereche de shorturi Xiom (la care țineam foarte mult), în condiții necunoscute, mi-a venit ideea de a crea un topic în care să fie postate doar anunțuri cu obiecte găsite la turnee (de către organizatori sau cei care ajută la strangerea meselor).
    ?n acest mod consider că este mai ușor să fie identificate și să ajungă în posesia proprietarilor. Iată și de ce cred asta: eu folosesc aplicația Tapatalk și mă abonez la anumite secțiuni/topicuri, unde primesc automat notificări. Este mai ușor să urmăresc un singur topic decât turneele unde particip, mai multe zile după terminare, unde este posibil ca cineva (printre multe alte comentarii legate de desfășurarea turneului sau de felicitări) să scrie despre obiecte uitate prin sală.
    Dacă veți considera că ideea mea este bună, sper să fie "populat" acest topic, de ce nu și cu obiecte uitate în trecutul apropiat cărora nu le-au fost găsiți proprietarii.
    Mulțumesc, stimă!

  • #2
    Cred ca e buna ideea dar trebuie gasita metoda de recnoastere a proprietarului daca deexempu eu am o cutie cu obiecte pierdute de la mai multe turnee care nu si-au gasit proprietarii.In special prosoape.Hai sa anunt 3 prosoape butterfly.
    Turneul,culoarea fata si verso a prosopului si sau vre-un semn distinct.
    Poze daca fac cred ca se vor anunta mai multi.😀

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de Zosim1 Vezi post
      Cred ca e buna ideea dar trebuie gasita metoda de recnoastere a proprietarului daca deexempu eu am o cutie cu obiecte pierdute de la mai multe turnee care nu si-au gasit proprietarii.In special prosoape.Hai sa anunt 3 prosoape butterfly.
      Turneul,culoarea fata si verso a prosopului si sau vre-un semn distinct.
      Poze daca fac cred ca se vor anunta mai multi.[emoji3]
      Da, la prosoape va fi o problemă, deși unii și le ?nsemnează.
      Dacă vom g?ndi așa, nici pantalonii mei nu au nimic distinct, decât că știu mărimea. Va trebui să mergem pe încredere [emoji3]
      Acum mi-am adus aminte că am pierdut și un prosop Joola albastru, chiar are un semn... Da nu am văzut sa zică nimeni de el [emoji52]
      Asta tine de fiecare organizator, se găsesc metode de a identifica proprietarul.
      https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

      https://www.facebook.com/309680636343003
      Ultima editare de Oktaw Marius; 23.aug.2019, 19:28.

      Comentariu


      • #4
        Sau poti sa iti accesorizezi echipamentul cu numele pe eticheta.
        *******e ieftine la ********.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X