Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

antrenament in pitesti

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • antrenament in pitesti

    caut parteneri de antrenament in pitesti,nivel high,pentru cei intresati Ym:silviu_only4u(at)yahoo.com
    Multumesc!

  • #2
    Re: antrenament in pitesti

    Postat în original de Sylviu
    caut parteneri de antrenament in pitesti,nivel high,pentru cei intresati Ym:silviu_only4u(at)yahoo.com
    Multumesc!
    Daca esti tu interesat de jucatori cu un nivel ridicat de joc da o fuga la Topoloveni, martea sau joia de la ora 19.00, la sala de sport a Scolii Generale. Pentru orice eventualitate nr meu de telefon este: 0723.33.64.55! Te asteptam!
    www.clubarena08.ro

    Comentariu


    • #3
      Re: antrenament in pitesti

      Postat în original de sorin167
      Postat în original de Sylviu
      caut parteneri de antrenament in pitesti,nivel high,pentru cei intresati Ym:silviu_only4u(at)yahoo.com
      Multumesc!
      Daca esti tu interesat de jucatori cu un nivel ridicat de joc da o fuga la Topoloveni, martea sau joia de la ora 19.00, la sala de sport a Scolii Generale. Pentru orice eventualitate nr meu de telefon este: 0723.33.64.55! Te asteptam!
      o sa te contactez

      Comentariu


      • #4
        Re: antrenament in pitesti

        Salut Silviu. Am putea juca dar nu cunosc nici o sala cat de cat...Sunt vre-o 3 mese in Carrefour dar nu cred ca sunt prea stralucite. Ai zis de nivel "high"... ai jucat pe la vre-o echipa sau asa ceva ? Daca ai vre-o idee cu privire la locatie da un semn pe privat.
        Blade: Viscaria, FL
        fh: T05, 2,1 mm, black
        bh: T05, 2,1 mm, red

        Comentariu


        • #5
          Re: antrenament in pitesti

          deci...pe unde va strangeti prin Pitești??

          Comentariu


          • #6
            Re: antrenament in pitesti

            Pai nu ne strangem... nu prea ai unde sa joci in conditii cat de cat decente. Cei care mai jucam mergem fie la Topoloveni unde se joaca martea si joia sau la Curtea de Argeș unde se joaca de regula in aceleasi zile.
            Blade: Viscaria, FL
            fh: T05, 2,1 mm, black
            bh: T05, 2,1 mm, red

            Comentariu


            • #7
              Re: antrenament in pitesti

              si la topoloveni undeîși la curtea de arges unde???chiar nu putem sa ne strangem prin Pitești pe undeva?eu sunt din Costesti de fapt...aici se joaca duminica dimineata...ne strangem 2 3 insi...care mai stim asa...dar nu la nivel foarte mare....daca esti interesat...si ai timp...sau hai sa ne strangem prin Pitești...dar nu stiu undee

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de Sorin Botirca Vezi post
                Daca esti tu interesat de jucatori cu un nivel ridicat de joc da o fuga la Topoloveni, martea sau joia de la ora 19.00, la sala de sport a Scolii Generale. Pentru orice eventualitate nr meu de telefon este: 0723.33.64.55! Te asteptam!
                nu mai este nevoie sa mergeti pana la Topoloveni. S-a deschis in Pitești pe Prelungirea Craiovei 13 pana in targul saptamanal Sports Mania. Sala este echipata profesional cu 12 mese Donic, taraflex, mantinele etc.
                ---------- Post added 20 ian 11 at 10:45 ----------
                Postat în original de ilievalentin Vezi post
                si la topoloveni undeîși la curtea de arges unde???chiar nu putem sa ne strangem prin Pitești pe undeva?eu sunt din Costesti de fapt...aici se joaca duminica dimineata...ne strangem 2 3 insi...care mai stim asa...dar nu la nivel foarte mare....daca esti interesat...si ai timp...sau hai sa ne strangem prin Pitești...dar nu stiu undee
                in Pitești este acum Sports Mania.....Prelungirea Craiovei 13 pana in targul saptamanal. echipamente profesionale Donic.
                ---------- Post added 20 ian 11 at 10:46 ----------
                Postat în original de flash Vezi post
                Salut Silviu. Am putea juca dar nu cunosc nici o sala cat de cat...Sunt vre-o 3 mese in Carrefour dar nu cred ca sunt prea stralucite. Ai zis de nivel "high"... ai jucat pe la vre-o echipa sau asa ceva ? Daca ai vre-o idee cu privire la locatie da un semn pe privat.
                in Pitești este acum Sports Mania.....Prelungirea Craiovei 13 pana in targul saptamanal. echipamente profesionale Donic. 0772077330
                ---------- Post added 20 ian 11 at 10:48 ----------
                in Pitești este acum Sports Mania.....Prelungirea Craiovei 13 pana in targul saptamanal. echipamente profesionale Donic. 0772077330

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X