pingpongshop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 20

Subiect: Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019

    Zona 1
    Clasament Elite

    1. Ursulean Florin - Straja
    2. Coroiu Andrei - Roman
    3 -- 4
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Cojocaru Stefan - Suceava
    5 -- 8
    Albu Catalin - Pascani
    Opincaru Marius - Piatra Neamt
    Hasna Cosmin - Straja
    Morosanu Vasile - Suceava
    9 -- 16
    Barbalata Lorin - Suceava
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    Valcu Alin - Botosani
    Albu Vlad - Iasi
    Epure George - Botosani
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Rojnita Sebastian - Bacau
    17 -- 1v gr.inf.
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Tiganas Mihai - Radauti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    Plamada Lucian - Iasi
    Clasament Open

    1. Bulubasa Nicusor - Comanesti
    2. Polocoser Cristian - Suceava
    3 -- 4
    Ticu Dorin - Bacau
    Ciortescu Cristi - Iasi
    5 -- 8
    Braniste George - Bacau
    Macovei Cristi - Iasi
    Morosan Marian - Suceava
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    9 -- 16
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Ursulean Vasile - Straja
    Havris Rares - Botosani
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Stroe Ionel - Bacau
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Fotia Iulian - Bacau
    17 -- 18
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Duceac Catalin - Botosani
    19 -- 21 1v gr.sup.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Grosu Alexandru - Botosani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Pinzar Alin - Suceava
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Pascu Marius - Campulung Mold
    Dicu Vlad - Vaslui
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Marola Dan - Bacau
    Corneanu Sorin - Botosani
    31 -- 36 1v gr.inf.
    Mahu Bogdan - Pascani
    Nemaciuc Ovidiu - Suceava
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Vieru Costica - Botosani
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Petrescu Claudiu - Putna
    37 -- 39 0v gr.inf.
    Serban Liviu - Onesti
    Oancea Marian - Bacau
    Mihalea Lucian - Suceava
    Clasament Avansati

    1. Andrei Radu Alexandru - Iasi
    2. Cazacu Florin - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Dior Dorin - Iasi
    Gagea Marian - Botosani
    5 -- 8
    Donisan Costel - Pascani
    Albu Constantin - Suceava
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Lupu Cristian - Botosani
    9 -- 16
    Aldea Nelu - Falticeni
    Ilie Aurelian - Botosani
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Tabacaru Constantin - Piatra Neamt
    Marcean Ovidiu - Botosani
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Salavastru Petru - Botosani
    Morosan Mihai - Granicesti
    17 -- 18
    Lucic Corneliu - Suceava
    Puiu Andrei - Botosani
    19 -- 23 1v gr.sup.
    Iacob Gabriel - Iasi
    Zepciuc Marius - Granicesti
    Tronciu Gabriel - Roman
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Constantinica Silviu - Botosani
    Vieru Teodora - Vatra Dornei
    Cervicescu Laurentiu - Botosani
    Panzariu Flavius - Falticeni
    29 -- 31 1v gr.inf.
    Morosan Ionel - Granicesti
    Baciu Adrian - Pascani
    Spircu Alexandru - Botosani
    32 -- 36 0v gr.inf.
    Subtirelu Marius - Onesti
    Calancea Dragos - Siret
    Mita Augustin - Dorohoi
    Ghitu Liviu - Onesti
    Flutur Ghita - Granicesti
    Clasament Incepatori

    1. Rogin Florin - Piatra Neamt
    2. Marin Doru - Iasi
    3 -- 4
    Gavrilei Constantin - Pascani
    Tibirna Andrei - Iasi
    5 -- 8
    Iordache Catalin - Comanesti
    Barba Gabriel - Siret
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Aluculesa Radu - Botosani
    9 -- 10
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    Sisca Nicusor - Comanesti
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Buzila Robert - Vatra Dornei
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Robu Valentin - Botosani
    Vlaisan Georgica - Vicovu de Jos
    Iurea Marian - Botosani
    Grosu Mihai Ioan - Botosani
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Arhip George - Botosani
    Apetroaei Mircea - Suceava
    Bors Vlad Cristian - Botosani
    21 -- 23 1v gr.inf.
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Batir Ionut - Botosani
    Nica Alexandru - Iasi
    24 -- 28 0v gr.inf.
    Pirvu Patrik Emanuel - Moinesti
    Stefancu Mihai - Botosani
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Hrab Bogdan - Botosani
    Mihalea Iustina - Suceava
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc sorin_client, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 2

    Clasament Elite

    1. Neculai Alexandru - Tulcea
    2. Wischegg Robert - Galati
    3 -- 4
    Ion Marius - Braila
    Chiscop Bogdan - Galati
    5 -- 6
    Radu Costica - Galati
    Corcoz Costin - Focsani
    7 -- 9 0v gr.sup.
    Arion Costel - Galati
    Toma Iulian - Braila
    Pintilie Nela - Galati
    10 -- 11 1v gr.inf.
    Zarinschi Catalin - Galati
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    12 -- 0v gr.inf.
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Clasament Open

    1. Rasid Aihan - Constanta
    2. Firica Lucian - Constanta
    3 -- 4
    Mitrea Silviu - Navodari
    Baiburi Levent - Tulcea
    5 -- 8
    Iordache Eugen - Braila
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Fratea Aurel - Constanta
    Capus Giani - Galati
    9 -- 16
    Trocaru Remus - Tulcea
    Luca Octavian - Tulcea
    Peiu Cosmin - Babadag
    Toader Nicolae - Tulcea
    Evtei Vasile - Tulcea
    Osman Metin - Tulcea
    Manea Mihaita - Tulcea
    Spoiala Cristinel - Focsani
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Zainescu Corneliu - Galati
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Samoila Ion - Babadag
    Ghizdavescu Adrian - Navodari
    Stolearenco Igor - Galati
    Socaci Sorin - Panciu
    25 -- 2v gr.inf.
    Carata Catalin - Tulcea
    26 -- 29 1v gr.inf.
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Danalache Daniel - Navodari
    David Marian - Braila
    Kranoschek Alexandru - Moldova
    30 -- 33 0v gr.inf.
    Ilie Octavel - Braila
    Nicula Florin - Constanta
    Petcu Liviu - Tulcea
    Anton Cristian - Tulcea
    Clasament Avansati

    1. Bejan Alexandru - Tecuci
    2. Istrate Lucretiu - Galati
    3 -- 4
    Ivan Adrian - Tulcea
    Amarinei Sorin - Galati
    5 -- 8
    Dumitru Silviu - Constanta
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Ceobotaru Daniel - Galati
    Baschir Cristian - Tulcea
    9 -- 14
    Damian Nicolae - Tulcea
    Zbant Mihai - Tulcea
    Pana Remus - Tulcea
    Nechifor Constantin - Navodari
    Coclea Ionel - Braila
    Apostu Laurentiu - Focsani
    15 -- 16 1v gr.sup.
    Cotet Nicolae - Braila
    Hulpan Cristian - Galati
    17 -- 21 0v gr.sup.
    Glavan Niculae - Constanta
    Pancrat Cristian - Tulcea
    Roscan Nicusor - Braila
    Stirbu Daniel - Braila
    Giosan Marcel - Galati
    22 -- 2v gr.inf.
    Durac Viorel - Constanta
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Stoica Sandel - Focsani
    Panait Adrian - Braila
    Asmarandei Petru - Constanta
    Pavel Nicolae - Braila
    27 -- 29 0v gr.inf.
    Dodu Costica - Focsani
    Andreev Marius - Tulcea
    Dan Popa - Tecuci
    Clasament Incepatori

    1. Bujoi Emanuel - Braila
    2. Ciocirlan Mircea - Tulcea
    3 -- 4
    Budea Andra - Galati
    Irimia Silviu Marius - Cernavoda
    5 -- 8
    Mardale Radu - Galati
    Cornea Marian - Constanta
    Stinga Ovidiu - Tecuci
    Fedot Valentin - Tulcea
    9 -- 16
    Dicu Razvan - Galati
    Pascu Gabriel - Braila
    Morun Marian - Braila
    Zane Ionel - Constanta
    Botea Mihai - Braila
    Mihai Gabriel - Galati
    Moise Viorel - Braila
    Scutaru Marius - Constanta
    17 -- 20
    Staicu Vasile - Constanta
    Portase Raluca - Galati
    Stepanov Petre - Tulcea
    Portase Daria - Galati
    21 -- 30 0v gr.sup.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Bolozan Laurentiu - Braila
    Enache Adrian - Tulcea
    Dutu Constantin - Galati
    Avram Ionut - Galati
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Iordan Andrei - Tulcea
    Caraivan Bogdan - Tulcea
    Sirotencu Nicolae - Tulcea
    Gheorghe Marius - Braila
    31 -- 34 1v gr.inf.
    Casian Rares - Tulcea
    Bogdan Adrian - Tulcea
    Chirac Cosmin - Braila
    Urdes Jean Marian - Tulcea
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Nani Adrian - Tulcea
    Jecu Marian - Niculitel
    Ilie Stefan - Luncavita
    Geileanu Rares - Tulcea
    Tataru Dumitrel - Tulcea
    Botezatu Daniel - Tulcea
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 3

    Clasament Elite

    1. Trohonel Daniel - Bucuresti
    2. Boaca Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    9 -- 10
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    11 -- 2v gr.sup.
    Buzatu Vasile - Buftea
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Musat Catalin - Bucuresti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Stancu Sorin - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Charbel Farah - Bucuresti
    Clasament Open

    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Catana Claudiu - Bucuresti
    3 -- 4
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    5 -- 8
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Campean Adrian - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    9 -- 16
    Traista Andrei - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Lazar Ion - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    Popescu Eugen - Bucuresti
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    30 -- 31 0v gr.inf.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Marin Marian - Bucuresti
    Clasament Avansati

    1. Alexandru Marius - Bucuresti
    2. Acu Paul - Bucuresti
    3 -- 4
    Tudor Emil - Bucuresti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    5 -- 8
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Bordeianu Marius - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    9 -- 16
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Iordan Alexandru Constantin - Bucuresti
    17 -- 2v gr.sup.
    Patrascu Traian - Bucuresti
    18 -- 27 1v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Ianos Vlad - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    Popa Vlad - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Chivu Octav - Bucuresti
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Huica Petre - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Dobroesti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    33 -- 2v gr.inf.
    Gemayel Bassam - Bucuresti
    34 -- 36 1v gr.inf.
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    Tiosea Nicolae - Bucuresti
    37 -- 43 0v gr.inf.
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Baldea Horia - Bucuresti
    Toader Georgian - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Dragomir Florin Adrian - Bucuresti
    Galos Alex Florin - Bucuresti
    Clasament Incepatori

    1. Constantin Eduard - Bucuresti
    2. Moraru Marius - Bucuresti
    3 -- 4
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Sapunaru Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Tical Nicusor - Bucuresti
    Sporea Sebastian - Bucuresti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    9 -- 16
    Boteanu Nicu - Bucuresti
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Busuioc Stelian - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Enache Vivian - Bucuresti
    17 -- 20
    Ion Radu Bogdan - Bucuresti
    Uzoma Ogbonna - Bucuresti
    Stoica Patricia - Bucuresti
    Sirbu Ion - Bucuresti
    21 -- 2v gr.sup.
    Enciu Marcel - Bucuresti
    22 -- 32 1v gr.sup.
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Zamfirescu Dan - Bucuresti
    Toader Petru - Bucuresti
    Craja Gina Alexandra - Bucuresti
    Matea Aurelian - Bucuresti
    Spaiuc Florin - Bucuresti
    Tanase Adelina - Bucuresti
    Busnatu Radu Andrei - Bucuresti
    Amariei Sorin - Bucuresti
    33 -- 40 0v gr.sup.
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Becleanu Octavian - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti
    Caloian George - Bucuresti
    Ghita Mihai - Bucuresti
    Badescu Andrei - Bucuresti
    Dumitru Cristina - Bucuresti
    Mihai Constantin - Bucuresti
    41 -- 45 1v gr.inf.
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Radu Cristian - Bucuresti
    Caranfilian Eduard - Bucuresti
    Nicula Bogdan - Bucuresti
    Mosul Tudor - Bucuresti
    46 -- 53 0v gr.inf.
    Dinu Capolide - Bucuresti
    David Sergiu Danut - Bucuresti
    Giurcanu Mihai Mugurel - Bucuresti
    Cristea Filip Alice Ioana - Bucuresti
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Petrache Daniela - Bucuresti
    Vasile Ilinca - Bucuresti
    Mosul Bogdan - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 09.09.2019 la 19:42.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 4

    Clasament Elite

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Fratila Robert - Baicoi
    3 -- 4
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Totpal Marius - Busteni
    Sencu Victor - Targoviste
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Iancu George - Ploiesti
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Potarniche Bianca - Buzau
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Suditu Andrei - Campina
    15 -- 0v gr.inf.
    Chiru Sorin - Campina
    Clasament Open

    1. Dracea Gabriel - Sinaia
    2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    3 -- 4
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    5 -- 8
    Ivan Valentin - Campina
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    Laur Boro - Sinaia
    9 -- 10
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Margescu Bogdan - Campina
    11 -- 2v gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Avram Nicolae - Nedelea
    Orac Teodor - Slobozia
    Cucu Cristin - Targoviste
    Nitescu Horia - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Panait Genu - Teisani
    Cobeanu Marius - Breaza
    Babus Liviu - Ploiesti
    21 -- 2v gr.inf.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Coman Emil - Breaza
    26 -- 27 0v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Brulea Petre - Paulesti
    Clasament Avansati

    1. Botoc Ovidiu - Paulesti
    2. Mos Florin - Filipestii de Targ
    3 -- 4
    Piperea Florin - Campina
    Costache Laurentiu - Buzau
    5 -- 8
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    9 -- 16
    Miron Liviu - Campina
    Lazar Dumitru - Mizil
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Cojocaru Ion - Ploiesti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Acriva Marian - Mizil
    Ene Florin - Ploiesti
    Gheorghita Vasile - Buzau
    17 -- 1v gr.sup.
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Dumitru George - Targoviste
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Munteanu Constantin - Ramnicu Sarat
    Mocanu Luca - Filipestii de Targ
    Marinescu Nelu - Targoviste
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Franculescu Marius - Sinaia
    Grigore Marian - Cocorastii Mislii
    Boaca Danut - Buzau
    Adam Teodor - Buzau
    31 -- 0v gr.inf.
    Panait Constantin - Mizil
    Clasament Incepatori

    1. Calinescu Bogdan - Boldesti
    2. Negulescu Cristi - Sinaia
    3 -- 4
    Sezciuc Codrin - Slobozia
    Lungu Mihai - Targoviste
    5 -- 8
    Constantin Filip - Sinaia
    Danila Albert - Filipestii de Targ
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Stoian Rares - Filipestii de Targ
    9 -- 14
    Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
    Nedelcu Mihai - Azuga
    Moldovan Mircea - Campina
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Serban Adi Iulian - Ramnicu Sarat
    Vrasti Iulian - Ploiesti
    15 -- 2v gr.sup.
    Popescu Horia - Sinaia
    16 -- 21 1v gr.sup.
    Radu Sergiu - Comarnic
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Georgescu Cristian - Ploiesti
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Voicu Ovidiu - Ploiesti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Ialama Marinel - Urleta
    Vasile Gabriel - Sinaia
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Marias Robert - Ploiesti
    Vasioiu Toader - Comarnic
    Grigorescu Dan - Ploiesti
    29 -- 2v gr.inf.
    Rusu Andrei - Strejnicu
    30 -- 31 1v gr.inf.
    Stoica Petre - Pietrosani
    Nicolescu Constantin - Buzau
    32 -- 37 0v gr.inf.
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Gherase Andrei - Ploiesti
    Vrasti Ioan - Ploiesti
    Nuta Horia - Targoviste
    Ezaru Radu - Breaza
    Ezaru Tudor - Breaza
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 09.09.2019 la 19:41.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  8. Mulțumesc Marian Bogdan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 5

    Clasament ELITE

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    3 -- 4
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Raducan Bogdan - Craiova
    8 -- 0v gr.sup.
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    9 -- 10 1v gr.inf.
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Badulescu Teodor - Ramnicu Valcea
    11 -- 12 0v gr.inf.
    Chirea Laurentiu - Targu Jiu
    Buciu Catalin - Bals
    Clasament OPEN

    1. Gorum Adrian - Topoloveni
    2. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Smeureanu Nicolae - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Cinca Daniel - Craiova
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    9 -- 2v gr.sup.
    Macarie Alexandru - Mioveni
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Grigore Cosmin - Slatina
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Geamanu Robert - Drobeta Tr Severin
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Doba Vasile - Pitesti
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Butoi Aurel - Caracal
    Cretu Marian - Craiova
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Stancalie Doru - Craiova
    Clasament AVANSATI

    1. Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    2. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Stoica Mihai - Mioveni
    Barca George - Pitesti
    5 -- 8
    Dica Danut - Caracal
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Chivu Cornel - Craiova
    Botanel Eduard - Rovinari
    9 -- 10
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Tuca Cristi - Slatina
    Stanciu Marian - Dragasani
    13 -- 17 1v gr.sup.
    Nicolae Iulian - Slatina
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Mihu Florin - Pitesti
    Popescu Cristi - Slatina
    18 -- 20 0v gr.sup.
    Burlan Catalin - Dragasani
    Nuta Mario - Pitesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    21 -- 24 1v gr.inf.
    Fota Alexandra - Drobeta Tr Severin
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Gutulescu Marian - Drobeta Tr Severin
    Boruga Alex - Drobeta Tr Severin
    25 -- 28 0v gr.inf.
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Clasament INCEPATORI

    1. Popa Vali - Ramnicu Valcea
    2. Orosanu Alexandru - Pitesti
    3 -- 4
    Baciu Stefan - Mioveni
    Seuleanu Mihai - Ramnicu Valcea
    5 -- 8
    Georgescu Cristian - Pitesti
    Sima Daniel - Mioveni
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Vlad Gabriel - Pitesti
    Tonescu Constantin - Ramnicu Valcea
    Saloman David - Stefanesti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Teodorad Valentin - Slatina
    Podina Gabriela - Pitesti
    Surd Gheorghe - Ramnicu Valcea
    Olteanu Lucian - Slatina
    17 -- 19 0v gr.inf.
    Ion Ana Stefania - Pitesti
    Olaru Cosmin - Ramnicu Valcea
    Ene Sofian - Slatina
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  10. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 6

    Clasament Elite

    1. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    2. Bardocz Szilard - Capeni
    3 -- 4
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Farkas Gabor - Targu Mures
    5 -- 8
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Erdos Ferenc - Miercurea Ciuc
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Zidar Victor - Reghin
    Hutanu Alin - Brasov
    13 -- 14 1v gr.inf.
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Ambrus Szilard - Ludus
    Clasament Open

    1. Migea Cornel - Sibiu
    2. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Denes Ferenc - Praid
    Padurariu Costel - Brasov
    5 -- 8
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Fazakas Attila - Toplita
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    9 -- 16
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    17 -- 24
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Antal Denes - Brasov
    Gecse Alpar - Chibed
    Vera Esteban - Sibiu
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Comsa Dan - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Kincses Jozsef - Praid
    25 -- 1v gr.sup.
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    26 -- 36 0v gr.sup.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Beches Andrei - Sibiu
    Majai Lehel - Sovata
    Negrean Ioan - Sibiu
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Barac Marius - Sibiu
    Urzica Ioan - Toplita
    Bendris Nicu - Reghin
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Persa Florin - Sfantu Gheorghe
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Popa Mircea - Brasov
    40 -- 47 1v gr.inf.
    Matei Mirel - Brasov
    Colcer Nicolae - Toplita
    Janosi Attila - Targu Mures
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Decean Darian - Sibiu
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    48 -- 52 0v gr.inf.
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Farkas Bence - Targu Mures
    Veres Janos - Targu Mures
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Clasament Avansati

    1. Ilie Octavian Marius - Brasov
    2. Balint Gabor - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    5 -- 8
    Morariu Marius - Sibiu
    Csurulya Gyula - Miercurea Ciuc
    Bedo Jozsef - Suseni
    Loghin Florin - Brasov
    9 -- 16
    Benyovski Bela - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Vajda Erno - Reghin
    Strugar Ioan - Deda
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Kovacs Eduard - Balan
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    17 -- 24
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Radu Constantin - Sibiu
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Heja Zoltan - Ditrau
    Imecs F Attila - Miercurea Ciuc
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Simo Jozsef Tibor - Miercurea Ciuc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Pasca Lucian - Targu Mures
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Nagy Attila - Suseni
    Mandru Aurel - Sarmas
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Birtalan Bence - Sovata
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    39 -- 46 1v gr.inf.
    Birtalan Levente - Sovata
    Oltean Octavian - Targu Mures
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Nandrean Dan - Fagaras
    Peter Laszlo - Ciumani
    Movileanu Neculae - Brasov
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Adorjan Zoltan - Miercurea Ciuc
    47 -- 52 0v gr.inf.
    Megyes Andras - Sovata
    Pop Sabin - Targu Mures
    Mindru Marin - Sarmas
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Vizoli Alexandru - Fagaras
    Clasament Incepatori

    1. Sterczer Zalan - Sanzieni
    2. Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Korodi Csaba - Aita Mare
    Olah Ignac - Lazarea
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Raduly Marius - Sfantu Gheorghe
    9 -- 16
    Elekes Levente - Miercurea Ciuc
    Antal Csaba - Miercurea Ciuc
    Antal Daszkel Jozsef - Miercurea Ciuc
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Bartos Csongor - Miercurea Ciuc
    Malene Petru - Fagaras
    Ionita Adrian - Brasov
    Csiki Ioan - Targu Mures
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gergely Istvan - Ditrau
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Cserei Gabor - Sovata
    Ferenczi Robert - Suseni
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    Movileanu Adrian - Brasov
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Bokor Zoltan Sr - Brasov
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Canea Kocsis Abigel - Targu Secuiesc
    Benedek Alex - Gheorgheni
    27 -- 29 1v gr.inf.
    Petra Ioan - Balan
    Vass Peter - Miercurea Ciuc
    Birtalan Hunor - Sovata
    30 -- 35 0v gr.inf.
    Jakab Szabolcs - Santimbru
    Nagy Arpad - Suseni
    Andras Imre - Zetea
    Illyes Elemer - Ditrau
    Czimbalmos Gyula - Lazarea
    Porojan Madalin - Reghin
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.09.2019 la 23:03.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  12. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 7

    Clasament Elite

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Iana Remus - Timisoara
    3 -- 4
    Roman Bogdan - Arad
    Glisa Valentin - Timisoara
    5 -- 8
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Boru Lucian - Timisoara
    Mitrache Simion - Timisoara
    Zbancu Leo - Deva
    9 -- 16
    Parvu Nicolae - Resita
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Oprea Adrian - Lugoj
    Put Gabriel - Oravita
    Verdet Adrian - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Beca Iliesen - Timisoara
    Savu Cristian - Oradea
    17 -- 4v gr.inf.
    Ardeljan Marinel - Varset
    18 -- 19 2v gr.inf.
    Istrate Cristian - Timisoara
    Craciun Calin - Oradea
    20 -- 23 1v gr.inf.
    Pavel Calin - Hunedoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Popet Doru - Timisoara
    Georgescu Constantin - Orastie
    24 -- 25 0v gr.inf.
    Tic Ioan - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Clasament Open

    1. Frunza Alexandru - Timisoara
    2. Ciochina Gabriel - Arad
    3 -- 4
    Lacatis Ghita - Arad
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    5 -- 8
    Balmez Dorel - Oravita
    Colda Dorin - Lupeni
    Szalay Liviu - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    9 -- 16
    Murgu Ioan - Oravita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Jurescu Sorin - Timisoara
    Ilia Ionicut - Oravita
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Nagy Iosif - Arad
    Dumitru Florin - Arad
    Ispas Dan - Timisoara
    17 -- 24
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Vaida Sorin - Oradea
    Kramarsic Milos - Belgrad
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Muresan Ovidiu - Caransebes
    Ciublea Vichente - Oravita
    Kaposta Victor - Arad
    Boznea Daniel - Deva
    25 -- 26 1v gr.sup.
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Jichici Svetozar - Timisoara
    27 -- 36 0v gr.sup.
    Veres Francisc - Oravita
    Deak Valentin - Sebis
    Szemciuk Istvan - Deva
    Degianschi Obrad - Resita
    Poenar Alin - Resita
    Ardelean Raul - Arad
    Manu Nicolae - Resita
    Veres Adrian - Timisoara
    Hancig Mircea - Timisoara
    Munteanu Constantin - Resita
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Turburan Ion - Resita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    39 -- 42 1v gr.inf.
    Petersi Nuri - Varset
    Cornianu Sebastian - Baile Herculane
    Neiconi Sabin - Hateg
    Venter Liviu - Resita
    43 -- 49 0v gr.inf.
    Curpas Ioan - Oradea
    Ticu Sorin - Lugoj
    Lungu Marius - Oravita
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Lascu Marius - Timisoara
    Clasament Avansati

    1. Ankar Wasim - Timisoara
    2. Cocias Gheorghe - Oravita
    3 -- 4
    Daroti Florin - Lipova
    Starcz Adrian - Lupeni
    5 -- 8
    Dumbrava Marius - Timisoara
    Gherman Romulus - Arad
    Putnik Tiberiu - Varset
    Stoica Mihai - Hateg
    9 -- 16
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Balaj Roland - Arad
    Banu Florentin - Timisoara
    Neag Ioan - Timisoara
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Tamsa Titus - Resita
    Vuca Adrian - Berzovia
    Halasz Peter - Oradea
    17 -- 24
    Caraus Sorin - Deva
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Muntean Atila - Hunedoara
    Simion Dan - Resita
    Craiovan Victor - Resita
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Szivery Adrian - Arad
    Clesiu Florin - Deva
    25 -- 36 0v gr.sup.
    Fekete Istvan - Arad
    Tatar Dorel - Simeria
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Cioveie Marian - Oravita
    Cobzaru Radu - Deva
    Matei Dumitru - Deva
    Moldovean Valer - Calan
    Stanciu Dumitru - Simeria
    Vasi Daniel - Arad
    Purda Raul - Lipova
    Enache Viorel - Brad
    37 -- 38 2v gr.inf.
    Chiscan Bogdan - Arad
    Orban Alexandru Andrei - Lugoj
    39 -- 43 1v gr.inf.
    Horvath Mircea - Orastie
    Tedi Ioja - Calan
    Cotrau Andrei - Oradea
    Kaszta Harrald - Arad
    Gligor Paul - Arad
    44 -- 49 0v gr.inf.
    Filip Adrian - Timisoara
    Schiau Dan - Hunedoara
    Curaciuc Claudiu - Resita
    Sabau Victor - Arad
    Oproi Eugen - Sannicolau Mare
    Negru Marius - Deva
    Clasament Începători

    1. Faur Claudiu - Timisoara
    2. Moldoveanu Sorin Florian - Hunedoara
    3 -- 4
    Popescu Radu - Arad
    Achim Paul - Arad
    5 -- 8
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Oprean Andrei - Deva
    Chivaran Alin - Caransebes
    Jicarean David - Lipova
    9 -- 14
    Dumbrava Dan - Timisoara
    Doxan Adrian - Resita
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Vela Gabriel - Timisoara
    Budihala Raul - Hunedoara
    Dobinda Dinu - Arad
    15 -- 1v gr.sup.
    Burcea Daniel - Lugoj
    16 -- 21 0v gr.sup.
    Totin Tosa - Timisoara
    Rus Nicolae - Oradea
    Ruhmann Cristian - Moldova Noua
    Ispas Andrei - Timisoara
    Gherman Mihai - Lugoj
    Schiau Teodora - Hunedoara
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Bugarin Fabian - Lugoj
    Leric David - Lipova
    Ardeleanu Bogdan - Resita
    Trefil Antonio Remo - Resita
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Trefil Ferdinand Tobias - Resita
    Orban Marius - Lugoj
    Gherman Ovidiu - Lugoj
    Soloma Nicolae - Resita
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.09.2019 la 00:54.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  14. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 8

    Clasament Elite

    1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
    2. Petrus Florin - Zalau
    3 -- 4
    Nistor Dorel - Bistrita
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Mihalca Mihai - Viseu
    Pop Sorin - Viseu
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Apian Florin - Bistrita
    Damian Alin - Campia Turzii
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    13 -- 1v gr.inf.
    Galban Calin - Viseu
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Mican Nicolae - Dej
    Pop Zoltan - Dej
    Clasament Open

    1. Catricicau Adrian - Baia Mare
    2. Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Feher Robert - Turda
    Ciobanu Daniel - Blaj
    5 -- 8
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Mal Denis - Baia Mare
    Husa Gelu - Zalau
    9 -- 2v gr.sup.
    Popa Gheorghe - Aiud
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    Bora Nicolae - Alba Iulia
    Miclos Andrei - Dej
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    17 -- 1v gr.inf.
    Kromek Iulian - Cugir
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Pop Danut - Dej
    Fulop Attila - Aiud
    Marginean Mihai - Luna CJ
    Clasament Avansati

    1. Vass Alexander - Cluj Napoca
    2. Vass Sandor - Beclean
    3 -- 4
    Garaz Mircea - Bistrita
    Urian Nicusor - Alba Iulia
    5 -- 8
    Vecian Marius - Cluj Napoca
    Andreica Daniel - Viseu
    Damian Mircea - Bistrita
    Susan Mircea - Alba Iulia
    9 -- 12
    Barbuta Ioan - Dej
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Vaduva Dan - Bistrita
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    13 -- 2v gr.sup.
    Ispas Emil - Alba Iulia
    14 -- 19 1v gr.sup.
    Piper Petru - Luna CJ
    Luca Eugen - Aiud
    Cir Florin - Razboieni
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Szarvas Karoly - Satu Mare
    Orban Marc Adrian - Turda
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Ticala Vasile - Viseu
    Oniga Paul - Blaj
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Suciu Sergiu - Turda
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Zavaski Ioan - Dej
    Petrache Radu - Blaj
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Balan Viorel - Bistrita
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Ispan Stefan - Teius
    Susman Dan - Alba Iulia
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Popa Decebal - Alba Iulia
    33 -- 37 0v gr.inf.
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Faraian Alexandru - Aiud
    Hales Teodor - Bistrita
    Bregar Dan - Alba Iulia
    Farcas Mihnea - Cluj Napoca
    Clasament Incepatori

    1. Dunka Dacian - Baia Mare
    2. Sirbu Vlad - Aiud
    3 -- 4
    Cristea Samuel - Bistrita
    Homana Marius - Stremt
    5 -- 8
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Aron Valentin - Zlatna
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    Pop Dan Cristian - Dej
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Rosa Vasile - Salciua
    Creta Petru - Luna CJ
    Bunea Aurel - Salciua
    Cristea Daniel - Bistrita
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Hagea Andra - Aiud
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Asavei Gheorghe - Razboieni
    Tetcu Rares - Blaj
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Dranca David - Aiud
    Moldovan Ioan - Viseu
    Stanciu Patrick - Aiud
    Hosoi Alessandro - Cugir
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Lopadean Daria - Aiud
    Burnar Ioan - Viseu
    Dirlea Ana - Aiud
    Aron Razvan - Zlatna
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. Mulțumesc Marian Bogdan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Bilanț 2019

    Locuri disponibile
    Jucători participanti
    2019
    2018
    2017
    2016
    2015
    Nr. Zona Localitatea Elite Open Avansați Încep. Total Elite Open Amatori Încep.
    Total
    Total
    Total
    Total
    Total
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Botoșani 24 48 42 30 144 20 39 36 28
    123
    145
    104
    131
    130
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Luncavița 12 30 30 42 114 12 33 29 40
    114
    106
    72
    97
    86
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București 36 48 60 60 204 26 31 43 54
    154
    152
    147
    124
    95
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Ploiești 24 42 66 60 192 15 27 31 37
    110
    91
    85
    77
    103
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GJ, DJ, MH Rm. Vâlcea 18 30 60 36 144 12 24 28 19
    83
    67
    42
    71
    49
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Lazarea 18 56 56 36 166 14 52 52 35
    153
    134
    135
    108
    103
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Reșița 30 60 60 36 186 25 49 49 29
    152
    129
    83
    93
    82
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud 24 24 36 36 120 16 21 37 24
    98
    105
    83
    76
    104
    Total general 186 338 410 336 1270 140 276 305 266
    987
    929
    751
    777
    752
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053
    Aproape 25% dintre amaturiști au participat week-end-ul acesta la Ziua Națională AmaTur în cele 8 centre Regionale din România.
    Și dacă la cei 987 de jucători ce au participat la A+-uri adăugam cei 42 de jucători prezenți la B-ul de la Moinești, avem un tablou de 1029 împătimiți ai tenisului de masă care și-au împărțit cele 136 de cupe.
    Absent motivat: Sarcani Andrei, corespondentul special AmaTur () la Campionatele Europene din Franța. Mulțumim pentru transmisiunile Live!
    Absenți nemotivați/retrași după termen: 47 de jucători. Adică 4,75%! Cam multișor...
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  19. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 1

    Penalizari Botosani - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1013 Coroiu Dan - Roman 2019.09.07 - N
    1000 Hrab Bogdan - Botosani 2019.09.07 - N
    999 Pauca Cosmin - Botosani 2019.09.07 - N
    998 Ghinda Mihai - Iasi 2019.09.07 - N
    997 Ilies Ioan - Radauti 2019.09.07 - N
    996 Ditu Daniel - Onesti 2019.09.07 - N
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  21. #12
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 2

    Penalizari Luncavita - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    995 Bizga Romeo - Galati 2019.09.07 - N
    994 Codreanu George - Tecuci 2019.09.07 - N
    993 Nicola Marian - Constanta 2019.09.07 - N
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  22. #13
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 3

    Penalizari Bucuresti (Top Tenis) - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1050 Duran Andrei - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1049 Busuioc Marian - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1048 Claudiu Cozmin - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1044 Macavei Alex - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1043 Irava Razvan - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1012 Bonciu Daniel - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1011 Apostoaiei Andrei - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1010 Mateica Claudiu - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1009 Serban Marius - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1008 Tolan Ilie - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1007 Hoinaru Mihai - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1006 Ipate Virgil - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1005 Raportaru Viorel - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1004 Holbia Cosmin - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1003 Dragomir Dan - Bucuresti 2019.09.07 - N
    1002 Sursilov Constantin - Bucuresti 2019.09.07 - N
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.09.2019 la 23:09.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  23. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 4

    Penalizari Ploiesti (Tel George Jr) - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1047 Grigore Madalin - Cocorastii Mislii 2019.09.07 - N
    1046 Cornita Mario - Campina 2019.09.07 - N
    1045 Ioana Costin - Campina 2019.09.07 - N
    1014 Modrisan Miruna - Filipestii de Targ 2019.09.07 - N
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 08.09.2019 la 23:10.

  24. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    417 z 12 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    34053

    Zona 5

    Penalizari Ramnicu Valcea - 2019.09.07
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    1022 Ghimcea Ciprian - Ramnicu Valcea 2019.09.07 - N
    1021 Valcea Daniel - Pitesti 2019.09.07 - N
    1020 Ciobanu Laurentiu - Ramnicu Valcea 2019.09.07 - N
    1019 Rada Florin - Pitesti 2019.09.07 - N
    1018 Patrascu Dorin - Pitesti 2019.09.07 - N
    1017 Negrila Cristian - Caracal 2019.09.07 - N
    1016 Cioboiu Dan - Craiova 2019.09.07 - N
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

Subiecte similare

  1. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 07.09.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 04.09.2019, 10:43
  2. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 18.10.2018, 13:11
  3. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 9
    Ultimul post: 18.03.2018, 15:37
  4. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.01.2017, 22:04
  5. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015
    De GeluBv în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 07.09.2015, 20:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •