Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

-niversar “A new beginning” - 9 ani, București 14/15.09.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
    Daca tot ati intrebat..nu ati progresat deloc....din pacate..dar m am obisnuit si va iau asa cum sunteti ,,semianalfabet'' - asa se scrie
    astept sa progresezi dumneata....eu sunt in regres,sau constant?daca ne intalnim cumva la topoloveni "trageti-ma de atentie" ca sunt firav de la o vreme.multa bafta domnule graur ! si sa nu uit:cate circumvoluntiuni are un creer?

    Comentariu


    • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
      astept sa progresezi dumneata....eu sunt in regres,sau constant?daca ne intalnim cumva la topoloveni "trageti-ma de atentie" ca sunt firav de la o vreme.multa bafta domnule graur ! si sa nu uit:cate circumvoluntiuni are un creer?
      Cand am spus ca nu ati progresat m-am referit strict lingvistic, nicidecum sportiv. Eu lingvistic stau destul de bine, deci asteptarea dumneavoastra e nefondata. La dumneavoastra insa sunt multe greseli in prea putine cuvinte....trist...cat de tras de atentii nici nu se pune problema...Si cu acest post am incheiat orice discutie pe acest forum!!!
      BLADE: PRIMORAC CARBON OFF+
      FH: KOKUTAKU BLutenkirsche 868 TENSION SUPER TACKY
      BH: Tibhar super defence 40

      Comentariu


      • Postat în original de remusvasilescu Vezi post
        Cand am spus ca nu ati progresat m-am referit strict lingvistic, nicidecum sportiv. Eu lingvistic stau destul de bine, deci asteptarea dumneavoastra e nefondata. La dumneavoastra insa sunt multe greseli in prea putine cuvinte....trist...cat de tras de atentii nici nu se pune problema...Si cu acest post am incheiat orice discutie pe acest forum!!!
        imi pare rau ca te retragi.dar intreb:il retragi si pe lipici 79?

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X