tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 4 din 5 PrimulPrimul ... 2345 UltimulUltimul
Rezultate 46 la 60 din 63

Subiect: "Cupa Septembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 22.09.2019

  1. #46
    cadet
    Data înscrierii
    07.03.2019
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    43
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 h 11 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    50
    Imi cer scuze, va rog sa nu luati in considerare postarea #45

  2. #47
    junior

    Data înscrierii
    08.10.2011
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    79
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 59 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    88
    Scuze, nu am vazut ca ati postat grupele si ca s-au incheiat inscrierile. Va rog sa nu luati in considerare postarea mea anterioara si anume inscrierea lui Chirica Alexandru la amatori.

  3. #48
    senior

    Data înscrierii
    27.02.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    351
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    564
    Nu stiu daca ajung la timp...nu m-am simtit bine....am pierdut un tren🤔😐.
    Dar ajung, dupa 9 incepeti fara mine ..😊
    Ultima modificare făcută de armani; 22.09.2019 la 07:30.

  4. #49
    cadet
    Data înscrierii
    30.06.2019
    Postări
    23
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 11 h 18 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    50
    Sorescu Mircea

  5. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
  6. #50
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 GHEORGHE DRAGOS BOLDESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3
    5 EPARU MATEI PLOIESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALOIANU IULIANA PLOIESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 CUDALBU CIPRIAN PLOIESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    4 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 RADU FLORIN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0

  7. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  8. #51
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Gr.inferioara nr. 1 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STERCZER SANDOR SANZIENI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    3 CONSTANTIN MIHAELA BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 STOICESCU GHEORGHE IEDERA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    5 EPARU LEONTIN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRU GEORGE TARGOVISTE
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    3 IONITA CRISTIAN PLOIESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    4 PANTELIMON ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    3
    5 GHERASE ANDREI PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    2 MOCANU GEORGIAN FILIPESTII DE TARG
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 ENACHE PUIU ADRIAN PLOIESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5 CALINESCU BOGDAN BOLDESTI
    3-2
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Amatori
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 GEORGESCU CRISTIAN PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    4 ADAM ALEXANDRU PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 CAMENITA ALEXANDRU DAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4

  9. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  10. #52
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Eliminatorii Elite/Open

    1. Lukasz Klimas
    -------------------- Lukasz Klimas 3-0
    16.
    ----------------------------------- Lukasz Klimas 3-0
    9. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Trocan Nicolae 3-0
    8. Trocan Nicolae
    -------------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-0
    5. Iorgoiu Constantin
    -------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
    12. Bye
    ----------------------------------- Iorgoiu Constantin 3-0
    13. Bye
    -------------------- Cudalbu Ciprian 3-0
    4. Cudalbu Ciprian

    ----------------------------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-0

    3. Gheorghe Dragos
    -------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    14. Bye
    ----------------------------------- Gheorghe Dragos 3-0
    11. Bye
    -------------------- Istrate Cristian 3-0
    6. Istrate Cristian
    -------------------------------------------------- Caloianu Iuliana 3-1
    7. Eparu Matei
    -------------------- Eparu Matei 3-0
    10. Loc 5 Gr.X
    ----------------------------------- Caloianu Iuliana 3-0
    15.
    -------------------- Caloianu Iuliana 3-0
    2. Caloianu Iuliana

  11. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  12. #53
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Clasament Elite/Open

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti
    2. Caloianu Iuliana - Ploiesti
    3 -- 4
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Gheorghe Dragos - Boldesti
    5 -- 8
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Eparu Matei - Ploiesti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    9 -- 1v gr.inf.
    Sorescu Mircea - Paulesti
    10 -- 0v gr.inf.
    Radu Florin - Ploiesti

  13. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Marian Bogdan, Bogdan V le-a plăcut acest mesaj
  14. #54
    senior

    Data înscrierii
    27.02.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    51
    Postări
    351
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 20 h 58 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    564
    Imi pare bine ca am ajuns....un turneu puternic, desi nu parea. Felicitari organizatorului si tuturor medaliatilor!

  15. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  16. #55
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Eliminatorii Amatori

    1. Sterczer Sandor
    -------------------- Sterczer Sandor 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Sterczer Sandor 3-2
    17. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Baicu Claudiu 3-0
    16. Baicu Claudiu
    -------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-1
    9. Georgescu Cristian
    -------------------- Georgescu Cristian 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Constantin Eduard 3-1
    25. Bye
    -------------------- Constantin Eduard 3-0
    8. Constantin Eduard

    ----------------------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-0

    5. Ionita Cristian
    -------------------- Ionita Cristian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Matei Mircea 3-0
    21. Bye
    -------------------- Matei Mircea 3-0
    12. Matei Mircea
    -------------------------------------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
    13. Banuta Dumitru
    -------------------- Banuta Dumitru 3-0
    20. Loc 5 Gr.X
    ----------------------------------- Vlasceanu Valentin 3-1
    29. Bye
    -------------------- Vlasceanu Valentin 3-0
    4. Vlasceanu Valentin

    -------------------------------------------------------------------------------- Sterczer Sandor 3-2

    3. Mocanu Georgian
    -------------------- Mocanu Georgian 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Mocanu Georgian 3-0
    19. Loc 5 Gr.X
    -------------------- Camenita Alexandru Dan 3-0
    14. Camenita Alexandru Dan
    -------------------------------------------------- Mocanu Georgian 3-1
    11. Pantelimon Alexandru
    -------------------- Pantelimon Alexandru 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Constantin Mihaela 3-0
    27. Bye
    -------------------- Constantin Mihaela 3-0
    6. Constantin Mihaela

    ----------------------------------------------------------------- Dumitru George 3-1

    7. Bistreanu Armand
    -------------------- Bistreanu Armand 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Calinescu Bogdan 3-1
    23. Bye
    -------------------- Calinescu Bogdan 3-0
    10. Calinescu Bogdan
    -------------------------------------------------- Dumitru George 3-0
    15. Eparu Leontin
    -------------------- Eparu Leontin 3-0
    18. Loc 5 Gr.X
    ----------------------------------- Dumitru George 3-0
    31. Bye
    -------------------- Dumitru George 3-0
    2. Dumitru George

  17. #56
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.12.2009
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    59
    Postări
    2.852
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 6 h 7 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    4911
    Clasament Amatori

    1. Sterczer Sandor - Sanzieni
    2. Dumitru George - Targoviste
    3 -- 4
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Calinescu Bogdan - Boldesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    9 -- 16
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
    Georgescu Cristian - Ploiesti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Ionita Cristian - Ploiesti
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Adam Alexandru - Ploiesti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Gherase Andrei - Ploiesti

  18. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR, Bogdan V, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  19. #57
    junior

    Data înscrierii
    09.12.2016
    Locație
    Ploiesti
    Postări
    103
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 19 h 29 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    295



















  20. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  21. #58
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2012
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    57
    Postări
    848
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 10 h 47 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    3305
    Felicitari Iuliana,
    Tot respectul pentru valoarea ta ca sportiva si antrenoare

  22. Îmi place george60 le-a plăcut acest mesaj
  23. #59
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    883
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 11 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3285
    Citat Postat în original de george60 Vezi post
    Clasament Amatori

    1. Sterczer Sandor - Sanzieni
    2. Dumitru George - Targoviste
    3 -- 4
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Mocanu Georgian - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Calinescu Bogdan - Boldesti
    Matei Mircea - Targoviste
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    9 -- 16
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Camenita Alexandru Dan - Ploiesti
    Georgescu Cristian - Ploiesti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Ionita Cristian - Ploiesti
    Pantelimon Alexandru - Ploiesti
    17 -- 20 0v gr.inf.
    Adam Alexandru - Ploiesti
    Enache Puiu Adrian - Ploiesti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Gherase Andrei - Ploiesti
    Felicitari Sterczer Sandor.

  24. Îmi place sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj
  25. #60
    senior
    Avatarul lui meme6513
    Data înscrierii
    15.10.2016
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    54
    Postări
    247
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 21 h 12 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    870
    Podium amatori.. felicitări!

    Trimis de pe al meu SNE-LX1 folosind Tapatalk
    „Viitorul tau depinde de visele tale. In consecinta nu pierde timpul, du-te si te culca !” – Necunoscut
    Blade -Donic Waldner Allplay,, FH - Butterfly Tenergy 05, BH- Butterfly Tenergy 05FX

  26. Mulțumesc george60 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marinescu Nelu, sterczer sandor le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa August 2019", Ploiești Indoor TT - 24.08.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 25.08.2019, 05:21
  2. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 19:59
  3. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 10:54
  4. Turneu B "Cupa Mai 2019", Ploiești Indoor TT - 12.05.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 41
    Ultimul post: 13.05.2019, 17:07
  5. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 15:07

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •