pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 262

Subiect: "Cupa de Toamnă", Dej - 05.10.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    526 z 21 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 54 m
    Reputație
    17571

    "Cupa de Toamnă", Dej - 05.10.2019

    Turneu A "Cupa de Toamna", Dej - 05 octombrie 2019

    LOCALITATEA: Dej, str. Mărășești, nr. 20;
    CATEGORII: 4 - Elite, Open, Avansati, Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    - E/O/A - inscrieri intre orele 08.30 - 09.15, la 09.30 incep meciurile;
    - Incepatori - ora 13.30 - inscrieri pana la 13.15

    SALA: CS Tenis Dej din incinta Grupului Școlar Someș;
    INDICAȚII ACCES:
    LOGISTICĂ: (16) 17 mese (Tibhar, Stiga, Butterfly, Donic);

    TAXA: 40 lei
    - juniori: 20 lei
    - persoane cu dizabilități - fara taxa
    - 1 leu/participant se va dona către AmaTur;

    Se asigură:
    - apă minerală, cafea și gulaș la ceaun;
    - mingi Joola plastic

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile 1÷4 – cupe + diplome
    - locurile 5÷8 – medalii + diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - ultima inscriere/retragere pe forum: Vineri 04.10 ora 21.00;
    - retragerile dupa termen si absentele vor fi penalizate conform regulamentului

    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite 24 - 30 jucatori
    - Open 24
    - Avansati 48
    - Incepatori 24 - 30
    ... ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.

    - Grupe inferioare de câte 5-6 jucători – se califică 4;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2
    - Tablouri eliminatorii generate automat

    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc (numar de jucatori / ore de incepere) poate fi modificat - se va anunta in timp util daca va fi cazul.

    ORGANIZATORI: CS Tenis Club Dej
    - Pop Dănuț, tel. 0748 352369;
    - Dezso Attila, tel. 0748 352369;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Apian Florin


    Vă așteptăm!
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    526 z 21 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 54 m
    Reputație
    17571
    Clasament Elite

    1. Marchis Maximilian - Cluj Napoca
    2. Simon Csaba - Targu Mures
    3 -- 4
    Galban Calin - Viseu
    Pop Sorin - Bistrita
    5 -- 8
    Nistor Dorel - Bistrita
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Rus Irina - Cluj Napoca
    Petrus Florin - Zalau
    9 -- 12
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Mican Nicolae - Dej
    Robciuc Vasile - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    13 -- 16 1v gr.sup.
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Ticala Vasile Jr - Viseu
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Apian Florin - Bistrita
    Zidar Victor - Reghin
    21 -- 2v gr.inf.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    22 -- 1v gr.inf.
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Tira Viorel - Bistrita
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Mal Denis - Baia Mare
    Pop Stefan - Zalau


    Clasament Open

    1. Orha Andrei - Targu Mures
    2. Singeorzan Cornel - Bistrita
    3 -- 4
    Grosan Mircea - Dej
    Preda Ionut - Moinesti
    5 -- 8
    Pop Zoltan - Dej
    Andreica Iulian - Viseu
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Coroian Claudiu - Gherla
    9 -- 15 1v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Husa Gelu - Zalau
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    Miclos Andrei - Dej
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    16 -- 0v gr.sup.
    Ciobanu Daniel - Blaj
    17 -- 2v gr.inf.
    Bothazan Florin - Dej
    18 -- 21 1v gr.inf.
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
    Campean Eugen - Dej


    Clasament Avansati

    1. Damian Mircea - Bistrita
    2. Dunka Dacian - Baia Mare
    3 -- 4
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Fulop Attila - Aiud
    5 -- 8
    Strugar Ioan - Deda
    Barbuta Ioan - Dej
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Vecian Marius - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Breje Marin - Zalau
    Joldes Adrian - Bistrita
    Zavaski Ioan - Dej
    Garaz Mircea - Bistrita
    Tocaciu Septimiu - Beclean
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    17 -- 2v gr.sup.
    Vajda Erno - Reghin
    18 -- 26 1v gr.sup.
    Pop Danut - Dej
    Andreica Daniel - Viseu
    Vass Sandor - Beclean
    Sinpetrean Comsa Gheorghe - Cluj Napoca
    Maran Petru - Sighetu Marmatiei
    Cobzaru Radu - Deva
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Petrache Radu - Blaj
    27 -- 32 0v gr.sup.
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Barbos Florin - Bistrita
    Boros Mihaly - Crasna
    Pop Sabin - Targu Mures
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Chira Lucian - Baia Mare
    Giurgiu Mircea - Dej
    35 -- 41 1v gr.inf.
    Bote Tudor - Dej
    Bal Adrian - Gherla
    Szarvas Karoly - Satu Mare
    Ispan Stefan - Teius
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    Muresan Carmen - Zalau
    Onofrei Petru - Gherla
    42 -- 48 0v gr.inf.
    Ivascu Gavrila - Viseu
    Hales Teodor - Bistrita
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Sticlet Doru - Bistrita
    Farcas Mihnea - Cluj Napoca
    Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
    Ariciu George - Cocorastii Mislii


    Clasament Incepatori

    1. Curtea Marcel - Viseu
    2. Buraciuc Cornel - Nasaud
    3. Cristea Samuel - Bistrita
    4. Pop Mihai - Dej
    5 -- 8
    Szabo Ovidiu - Dej
    Pop Dan Cristian - Dej
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Creta Petru - Luna CJ
    9 -- 10
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Hruban Darius - Dej
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Damian Vasile - Nasaud
    Aron Valentin - Zlatna
    Faltisca Eugen - Viseu
    Pica Horia - Fagaras
    Cristea Daniel - Bistrita
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Pop David - Baia Mare
    Hohoi Alessandro - Cugir
    Gaciu Gabriel - Gherla
    Oniga Florin - Alba Iulia
    Moldovan Calin - Baia Mare
    21 -- 25 1v gr.inf.
    Moldovan Ioan - Viseu
    Buraciuc Ema - Nasaud
    Ivascu Stefan - Viseu
    Curtea Lucas - Viseu
    Curtea Daniel - Viseu
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Aron Razvan - Zlatna
    Zahan Florin - Cluj Napoca
    Alaminos Domnar Juanjose - Dej
    Cimpean Nelu - Zlatna
    Toader Florin - Cluj Napoca
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.657
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    526 z 21 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 54 m
    Reputație
    17571
    Inscrieri Elite - ora 09.30 - on 04-Oct-19 at 21:10:01

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 483 - 48.15 - EM
    2. Simon Csaba, Targu Mures, 1 - 47.84 - E
    3. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 12 - 43.81 - EM
    4. Petrus Florin, Zalau, 265 - 43.45 - E
    5. Robciuc Vasile, Cluj Napoca, 6003 - 42.3 - EM
    6. Nistor Dorel, Bistrita, 37 - 41.79 - EM
    7. Galban Calin, Viseu, 43 - 41.02 - E
    8. Rus Irina, Cluj Napoca, 6004 - 41 - EMF
    9. Blaga Marius, Cluj Napoca, 86 - 40.6 - EMH
    10. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 50 - 39.81 - E
    11. Boeriu Cezara, Targu Mures, 90 - 39.6 - ELF
    12. Pop Sorin, Bistrita, 848 - 38.8 - E
    13. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 665 - 38.23 - E
    14. Simion Boby, Cluj Napoca, 489 - 37.85 - ELH
    15. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36.69 - E
    16. Apian Florin, Bistrita, 60 - 36.38 - E
    17. Ticala Vasile Jr, Viseu, 362 - 36.08 - E
    18. Tira Viorel, Bistrita, 456 - 35.2 - EW
    19. Zidar Victor, Reghin, 122 - 35.07 - E
    20. Mican Nicolae, Dej, 42 - 34.4 - E
    21. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 224 - 34.27 - E
    22. Catricicau Adrian, Baia Mare, 156 - 33.28 - E
    23. Motorga Dorin, Targu Mures, 65 - 32.36 - O
    24. Mal Denis, Baia Mare, 351 - 30.23 - O
    25. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 526 - 29.83 - O
    26. Pop Stefan, Zalau, 1769 - 0 - L


    Inscrieri Open - ora 09.30 - on 04-Oct-19 at 21:10:11

    1. Bothazan Florin, Dej, 753 - 32.2 - O
    2. Orha Andrei, Targu Mures, 251 - 32.18 - O
    3. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 190 - 31.95 - OW
    4. Pop Zoltan, Dej, 445 - 31.7 - O
    5. Husa Gelu, Zalau, 430 - 29.38 - O
    6. Preda Ionut, Moinesti, 966 - 29.25 - O
    7. Andreica Iulian, Viseu, 1482 - 29 - O
    8. Babics Tamas, Gheorgheni, 203 - 28.66 - O
    9. Ploscaru Bogdan, Cluj Napoca, 440 - 28.62 - O
    10. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 473 - 28.5 - O
    11. Ciobanu Daniel, Blaj, 80 - 28.33 - OW
    12. Silveira Alexandra, Cluj Napoca, 1268 - 26.9 - OF
    13. Miclos Andrei, Dej, 229 - 26.26 - O
    14. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 200 - 24.68 - OW
    15. Singeorzan Cornel, Bistrita, 868 - 24.5 - O
    16. Peta Octavian, Cluj Napoca, 314 - 24.29 - OW
    17. Horotan Catalin, Baia Mare, 350 - 22.72 - O
    18. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 189 - 22.48 - O
    19. Sava Petru, Cluj Napoca, 1272 - 21.95 - O
    20. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 197 - 21.33 - O
    21. Coroian Claudiu, Gherla, 1458 - 19.8 - A
    22. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 869 - 14.45 - A
    23. Campean Eugen, Dej, 1375 - 13.6 - A
    24. Grosan Mircea, Dej, 1370 - 11.8 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gecse Alpar, Chibed, 103 - 28.06 - O


    Inscrieri Avansati - ora 09.30 - on 04-Oct-19 at 21:10:18

    1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 388 - 19.96 - A
    2. Pop Danut, Dej, 439 - 19.91 - A
    3. Joldes Adrian, Bistrita, 559 - 19.83 - A
    4. Vajda Erno, Reghin, 331 - 19.52 - AW
    5. Fulop Attila, Aiud, 282 - 19.46 - AW
    6. Barbuta Ioan, Dej, 396 - 19.3 - A
    7. Andreica Daniel, Viseu, 452 - 19.03 - A
    8. Vecian Marius, Cluj Napoca, 1134 - 18.9 - A
    9. Vass Sandor, Beclean, 416 - 18.71 - AW
    10. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 491 - 18.65 - A
    11. Sinpetrean Comsa Gheorghe, Cluj Napoca, 563 - 18.5 - AW
    12. Damian Mircea, Bistrita, 297 - 18.31 - A
    13. Garaz Mircea, Bistrita, 292 - 17.81 - AW
    14. Breje Marin, Zalau, 1153 - 17.7 - A
    15. Strugar Ioan, Deda, 451 - 17.21 - A
    16. Scurtu Nicolae, Bistrita, 856 - 17.13 - AW
    17. Bote Tudor, Dej, 1542 - 16.5 - A
    18. Tocaciu Septimiu, Beclean, 1491 - 16.4 - A
    19. Chira Lucian, Baia Mare, 985 - 16.35 - A
    20. Bal Adrian, Gherla, 689 - 15.61 - A
    21. Zavaski Ioan, Dej, 997 - 15.47 - AW
    22. Maran Petru, Sighetu Marmatiei, 1436 - 15.25 - A - wildcard
    23. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 850 - 14.55 - A
    24. Cobzaru Radu, Deva, 733 - 14.45 - A
    25. Fulop Laszlo, Targu Mures, 503 - 13.62 - A
    26. Drimus Mihai, Sighetu Marmatiei, 699 - 13.54 - A
    27. Lupescu Nicolae, Reghin, 557 - 13.44 - A
    28. Barbos Florin, Bistrita, 722 - 13.41 - A
    29. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1715 - 13.4 - A
    30. Dezso Attila, Dej, 1259 - 13.1 - AW
    31. Boros Mihaly, Crasna, 1454 - 13 - A
    32. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1710 - 12.85 - A
    33. Pop Sabin, Targu Mures, 687 - 12.82 - AW
    34. Ivascu Cosmin, Viseu, 823 - 12.76 - A
    35. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 889 - 12.57 - A
    36. Dunka Dacian, Baia Mare, 1509 - 11.97 - A
    37. Petrache Radu, Blaj, 949 - 11.78 - A
    38. Ivascu Gavrila, Viseu, 1572 - 10.85 - A
    39. Ispan Stefan, Teius, 1403 - 10.67 - A
    40. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1744 - 10.65 - A
    41. Hales Teodor, Bistrita, 1625 - 10.63 - A
    42. Sarcani Andrei, Targu Mures, 656 - 10.58 - AW - wildcard
    43. Muresan Carmen, Zalau, 1406 - 10.4 - AF
    44. Onofrei Petru, Gherla, 1069 - 10.33 - AW
    45. Sticlet Doru, Bistrita, 1530 - 6 - IW
    46. Farcas Mihnea, Cluj Napoca, 3242 - 6 - I
    47. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3647 - 5.5 - I
    48. Ariciu George, Cocorastii Mislii, 1916 - 5.25 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. David Zoltan, Cluj Napoca, 2712 - 0 - A
    2. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 1902 - 10 - A
    3. Faraian Alexandru, Aiud, 569 - 15.79 - AJ


    Inscrieri Incepatori - ora 13.30 - on 04-Oct-19 at 21:10:25

    1. Damian Vasile, Nasaud, 1015 - 9 - I
    2. Hruban Darius, Dej, 1854 - 8.75 - I
    3. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1184 - 8.6 - I
    4. Sechel Vasile, Viseu, 1708 - 8.4 - I
    5. Aron Valentin, Zlatna, 1479 - 8.33 - I
    6. Cristea Samuel, Bistrita, 1016 - 8.32 - IJ
    7. Pop Dan Cristian, Dej, 1130 - 7.82 - IJ
    8. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 867 - 7.75 - IF
    9. Creta Petru, Luna CJ, 782 - 7.72 - I
    10. Faltisca Eugen, Viseu, 1636 - 7.45 - IW
    11. Pica Horia, Fagaras, 3409 - 7.2 - I
    12. Rakosi Istvan, Satu Mare, 1818 - 6.5 - I
    13. Cristea Daniel, Bistrita, 1413 - 6.12 - IJ
    14. Pop Mihai, Dej, 1543 - 5.85 - I
    15. Szabo Ovidiu, Dej, 2043 - 5.8 - I - wildcard
    16. Pop David, Baia Mare, 3636 - 5.8 - I
    17. Pop Daniel Valentin, Dej, 1956 - 5.2 - I
    18. Moldovan Ioan, Viseu, 1451 - 5 - I
    19. Buraciuc Ema, Nasaud, 1971 - 5 - IF
    20. Hohoi Alessandro, Cugir, 2668 - 4.5 - I
    21. Aron Razvan, Zlatna, 2780 - 4 - I
    22. Ivascu Stefan, Viseu, 2783 - 4 - I
    23. Curtea Marcel, Viseu, 6001 - 0
    24. Curtea Lucas, Viseu, 6002 - 0
    25. Curtea Daniel, Viseu, 6003 - 0
    26. Gaciu Gabriel, Gherla, 6004 - 0
    27. Zahan Florin, Cluj Napoca, 6007 - 0
    28. Oniga Florin, Alba Iulia, 6008 - 0 - wildcard
    29. Alaminos Domnar Juanjose, Dej, 6009 - 0
    30. Oana Marius, Cluj Napoca, 6010 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Cimpean Nelu, Zlatna, 6011 - 0
    2. Marin Marcel, Zlatna, 3142 - 5 - I
    3. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 3647 - 5.5 - I
    4. Coldea David, Cluj Napoca, 3139 - 5 - I
    5. Moldovan Calin, Baia Mare, 6012 - 0
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. #4
    senior
    Data înscrierii
    24.11.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    63
    Postări
    1.695
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 14 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    65
    GARAZ MIRCEA,avansati,Bistrita
    Primorac Carbon FL Off+
    Sriver FX // Sriver FX

  6. #5
    maestru
    Avatarul lui adishorul
    Data înscrierii
    24.01.2011
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.748
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    105 z 20 h 43 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    607
    Joldes Adrian Bistrita avansati
    Nittaku violin​T80 / Baracuda

  7. Îmi place mircea.garaz le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    junior Avatarul lui hell_sukar66
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    33
    Postări
    181
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 35 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    37
    Rosoga Liviu- Cluj Napoca avansați


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #7
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 10 h 29 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    293
    Ciobanu Daniel - Blaj open

  10. #8
    senior
    Avatarul lui ovidiu t
    Data înscrierii
    14.07.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 4 h 9 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    269
    Din Cluj-Napoca se inscriu:
    Avansati - Badescu Tudor, Tigaroi Florin si TofeninOvidiu
    Open - Asteleanu Lucian

    Multumesc!

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  11. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 10 h 29 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    293
    Cristea Samuel Bistrița - începători Cristea Daniel Bistrița incepatori

  12. #10
    junior

    Data înscrierii
    14.07.2014
    Locație
    cugir
    Vârstă
    45
    Postări
    53
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 23 h 2 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    90
    Din Cugir-Alba se înscriu Andone Claudiu-elite, Kromek Iulian -open și Cristea Virgil -avansati.

  13. Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  14. #11
    senior

    Data înscrierii
    10.06.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    58
    Postări
    301
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 15 h 11 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    169
    Peta Octavian-OPEN
    Moldovan Ovidiu-Sighetu Marmatiei-elite
    Korabian Tamas Cluj Napoca elite

  15. Îmi place hell_sukar66 le-a plăcut acest mesaj
  16. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    374
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 10 h 29 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    293
    Fulop Attila Aiud, Bumbu Pavel-Razboieni Cir Florin - Războieni avansati

  17. #13
    cadet
    Data înscrierii
    09.08.2006
    Locație
    Cluj-Napoca
    Postări
    21
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 h 24 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    22
    Silveira Alexandra, Open
    Marchis Maximilian, Elite

  18. Îmi place FlorinBN le-a plăcut acest mesaj
  19. #14
    junior

    Data înscrierii
    28.04.2014
    Locație
    Dej
    Vârstă
    29
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 h 46 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    71
    Mican Nicolae - Dej - Elite

  20. Îmi place hell_sukar66 le-a plăcut acest mesaj
  21. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    675
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    98 z 3 h 51 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    175
    Galban Calin
    Ticala Vasile Jr
    Andreica Iulian
    Andreica Daniel
    Ivascu Cosmin
    Ivascu Gavrila
    Faltisca Eugen
    Franc Ioan
    Deac Valentin
    Moldovan Ioan
    Sechel Vasile

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa de toamnă - TT", Focșani - 21.09.2019
    De Corcoz Costin în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 418
    Ultimul post: 23.09.2019, 11:51
  2. Turneu B "Cupa de Toamnă", Târgoviște - 14.09.2019
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 14.09.2019, 17:59
  3. Turneu B "Cupa de toamnă Kamarad", Piatra Neamț - 12.09.2019
    De sorin_client în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 13.09.2019, 00:34
  4. ANULAT Turneu A "Cupa de Toamnă", Botoşani - 06.10.2018 - Anulat!
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 76
    Ultimul post: 04.10.2018, 11:11
  5. Turneu B "Cupa de toamnă", Ploiești - 22.10.2017
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 95
    Ultimul post: 23.10.2017, 12:57

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •