tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 17

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440

    Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a

    Cupa Municipiului Pitești – 06.10.2019 – Ediţia a II-a

    TURNEU COPII - Duminică 06.10.2019

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: DUMINICĂ 06 Octombrie 2019
    ORA: 13.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 13.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La inscriere va rog sa precizati la ce categorie joacă.

    Va asteptam cu drag!

  2. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Loc 6-11
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct



    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Loc II – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 9 pct
    Loc III – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 8 pct
    Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
    Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc VI – Ioana Stoenescu - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti – 5 pct
    Loc VII – Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Loc VIII – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    IX – X
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct


    Open :
    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
    Loc V. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 6 pct
    Loc VI. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 5 pct
    Loc VII. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 4 pct
    Loc VIII. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    Loc IX - XI
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct


    CLASAMENTUL GENERAL, după cele două ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 20 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – VII
    Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Loc VIII - XV
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct


    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 20 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
    Loc III-IV
    Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Loc V – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc VI - VII
    Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
    Loc VIII – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 14 pct
    Loc II – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
    Loc III-V
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 10 pct
    VI-VIII
    Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
    Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    Luchian Denis – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc X – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    Loc XI – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    XII-XIII
    Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 4 pct
    Loc XV – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    XVI-XVII
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct



    Open :
    Loc I
    Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 19 pct
    Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 19 pct
    Loc III-IV
    Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
    Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 14 pct
    Loc V. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 12 pct
    Loc VI. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc VII. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 7 pct
    VIII - X
    Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    Saloman David - (F.C. Argeş ) - 5 pct
    Loc XI - Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
    XII - XV
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 06.10.2019 la 21:20.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Turneul de DUBLU :

    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 6 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 4 pct
    Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 2 pct
    Loc VI - Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc VII – Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc VIII – Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc IX – Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Loc X – Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Loc XI – Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct

    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc III – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
    Loc IV – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct
    Loc VII – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 4 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    Loc II – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    Loc III – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    Loc IV – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc VI – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 5 pct
    Loc VII – Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Loc VIII – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 2 pct
    IX – XI
    Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
    Luchian Denis – F.C. Argeş – 2 pct


    Open :
    Loc I –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 8 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
    Loc V. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    Loc VI – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    Loc VII. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 4 pct
    Loc VIII. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 3 pct
    IX – XIV
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Saloman David - (F.C. Argeş ) - 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct

  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Începători :
    1. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
    2. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    3. Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
    4. Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    5. Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    6. Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    7. Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)

  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansaţi :
    1. Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
    2. Rareş Dumitru - F.C. Argeş
    3. Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti
    4. Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
    5. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş
    6. Georgescu Mario – F.C. Argeş
    7. Luchian Denis – F.C. Argeş

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    1 –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş)
    2- Cosmin Corbu - (F.C. Argeş)
    3. Alin Bucuroiu – FC Argeş
    4. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
    5. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş )
    6. Radu Tuţa - (F.C. Argeş)
    7. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş)
    8. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş
    9. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş )
    10. Saloman David -F.C. Argeș

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Open :
    Iordan Marc- București

  9. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    Avansați:
    Șerban Corneliu - Curtea de Argeș

  10. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



































  11. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440









































  12. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440


    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Loc 6-11
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct

  13. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440



    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Loc II – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 9 pct
    Loc III – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 8 pct
    Loc IV – Luchian Denis – F.C. Argeş - 7 pct
    Loc V – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc VI – Ioana Stoenescu - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti – 5 pct
    Loc VII – Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Loc VIII – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    IX – X
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 2 pct
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct

  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440


    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 6 pct
    Loc VI – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

  15. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440


    Open :
    Loc I. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 10 pct
    Loc II –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 7 pct
    Loc V. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 6 pct
    Loc VI. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 5 pct
    Loc VII. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 4 pct
    Loc VIII. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    Loc IX - XI
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct

  16. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.529
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 11 h 5 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1440
    CLASAMENTUL GENERAL, după cele două ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 20 pct
    Loc II – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 16 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 12 pct
    Loc IV – Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 8 pct
    Loc V – VII
    Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 4 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 4 pct
    Loc VIII - XV
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct


    Începători :
    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 20 pct
    Loc II – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 18 pct
    Loc III-IV
    Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 13 pct
    Loc V – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 9 pct
    Loc VI - VII
    Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 8 pct
    Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 8 pct
    Loc VIII – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 14 pct
    Loc II – Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 12 pct
    Loc III-V
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 10 pct
    Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 10 pct
    VI-VIII
    Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 9 pct
    Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    Luchian Denis – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc X – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    Loc XI – Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    XII-XIII
    Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    Georgescu Mario – F.C. Argeş – 4 pct
    Loc XV – Mario Şerban – Curtea de Argeş – 3 pct
    XVI-XVII
    Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct



    Open :
    Loc I
    Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 19 pct
    Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 19 pct
    Loc III-IV
    Alin Bucuroiu – FC Argeş – 14 pct
    Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 14 pct
    Loc V. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 12 pct
    Loc VI. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 10 pct
    Loc VII. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 7 pct
    VIII - X
    Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    Saloman David - (F.C. Argeş ) - 5 pct
    Loc XI - Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 4 pct
    XII - XV
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Iordan Marc – Bucureşti – 2 pct

Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: Astăzi, 01:27
  2. Cupa Municipiului Pitești - 22.09.2019 - Ediţia a I-a
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 27.09.2019, 07:32
  3. Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 18.05.2019, 23:47
  4. Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 11.03.2019, 00:14
  5. Cupa Municipiului Pitești - 20.01.2019 - Anulat!
    De pribeagu în forumul Mini-AmaTur
    Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 09.01.2019, 15:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •