vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 23 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 338

Subiect: "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12/13.10.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.895
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3962

    "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12/13.10.2019

    Turneu A Cupa Top Arena Topoloveni, sambata 12.10.2019 si duminica 13.10.2019

    CS Top Arena Topoloveni organizeaza o noua editie din sirul traditionalelor turnee de tenis de masa de la Topoloveni:


    LOCALITATEA: Topoloveni;

    DATA:
    sambata 12.10.2019 si duminica 13.102019

    CATEGORII:
    Incepatori + Avansati - sambata, 12.10.2019
    Open + Elite - duminica, 13.10.2019

    ORA DE ÎNCEPERE:
    09.00
    08.00 - 09.00 - validare înscrieri, la 09.00 încep meciurile in ambele zile de concurs;

    TAXA: 30 lei/jucator. Copii pana la varsta de 14 ani: 10 lei/jucator, persoanele cu dizabilitati si varstnicii peste 65 ani beneficiaza de gratuitate. Organizatorii vor dona 1 leu/jucator catre Fondul Amatur.

    SALA: Sala de sport a Liceului Ion Mihalache Topoloveni - cu acces pe la intrarea din parc;

    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 20 mese aprobate ITTF, mingi plastic ***SPAȚIU DE JOC: 800 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: PVC;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 - Cupe + diplome + magiun si premii constand in materiale sportive

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - numai pe forum, nu se fac inscrieri telefonice;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere: Vineri 11.10.2019, ora 21,00 pentru
    Incepatori si Avansati
    Sambata 12.10.2019, ora 21.00 pentru
    Open si Elite
    - absenții vor fi penalizați;


    SISTEMUL DE JOC:

    Incepatori [MP=0-9.99]+ Avansati [MP=10-19.99]+ Open [MP=20-32.99]+ Elite [MP>=33]

    La
    Incepatori vor fi maxim 8 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 8 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 16. MAXIM = 48 jucatori

    La
    Avansati vor fi maxim 12 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 12 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 24 (castigatorii grupelor superioare de la 1-8 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 72 jucatori


    La Open vor fi maxim 14 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 14 grupe superioare de 4 si
    tablou eliminatoriu de 28 (castigatorii grupelor superioare de la 1-10 vor avea bye in primul tur). MAXIM = 84 jucatori

    La
    Elite vor fi maxim 6 grupe x minim 5-6 jucatori, din care se califica 4 jucatori, rezultand 6 grupe superioare de 4 si tablou eliminatoriu de 12. MAXIM = 36 jucatori


    NB: In functie de numarul jucatorilor inscrisi, se pot face redimensionari ale numarului de jucatori in grupe de la fiecare categorie.

    - Capi de serie grupe superioare - conform rezultate grupe inferioare;

    - Schemă de joc - grupe superioare: regula șarpelui;
    - Tablou eliminatoriu;
    - Ordine favoriți eliminatorii - conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile 2 vor fi repartizate dirijat de program in functie de numarul grupei superioare pe tabloul de eliminatorii.


    Va asteptam cu drag la tenis, sarmalute cu intaritor, magiun si voie buna!

    ORGANIZATOR: Sorin
    Botirca, tel. 0723.336.455

    VOR FI PREZENTI ALATURI DE NOI CU ECHIPAMENT SPORTIV:

    ANDRO GIR SRL (Irina si Gelu Popescu)


    https://tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 12.10.2019 la 07:38.

  2. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    14.04.2008
    Locație
    Topoloveni-Arges
    Vârstă
    40
    Postări
    2.895
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    3962
    Rezervat inscrieri si clasament!

    Clasament Incepatori
    1. Patrascu Dorin - Pitesti
    2. Pirvu Nicusor - Caracal
    3 -- 4
    Lungu Mihai - Targoviste
    Ciobanu Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Vilcu Dragos - Bucuresti
    Constantin Filip - Sinaia
    Matea Aurelian - Bucuresti
    9 -- 16
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Radoi Marius - Bals
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Malene Petru - Fagaras
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Craiu Catalin - Ramnicu Valcea
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Balaban Daniel - Bucuresti
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Manescu Ricardo - Caracal
    Baltac George - Bucuresti
    Svetozar Ianculovici - Bucuresti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Toader Petru - Bucuresti
    Saloman David - Pitesti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Ursu Carol - Bucuresti
    Grigore Denisa - Targoviste
    33 -- 34 1v gr.inf.
    Sporea Sebastian - Bucuresti
    Nedelcu Marian - Sinaia
    35 -- 39 0v gr.inf.
    Olteanu Lucian - Slatina
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Predus Paul - Bucuresti

    Clasament Avansati
    1. Hrehoret Adrian - Ramnicu Valcea
    2. Mihu Florin - Pitesti
    3 -- 4
    Guluta Florin - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    5 -- 8
    Tuca Cristi - Slatina
    Stoica Mihai - Mioveni
    Bucur Mario - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    9 -- 16
    Matei Mircea - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Orosanu Alexandru - Pitesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Stanciu Marian - Dragasani
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    17 -- 2v gr.sup.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    18 -- 27 1v gr.sup.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Baltatu Marius - Pitesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Nandrean Dan - Fagaras
    Tanasov Marius - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    28 -- 32 0v gr.sup.
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Chivu Octav - Bucuresti
    Fusca Georgian - Targoviste
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Floarea Adrian - Valea Voievozilor
    Mihaila George - Bucuresti
    35 -- 42 1v gr.inf.
    Anescu Andu - Dragasani
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Baicu Claudiu - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Popescu Cristi - Slatina
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Baltatu Eduard Laurentiu - Pitesti
    43 -- 47 0v gr.inf.
    Velicescu Dragos - Pitesti
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    Popovici Mircea - Caracal
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Clasament Open
    1. Rosioara Razvan - Alexandria
    2. Badea Ionut - Bucuresti
    3 -- 4
    Gorum Adrian - Topoloveni
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    5 -- 8
    Mitrea Silviu - Navodari
    Nedescu Adrian - Ramnicu Valcea
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Jimmy Lu - Bucuresti
    9 -- 16
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Raportaru Viorel - Bucuresti
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    Grigore Cosmin - Slatina
    Balaban Catalin - Bucuresti
    17 -- 23
    Negrila Cristian - Caracal
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Petrov Dan - Bucuresti
    Barca George - Pitesti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    24 -- 2v gr.sup.
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    25 -- 38 1v gr.sup.
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Laur Boro - Sinaia
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Barac Marius - Sibiu
    Macarie Alexandru - Mioveni
    Valcea Daniel - Pitesti
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Lazar Ion - Bucuresti
    39 -- 47 0v gr.sup.
    Padurariu Costel - Brasov
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Butoi Aurel - Caracal
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Stancalie Doru - Craiova
    Dospinescu George - Sibiu
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Chivu Cornel - Craiova
    48 -- 50 2v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Pietris Nicusor - Bucuresti
    51 -- 56 1v gr.inf.
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Cretu Marian - Craiova
    Nicoara Ovidiu - Curtea de Arges
    Viciu Dragos - Pitesti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Vajeu Ionut - Busteni
    57 -- 64 0v gr.inf.
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Macelaru Eugen - Bucuresti
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Cucu Cristin - Targoviste
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Chirita Nicolae - Curtea de Arges
    Marin Marian - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov

    Clasament Elite
    1. Fratila Robert - Baicoi
    2. Macarenco Andrei - Bucuresti
    3 -- 4
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    5 -- 8
    Sencu Victor - Targoviste
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Raducan Bogdan - Craiova
    Totpal Marius - Busteni
    Sinita Eugen - Bucuresti
    17 -- 2v gr.inf.
    Buciu Catalin - Bals
    18 -- 1v gr.inf.
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    19 -- 21 0v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Ciuca Dan - Pitesti
    Vasiliu Remus - Mioveni

    Inscrieri Incepatori
    - on 11/10/2019 at 20:51:59


    1. Dinicescu Ion, Pitesti, 1924 - 9.5 - IW
    2. Enciu Marcel, Bucuresti, 872 - 9.08 - IW
    3. Radoi Marius, Bals, 1456 - 9 - I
    4. Craiu Catalin, Ramnicu Valcea, 2852 - 8.9 - I
    5. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8.82 - I
    6. Lungu Mihai, Targoviste, 738 - 8.66 - I
    7. Patrascu Dorin, Pitesti, 1274 - 8.5 - I
    8. Constantin Filip, Sinaia, 780 - 8.43 - I
    9. Pralea Constantin, Alba Iulia, 737 - 8.33 - IW
    10. Malene Petru, Fagaras, 853 - 8.23 - I
    11. Sporea Sebastian, Bucuresti, 1438 - 8.03 - I
    12. Ionescu Daniel, Bucuresti, 2188 - 7.9 - I
    13. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 956 - 7.8 - IW
    14. Ontoiu Catalin, Pitesti, 771 - 7.53 - IW
    15. Mitu Nicolae, Pitesti, 1264 - 7.5 - I
    16. Caranfilian Migo, Bucuresti, 749 - 7.33 - I
    17. Vilcu Dragos, Bucuresti, 1394 - 7.21 - I
    18. Negulescu Cristi, Sinaia, 1209 - 6.98 - I
    19. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 952 - 6.87 - I
    20. Ciobanu Marius, Bucuresti, 1063 - 6.63 - I
    21. Toader Petru, Bucuresti, 894 - 6.13 - I
    22. Balaban Daniel, Bucuresti, 1037 - 6.05 - I
    23. Tudose Ilariu, Dragasani, 1100 - 5.85 - I
    24. Nedelcu Marian, Sinaia, 1402 - 5.33 - I
    25. Ghita Mihai, Bucuresti, 2573 - 5.2 - I
    26. Saloman David, Pitesti, 2758 - 5.2 - I
    27. Matea Aurelian, Bucuresti, 1567 - 5.13 - I
    28. Teodorad Valentin, Slatina, 1709 - 5 - I
    29. Olteanu Lucian, Slatina, 3397 - 5 - I
    30. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 988 - 4.97 - IF
    31. Ursu Carol, Bucuresti, 1987 - 4.9 - I
    32. Grigore Denisa, Targoviste, 1739 - 4.6 - IF
    33. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 2424 - 4.5 - IW
    34. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1166 - 4.17 - I
    35. Sufletel Margareta, Alba Iulia, 2782 - 4 - IF
    36. Predus Paul, Bucuresti, 3443 - 0 - I
    37. Manescu Ricardo, Caracal, 4782 - 0 - I
    38. Baltac George, Bucuresti, 6001 - 0
    39. Svetozar Ianculovici, Bucuresti, 6003 - 0
    40. Pirvu Nicusor, Caracal, 6005 - 0

    Inscrieri Avansati - on 11/10/2019 at 20:52:16


    1. Dica Danut, Caracal, 769 - 19.85 - A
    2. Tuca Cristi, Slatina, 442 - 19.83 - A
    3. Alexandru Marius, Bucuresti, 252 - 19.58 - A
    4. Sursilov Constantin, Bucuresti, 250 - 19.43 - A
    5. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 285 - 18.88 - A
    6. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 470 - 18.85 - AW
    7. Hrehoret Adrian, Ramnicu Valcea, 767 - 18.53 - A
    8. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 269 - 18.43 - AW
    9. Dinu Adrian, Darmanesti, 428 - 18.33 - A
    10. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 378 - 18.13 - A
    11. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 342 - 17.69 - AW
    12. Stanciu Marian, Dragasani, 516 - 16.94 - A
    13. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 866 - 16.73 - A
    14. Guluta Florin, Bucuresti, 411 - 16.59 - A
    15. Mihu Florin, Pitesti, 311 - 16.43 - A
    16. Baltatu Marius, Pitesti, 546 - 16.31 - AW
    17. Grumeza Lucian, Bucuresti, 353 - 15.68 - A
    18. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 512 - 15.29 - A
    19. Bucur Mario, Bucuresti, 484 - 14.98 - A
    20. Anescu Andu, Dragasani, 1143 - 14.73 - A
    21. Velicescu Dragos, Pitesti, 1309 - 14.6 - A
    22. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 1252 - 14.5 - A
    23. Mihaila George, Bucuresti, 460 - 14.41 - A
    24. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 510 - 14.23 - A
    25. Stanescu Tiberiu, Slatina, 540 - 14.18 - A
    26. Banuta Dumitru, Ploiesti, 508 - 13.93 - A
    27. Zisu Cristian, Bucuresti, 626 - 13.24 - A
    28. Stoica Mihai, Mioveni, 406 - 13.2 - AW
    29. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 724 - 13.06 - A
    30. Baicu Claudiu, Bucuresti, 981 - 12.5 - A
    31. Moca Vasile, Bucuresti, 812 - 12.13 - A
    32. Nandrean Dan, Fagaras, 1503 - 12.05 - A
    33. Popescu Cristi, Slatina, 1711 - 11.87 - A
    34. Tanasov Marius, Bucuresti, 539 - 11.35 - A
    35. Marinescu Nelu, Targoviste, 513 - 11.15 - A
    36. Constantin Eduard, Bucuresti, 662 - 10.97 - A
    37. Chivu Octav, Bucuresti, 1026 - 10.65 - A
    38. Matei Mircea, Targoviste, 592 - 10.42 - AW
    39. Fusca Georgian, Targoviste, 645 - 10.32 - A
    40. Constantin Mihaela, Bucuresti, 712 - 10.24 - AF
    41. Silviu Niculae, Bucuresti, 664 - 10.21 - AW
    42. Mija Gheorghe, Fagaras, 1217 - 10.18 - A
    43. Orosanu Alexandru, Pitesti, 1049 - 10.15 - A
    44. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 839 - 9.99 - I
    45. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 764 - 9.57 - I
    46. Popovici Mircea, Caracal, 807 - 8.36 - I
    47. Rizescu Gheorghe, Mioveni, 1144 - 6.5 - IW

    Inscrieri Open - on 11/10/2019 at 20:52:27


    1. Mitrea Silviu, Navodari, 51 - 32.51 - OW
    2. Rosioara Razvan, Alexandria, 499 - 32.4 - O
    3. Dumbrava Doru, Bucuresti, 287 - 31.95 - OW
    4. Jimmy Lu, Bucuresti, 125 - 31.9 - O
    5. Dracea Gabriel, Sinaia, 135 - 31.69 - O
    6. Istrate Cristian, Bucuresti, 64 - 30.81 - OW
    7. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 67 - 30.18 - O
    8. Laur Boro, Sinaia, 403 - 30.01 - O
    9. Gavrila Aurel, Bucuresti, 72 - 29.68 - OWH
    10. Sorescu Mircea, Paulesti, 73 - 29.55 - OW
    11. Voin Doru, Bucuresti, 112 - 29.54 - O
    12. Gorum Adrian, Topoloveni, 286 - 29.53 - OW
    13. Marian Bogdan, Ploiesti, 119 - 29.28 - OW
    14. Bucuroiu Alin, Pitesti, 494 - 29.27 - O
    15. Padurariu Costel, Brasov, 81 - 28.83 - O
    16. Bolea Catalin, Bucuresti, 606 - 28.8 - O
    17. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 171 - 28.58 - OW
    18. Campean Adrian, Bucuresti, 94 - 28.52 - OW
    19. Belinsca Romeo, Bucuresti, 426 - 27.4 - OW
    20. Petrov Dan, Bucuresti, 192 - 27.25 - OW
    21. Bratescu Adrian, Targoviste, 231 - 27.1 - OW
    22. Salariu Adrian, Buftea, 787 - 26.85 - O
    23. Dinca Raducu, Bucuresti, 640 - 26.77 - O
    24. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 186 - 26.62 - O
    25. Papacu Bejoli, Bucuresti, 211 - 26.49 - OW
    26. Balaban Catalin, Bucuresti, 298 - 26.24 - O
    27. Zavricescu George, Curtea de Arges, 194 - 26.18 - OW
    28. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 500 - 26.13 - O
    29. Macelaru Eugen, Bucuresti, 338 - 25.56 - O
    30. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 341 - 25.24 - O
    31. Barac Marius, Sibiu, 248 - 25 - OW
    32. Cioboiu Dan, Craiova, 418 - 24.47 - O
    33. Sarbu Dan, Ploiesti, 319 - 24.46 - OW
    34. Macarie Alexandru, Mioveni, 637 - 24.4 - O
    35. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 496 - 24.08 - OW
    36. Raportaru Viorel, Bucuresti, 502 - 23.82 - O
    37. Mihaescu Nicola, Pitesti, 554 - 23.48 - OLF
    38. Cretu Marian, Craiova, 599 - 23.33 - O
    39. Grigore Cosmin, Slatina, 1276 - 23.2 - O
    40. Valcea Daniel, Pitesti, 363 - 23.12 - O
    41. Nicoara Ovidiu, Curtea de Arges, 1047 - 23.1 - O
    42. Cucu Cristin, Targoviste, 258 - 22.92 - OW
    43. Plaiasu Ion, Plopeni, 303 - 22.85 - O
    44. Viciu Dragos, Pitesti, 533 - 22.84 - OW
    45. Butoi Aurel, Caracal, 602 - 22.55 - O
    46. Negrila Cristian, Caracal, 755 - 21.8 - O
    47. Sorescu Gabriel, Pitesti, 367 - 21.78 - O
    48. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 312 - 21.63 - O
    49. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 550 - 21.25 - O
    50. Stancalie Doru, Craiova, 449 - 21.12 - OW
    51. Dospinescu George, Sibiu, 242 - 21.02 - OW
    52. Gheorghe Florin, Bucuresti, 836 - 20.9 - O
    53. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 642 - 20.5 - O
    54. Lazar Ion, Bucuresti, 476 - 20.19 - O
    55. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 405 - 20.14 - O
    56. Niculescu Daniel, Pitesti, 485 - 20.05 - OW
    57. Docan Cristian, Bucuresti, 232 - 20.01 - O
    58. Barca George, Pitesti, 344 - 19.63 - A
    59. Radu Constantin, Sibiu, 288 - 19.48 - AW
    60. Chivu Cornel, Craiova, 262 - 19.15 - A
    61. Chirica Alexandru, Bucuresti, 381 - 18.77 - A
    62. Bivolaru Stelian, Targoviste, 260 - 18.76 - A
    63. Pietris Nicusor, Bucuresti, 2467 - 18 - AW
    64. Constantin Cristina, Bucuresti, 318 - 17.08 - AF
    65. Marin Marian, Bucuresti, 562 - 16.87 - A
    66. Badea Ionut, Bucuresti, 1635 - 16.7 - A
    67. Vajeu Ionut, Busteni, 531 - 12.84 - A

    Inscrieri Elite - on 11/10/2019 at 20:52:43


    1. Fratila Robert, Baicoi, 5 - 45.58 - E
    2. Macarenco Andrei, Bucuresti, 9 - 42.98 - EL
    3. Toma Florin, Pitesti, 10 - 41.53 - EW
    4. Neagoe Costin, Bucuresti, 15 - 39.93 - E
    5. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39.78 - EW
    6. Banescu Dragos, Pitesti, 164 - 39.2 - E
    7. Raducan Bogdan, Craiova, 120 - 38.62 - E
    8. Dinca Daniel, Bucuresti, 25 - 38.1 - ELH
    9. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 32 - 37.17 - E
    10. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 30 - 35.95 - EW
    11. Sencu Victor, Targoviste, 56 - 35.53 - E
    12. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 97 - 35.46 - E
    13. Mitzea Alexandru, Sibiu, 191 - 33.84 - E
    14. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 68 - 33.75 - EW
    15. Totpal Marius, Busteni, 148 - 33.71 - E
    16. Stefan Patrick, Brasov, 49 - 33.64 - E
    17. Sinita Eugen, Bucuresti, 419 - 33.23 - E
    18. Musat Catalin, Bucuresti, 811 - 32.67 - O
    19. Vasiliu Remus, Mioveni, 671 - 30.67 - O
    20. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 93 - 29.87 - O
    21. Buciu Catalin, Bals, 584 - 23.1 - O
    Ultima modificare făcută de Sorin Botirca; 13.10.2019 la 21:19.

  3. Mulțumesc mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 35 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    347
    Moca Vasile, avansati, Bucuresti

  5. #4
    junior Avatarul lui Tataru Tiberiu
    Data înscrierii
    06.02.2018
    Locație
    Targu Jiu
    Vârstă
    42
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 1 h 25 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    58
    Tataru Tiberiu - avansati - Targu Jiu - daca media dupa 1 octombrie permite, doresc inscrierea la incepatori. Multumesc !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. Îmi place teodoradv le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    maestru
    Avatarul lui Oktaw Marius
    Data înscrierii
    08.06.2015
    Locație
    Brașov
    Vârstă
    33
    Postări
    1.047
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 12 h 56 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1485

  8. Îmi place Constantin Sursilov, meme6513, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    11.09.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    25
    Postări
    263
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 22 h 12 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    533
    Neagoe Costin - București - Elite

  10. Îmi place vasile.moca, Constantin Sursilov, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui dragosbanescu
    Data înscrierii
    09.11.2012
    Locație
    pitesti
    Vârstă
    29
    Postări
    239
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 17 h 16 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    474
    Din Pitești , la Elite : Banescu Dragos

  12. Îmi place MARIUS67 le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui MARIUS67
    Data înscrierii
    02.02.2017
    Locație
    PITESTI
    Vârstă
    51
    Postări
    247
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    331
    Petre Cristian și Baltatu Marius - avansați Pitești.

  14. Îmi place teodoradv, Tzupy, meme6513, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    junior Avatarul lui Dorin Patrascu
    Data înscrierii
    24.03.2019
    Locație
    Pitesti
    Vârstă
    43
    Postări
    51
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 15 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    29
    Patrascu Dorin, Pitești incepatori

  16. #10
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 13 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    990
    Constantin Cristina, Bucuresti, avansati
    Enciu Marcel, Bucuresti, incepatori

  17. #11
    senior

    Data înscrierii
    01.02.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 15 h 2 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    385
    Grumeza Lucian din București la Avansați
    Mulțumesc frumos!


    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  18. Îmi place Tzupy, MARIUS67, Constantin Sursilov, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    246
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 11 h N/A
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    924
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.
    I am a lean, mean spin machine!

  20. #13
    senior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 9 h 10 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    441
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori.
    Mulțumesc mult!

  21. #14
    cadet Avatarul lui teodoradv
    Data înscrierii
    22.06.2015
    Locație
    Slatina
    Vârstă
    40
    Postări
    35
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 51 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    44
    Teodorad Valentin, din Slatina la începători

    Trimis de pe al meu ANE-LX1 folosind Tapatalk

  22. Îmi place MARIUS67, Tataru Tiberiu le-a plăcut acest mesaj
  23. #15
    Moderator
    Avatarul lui Bogdan V
    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    Targoviste(DB)/Paulesti(PH)
    Vârstă
    44
    Postări
    3.099
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 4 h 38 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    7283
    Visan Bogdan si Babus Liviu, Open.

  24. Mulțumesc B.Liviu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, meme6513, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa TopSpin Arena", Iași - 16.02.2019
    De Bogdan A în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 09.04.2019, 13:11
  2. Turneu B+ "WTTD - AmaTur România", București Top Tenis Arena - 06.04.2019 (A+Î)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 07.04.2019, 14:26
  3. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 23/24.02.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 386
    Ultimul post: 26.02.2019, 15:44
  4. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 12.01.2019
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 364
    Ultimul post: 15.01.2019, 23:48
  5. Turneu A "Cupa Top Arena", Topoloveni - 18.03.2018
    De Sorin Botirca în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 230
    Ultimul post: 22.03.2018, 12:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •