tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 46 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 684

Subiect: "Cupa TT Bacău", Bacău - 17/18.08.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    "Cupa TT Bacău", Bacău - 17/18.08.2019

    Turneu A+ "Cupa TT Bacău" ediția a X-a - Bacău, Sâmbătă 17.08.2019 – E și O + Duminică 18.08.2019 – A și Î

    Clubul sportiv ACS Vasile Lepădatu are plăcerea să vă invite la Turneul A+ "Cupa Table Tennis Bacău", competiție ajunsă la ediția cu numărul 10.

    LOCALITATEA: Bacău, str. Stadionului, nr. 1;
    DATA: Sâmbătă 17 August 2019;
    CATEGORII: Elite și Open;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Elite - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Open - - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    DATA: Duminică 18 August 2019;
    CATEGORII: Avansați și Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansați - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    Începători - 08.00 - 09.00 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    SALA: Bacau, Sala Sporturilor;
    INDICAȚII DE ORIENTARE:
    LOGISTICĂ: 25 mese Donic Waldner aprobate ITTF, mingi Nittaku***;
    SPAȚIU DE JOC: 1125 mp;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 50 Lei, copii (<14 ani) 35 Lei, persoanele cu dizabilități fără taxă, din care 1 Leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură:
    - apă plată – 2 litri, mizilic a la Seby, etc.;
    - Sandwich consistent;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    - Locurile 5÷8 – medalii + diplome;
    ÎNSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere conform Clasament AmaTur - Luni 12 August 2019, ora 21,00;
    - ultima retragere la toate categoriile Joi 15.08.2019, ora 21,00;
    - retragerile după termen/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    Începători: - Număr maxim de participanţi: 60 (58 + 2WC);
    Avansați: - Număr maxim de participanţi: 90 (88 + 2WC);
    Open: - Număr maxim de participanţi: 96 (94 + 2WC);
    Elite: - Număr maxim de participanţi: 48 (46 + 2WC);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1374;
    - Tablou eliminatoriu de 32 generat automat;
    LIVE
    - Finalele se transmit Live pe Facebook/AmaTurRomania.
    ORGANIZATORI:
    - Sebastian Rojniță, tel. 0742.910.126;
    - Ticu Dorin, tel. 0743.205.249;
    - Miron Călin, tel. 0766.700.830;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Marcel Giosan, tel. 0723.283.701;
    - Ioan Ursulescu, tel. 0751.041.997;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    La turneu vor fi prezenți Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU, cu materiale profesionale de tenis de masă.


    www.tenismasa.ro

    George Durdun, reprezentant Andro, DHS si Der Materialspezialist in Romania, va fi prezent cu un stand bogat de materiale de tenis de masa. Totodata va poate oferi sfaturi utile in alegerea sau schimbarea paletei in functie de jocul practicat si de nivelul la care sunteti sau ati dori sa ajungeti.


    www.pingpongshop.ro | official andro - DHS - der Materialspezialist dealer
    https://facebook.com/magazinonlinetenisdemasa

    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.


    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT
    reprezentant Gewo Germania

    www.gewo-tt.com

    SPONSORI:
    Fast Electrical Solutions, prin Dl. Daniel Butacu.
    www.fastgroup.ro

    Alergo Impex, prin Dl. Mușat Viorel.

    Vă așteptăm cu plăcere!
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 15.08.2019 la 16:51.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    Rezervat Înscrieri și Clasament Elite

    Inscrieri Elite (48 locuri) - on 8/16/2019 at 3:26:01 PM

    1. Roman Iulian, Brasov, 79 - 46.6 - ELW
    2. Simon Csaba, Targu Mures, 6 - 46.16 - E
    3. Fratila Robert, Baicoi, 1 - 45.02 - E
    4. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.02 - EL
    5. Hasna Cosmin, Straja, 93 - 43.2 - EL
    6. Chiscop Bogdan, Galati, 5 - 42.71 - E
    7. Albu Vlad, Iasi, 4 - 42.68 - EL
    8. Opincaru Marius, Piatra Neamt, 536 - 42.37 - E
    9. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 31 - 42.35 - EL
    10. Macarenco Andrei, Bucuresti, 23 - 42.33 - EL
    11. Sumanaru Catalin, Iasi, 18 - 41.47 - EL
    12. Radu Costica, Galati, 30 - 41.11 - E
    13. Ursulean Florin, Straja, 89 - 40.72 - E
    14. Neculai Alexandru, Tulcea, 26 - 40.36 - E
    15. Corcoz Costin, Focsani, 17 - 40.34 - EL
    16. Spanu Vasile, Vicovu de Jos, 796 - 40.1 - E
    17. Wischegg Robert, Galati, 181 - 39.95 - E
    18. Bauer Lajos, Targu Mures, 52 - 39.9 - EW
    19. Ciubotariu Andrei, Moinesti, 463 - 39.1 - E
    20. Coroiu Andrei, Roman, 1077 - 39.1 - E
    21. Govoreanu Florin, Cisnadie, 9 - 38.82 - EW
    22. Cozma Catalin, Falticeni, 15 - 38.76 - EW
    23. Neagoe Costin, Bucuresti, 21 - 38.61 - E
    24. Constantin Teodor, Bucuresti, 10 - 38.4 - E
    25. Valcu Alin, Botosani, 208 - 37.94 - E
    26. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 43 - 37.89 - E
    27. Cojocaru Stefan, Suceava, 118 - 37.74 - E
    28. Marola Mihai, Bacau, 14 - 37.7 - E
    29. Morosanu Vasile, Suceava, 45 - 37.36 - EW
    30. Hogas Flaviu Alexandru, Barlad, 1128 - 37.1 - EL
    31. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 27 - 36.95 - EW
    32. Ilies Ioan, Radauti, 478 - 36.95 - E
    33. Tic Ioan, Oradea, 33 - 36.35 - E
    34. Arion Costel, Galati, 215 - 36.33 - E
    35. Pintilie Nela, Galati, 754 - 36.3 - EF
    36. Valeanu Cosmin, Bacau, 435 - 35.87 - EJ
    37. Hutanu Alin, Brasov, 119 - 35.09 - E
    38. Oprea Adrian, Lugoj, 46 - 34.86 - E
    39. Vlase Gheorghe, Slobozia, 35 - 34.3 - EW
    40. Mican Nicolae, Dej, 58 - 34.18 - E
    41. Grigore Alexandru, Campina, 42 - 33.75 - E
    42. Valeanu Vlad, Bacau, 467 - 33.7 - E
    43. Rojnita Sebastian, Bacau, 337 - 33.67 - E
    44. Galiu Mihai, Brasov, 320 - 32.88 - O
    45. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 76 - 32.68 - O
    46. Barsa Ioan, Moinesti, 97 - 32.52 - O
    47. Atomei Armand, Piatra Neamt, 205 - 31.99 - OW
    48. Ciobotaru Gigi, Iasi, 2831 - 0 - EW

    Clasament Elite

    1. Simon Csaba - Targu Mures
    2. Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    3 -- 4
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Hasna Cosmin - Straja
    5 -- 8
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Roman Iulian - Brasov
    Wischegg Robert - Galati
    Fratila Robert - Baicoi
    9 -- 16
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Valcu Alin - Botosani
    Albu Vlad - Iasi
    Chiscop Bogdan - Galati
    Corcoz Costin - Focsani
    Barsa Ioan - Moinesti
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Enciu Alexandru - Slobozia
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Opincaru Marius - Piatra Neamt
    Radu Costica - Galati
    Ursulean Florin - Straja
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Spanu Vasile - Vicovu de Jos
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Valeanu Cosmin - Bacau
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    Marola Mihai - Bacau
    Morosanu Vasile - Suceava
    Ilies Ioan - Radauti
    Oprea Adrian - Lugoj
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    33 -- 39 1v gr.inf.
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Mican Nicolae - Dej
    Valeanu Vlad - Bacau
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Ciobotaru Gigi - Iasi
    40 -- 46 0v gr.inf.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Tic Ioan - Oradea
    Arion Costel - Galati
    Pintilie Nela - Galati
    Hutanu Alin - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    Galiu Mihai - Brasov
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 19.08.2019 la 09:10.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. Mulțumesc Marian Bogdan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, Johnny Plaiasu, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    Rezervat Înscrieri și Clasament Open

    Inscrieri Open (96 locuri) - on 8/16/2019 at 2:06:20 PM

    1. Tipu Vlad, Iasi, 813 - 32.5 - O
    2. Kaposta Victor, Arad, 82 - 32.44 - O
    3. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 48 - 32.09 - OW
    4. Stefan Patrick, Brasov, 49 - 32.06 - O
    5. Denes Ferenc, Praid, 175 - 31.88 - OW
    6. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 56 - 31.84 - O
    7. Pantelimon Andi, Bucuresti, 123 - 31.68 - O
    8. Georgescu Constantin, Orastie, 218 - 31.6 - O
    9. Birtalan Robert, Oradea, 401 - 31.18 - O
    10. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 422 - 31.1 - OW
    11. Fratea Aurel, Constanta, 53 - 31.05 - OW
    12. Pizlaru Ionel, Focsani, 222 - 30.95 - O
    13. Calenciuc Dumitru, Radauti, 821 - 30.8 - O
    14. Motorga Dorin, Targu Mures, 72 - 30.79 - O
    15. Ciortescu Cristi, Iasi, 60 - 30.7 - O
    16. Ursulean Vasile, Straja, 110 - 30.7 - O
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 65 - 29.8 - OW
    18. Avram Nicolae, Nedelea, 69 - 29.65 - O
    19. Braniste George, Bacau, 120 - 29.42 - O
    20. Gavrila Aurel, Bucuresti, 133 - 29.41 - OWH
    21. Munteanu Ion, Comanesti, 719 - 29.27 - O
    22. Iordache Eugen, Braila, 250 - 29.17 - O
    23. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 67 - 29.16 - O
    24. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 74 - 29.13 - OW
    25. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 84 - 28.94 - O
    26. Marian Bogdan, Ploiesti, 154 - 28.89 - OW
    27. Spoiala Cristinel, Focsani, 305 - 28.73 - O
    28. Trandafir Vasile, Targu Mures, 87 - 28.44 - O
    29. Macovei Cristi, Iasi, 80 - 28.36 - O
    30. Istrate Cristian, Bucuresti, 86 - 28.31 - OW
    31. Ticu Dorin, Bacau, 129 - 28.25 - OW
    32. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 449 - 28.25 - OW
    33. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 90 - 28.2 - O
    34. Dragan Petru Ioan, Iasi, 151 - 28.1 - O
    35. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 132 - 27.95 - O
    36. Trocan Nicolae, Mioveni, 122 - 27.78 - OW
    37. Gecse Alpar, Chibed, 104 - 27.73 - O
    38. Marola Dan, Bacau, 143 - 27.72 - O
    39. Morosan Marian, Suceava, 225 - 27.66 - O
    40. Padurariu Costel, Brasov, 105 - 27.56 - O
    41. Leolea Andrei, Constanta, 111 - 27.54 - OW
    42. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 174 - 27.52 - O
    43. Pinzar Alin, Suceava, 142 - 27.37 - O
    44. Capus Giani, Galati, 107 - 27.32 - O
    45. Vlaisan Vasile, Vicovu de Jos, 277 - 27.19 - O
    46. Darmaz Ion, Targoviste, 100 - 27.18 - OW
    47. Craciun David Mihai, Bucuresti, 131 - 27.09 - OJ
    48. Pralea Marius Dan, Botosani, 114 - 27.01 - O
    49. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 147 - 26.95 - O
    50. Babics Tamas, Gheorgheni, 472 - 26.74 - O
    51. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 166 - 26.63 - O
    52. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 173 - 26.44 - OW
    53. Bobarnac Gheorghe, Bacau, 1143 - 26.4 - O
    54. Buruiana Mihai, Marasesti, 404 - 26.39 - OW
    55. Osman Metin, Tulcea, 124 - 26.34 - O
    56. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 293 - 26.33 - OF
    57. Bodin Ion, Tecuci, 884 - 26.3 - OW
    58. Vladoiu Gelu, Brasov, 112 - 26.19 - OW
    59. Ursulescu Ioan, Bacau, 330 - 26.11 - OW
    60. Mahu Bogdan, Pascani, 275 - 26.09 - O
    61. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 202 - 26.02 - OW
    62. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 491 - 25.92 - O
    63. Dirlea Ioan, Aiud, 145 - 25.65 - OH
    64. Lovin Eusebiu, Comanesti, 177 - 25.52 - OW
    65. Visan Bogdan, Targoviste, 209 - 25.51 - O
    66. Grosu Alexandru, Botosani, 406 - 25.33 - O
    67. Birtalan Laszlo, Oradea, 160 - 25.22 - OW
    68. Corneanu Sorin, Botosani, 153 - 25.13 - OW
    69. Curpas Ioan, Oradea, 144 - 24.73 - OW
    70. Miclos Andrei, Dej, 324 - 24.51 - O
    71. Plaiasu Ion, Plopeni, 169 - 24.43 - O
    72. Nicu Constantin, Iasi, 310 - 24.43 - O
    73. Baisan Paul, Roman, 616 - 24.15 - OW
    74. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 193 - 24.08 - OW
    75. Nistor Florin, Comanesti, 441 - 24.07 - O
    76. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 232 - 23.96 - O
    77. Antal Denes, Brasov, 269 - 23.81 - OW
    78. Stroe Ionel, Bacau, 353 - 23.52 - O
    79. Leteanu Marius, Bacau, 313 - 22.48 - O
    80. Popa Mircea, Brasov, 180 - 22.35 - OW
    81. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 469 - 22.3 - O
    82. Munteanu Octavian, Tecuci, 462 - 22.12 - OW
    83. Aprodu Lucian, Bacau, 1577 - 22.1 - OW
    84. Nicula Florin, Constanta, 413 - 22 - OW
    85. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 300 - 21.42 - OW
    86. Vicovanu Petru, Horodnic de Jos, 365 - 21.32 - O
    87. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 364 - 21.12 - OW
    88. Petenchi Edmond, Roman, 489 - 21.09 - OW
    89. Pristavu Bogdan Constantin, Iasi, 799 - 21 - O
    90. Oancea Marian, Bacau, 380 - 20.69 - O
    91. Babus Liviu, Ploiesti, 314 - 20.43 - OW
    92. Petrescu Claudiu, Putna, 381 - 20.31 - O
    93. Iacob Gabriel, Iasi, 231 - 20.2 - OW
    94. Eparu Matei, Ploiesti, 983 - 15.5 - A
    95. Florea Marin, Filipestii de Targ, 1214 - 15.4 - A

    Clasament Open

    1. Fratea Aurel - Constanta
    2. Denes Ferenc - Praid
    3 -- 4
    Corneanu Sorin - Botosani
    Calenciuc Dumitru - Radauti
    5 -- 8
    Tipu Vlad - Iasi
    Macovei Cristi - Iasi
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Kaposta Victor - Arad
    9 -- 16
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Padurariu Costel - Brasov
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Avram Nicolae - Nedelea
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    17 -- 32
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Leolea Andrei - Constanta
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Stefan Patrick - Brasov
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Georgescu Constantin - Orastie
    Ticu Dorin - Bacau
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Capus Giani - Galati
    Darmaz Ion - Targoviste
    Iordache Eugen - Braila
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    Munteanu Ion - Comanesti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    33 -- 34 2v gr.sup.
    Gecse Alpar - Chibed
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    35 -- 53 1v gr.sup.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Ursulean Vasile - Straja
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Braniste George - Bacau
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Osman Metin - Tulcea
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Mahu Bogdan - Pascani
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Nicu Constantin - Iasi
    Baisan Paul - Roman
    Nistor Florin - Comanesti
    Petenchi Edmond - Roman
    54 -- 64 0v gr.sup.
    Marola Dan - Bacau
    Morosan Marian - Suceava
    Pinzar Alin - Suceava
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Dirlea Ioan - Aiud
    Stroe Ionel - Bacau
    Leteanu Marius - Bacau
    Popa Mircea - Brasov
    65 -- 69 2v gr.inf.
    Miclos Andrei - Dej
    Antal Denes - Brasov
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Nicula Florin - Constanta
    Eparu Matei - Ploiesti
    70 -- 89 1v gr.inf.
    Birtalan Robert - Oradea
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Buruiana Mihai - Marasesti
    Bodin Ion - Tecuci
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    Visan Bogdan - Targoviste
    Grosu Alexandru - Botosani
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Pristavu Bogdan Constantin - Iasi
    Babus Liviu - Ploiesti
    Petrescu Claudiu - Putna
    Iacob Gabriel - Iasi
    Florea Marin - Filipestii de Targ
    90 -- 96 0v gr.inf.
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Aprodu Lucian - Bacau
    Vicovanu Petru - Horodnic de Jos
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Oancea Marian - Bacau
    Pintileasa Gheorghe - Bacau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 19.08.2019 la 09:10.

  5. Mulțumesc B.Liviu, Marian Bogdan, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    Rezervat Înscrieri și Clasament Avansați

    Inscrieri Avansați (90 locuri) - on 8/16/2019 at 12:18:36 PM

    1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 264 - 19.95 - A
    2. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 285 - 19.72 - A
    3. David Marian, Braila, 1038 - 19.4 - A
    4. Fotia Iulian, Bacau, 271 - 19.35 - A
    5. Sursilov Constantin, Bucuresti, 238 - 19.26 - A
    6. Bejan Alexandru, Tecuci, 253 - 19.22 - A
    7. Docan Cristian, Bucuresti, 244 - 19.2 - A
    8. Dior Dorin, Iasi, 255 - 19.11 - A
    9. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 237 - 19.05 - A
    10. Codreanu Laurentiu, Buzau, 436 - 18.93 - A
    11. Alexandru Marius, Bucuresti, 318 - 18.88 - A
    12. Visan Victor, Slobozia, 339 - 18.84 - A
    13. Sterczer Sandor, Sanzieni, 304 - 18.63 - A
    14. Iordachi Adrian, Adjud, 578 - 18.58 - A
    15. Cibotariu Bogdan, Piatra Neamt, 1206 - 18.55 - A
    16. Bivolaru Stelian, Targoviste, 260 - 18.53 - A
    17. Sofian Corneliu, Suceava, 424 - 18.51 - AW
    18. Dirlau Ionut, Bacau, 926 - 18.45 - A
    19. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 1083 - 18.43 - A
    20. Cuna Gheorghe, Buzau, 709 - 18.4 - A
    21. Dimitriu Vasile, Bacau, 1028 - 18.4 - A
    22. Garaz Mircea, Bistrita, 411 - 18.24 - AW
    23. Halbedel Marcel, Bacau, 1023 - 18.1 - AW
    24. Donisan Costel, Pascani, 502 - 18.03 - AW
    25. Botoc Ovidiu, Paulesti, 360 - 17.99 - A
    26. Robu Mihai, Mogosesti, 870 - 17.93 - A
    27. Socaci Sorin, Panciu, 373 - 17.92 - AW
    28. Loghin Florin, Brasov, 257 - 17.87 - A
    29. Balau Laurentiu, Falticeni, 556 - 17.77 - AW
    30. Strugar Ioan, Deda, 508 - 17.71 - A
    31. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 367 - 17.67 - AW
    32. Bozosan Petre, Sibiu, 303 - 17.61 - A
    33. Constantin Cristina, Bucuresti, 306 - 17.61 - AF
    34. Cristofor Razvan, Moinesti, 287 - 17.55 - AW
    35. Florea Gigi, Galati, 683 - 17.54 - AW
    36. Ene Florin, Ploiesti, 317 - 17.52 - A
    37. Kis Istvan, Brasov, 295 - 17.33 - AW
    38. Dinu Adrian, Darmanesti, 496 - 17.29 - A
    39. Bedo Jozsef, Suseni, 378 - 17.22 - A
    40. Vajda Erno, Reghin, 408 - 17.13 - AW
    41. Heja Zoltan, Ditrau, 394 - 17.03 - A
    42. Panait Adrian, Braila, 369 - 16.61 - AW
    43. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 331 - 16.55 - A
    44. Manea Dorinel, Tecuci, 1057 - 16.55 - A
    45. Todor Csaba, Gheorgheni, 503 - 16.53 - AH
    46. Martz Sebastian, Comanesti, 1231 - 16.45 - A
    47. Huica Petre, Bucuresti, 371 - 16.43 - A
    48. Acriva Marian, Mizil, 362 - 16.18 - A
    49. Zbant Mihai, Tulcea, 470 - 16.09 - A
    50. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 329 - 16.03 - AW
    51. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 430 - 15.83 - A
    52. Salavastru Petru, Botosani, 354 - 15.77 - AW
    53. Socaci Marian, Braila, 861 - 15.63 - A
    54. Dicu Vlad, Vaslui, 2068 - 15.5 - A
    55. Cristescu Cristian, Bucuresti, 345 - 15.46 - AW
    56. Gatea Marius, Piatra Neamt, 1076 - 15.45 - AW
    57. Grumeza Lucian, Bucuresti, 385 - 15.2 - A
    58. Subtirelu Marius, Onesti, 528 - 14.98 - A
    59. Morosan Mihai, Granicesti, 1096 - 14.97 - A
    60. Oancea Vasile, Buzau, 667 - 14.79 - A
    61. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 758 - 14.56 - AW
    62. Morosan Ionel, Granicesti, 797 - 14.5 - A
    63. Dumitru George, Targoviste, 393 - 14.44 - A
    64. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 670 - 14.41 - A
    65. Baluta Silviu, Bucuresti, 557 - 14.4 - AW
    66. Cotet Nicolae, Braila, 506 - 14.32 - AW
    67. Tirdea Ionut, Tecuci, 1092 - 14.3 - A
    68. Ipate Virgil, Bucuresti, 466 - 14.18 - A
    69. Olteanu Gabriel, Vaslui, 704 - 13.96 - A
    70. Terente Catalin, Piatra Neamt, 1034 - 13.53 - A
    71. Bucurel Ion, Comanesti, 1268 - 13.4 - A
    72. Pop Sabin, Targu Mures, 663 - 13.38 - AW
    73. Giosan Marcel, Galati, 641 - 13.18 - A
    74. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 569 - 12.91 - AW
    75. Stoica Mihai, Mioveni, 416 - 12.81 - AW
    76. Nagy Attila, Suseni, 832 - 12.7 - A
    77. Simionese Ovidiu, Granicesti, 712 - 12.69 - A
    78. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 586 - 12.45 - A
    79. Lungu Lucian, Onesti, 819 - 12.22 - A
    80. Ghitu Liviu, Onesti, 537 - 11.57 - A
    81. Movileanu Neculae, Brasov, 558 - 11.39 - A
    82. Coclea Ionel, Braila, 1103 - 11.37 - AW
    83. Tronciu Gabriel, Roman, 993 - 11.3 - A
    84. Darie Gabriel, Comanesti, 608 - 11.24 - A
    85. Marinescu Nelu, Targoviste, 541 - 11.16 - A
    86. Gheorghita Vasile, Buzau, 970 - 11.09 - A
    87. Spircu Alexandru, Botosani, 786 - 11.01 - A
    88. Gheorghe Daniel, Braila, 617 - 10.98 - A
    89. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 909 - 10.38 - AF
    90. Sterczer Zalan, Sanzieni, 881 - 10.09 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Mihalea Lucian, Suceava, 1379 - 17.7 - A
    2. Raileanu Raissa, Bucuresti, 1460 - 13.8 - AF
    3. Constantin Ionut, Odobesti, 1509 - 15.2 - A
    4. Astefanoaie Vasile, Comanesti, 1770 - 16 - A
    5. Apostu Laurentiu, Focsani, 1806 - 16.2 - A
    6. Pintileasa Gheorghe, Bacau, 2121 - 0 - A
    7. Avram Matei, Barcea, 2219 - 13.2 - A
    8. Nutu Adrian Florin, targu ocna, 5001 - 0
    9. Lupoaie Ionut, Barcea, 5002 - 0

    Clasament Avansați

    1. Socaci Sorin - Panciu
    2. Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    3 -- 4
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    David Marian - Braila
    5 -- 8
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Dicu Vlad - Vaslui
    Dimitriu Vasile - Bacau
    Sofian Corneliu - Suceava
    9 -- 16
    Zbant Mihai - Tulcea
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Mireuta Darius - Moinesti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Heja Zoltan - Ditrau
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Vajda Erno - Reghin
    Fotia Iulian - Bacau
    17 -- 30
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Gatea Marius - Piatra Neamt
    Docan Cristian - Bucuresti
    Garaz Mircea - Bistrita
    Kis Istvan - Brasov
    Acriva Marian - Mizil
    Bozosan Petre - Sibiu
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Huica Petre - Bucuresti
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Donisan Costel - Pascani
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Ene Florin - Ploiesti
    31 -- 2v gr.sup.
    Iordachi Adrian - Adjud
    32 -- 48 1v gr.sup.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Dirlau Ionut - Bacau
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Halbedel Marcel - Bacau
    Balau Laurentiu - Falticeni
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Manea Dorinel - Tecuci
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Salavastru Petru - Botosani
    Socaci Marian - Braila
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Cotet Nicolae - Braila
    Gheorghita Vasile - Buzau
    49 -- 60 0v gr.sup.
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Dior Dorin - Iasi
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Visan Victor - Slobozia
    Florea Gigi - Galati
    Martz Sebastian - Comanesti
    Subtirelu Marius - Onesti
    Morosan Ionel - Granicesti
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Stoica Mihai - Mioveni
    Nagy Attila - Suseni
    Lungu Lucian - Onesti
    61 -- 69 2v gr.inf.
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Panait Adrian - Braila
    Dumitru George - Targoviste
    Simionese Ovidiu - Granicesti
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Ghitu Liviu - Onesti
    Tronciu Gabriel - Roman
    Gheorghe Daniel - Braila
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    70 -- 79 1v gr.inf.
    Bedo Jozsef - Suseni
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Morosan Mihai - Granicesti
    Oancea Vasile - Buzau
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Simionese Sorin Gabriel - Granicesti
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    80 -- 90 0v gr.inf.
    Robu Mihai - Mogosesti
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Terente Catalin - Piatra Neamt
    Bucurel Ion - Comanesti
    Pop Sabin - Targu Mures
    Giosan Marcel - Galati
    Darie Gabriel - Comanesti
    Marinescu Nelu - Targoviste
    Spircu Alexandru - Botosani
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 19.08.2019 la 09:07.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  7. Mulțumesc FaneBaciu, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ivisuc, mihais mioveni, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    Rezervat Înscrieri și Clasament Începători

    Inscrieri Începători (60 locuri) - on 8/16/2019 at 11:23:11 AM

    1. Dan Popa, Tecuci, 1024 - 9.97 - I
    2. Colceru Paul, Comanesti, 1723 - 9.9 - I
    3. Parvu Cornel, Moinesti, 1981 - 9.9 - I
    4. Mardale Radu, Galati, 1371 - 9.8 - I
    5. Matei Mircea, Targoviste, 604 - 9.58 - IW
    6. Grusca Narcis, Gura Humorului, 715 - 9.32 - IW
    7. Silviu Niculae, Bucuresti, 867 - 9.3 - IW
    8. Barabancea Lili, Iasi, 695 - 9.23 - IF
    9. Moisa Costel, Tecuci, 1207 - 9.2 - I
    10. Sarcani Andrei, Targu Mures, 925 - 9.16 - IW
    11. Butacu Daniel, Bacau, 1230 - 9.03 - IW
    12. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1646 - 9 - I
    13. Sisca Nicusor, Comanesti, 892 - 8.9 - IW
    14. Zamfirache Ioan, Botosani, 697 - 8.85 - IW
    15. Ionita Adrian, Brasov, 1777 - 8.75 - I
    16. Ojog Petrisor, Bacau, 901 - 8.65 - I
    17. Angi Zoltan, Gheorgheni, 756 - 8.6 - I
    18. Marin Doru, Iasi, 1237 - 8.57 - I
    19. Iordache Catalin, Comanesti, 1306 - 8.57 - IW
    20. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 701 - 8.45 - I
    21. Pralea Constantin, Alba Iulia, 726 - 8.35 - IW
    22. Musat Viorel, Bacau, 1323 - 8.33 - I
    23. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 873 - 8.3 - I
    24. Isaic Radu, Bacau, 1068 - 8.24 - I
    25. Dobinda Dinu, Arad, 914 - 8.1 - I
    26. Botea Mihai, Braila, 1095 - 8.02 - I
    27. Brateanu Liviu, Bacau, 2049 - 8 - I
    28. Rogin Florin, Piatra Neamt, 1367 - 7.98 - I
    29. Robu Valentin, Botosani, 1051 - 7.8 - IW
    30. Layis Rita, Sighetu Marmatiei, 1240 - 7.78 - IF
    31. Minca Paul, Comanesti, 1276 - 7.42 - I
    32. Baciu Stefan, Mioveni, 817 - 7.11 - I
    33. Budea Andra, Galati, 864 - 7.11 - IJF
    34. Mihai Gabriel, Galati, 1813 - 7.1 - I
    35. Luca Ioan, Piatra Neamt, 954 - 7.09 - I
    36. Filip Cristi, Comanesti, 1171 - 6.96 - IW
    37. Caranfilian Migo, Bucuresti, 788 - 6.8 - I
    38. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 1010 - 6.76 - I
    39. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 1163 - 6.62 - I
    40. Vaculisteanu Ionut, Botosani, 1386 - 6.57 - I
    41. Varbanescu Radu, Bucuresti, 934 - 6.55 - I
    42. Parvu Patrik Emanuel, Moinesti, 1982 - 6.4 - I
    43. Moise Viorel, Braila, 938 - 6.33 - IW
    44. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 996 - 6.32 - I
    45. Arhip George, Botosani, 1422 - 6.2 - I
    46. Miklos Botond, Miercurea Ciuc, 2310 - 6.2 - I
    47. Toader Petru, Bucuresti, 1049 - 6.01 - I
    48. Bucurel Claudiu, Comanesti, 1690 - 6 - I
    49. Galateanu Sorin, Suceava, 2063 - 5.75 - I
    50. Marinescu Crenguta, Onesti, 1570 - 5.7 - IF
    51. Savina Dan, Piatra Neamt, 1063 - 5.48 - I
    52. Ciobanu David Florin, Suceava, 2266 - 5.2 - IJ
    53. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 1059 - 4.89 - IF
    54. Grosu Gheorghita, Targu Neamt, 1246 - 4.73 - I
    55. Lita Iulian Bogdan, Bacau, 1786 - 4.5 - I
    56. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1250 - 4.17 - I
    57. Sirotencu Nicolae, Tulcea, 2085 - 4 - I
    58. Nica Alexandru, Iasi, 2547 - 4 - I
    59. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 3871 - 4 - IF
    60. Hustiu Virgil, Bacau, 3050 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Iacob Iulian Liviu, Bacau, 3189 - 4 - I
    2. Tibirna Andrei, Iasi, 3725 - 5.2 - I
    3. Maftei Bogdan Ioan, Bacau, 5001 - 0
    4. Irava Razvan, Bucuresti, 5002 - 0
    5. Irava Benone, Bacau, 5003 - 0

    Clasament Începători

    1. Butacu Daniel - Bacau
    2. Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Budea Andra - Galati
    5 -- 8
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Marin Doru - Iasi
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Vaculisteanu Ionut - Botosani
    Dobinda Dinu - Arad
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Mardale Radu - Galati
    Hustiu Virgil - Bacau
    17 -- 20
    Barabancea Lili - Iasi
    Ionita Adrian - Brasov
    Grusca Narcis - Gura Humorului
    Dan Popa - Tecuci
    21 -- 2v gr.sup.
    Parvu Patrik Emanuel - Moinesti
    22 -- 33 1v gr.sup.
    Matei Mircea - Targoviste
    Moisa Costel - Tecuci
    Ojog Petrisor - Bacau
    Angi Zoltan - Gheorgheni
    Musat Viorel - Bacau
    Layis Rita - Sighetu Marmatiei
    Minca Paul - Comanesti
    Baciu Stefan - Mioveni
    Filip Cristi - Comanesti
    Hodivoianu Marius - Bucuresti
    Miklos Botond - Miercurea Ciuc
    Savina Dan - Piatra Neamt
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Parvu Cornel - Moinesti
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Botea Mihai - Braila
    Mihai Gabriel - Galati
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Toader Petru - Bucuresti
    43 -- 52 1v gr.inf.
    Iordache Catalin - Comanesti
    Isaic Radu - Bacau
    Brateanu Liviu - Bacau
    Robu Valentin - Botosani
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    Moise Viorel - Braila
    Arhip George - Botosani
    Galateanu Sorin - Suceava
    Marinescu Crenguta - Onesti
    Nica Alexandru - Iasi
    53 -- 60 0v gr.inf.
    Colceru Paul - Comanesti
    Ciobanu David Florin - Suceava
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Grosu Gheorghita - Targu Neamt
    Lita Iulian Bogdan - Bacau
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Sirotencu Nicolae - Tulcea
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 19.08.2019 la 09:08.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  9. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418

    Informații utile


    Sala Polivalentă din Bacău, unde s-a organizat și Turneul A+ din 2015, dispune de o suprafață de joc de 1125 mp (25 m x 45 m) pe care se vor amplasa 25 de mese Donic Waldner 25 - majoritatea noi.
    Spațiul de joc la masă va fi de 9 m x 5 m = 45 m, complet înconjurat de mantinele Donic, majoritatea noi.
    S-a ales sistemul de joc cu toată lumea dimineața astfel încât toată lumea să termine concursul la o oră decentă, dorința "secretă" a organizatorilor fiind să ciocnească o halbă de bere la o terasă nu mai târziu de orele 19.30.
    Sala Polivalentă nu dispune de sisteme de climatizare, dar fiind construită din beton asigură o temperatură mult sub temperatura exterioară, iar condensul este exclus datorită volumului mare de aer (H=35-40m).
    Sebi Rojniță va amplasa și două dezumidificatoare de aer, care, împreună cu ventilația organizată să ajute la confortul participanților.
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Photo Turneu A+ 2015



    Înscrierile se vor face numai la categoria corespunzătoare Mp-ului. În cazul, destul de puțin probabil, că nu se vor ocupa toate locurile, începând cu data de Luni 11.08.2019 ora 21,00 se acceptă transferuri la categoria imediat superioară.

    CAZARE:
    Hotel Sport - https://www.dsjtbacau.ro/ camere de 1, 2, 3, 4, 5, 6 și 7 persoane: 50 lei patul pentru membrii AmaTur. Aer condiționat, televizor, frigider, Rezervări la tel. 0372.776.458/0720.021.377 - Anulat!;

    Pentru cazare luați legătura cu Sebi Rojniță care are trei variante de cazare: 4*, 3* și 2*, în functie de posibilitățile și dorințele fiecăruia.
    Tel. 0742.910.126
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.08.2019 la 08:03.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  11. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    405 z 3 h 4 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33418
    Giosan Marcel, Galați - Avansați.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  13. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.669
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    176 z 4 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 46 m
    Reputație
    15541
    Tokos / Open.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  14. #9
    junior

    Data înscrierii
    29.08.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 17 h 20 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    243
    Petre Huică, București - Avansați

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, razvan.cristofor, meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    591
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 22 h 51 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    1934
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  17. #11
    cadet Avatarul lui FaneBaciu
    Data înscrierii
    17.03.2019
    Postări
    40
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 17 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    62
    Baciu Ștefan Mioveni Argeș incepatori

    Trimis de pe al meu DRA-L21 folosind Tapatalk

  18. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place meme6513 le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    cadet Avatarul lui Apostu Laurentiu
    Data înscrierii
    17.04.2019
    Locație
    Focsani
    Postări
    23
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 h 34 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    14
    Apostu Laurentiu - Focșani - Avansati

  20. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  21. #13
    senior
    Avatarul lui ghiliv
    Data înscrierii
    26.09.2017
    Locație
    onesti
    Vârstă
    46
    Postări
    167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 8 h 18 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    229
    Ghitu Liviu din Onești se înscrie la avansați,mulțumesc !

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, PaliHR, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    815
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 20 h 37 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3193
    - Plaiasu Ion, Plopeni, open
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  24. #15
    junior

    Data înscrierii
    20.08.2015
    Locație
    Gala?i
    Postări
    56
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 h 27 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    90
    Chiscop Bogdan - Galați - Elite

  25. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, metinicu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Septembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 22.09.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 62
    Ultimul post: 22.09.2019, 18:13
  2. Turneu B "Cupa August 2019", Ploiești Indoor TT - 24.08.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 73
    Ultimul post: 25.08.2019, 06:21
  3. Turneu B "Cupa Iulie 2019", Ploiești Indoor TT - 13.07.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 75
    Ultimul post: 13.07.2019, 20:59
  4. Turneu B "Cupa Iunie 2019", Ploiești Indoor TT - 16.06.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 59
    Ultimul post: 18.06.2019, 11:54
  5. Turneu B "Cupa Aprilie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.04.2019
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 21.04.2019, 16:07

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •