vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 1084

Subiect: "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33363

    "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

    Turneul Campionilor "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - Sâmbătă 02.11.2019



    LOCALITATEA:
    Târgu Jiu
    DATA:
    Sâmbătă 2 Noiembrie 2019;
    CATEGORII:
    Elite;
    Open;
    Avansați;
    Începători;
    VALIDARE ÎNSCRIERI
    Sâmbătă 08.00-08.45 - Sala Sporturilor;
    Sâmbătă 10.00-10.30 - Sălile 2, 3 și 4;
    FESTIVITATE DE PREMIERE NAȚIONALĂ:
    08.45 - 10.00 - Sala Polivalentă;
    PROGRAM DE JOC:
    Sâmbătă 02.11.2019 - 4 Săli de sport:
    10.00 - 10.30 – încălzire;
    10.30 - 13.45 – grupe inferioare;
    14.00 - 16.30 – grupe superioare;
    17.00 - 19.30 – tablouri eliminatorii;
    19.30 - 20.00 – festivități de premiere.
    SĂLI DE JOC:
    1. Sala Sporturilor Târgu Jiu - Bd-ul Constantin Brâncuși, nr. 7 - Elite
    2. Sala de sport a Colegiului Economic "Virgil Madgearu" - Str. Tudor Vladimirescu, nr. 124 - Open
    3. Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" - Str. Calea Severinului, nr. 86 - Avansați
    4. Sala de sport a Colegiului Național "Tudor Vladimirescu" - Str. Unirii, nr. 29 - Începători
    LOGISTICĂ:
    - 68 mese aprobate ITTF Gewo, Donic, Joola;
    - 24 mese de arbitraj Gewo
    - 24 scorere Gewo;
    - Mingi de joc:
    Elite: Stiga Perform ABS *** 40+
    Open: Butterfly *** S40+
    Avansați: Andro SpeedBall 3S *** 40+
    Începători: Xiom ABS *** 40+
    SPAȚIU și CONDIȚII DE JOC:
    1. Sala Sporturilor Târgu Jiu
    - Elite
    - 45 x 25 m;
    - S=1125 mp;
    - Suprafață de joc: Parchet;
    - Spațiu de joc Elite: 9,5 x 5 m - 20 mese;
    - Iluminare: Excelentă;
    2. Sala de sport a Colegiului Economic "Virgil Madgearu" Târgu Jiu
    - Open
    - 42 x 22 m;
    - S=924 mp;
    - Suprafață de joc: pardoseală multistrat;
    - Spațiu de joc Open: 9,5 x 4,4 m - 20 mese;
    - Iluminare: Bună
    3. Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi" Târgu Jiu
    - Avansați
    - 45 x 22 m;
    - S=990 mp;
    - Suprafață de joc: parchet;
    - Spațiu de joc Avansați: 9,5 x 5,5 m - 20 mese;
    - Iluminare: Foarte bună.
    4. Sala de sport a Colegiului Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu
    - Începători
    - 40 x 20 m;
    - S=800 mp;
    - Suprafață de joc: pardoseală multistrat;
    - Spațiu de joc Începători: 9,0 x 5,0 m - 12 mese;
    - Iluminare: Bună.
    FACILITĂȚI:
    - vestiare;
    - grupuri sanitare;
    - dușuri;
    - parcare;
    TAXA:
    - 50 Lei adulții;
    - 30 lei copiii sub 14 ani;
    - 0 lei persoanele cu dizabilități;
    - 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    ASISTENȚĂ MEDICALĂ:
    - patru asistenți medicali, câte unul în fiecare sală.
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Locurile 1÷4 – cupe + plachete + medalii + diplome;
    SE ASIGURĂ:
    - o sticlă de apă plată/minerală la 2 l;
    - o sticlă de suc;
    - o ciocolată;
    - un sandwich consistent;
    - pentru cei care doresc să servească masă de prânz la sală va fi prezentă o firmă de catering care va lua comenzi (vom reveni cu detalii).
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere conform Clasament Luni 28.10.2019, ora 21,00;
    - ultima retragere Joi 31.10.2019, ora 21,00;
    - grupele se vor afișa pe forum Vineri 01.11.2019, ora 12,00;
    - retragerile după termen/absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite – maxim 98+ 2WC participanți;
    - Open – maxim 98+ 2WC participanți;
    - Avansați – maxim 98+ 2WC participanți;
    - Începători – maxim 58 + 2WC participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 5 jucători – se califică primii 4 (plus cel mai bun loc 5 la Elite si Open, respectiv cele mai bune 2 locuri 5 la Avansați);
    - Criteriile de stabilire a celui mai bun loc 5: nr. de victorii în grupă, setaverajul în grupă, locul în Clasamentul AmaTur dacă primele două sunt egale;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Tablouri eliminatorii de 32, 64;
    - Tablourile eliminatorii se generează automat;
    LIVE
    - Festivitatea de premiere AmaTur și finalele se transmit Live pe Facebook/AmaTurRomania
    ORGANIZATORI:
    - ACS Tenis de masă Gorj;
    - Cruceru Sergiu, tel. 0761.908.272;
    - Gatman Laurențiu, tel. 0723.857.178;
    - AmaTur România;
    ORGANIZATORI TEHNICI:
    Elite:
    - Florin Apian - Butoane 1, tel. 0748.143.566;
    - Florin Toma - Butoane 2, tel. 0748.204.733;
    Open
    - Visan Bogdan - Butoane 1, tel. 0729.983.041;
    - Vlădoiu Gelu - Butoane 2, tel. 0722.315.757;
    Avansați
    - Giosan Marcel - Butoane, tel. 0723.283.701;
    Începători
    - Claudiu Vela - Butoane, tel. 0726.487.357;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dl. Rasvan Crișan - TT Shop,
    reprezentant Butterfly Ronia.

    Butterfly - Table Tennis for You
    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.
    -Dl. George Durdun
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT.
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM, DONIC și NITTAKU.
    Site-ul AmaTur România:
    www.amatur.ro
    Facebook:
    www.facebook.com/AmaTurRomania/
    Instagram:
    https://www.instagram.com/amatur_romania/
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 30.10.2019 la 17:48.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33363

    Informații utile

    1. Sala Sporturilor, Târgu Jiu


    2. Sala de sport a Colegiului Economic "Virgil Madgearu", Târgu Jiu


    3. Sala de sport a Școlii Gimnaziale "Voievod Litovoi", Târgu Jiu


    4. Sala de sport a Colegiului Național "Tudor Vladimirescu", Târgu Jiu


    Organizatorii locali ne asigură că toate cele 4 săli vor beneficia de sisteme pentru umbrire.

    Posibilități de cazare:
    1. Hotel Gorj, Calea Eroilor nr. 6
    - Camere triple (3 paturi) 120 lei, 2*, nemodernizat, conditii modeste, pret in consecinta.
    - Camere duble (2 paturi) 140 lei, 3* conditii mai bune.
    - Apartament (6 locuri) 250-270 lei,
    - Garsoniere (2 camere, pat matrimonial+canapea) 200 lei.
    Mic dejun la cerere 20 lei/pers. Bufet suedez
    Detalii si Rezervari 072 1322 467 si 0253 211 567.
    Nu este pe Booking.

    2. Hotel Europa, Calea Eroilor nr. 22
    - Camera single+ md 180 lei
    - Camera double+ md 220 lei
    Sunt 24 camere (9 twin+15 matrimoniale) si 2 apartamente. Conditii excelente.
    S-au rezervat 12 camere pentru Comitetul Director.
    Detalii și Rezervări: Tel. 0731 309 974.

    3. Pensiunea Jiul Central, Strada 16 Februarie nr. 2
    - 4 camere 2 paturi - 120 lei, 100 lei single.
    - 5 camere matrimonial - 120 lei
    Mic dejun la cerere, 15-20 lei.
    Conditii foarte bune. Pt. rezervari 0723 573 178 (Laurentiu Gitman)
    In zona Scolii Gimnaziale Voievod Litovoi (Scoala Generala nr. 5)

    4. Motel Davios, Strada Jiului nr. 3
    - 10 camere pat matrimonial, conditii foarte bune.
    Pt. rezervari 0723 573 178 (Laurentiu Gitman).

    5. Alte unități de cazare:
    - Motel Dasiana, Strada Jiului nr. 4
    - Hotel YMY, Calea Severinului nr. 1A (Hotel nou, bun)
    - Casa Alex, Calea Eroilor nr. 7
    - Hotel Ana, Bulevardul Ecaterina Teodoroiu nr. 17 (Hotel foarte bun, mai departe de centru)
    - Hotel Ana Junior, Strada 14 Octombrie nr. 48
    - Hotel Story, Bulevardul Ecaterina Teodoroiu nr. 78 (Cazare buna, departe de centru)

    Pentru orice informații referitoare la cazare vă rugăm să vă adresați Dl. Gatman Laurențiu, tel. 0723.573.178.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 04.10.2019 la 12:40.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33363

    Rezervat Înscrieri

    Inscrieri Elite - on 01.11.2019 at 0:20:20

    1. Sorescu Deian, Resita, 59 - 48,36 - EL
    2. Roman Iulian, Brasov, 84 - 47,72 - EMW
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti, 244 - 47,13 - EL
    4. Fratila Robert, Baicoi, 3 - 46,84 - E
    5. Petrescu Liviu, Pitesti, 72 - 46,02 - ELW
    6. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 45,29 - EL
    7. Avram Victor, Arad, 31 - 44,35 - E
    8. Durdun George, Bucuresti, 168 - 44,1 - EL
    9. Iana Remus, Timisoara, 19 - 44 - E
    10. Pop Sorin, Bistrita, 457 - 43,97 - E
    11. Petrus Florin, Zalau, 121 - 43,96 - E
    12. Macarenco Andrei, Bucuresti, 6 - 43,73 - EL
    13. Mutrescu Eugen, Timisoara, 5 - 43,68 - E
    14. Thouzard Adrian, Drobeta Tr Severin, 474 - 43,67 - E
    15. Chiscop Bogdan, Galati, 7 - 43,58 - EL
    16. Moldovan Horvath Csaba, Targu Mures, 16 - 43,43 - EM
    17. Roman Bogdan, Arad, 4 - 43,39 - E
    18. Albu Vlad, Iasi, 8 - 42,76 - EM
    19. Nistor Dorel, Bistrita, 35 - 42,31 - EL
    20. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 46 - 42,27 - EW
    21. Sumanaru Catalin, Iasi, 9 - 42,18 - E
    22. Verdet Adrian, Timisoara, 11 - 41,84 - E
    23. Put Gabriel, Oravita, 21 - 41,77 - E
    24. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 75 - 41,73 - E
    25. Neculai Alexandru, Tulcea, 10 - 41,66 - EL
    26. Galban Calin, Viseu, 44 - 41,51 - E
    27. Boru Lucian, Timisoara, 210 - 41,5 - E
    28. Corcoz Costin, Focsani, 26 - 41,05 - EM
    29. Toma Florin, Pitesti, 12 - 40,9 - EW
    30. Neagoe Costin, Bucuresti, 13 - 40,83 - E
    31. Blaga Marius, Cluj Napoca, 64 - 40,49 - EMH
    32. Mitrache Simion, Timisoara, 143 - 40,34 - E
    33. Bauer Lajos, Targu Mures, 45 - 40,13 - EW
    34. Teleki Zsolt, Cluj Napoca, 33 - 39,8 - E
    35. Buzatu Vasile, Buftea, 14 - 39,73 - EW
    36. Mihalca Mihai, Bistrita, 124 - 39,19 - E
    37. Savu Cristian, Oradea, 15 - 39,13 - E
    38. Govoreanu Florin, Cisnadie, 17 - 38,86 - EW
    39. Banescu Dragos, Pitesti, 134 - 38,78 - E
    40. Pavunev Dan, Bucuresti, 25 - 38,53 - EL
    41. Constantin Teodor, Bucuresti, 18 - 38,49 - E
    42. Dinca Daniel, Bucuresti, 22 - 38,48 - EH
    43. Zbancu Leo, Deva, 305 - 38,48 - EW
    44. Craciun Calin, Oradea, 238 - 38,47 - E
    45. Raducan Bogdan, Craiova, 89 - 38,18 - E
    46. Saceleanu Bogdan, Targu Jiu, 363 - 38,15 - E
    47. Teica Radu, Targu Jiu, 819 - 38 - E
    48. Pavel Calin, Hunedoara, 150 - 37,93 - E
    49. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 219 - 37,83 - E
    50. Pribeagu Sebastian, Pitesti, 204 - 37,62 - EJ
    51. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 27 - 37,59 - E
    52. Mihalescu Dinu, Timisoara, 29 - 37,3 - EW
    53. Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 37,28 - EW
    54. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 37 - 37,26 - E
    55. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 470 - 37,2 - E
    56. Morosanu Vasile, Suceava, 40 - 37,03 - EW
    57. Sencu Victor, Targoviste, 56 - 36,73 - E
    58. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 221 - 36,56 - E
    59. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 28 - 36,52 - EW
    60. Oprea Adrian, Lugoj, 38 - 36,35 - E
    61. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 36 - 36,18 - E
    62. Costache Rosioru Cristian, Timisoara, 41 - 36,1 - E
    63. Barbu Dan, Ramnicu Valcea, 545 - 36,1 - E
    64. Corbu Mihai Cosmin, Pitesti, 96 - 35,8 - E
    65. Barsa Ioan, Moinesti, 48 - 35,54 - E
    66. Radu Daniel, Bucuresti, 290 - 35,24 - E
    67. Crainic Adrian, Orastie, 387 - 35,24 - E
    68. Tic Ioan, Oradea, 39 - 35,23 - E
    69. Aron Darie, Sibiu, 186 - 35,16 - EW
    70. Mican Nicolae, Dej, 43 - 35,08 - E
    71. Zidar Victor, Reghin, 93 - 35,08 - E
    72. Vlase Gheorghe, Slobozia, 34 - 35,03 - EW
    73. Stefan Patrick, Brasov, 42 - 34,88 - E
    74. Balogh Attila, Oradea, 95 - 34,42 - E
    75. Totpal Marius, Busteni, 147 - 34,42 - E
    76. Ciuca Dan, Pitesti, 140 - 34,17 - EW
    77. Orha Andrei, Targu Mures, 176 - 33,73 - E
    78. Bleoca Marius, Tarnaveni, 373 - 33,73 - E
    79. Ciucioiu Dorin, Timisoara, 411 - 33,68 - E
    80. Damian Alin, Campia Turzii, 564 - 33,67 - E
    81. Mitzea Alexandru, Sibiu, 163 - 33,41 - E
    82. Sinita Eugen, Bucuresti, 367 - 33,34 - E
    83. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 74 - 33,25 - EW
    84. Ciortescu Cristi, Iasi, 47 - 33,04 - E
    85. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 475 - 32,83 - O
    86. Curut Gabriel, Timisoara, 170 - 31,23 - O
    87. Dumitrescu Adrian, Constanta, 492 - 28,88 - O
    88. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 517 - 28,3 - O
    89. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 1811 - 28,3 - O
    90. Dumitru Lazar, Petrila, 1216 - 26,5 - O
    91. Buciu Catalin, Bals, 502 - 25,73 - O
    92. Jaouir Khaled, Bucuresti, 288 - 24,38 - OW
    93. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 732 - 24 - O
    94. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 460 - 23,92 - OW
    95. Mihaescu Nicola, Pitesti, 504 - 23,16 - OLF
    96. Tanc Florin, Oradea, 444 - 22,31 - O
    97. Postelnicu Mihai, Focsani, 410 - 21,61 - O
    98. Lungu Marius, Oravita, 562 - 21,28 - O
    99. Tuta Radu Ionut, Pitesti, 324 - 21,14 - O
    100. Luntraru Andrei, Iasi, 2000 - 0 - O
    Inscrieri Open - on 01.11.2019 at 0:19:59

    1. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 97 - 32,98 - O
    2. Baiburi Levent, Tulcea, 118 - 32,98 - O
    3. Kaposta Victor, Arad, 49 - 32,89 - O
    4. Grigore Alexandru, Campina, 60 - 32,82 - O
    5. Catricicau Adrian, Baia Mare, 157 - 32,8 - O
    6. Mitrea Silviu, Navodari, 51 - 32,7 - OW
    7. Motorga Dorin, Targu Mures, 66 - 32,54 - O
    8. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 61 - 32,48 - O
    9. Potarniche Bianca, Buzau, 187 - 32,37 - OLJF
    10. Creinicean Liviu, Oravita, 253 - 32,2 - O
    11. Vaida Sorin, Oradea, 58 - 32,19 - OW
    12. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 69 - 32,03 - O
    13. Grubacichi Marius, Timisoara, 275 - 31,93 - O
    14. Turburan Ion, Resita, 177 - 31,92 - O
    15. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 70 - 31,87 - OW
    16. Frunza Alexandru, Timisoara, 127 - 31,78 - O
    17. Fratea Aurel, Constanta, 54 - 31,73 - OW
    18. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 165 - 31,72 - OW
    19. Dracea Gabriel, Sinaia, 148 - 31,57 - O
    20. Corbu Darius, Valenii de Munte, 126 - 31,19 - O
    21. Avram Nicolae, Nedelea, 67 - 31,02 - O
    22. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 133 - 30,77 - O
    23. Migea Cornel, Sibiu, 73 - 30,74 - OW
    24. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 65 - 30,72 - O
    25. Marian Bogdan, Ploiesti, 103 - 30,71 - OW
    26. Istrate Cristian, Bucuresti, 68 - 30,7 - OW
    27. Drinceanu Lilian, Oravita, 132 - 30,69 - O
    28. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 76 - 30,56 - O
    29. Cinca Daniel, Craiova, 142 - 30,36 - O
    30. Szalay Liviu, Oradea, 78 - 30,3 - O
    31. Georgescu Constantin, Orastie, 145 - 30,1 - O
    32. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 92 - 29,96 - O
    33. Voin Doru, Bucuresti, 107 - 29,88 - O
    34. Husa Gelu, Zalau, 286 - 29,78 - O
    35. Gavrila Aurel, Bucuresti, 77 - 29,66 - OWH
    36. Micuda Mihai, Bucuresti, 155 - 29,54 - O
    37. Sorescu Mircea, Paulesti, 79 - 29,43 - OW
    38. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 85 - 29,35 - O
    39. Trocan Nicolae, Mioveni, 82 - 29,34 - OW
    40. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 131 - 29,33 - OW
    41. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 139 - 28,98 - O
    42. Padurariu Costel, Brasov, 83 - 28,84 - O
    43. Nagy Iosif, Arad, 100 - 28,83 - OW
    44. Darmaz Ion, Targoviste, 88 - 28,73 - OW
    45. Dragan Petru Ioan, Iasi, 149 - 28,71 - O
    46. Capus Giani, Galati, 91 - 28,68 - O
    47. Ciobanu Daniel, Blaj, 90 - 28,44 - OW
    48. Boznea Daniel, Deva, 213 - 28,37 - O
    49. Gherasim Iulian, Tulcea, 98 - 28,26 - O
    50. Veres Francisc, Oravita, 260 - 28,13 - O
    51. Degianschi Obrad, Resita, 160 - 27,89 - O
    52. Leolea Andrei, Constanta, 125 - 27,88 - OW
    53. Cioveie Bogdan, Oravita, 169 - 27,63 - O
    54. Campean Adrian, Bucuresti, 112 - 27,48 - OW
    55. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 128 - 27,29 - O
    56. Petrov Dan, Bucuresti, 200 - 27,28 - OW
    57. Vasilescu Remus, Curtea de Arges, 185 - 27,25 - O
    58. Trocaru Remus, Tulcea, 225 - 27,24 - O
    59. Pralea Marius Dan, Botosani, 109 - 27,08 - O
    60. Miclos Andrei, Dej, 207 - 26,98 - O
    61. Craciun David Mihai, Bucuresti, 136 - 26,89 - OJ
    62. Stan Catalin, Curtea de Arges, 257 - 26,71 - O
    63. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 26,65 - O
    64. Zavricescu George, Curtea de Arges, 201 - 26,58 - OW
    65. Ispas Dan, Timisoara, 270 - 26,46 - O
    66. Lovin Eusebiu, Comanesti, 175 - 26,37 - OW
    67. Colesniuc Romeo, Botosani, 205 - 26,24 - OW
    68. Csaky Tiberiu, Resita, 222 - 26,22 - OW
    69. Osman Metin, Tulcea, 141 - 26,15 - O
    70. Dirlea Ioan, Aiud, 166 - 26,14 - OH
    71. Vladoiu Gelu, Brasov, 116 - 26,12 - OW
    72. Balaban Catalin, Bucuresti, 277 - 25,93 - O
    73. Papacu Bejoli, Bucuresti, 220 - 25,58 - OW
    74. Corneanu Sorin, Botosani, 130 - 25,57 - OW
    75. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 25,49 - O
    76. Ticu Sorin, Lugoj, 236 - 25 - O
    77. Barac Marius, Sibiu, 215 - 24,9 - OW
    78. Dumitru Florin, Arad, 153 - 24,83 - O
    79. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 202 - 24,68 - OW
    80. Curpas Ioan, Oradea, 217 - 24,62 - OW
    81. Birtalan Laszlo, Oradea, 164 - 24,34 - OW
    82. Peta Octavian, Cluj Napoca, 280 - 24,19 - OW
    83. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 214 - 24,06 - O
    84. Visan Bogdan, Targoviste, 208 - 23,83 - O
    85. Cecan Vasile, Timisoara, 191 - 23,78 - O
    86. Barbulescu Dan, Sibiu, 228 - 23,7 - OW
    87. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 206 - 22,8 - O
    88. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 198 - 22,62 - O
    89. Cucu Cristin, Targoviste, 272 - 22,37 - OW
    90. Hancig Mircea, Timisoara, 195 - 22,29 - O
    91. Comsa Dan, Sibiu, 285 - 22,19 - O
    92. Vieru Costica, Botosani, 246 - 21,62 - OW
    93. Chivu Cornel, Craiova, 241 - 21,39 - O
    94. Fotia Iulian, Bacau, 211 - 21,28 - O
    95. Popa Mircea, Brasov, 203 - 21,23 - OW
    96. Dospinescu George, Sibiu, 234 - 20,68 - OW
    97. Stancalie Doru, Craiova, 381 - 20,5 - OW
    98. Docan Cristian, Bucuresti, 239 - 20,01 - O
    99. Ene Florin, Ploiesti, 259 - 20 - O
    100. Raileanu Raissa, Bucuresti, 952 - 12,23 - AF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 292 - 24,43 - O
    2. Catana Claudiu, Bucuresti, 302 - 26,65 - O
    3. Sarbu Dan, Ploiesti, 314 - 24,19 - OW
    4. Ankar Wasim, Timisoara, 318 - 21,15 - O
    5. Beches Andrei, Sibiu, 321 - 27,43 - O
    6. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 341 - 20,06 - OW
    7. Valcea Daniel, Pitesti, 347 - 23,19 - O
    8. Nedescu Adrian, Ramnicu Valcea, 362 - 21,37 - O
    9. Nistor Florin, Comanesti, 370 - 25,56 - O
    10. Kromek Iulian, Cugir, 380 - 25,25 - O
    11. Laur Boro, Sinaia, 413 - 29,64 - O
    12. Cioboiu Dan, Craiova, 468 - 24,68 - O
    13. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 472 - 26,58 - O
    14. Chirita Nicolae, Curtea de Arges, 508 - 22,18 - O
    15. Szemciuk Istvan, Deva, 520 - 26,45 - O
    16. Popescu Remus, Ramnicu Valcea, 531 - 21,48 - O
    17. Venter Liviu, Resita, 532 - 23,28 - O
    18. Kramarsic Milos, Belgrad, 554 - 28,45 - O
    19. Deak Valentin, Sebis, 606 - 24,5 - O
    20. Meszar Razvan, Arad, 608 - 25,77 - O
    21. Geamanu Robert, Drobeta Tr Severin, 634 - 32,2 - O
    22. Ivan Adrian, Tulcea, 641 - 22,15 - O
    23. Cretu Marian, Craiova, 689 - 23,33 - O
    24. Bora Nicolae, Alba Iulia, 694 - 28,77 - O
    25. Lica George, Eforie, 725 - 25,93 - OW
    26. Andrei Radu Alexandru, Iasi, 732 - 24 - O
    27. Starcz Adrian, Lupeni, 766 - 20,37 - O
    28. Negulescu Ioan, Ramnicu Valcea, 795 - 20,1 - O
    29. Grosan Mircea, Dej, 1038 - 23,9 - O
    30. Belba Caius Petrica, Baile Herculane, 1164 - 20,2 - O
    31. Bodeanu Dan, Bucuresti, 1191 - 22,85 - OW
    Inscrieri Avansați - on 01.11.2019 at 0:19:25

    1. Popescu Apreotesei Mihai, Straoane, 223 - 19,97 - A
    2. Iacob Gabriel, Iasi, 240 - 19,97 - AW
    3. Tamsa Titus, Resita, 523 - 19,95 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 278 - 19,94 - AW
    5. Vajda Erno, Reghin, 311 - 19,94 - AW
    6. Radu Constantin, Sibiu, 282 - 19,91 - AW
    7. Daroti Florin, Lipova, 356 - 19,9 - A
    8. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 313 - 19,85 - A
    9. Socaci Sorin, Panciu, 227 - 19,81 - AW
    10. Sursilov Constantin, Bucuresti, 254 - 19,8 - A
    11. Bivolaru Stelian, Targoviste, 243 - 19,77 - A
    12. Botoc Ovidiu, Paulesti, 312 - 19,76 - A
    13. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 330 - 19,76 - AW
    14. Halasz Peter, Oradea, 448 - 19,76 - A
    15. Sterczer Sandor, Sanzieni, 262 - 19,74 - A
    16. Damian Mircea, Bistrita, 268 - 19,74 - A
    17. Barbuta Ioan, Dej, 383 - 19,72 - A
    18. Bejan Alexandru, Tecuci, 252 - 19,66 - A
    19. Chirica Alexandru, Bucuresti, 360 - 19,61 - A
    20. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 247 - 19,54 - AW
    21. Durac Viorel, Constanta, 422 - 19,53 - AW
    22. Bozosan Petre, Sibiu, 266 - 19,47 - A
    23. Alexandru Marius, Bucuresti, 267 - 19,46 - A
    24. Chiriac Marius, Botosani, 542 - 19,35 - A
    25. Fekete Istvan, Arad, 293 - 19,33 - A
    26. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 255 - 19,22 - A
    27. Isar Stefanel, Sfantu Gheorghe, 540 - 19,2 - A
    28. Iliuta Adrian, Sannicolau Mare, 317 - 19,11 - A
    29. Piper Petru, Luna CJ, 309 - 19,06 - AH
    30. Szivery Adrian, Arad, 264 - 18,97 - A
    31. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 294 - 18,91 - A
    32. Preda Nicolae, Curtea de Arges, 403 - 18,86 - AW
    33. Stoica Mihai, Hateg, 477 - 18,69 - A
    34. Loghin Florin, Brasov, 258 - 18,64 - A
    35. Strugar Ioan, Deda, 426 - 18,64 - A
    36. Bradusca Cornel, Targu Jiu, 579 - 18,6 - AW
    37. Visan Victor, Slobozia, 350 - 18,5 - A
    38. Nitu Serban, Paulesti, 271 - 18,49 - AW
    39. Garaz Mircea, Bistrita, 273 - 18,42 - AW
    40. Morariu Marius, Sibiu, 352 - 18,39 - A
    41. Amarinei Sorin, Galati, 454 - 18,28 - AW
    42. Mihu Florin, Pitesti, 283 - 18,2 - A
    43. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 546 - 18,12 - A
    44. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 717 - 18,1 - A
    45. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 449 - 18,05 - A
    46. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 336 - 17,94 - AW
    47. Manitiu Florin, Sibiu, 414 - 17,88 - A
    48. Barbu Tiberiu, Deva, 586 - 17,88 - A
    49. Dinu Adrian, Darmanesti, 405 - 17,85 - A
    50. Constantin Cristina, Bucuresti, 307 - 17,84 - AF
    51. Guluta Florin, Bucuresti, 398 - 17,83 - A
    52. Bedo Jozsef, Suseni, 325 - 17,75 - A
    53. Acriva Marian, Mizil, 353 - 17,71 - A
    54. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 390 - 17,7 - A
    55. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 434 - 17,69 - A
    56. Sandu Andrei, Sibiu, 376 - 17,64 - AJ
    57. Codreanu Laurentiu, Buzau, 501 - 17,64 - A
    58. Balaj Roland, Arad, 355 - 17,55 - A
    59. Cristofor Razvan, Moinesti, 298 - 17,54 - AW
    60. Stanciu Marian, Dragasani, 510 - 17,3 - A
    61. Cir Florin, Razboieni, 478 - 17,28 - A
    62. Lazar Dumitru, Mizil, 320 - 17,2 - A
    63. Gherman Romulus, Arad, 395 - 17,05 - A
    64. Chiscan Bogdan, Arad, 494 - 17,01 - A
    65. Raduly Ovidiu, Fantanele, 557 - 16,67 - A
    66. Botanel Eduard, Rovinari, 563 - 16,67 - A
    67. Botas Constantin, Sannicolau Mare, 364 - 16,63 - A
    68. Benyovski Bela, Sibiu, 419 - 16,46 - AW
    69. Hutanu Adrian, Slobozia, 559 - 16,41 - A
    70. Panait Adrian, Braila, 351 - 16,32 - AW
    71. Bucur Mario, Bucuresti, 487 - 16,25 - A
    72. Huica Petre, Bucuresti, 368 - 16,22 - A
    73. Cioveie Marian, Oravita, 423 - 16,22 - A
    74. Faraian Alexandru, Aiud, 633 - 16,21 - AJ
    75. Zbant Mihai, Tulcea, 424 - 16,14 - A
    76. Moldovean Valer, Calan, 590 - 16,07 - A
    77. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 461 - 16,04 - A
    78. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 430 - 15,98 - A
    79. Borcsi Jozsef, Timisoara, 585 - 15,97 - A
    80. Salavastru Petru, Botosani, 349 - 15,94 - AW
    81. Lorincz Zoltan, Miercurea Ciuc, 396 - 15,73 - A
    82. Grumeza Lucian, Bucuresti, 357 - 15,59 - A
    83. Stoica Mihai, Mioveni, 365 - 15,14 - AW
    84. Dumitru George, Targoviste, 378 - 14,86 - A
    85. Matei Dumitru, Deva, 394 - 14,6 - AW
    86. Stanescu Tiberiu, Slatina, 558 - 14,28 - A
    87. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges, 498 - 14,13 - A
    88. Mihaila George, Bucuresti, 479 - 14,11 - A
    89. Ipate Virgil, Bucuresti, 512 - 13,96 - A
    90. Giosan Marcel, Galati, 591 - 13,88 - A
    91. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 580 - 13,51 - AW
    92. Zisu Cristian, Bucuresti, 555 - 13,31 - A
    93. Vajeu Ionut, Busteni, 566 - 12,73 - A
    94. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 485 - 12,58 - A
    95. Matei Mircea, Targoviste, 524 - 12,46 - AW
    96. Caraus Sorin, Deva, 521 - 12,25 - A
    97. Gheorghe Daniel, Braila, 570 - 11,84 - A
    98. Darie Gabriel, Comanesti, 686 - 11,63 - A
    99. Marinescu Nelu, Targoviste, 519 - 11,15 - A
    100. Gligor Paul, Arad, 664 - 10,7 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Constantin Eduard, Bucuresti, 665 - 10,9 - A
    2. Craiovan Victor, Resita, 709 - 13,97 - A
    3. Gipsy King, Hunedoara, 711 - 16,03 - AW
    4. Cobzaru Radu, Deva, 721 - 13,71 - A
    5. Radu Dragos, Targoviste, 762 - 11,13 - A
    6. Farkas Bence, Targu Mures, 763 - 18,53 - A
    7. Pancrat Cristian, Tulcea, 769 - 18,35 - A
    8. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 779 - 10,59 - A
    9. Sezciuc Codrin, Slobozia, 794 - 10,25 - A
    10. Popescu Radu, Arad, 796 - 11,51 - A
    11. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 816 - 13,73 - A
    12. Cuna Gheorghe, Buzau, 825 - 17,2 - A
    13. Orban Alexandru Andrei, Lugoj, 840 - 12,59 - A
    14. Ionita Adrian, Brasov, 846 - 10,56 - A
    15. Burlan Catalin, Dragasani, 933 - 15,4 - A
    16. Raileanu Raissa, Bucuresti, 952 - 12,23 - AF
    17. Stanciu Dumitru, Simeria, 1028 - 14,15 - A
    18. Apostu Laurentiu, Focsani, 1088 - 16,03 - A
    19. Pop Mihai, Dej, 1242 - 13,25 - A
    20. Moldoveanu Sorin Florian, Hunedoara, 1270 - 10,78 - A
    21. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1294 - 10,07 - A
    22. Curaciuc Claudiu, Resita, 1403 - 11,7 - A
    23. Szarvas Karoly, Satu Mare, 1575 - 11,23 - A
    24. Dinicescu Ion, Pitesti, 1754 - 11 - AW
    Inscrieri Incepatori - on 01.11.2019 at 0:21:06

    1. Sarcani Andrei, Targu Mures, 678 - 9,99 - IW
    2. Ghitu Liviu, Onesti, 601 - 9,88 - I
    3. Constantin Mihaela, Bucuresti, 787 - 9,84 - IF
    4. Silviu Niculae, Bucuresti, 589 - 9,79 - IW
    5. Dobinda Alexandru, Arad, 618 - 9,78 - IW
    6. Tataru Tiberiu, Targu Jiu, 727 - 9,66 - I
    7. Oprean Andrei, Deva, 820 - 9,58 - I
    8. Sterczer Zalan, Sanzieni, 660 - 9,54 - I
    9. Bobu Stefan Minodor, Targu Neamt, 597 - 9,53 - I
    10. Budea Andra, Galati, 638 - 9,53 - IJF
    11. Cirstea Toni, Targu Jiu, 1003 - 9,45 - I
    12. Sisca Nicusor, Comanesti, 707 - 9,39 - IW
    13. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 985 - 9,34 - I
    14. Constantin Filip, Sinaia, 723 - 9,26 - I
    15. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 750 - 9,24 - I
    16. Vrinceanu Vladut, Caransebes, 2051 - 9,15 - I
    17. Lascu Marius, Timisoara, 1141 - 9,13 - I
    18. Ojog Petrisor, Bacau, 741 - 9,1 - I
    19. Kondort Dan, Sibiu, 1040 - 9,06 - I
    20. Simion Cristi, Targu Jiu, 1337 - 9 - I
    21. Ambrus Zoltan, Miercurea Ciuc, 734 - 8,99 - I
    22. Rosoga Ana, Constanta, 981 - 8,94 - IF
    23. Baciu Stefan, Mioveni, 644 - 8,93 - I
    24. Rogin Florin, Piatra Neamt, 786 - 8,64 - I
    25. Sirbu Ion, Bucuresti, 1601 - 8,57 - I
    26. Portase Raluca, Galati, 764 - 8,54 - IJF
    27. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1021 - 8,53 - I
    28. Malene Petru, Fagaras, 842 - 8,48 - I
    29. Radoi Marius, Bals, 1306 - 8,4 - I
    30. Achim Paul, Arad, 876 - 8,33 - I
    31. Pralea Constantin, Alba Iulia, 746 - 8,25 - IW
    32. Balasoiu Liviu, Novaci, 2150 - 8,15 - I
    33. Popovici Mircea, Caracal, 818 - 8,01 - I
    34. Dobinda Dinu, Arad, 792 - 7,83 - I
    35. Luca Ioan, Piatra Neamt, 866 - 7,78 - I
    36. Creta Petru, Luna CJ, 793 - 7,71 - I
    37. Chivaran Alin, Caransebes, 1670 - 7,58 - I
    38. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 973 - 7,54 - I
    39. Martoiu Gabriel, Targu Jiu, 1302 - 7,5 - I
    40. Portase Daria, Galati, 836 - 7,38 - IJF
    41. Caranfilian Migo, Bucuresti, 752 - 7,36 - I
    42. Plesoianu Stefan, Constanta, 939 - 7,31 - IW
    43. Buie Laurentiu, Arad, 1129 - 7,19 - I
    44. Ontoiu Catalin, Pitesti, 799 - 7,16 - IW
    45. Negulescu Cristi, Sinaia, 1135 - 7,12 - I
    46. Filip Cristi, Comanesti, 1093 - 7,1 - IW
    47. Popescu Horia, Sinaia, 1007 - 6,73 - I
    48. Carpinis Petre Danut, Targoviste, 915 - 6,58 - I
    49. Savina Dan, Piatra Neamt, 995 - 6,08 - I
    50. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1234 - 5,97 - I
    51. Toader Petru, Bucuresti, 888 - 5,96 - I
    52. Tudose Ilariu, Dragasani, 1116 - 5,93 - I
    53. Isar Raluca, Sfantu Gheorghe, 2066 - 5,33 - IF
    54. Ungureanu Adrian, Piatra Neamt, 1630 - 5,32 - I
    55. Nedelcu Marian, Sinaia, 1354 - 5,26 - I
    56. Necsoiu Georgiana, Targoviste, 977 - 5,15 - IF
    57. Teodorad Valentin, Slatina, 1647 - 5,07 - I
    58. Ursu Carol, Bucuresti, 1869 - 4,96 - I
    59. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1171 - 4,36 - I
    60. Margulescu Stefan, Targu Jiu, 3013 - 0 - I
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Valcica Raul Ginno, Lupeni, 3331 - 8 - I
    2. Balasoiu Maria, Novaci, 3821 - 4 - IF
    3. Vavura Narcis, Targu Jiu, 6001 - 0
    4. Stepanov Petre, Tulcea, 1980 - 6,5 - I
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 01.11.2019 la 01:23.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33363

    Rezervat Clasamente

    Clasament Elite

    1. Sorescu Deian - Resita
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Fratila Robert - Baicoi
    Avram Victor - Arad
    5 -- 8
    Iana Remus - Timisoara
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Roman Iulian - Brasov
    9 -- 16
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Zbancu Leo - Deva
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Moldovan Horvath Csaba - Targu Mures
    Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    Orha Andrei - Targu Mures
    Chiscop Bogdan - Galati
    17 -- 32
    Nistor Dorel - Bistrita
    Balogh Attila - Oradea
    Verdet Adrian - Timisoara
    Banescu Dragos - Pitesti
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Roman Bogdan - Arad
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Mitrache Simion - Timisoara
    Durdun George - Bucuresti
    Mihalca Mihai - Bistrita
    Toma Florin - Pitesti
    Albu Vlad - Iasi
    33 -- 54
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Craciun Calin - Oradea
    Blaga Marius - Cluj Napoca
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Petrus Florin - Zalau
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Pribeagu Sebastian - Pitesti
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Mican Nicolae - Dej
    Radu Daniel - Bucuresti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Boru Lucian - Timisoara
    Zidar Victor - Reghin
    Raducan Bogdan - Craiova
    Pop Sorin - Bistrita
    Stefan Patrick - Brasov
    Barbu Dan - Ramnicu Valcea
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Galban Calin - Viseu
    Tic Ioan - Oradea
    Dumitrescu Adrian - Constanta
    55 -- 81 0v gr.sup.
    Put Gabriel - Oravita
    Corcoz Costin - Focsani
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Savu Cristian - Oradea
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Saceleanu Bogdan - Targu Jiu
    Pavel Calin - Hunedoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Sencu Victor - Targoviste
    Oprea Adrian - Lugoj
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Corbu Mihai Cosmin - Pitesti
    Barsa Ioan - Moinesti
    Crainic Adrian - Orastie
    Aron Darie - Sibiu
    Totpal Marius - Busteni
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Damian Alin - Campia Turzii
    Curut Gabriel - Timisoara
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Luntraru Andrei - Iasi
    82 -- 86 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Ciuca Dan - Pitesti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    87 -- 100 0v gr.inf.
    Teica Radu - Targu Jiu
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Dumitru Lazar - Petrila
    Buciu Catalin - Bals
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Mihaescu Nicola - Pitesti
    Tanc Florin - Oradea
    Postelnicu Mihai - Focsani
    Lungu Marius - Oravita
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Clasament Open

    1. Corbu Darius - Valenii de Munte
    2. Mitrea Silviu - Navodari
    3 -- 4
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    5 -- 8
    Fratea Aurel - Constanta
    Voin Doru - Bucuresti
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Grigore Alexandru - Campina
    9 -- 16
    Turburan Ion - Resita
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Campean Adrian - Bucuresti
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    17 -- 32
    Szalay Liviu - Oradea
    Csaky Tiberiu - Resita
    Cecan Vasile - Timisoara
    Vaida Sorin - Oradea
    Capus Giani - Galati
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Cioveie Bogdan - Oravita
    Catricicau Adrian - Baia Mare
    Corneanu Sorin - Botosani
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Trocaru Remus - Tulcea
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Degianschi Obrad - Resita
    33 -- 54
    Cinca Daniel - Craiova
    Grubacichi Marius - Timisoara
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Hancig Mircea - Timisoara
    Migea Cornel - Sibiu
    Dumitru Florin - Arad
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Petrov Dan - Bucuresti
    Kaposta Victor - Arad
    Baiburi Levent - Tulcea
    Georgescu Constantin - Orastie
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Husa Gelu - Zalau
    Nagy Iosif - Arad
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Darmaz Ion - Targoviste
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    55 -- 59 1v gr.sup.
    Potarniche Bianca - Buzau
    Avram Nicolae - Nedelea
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Veres Francisc - Oravita
    Vasilescu Remus - Curtea de Arges
    60 -- 81 0v gr.sup.
    Ciobanu Gabriel - Cluj Napoca
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Padurariu Costel - Brasov
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Boznea Daniel - Deva
    Leolea Andrei - Constanta
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Osman Metin - Tulcea
    Dirlea Ioan - Aiud
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Janosi Attila - Targu Mures
    Ticu Sorin - Lugoj
    Barac Marius - Sibiu
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Cucu Cristin - Targoviste
    Fotia Iulian - Bacau
    Popa Mircea - Brasov
    Ene Florin - Ploiesti
    82 -- 90 1v gr.inf.
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Miclos Andrei - Dej
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Visan Bogdan - Targoviste
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Vieru Costica - Botosani
    Raileanu Raissa - Bucuresti
    91 -- 100 0v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Ispas Dan - Timisoara
    Curpas Ioan - Oradea
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Comsa Dan - Sibiu
    Chivu Cornel - Craiova
    Dospinescu George - Sibiu
    Stancalie Doru - Craiova
    Docan Cristian - Bucuresti
    Clasament Avansați

    1. Barbu Tiberiu - Deva
    2. Botanel Eduard - Rovinari
    3 -- 4
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    5 -- 8
    Mihu Florin - Pitesti
    Visan Victor - Slobozia
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Sandu Andrei - Sibiu
    9 -- 16
    Socaci Sorin - Panciu
    Barbuta Ioan - Dej
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Fulop Attila - Aiud
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Tamsa Titus - Resita
    Szivery Adrian - Arad
    17 -- 32
    Morariu Marius - Sibiu
    Stoica Mihai - Hateg
    Piper Petru - Luna CJ
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Zbant Mihai - Tulcea
    Botoc Ovidiu - Paulesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Moldovean Valer - Calan
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Popescu Apreotesei Mihai - Straoane
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Chiscan Bogdan - Arad
    Loghin Florin - Brasov
    33 -- 54
    Guluta Florin - Bucuresti
    Manitiu Florin - Sibiu
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Radu Constantin - Sibiu
    Halasz Peter - Oradea
    Bedo Jozsef - Suseni
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Stanciu Marian - Dragasani
    Bozosan Petre - Sibiu
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Salavastru Petru - Botosani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Daroti Florin - Lipova
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Bradusca Cornel - Targu Jiu
    Chirica Alexandru - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Lorincz Zoltan - Miercurea Ciuc
    Fekete Istvan - Arad
    Durac Viorel - Constanta
    55 -- 59 1v gr.sup.
    Damian Mircea - Bistrita
    Isar Stefanel - Sfantu Gheorghe
    Nitu Serban - Paulesti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Benyovski Bela - Sibiu
    60 -- 81 0v gr.sup.
    Vajda Erno - Reghin
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Preda Nicolae - Curtea de Arges
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Balaj Roland - Arad
    Cir Florin - Razboieni
    Gherman Romulus - Arad
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Panait Adrian - Braila
    Bucur Mario - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Cioveie Marian - Oravita
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Matei Dumitru - Deva
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Ipate Virgil - Bucuresti
    Zisu Cristian - Bucuresti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Avramescu Bogdan - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Marinescu Nelu - Targoviste
    82 -- 91 1v gr.inf.
    Chiriac Marius - Botosani
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Strugar Ioan - Deda
    Garaz Mircea - Bistrita
    Amarinei Sorin - Galati
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Faraian Alexandru - Aiud
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Matei Mircea - Targoviste
    Caraus Sorin - Deva
    92 -- 100 0v gr.inf.
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Lazar Dumitru - Mizil
    Stoica Mihai - Mioveni
    Dumitru George - Targoviste
    Mihaila George - Bucuresti
    Giosan Marcel - Galati
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Darie Gabriel - Comanesti
    Gligor Paul - Arad
    Clasament Incepatori

    1. Tataru Tiberiu - Targu Jiu
    2. Simion Cristi - Targu Jiu
    3 -- 4
    Margulescu Stefan - Targu Jiu
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    5 -- 8
    Cirstea Toni - Targu Jiu
    Chivaran Alin - Caransebes
    Portase Raluca - Galati
    Kondort Dan - Sibiu
    9 -- 16
    Constantin Filip - Sinaia
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Radoi Marius - Bals
    Rosoga Ana - Constanta
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Almajanu Sergiu - Dumbravita
    Budea Andra - Galati
    Luca Ioan - Piatra Neamt
    17 -- 32
    Sirbu Ion - Bucuresti
    Oprean Andrei - Deva
    Dobinda Dinu - Arad
    Constantin Mihaela - Bucuresti
    Caranfilian Migo - Bucuresti
    Ghitu Liviu - Onesti
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Bobu Stefan Minodor - Targu Neamt
    Rogin Florin - Piatra Neamt
    Martoiu Gabriel - Targu Jiu
    Baciu Stefan - Mioveni
    Carpinis Petre Danut - Targoviste
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Ojog Petrisor - Bacau
    Toader Petru - Bucuresti
    Lascu Marius - Timisoara
    33 -- 1v gr.sup.
    Dobinda Alexandru - Arad
    34 -- 48 0v gr.sup.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    Vrinceanu Vladut - Caransebes
    Ambrus Zoltan - Miercurea Ciuc
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Malene Petru - Fagaras
    Achim Paul - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Balasoiu Liviu - Novaci
    Popovici Mircea - Caracal
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Portase Daria - Galati
    Buie Laurentiu - Arad
    Negulescu Cristi - Sinaia
    Filip Cristi - Comanesti
    Savina Dan - Piatra Neamt
    49 -- 1v gr.inf.
    Creta Petru - Luna CJ
    50 -- 60 0v gr.inf.
    Ontoiu Catalin - Pitesti
    Popescu Horia - Sinaia
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Tudose Ilariu - Dragasani
    Isar Raluca - Sfantu Gheorghe
    Ungureanu Adrian - Piatra Neamt
    Nedelcu Marian - Sinaia
    Necsoiu Georgiana - Targoviste
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ursu Carol - Bucuresti
    Stoicescu Gheorghe - Iedera
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 04.11.2019 la 07:58.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  5. Îmi place Cristian Istrate, ioan.dragomir64 le-a plăcut acest mesaj
  6. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    402 z 22 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33363
    Apian Florin, Bistrița - Elite;
    Toma Florin, Pitesti - Elite;

    Visan Bogdan, Ploiesti - Open;
    Vladoiu Gelu, Brasov - Open;

    Giosan Marcel, Galați - Avansați;

    Vela Claudiu, Timisoara - Începători
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  7. #6
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.749
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    60 z 11 h 46 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    2361
    Din Reghin la Elit -Zidar Victor
    Open- Kantor Imre-Zoltan
    Avansati-Vajda Erno
    Lupescu Nicolae

  8. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, Pitzi le-a plăcut acest mesaj
  9. #7
    senior
    Avatarul lui victor.arad
    Data înscrierii
    11.11.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    29
    Postări
    992
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 19 h 22 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    1271
    Din Arad - Avram Victor - Elite

  10. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Catalin Sumanaru, andreyutzu, xyz1992 le-a plăcut acest mesaj
  11. #8
    senior
    Avatarul lui Tzupy
    Data înscrierii
    28.03.2013
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    235
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    990
    Constantin Cristina, București, avansați
    Constantin Teodor, București, elite

    Sent from my MI 6 using Tapatalk

  12. #9
    junior

    Data înscrierii
    25.10.2018
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    78
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 19 h 14 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    78
    Toader Petru, începători, Bucuresti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  14. #10
    junior

    Data înscrierii
    15.02.2019
    Locație
    zalau
    Postări
    110
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 44 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    83
    Din zalau la elite PETRUS FLORIN,si la open Husa Gelu.

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    senior

    Data înscrierii
    18.05.2015
    Locație
    Străoane, Vrancea
    Vârstă
    37
    Postări
    871
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 5 h 34 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    910
    Popescu Apreotesei Mihai din Straoane la avansati
    Socaci Sorin din Panciu la avansati
    Lemn: Butterfly Marcos Freitas ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  17. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place razvan.cristofor, Bubucrys, mihais mioveni, meme6513, remy le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    cadet
    Data înscrierii
    18.04.2011
    Locație
    Lupeni
    Vârstă
    48
    Postări
    22
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 23 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    15
    Ma inscriu si eu,cine stie...

    Starcz Adrian Lupeni -HD Avansati

  19. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    senior

    Data înscrierii
    01.02.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    178
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 17 h 32 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    387
    Grumeza Lucian din Bucuresti la Avansati.

    Multumesc frumos!

  21. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  22. #14
    junior Avatarul lui Daniel SIMA
    Data înscrierii
    01.10.2018
    Locație
    Mioveni / Argeș
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 34 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    46
    Daniel SIMA /Începători /Mioveni

    Trimis de pe al meu LYA-L29 folosind Tapatalk

  23. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  24. #15
    junior
    Data înscrierii
    10.11.2018
    Locație
    Targu jiu
    Postări
    61
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 14 h 14 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    54
    Cirstea Toni, incepatori, Tg Jiu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tataru Tiberiu, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. ANULAT "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 12.10.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 44
    Ultimul post: 26.09.2019, 18:30
  2. Turneu A "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 20.04.2019
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 21.04.2019, 18:22
  3. Turneu A "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 25.11.2017
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 85
    Ultimul post: 30.11.2017, 00:01
  4. Turneu A "Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 18.11.2017 Anulat!
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 16.11.2017, 22:27
  5. Răspunsuri: 93
    Ultimul post: 01.04.2017, 01:14

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •