Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Coloana Infinitului", Târgu Jiu - 02.11.2019

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Creinicean Liviu,Oravița, Open.
    Pe Lungu Marius va rog daca se poate,să-l transferati de la Open la Elite.Multumesc frumos!!

    Comentariu


    • Postat în original de pedrosyto Vezi post
      Creinicean Liviu,Oravița, Open.
      Pe Lungu Marius va rog daca se poate,să-l transferati de la Open la Elite.Multumesc frumos!!
      Eventualele transferuri de pe lista de așteptare Open la Elite se vor putea solicita începând cu data de 28.10.2019 ora 21.00, în limita locurilor disponibile.
      Toți cei de la Open care nu prind loc la categoria lor trebuie să aibă aceiași sansă.

      P.S.
      Se vor lua în considerare doar solicitările postate începând cu ora 21.01, în ordinea postării, conform principiului "primul venit, primul servit".
      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

      Comentariu


      • Postat în original de marcelgiosan Vezi post

        Eventualele transferuri de pe lista de așteptare Open la Elite se vor putea solicita începând cu data de 28.10.2019 ora 21.00, în limita locurilor disponibile.
        Toți cei de la Open care nu prind loc la categoria lor trebuie să aibă aceiași sansă.

        P.S.
        Se vor lua în considerare doar solicitările postate începând cu ora 21.01, în ordinea postării, conform principiului "primul venit, primul servit".
        Multumesc frumos!!

        Comentariu


        • Schimbati doar salile si implicit nr de locuri intre Elite si Avansati si atunci e rezolvata problema[emoji6]

          Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Postat în original de FlorinBN Vezi post
            Se poate, desigur, ne intelegem noi cumva. Ce medie doriti sa aveti?
            Demult n-am mai râs așa. 😂😂😂

            Comentariu


            • Postat în original de cara Vezi post
              Schimbati doar salile si implicit nr de locuri intre Elite si Avansati si atunci e rezolvata problema[emoji6]

              Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk
              S-ar rezolva asa mai multe probleme: mai multe locuri la avansati care nu au decat 80 si la elite vad ca oricum nu se ocupa toate, sau elitistii trebuie sa joace neaparat in Sala Sporturilor ?
              Blade : Spinlord Ultracarbon Def
              FH : Spinlord Degu 2.1 mm
              BH : Spinlord Sternenfall OX

              Comentariu


              • Postat în original de mateidumitru Vezi post
                Demult n-am mai râs așa. 😂😂😂
                Ma bucur ca am putut aduce zambete pe fata multori oameni de aici!!!😂macar zambiti voi, ca eu tot suparat raman!!!😔😇
                Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

                Comentariu


                • Verdet Adrian ,Timișoara Elite

                  Comentariu


                  • Deoarece Sala de sport de la Școala Gimnazială "Voievod Litovoi" permite amplasarea a 20 de mese (sală de sport tip N4Houses cu tribune), organizatorii au reușit să mai găsească încă 4 mese (ridicând totalul la 72), astfel încât se suplimentează numărul de locuri la Avansați cu 20.
                    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                    Comentariu


                    • Daroti Florin, Lipova - Avansați.
                      Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                      Comentariu


                      • Se înscrie: ȘIȘCA NICUȘOR - începători - Comănești
                        Dacă are cineva un pat în plus, îl pot închiria eu. Eu m-am bazat pe un coleg de la Petroșani (absolvent Facultatea de Mine 1987 dar nu mai e disponibil).
                        Abia aștept sa ne întâlnim, domnule Alexandru, Minodor, Andrei, Constantin, Dan, etc.! Asta e comunitatea AMATUR, face prietenii!!!
                        Nicu Sisca

                        Comentariu


                        • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                          Deoarece Sala de sport de la Școala Gimnazială "Voievod Litovoi" permite amplasarea a 20 de mese (sală de sport tip N4Houses cu tribune), organizatorii au reușit să mai găsească încă 4 mese (ridicând totalul la 72), astfel încât se suplimentează numărul de locuri la Avansați cu 20.
                          Felicitari! Asa da! Multumim!

                          Comentariu


                          • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                            Deoarece Sala de sport de la Școala Gimnazială "Voievod Litovoi" permite amplasarea a 20 de mese (sală de sport tip N4Houses cu tribune), organizatorii au reușit să mai găsească încă 4 mese (ridicând totalul la 72), astfel încât se suplimentează numărul de locuri la Avansați cu 20.
                            Multumim !

                            Trimis de pe al meu SM-J415FN folosind Tapatalk

                            Comentariu


                            • Ene Florin - Ploiești - Open !

                              Comentariu


                              • Patrascu Dorin începători, Pitești. Se retrage.

                                Comentariu


                                • Kaposta Victor / open / Arad.

                                  Comentariu


                                  • Herteg Dorinel- Arad, Avansați

                                    Comentariu


                                    • Migea Cornel, din Sibiu, la open.

                                      Comentariu


                                      • catricicau adrian - baia mare - open

                                        Comentariu


                                        • A intervenit ceva, mă retrag.
                                          Ilie Octavian Marius, Brașov, Open.

                                          https://www.youtube.com/channel/UCUo...RVMbKfWxb7sp6w

                                          https://www.facebook.com/309680636343003

                                          Comentariu


                                          • Victor Craiovan - Reșița, Avansați
                                            STIGA Infinity VPS V
                                            Rhyzm-P | Rhyzm-P

                                            Comentariu


                                            • Se inscrie Borcsi Jozsef din Timișoara la Avansati

                                              Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                                                Deoarece Sala de sport de la Școala Gimnazială "Voievod Litovoi" permite amplasarea a 20 de mese (sală de sport tip N4Houses cu tribune), organizatorii au reușit să mai găsească încă 4 mese (ridicând totalul la 72), astfel încât se suplimentează numărul de locuri la Avansați cu 20.
                                                Deoarece am reusit sa castig ultimul turneu de la incepatori am trecut la Avansati ceea ce inseamna ca sansele de a prinde turneul final sunt acum nule pentru mine. Felicitari si succes tutror participantilor!
                                                PS- eventual suprimentarea cu inca 40 de locuri ar insemna si calificarea mea ) mai si glumim ....in orice caz ma bucur sa fac parte din aceasta comunitate si sper ca anul viitor ma voi regasi printre participanti!

                                                Comentariu


                                                • Mitzea Alexandru Sibiu elite

                                                  Comentariu


                                                  • La Open se afișează ceva clasament (înscrieri)?

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X