Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Pereche nittaku fastarc g1 max

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Pereche nittaku fastarc g1 max

    Pereche fete noi sigilate nittaku fastarc g1 ambele grosime max pret 300 lei.
    Ultima editare de adishorul; 05.mar.2020, 01:19. Motiv: Adaugare pret si poze
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

  • #2
    Valabil
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Valabil
      Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

      Comentariu


      • #4
        Valabil
        Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

        Comentariu


        • #5
          Tenergy 05 rosu de vânzare detalii in primul post.
          Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

          Comentariu


          • #6
            Buna. Un pret?

            Trimis de pe al meu SM-A105FN folosind Tapatalk
            Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              Au trecut mai multe "deseri"(4luni),si nu vad nici acum pozele promise.Eu zic sa le postezi cat mai repede pana nu te admonesteaza domnul VISAN ca n-ai facut-o.Si mai lipseste ceva din titlul vanzarii tale.Cumva o "vinzi" GRATIS.Si mai cred ca intre timp uzura a crescut cam cu 40%.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                Au trecut mai multe "deseri"(4luni),si nu vad nici acum pozele promise.Eu zic sa le postezi cat mai repede pana nu te admonesteaza domnul VISAN ca n-ai facut-o.Si mai lipseste ceva din titlul vanzarii tale.Cumva o "vinzi" GRATIS.Si mai cred ca intre timp uzura a crescut cam cu 40%.
                Herr Doktor cauciucul a fost cumpărat pe 1 februarie 2020 conform cu documentul fiscal emis de dl. Rasvan nicidecum acum 4 luni, ma gîndesc ca nu ai citit destul de scrupulos primul post. Chiar daca s-ar fi jucat cu ea in 3 schimburi zilnic uzura nu putea depasi 5-7 % cunoscută fiind durabilitatea fetelelor tenergy care la nivel de amatur rezistă cu succes mai bine de 1 an. Prețul l-am uitat din nebăgare de seama dar l-am completat chiar acum, nu am vrut nici sa o dau gratis nici nu am vrut a insinua că fata ar fi nepretuita desi la o m?nă dibace cred ca e de neinlocuit 😁😁😁
                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                Comentariu


                • #9
                  Adaugat fete in primul post.
                  Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X