Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 26.10.2019

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu marca Nelutu Darlea . Intotdeauna e o placere sa joc aici. Multumesc si lui Florin Apian care pune mult suflet in organizarea acestor turnee. Un turneu reusit.

    Trimis de pe al meu LG-M160 folosind Tapatalk

    Comentariu


    • Postat în original de fulop Vezi post
      Azi atita am putut restu pe data viitoare����
      Bravo Attila! Ai reușit sa ajungi, în sf?rșit, la valoarea ta. ������

      Comentariu




      • Open:




        Elite:




        Avansati:




        Incepatori:

        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Ca de obicei un turneu EXTRA organizat de Dnii. Nelutu Darlea si Florin Apian la "clape ". Felicitari si multumiri !

          Comentariu


          • Bravo si felicitari Marius Blaga ! La fel si pentru Super Gipsy ! Long live rock and roll !

            Comentariu


            • Echipa de furnicute ,DARLEA ,nu se dezminte.Face orice,ca noi sa ne simtim bine.Va multumesc si,va felicit !

              Comentariu


              • Felicitări Preda Ionuț pt locul 1 se pare ca sa adeverit ce ți-am spus dacă iti mai aduci aminte.

                Comentariu


                • Oare fulop atilla( unguru?) atâta a putut?!? La elite se poate aplica regulamentul.... așa ziceam si eu...ungure fără supărare...

                  Comentariu


                  • Fratilor nu vas dori la nimeni turneu de la Aiud pentru mine a fost un cosmar.!Nu vreau sa ma justific mia murit Sora!!!Dar din respect pentru Nelutu pt.Aiud ,pt.pinpong nu mam retras am venit si am jucat cum am vrut si la amiaza am disparut din peisaj.Si acu pentru colegi care comenteaz vreti sa va arat certificatu de deces??.Am so trag la xerox si pentru un blattt am sa vilarat.Daca consider cal meritati,nu stiu care dintre voi faceati treaba asta.Adica nu mam retras dar nici nam prea jucat ,deci atit am putut!!!!Cu stima un amaturist indoliat.!

                    Comentariu


                    • Postat în original de fulop Vezi post
                      Fratilor nu vas dori la nimeni turneu de la Aiud pentru mine a fost un cosmar.!Nu vreau sa ma justific mia murit Sora!!!Dar din respect pentru Nelutu pt.Aiud ,pt.pinpong nu mam retras am venit si am jucat cum am vrut si la amiaza am disparut din peisaj.Si acu pentru colegi care comenteaz vreti sa va arat certificatu de deces??.Am so trag la xerox si pentru un blattt am sa vilarat.Daca consider cal meritati,nu stiu care dintre voi faceati treaba asta.Adica nu mam retras dar nici nam prea jucat ,deci atit am putut!!!!Cu stima un amaturist indoliat.!
                      Condoleante Attila. E bine ca ne-ai spus, sa știm sa nu mai facem glume deplasate. îmi pare rău.

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X