Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sondaj Grilă de punctare AmaTur

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Am votat Varianta 1: Grilă neschimbată!!!
    13 Rules

    Comentariu


    • #52
      Varianta 1

      Comentariu


      • #53
        Grila 1

        Comentariu


        • #54
          Postat în original de Kralizec Vezi post
          Nu va mai exprimati votul in scris, asa! Posturile sunt pentru motivatie! Voturile se fac in partea de sus, unde-si alege fiecare optiunea dorita. Am inteles ca pe tapatalk nu se vede. Intrati pe un calculator si votati. Altfel nu se poate.
          Repet...

          Comentariu


          • #55
            Varianta 1 - a crescut nr de participanti la turnee. Nu am auzit de turnee (in special A si A+) unde sa nu se fi strans suficienti oameni. Deci este un lucru bun, pt ca va creste nr de practicant al acestui sport.

            Comentariu


            • #56
              Au trecut deja 5 zile de la postarea acestui subiect,numar de votanti 87 (mult prea mic in comparatie cu cati forumisti au vizitat si citit acest subiect)ceea ce indica ca pur si simplu forumistii si participantii in general nu sunt interesati de acest vot.Ar trebui ca,Comitetul Director sau Coordonatorii Zonali sa ia o decizie in sensul pastrarii sau nu a actulei grille de punctare ,asta este rolul lor.
              FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
              BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
              BH:Stiga Energy Absorber

              Comentariu


              • #57
                Votat varianta 1

                Comentariu


                • #58
                  Varianta 1.

                  Comentariu


                  • #59
                    Fratilor haideti la pinpong si se va umplea grila.Nu stiu pe ce sa apas sa votez sau nu merge ceva la taranu de mine,eu zic totusi un concurs pe luna nu e mult ca timp dar ca bani se aduna.Multe turnee in 2 zile ,nu mai facem deo masina ,singur e greu.Eu cred ca aicea e o proglema?.Eu personal mai participam inca la vro 3-4turnee daca aveam cu cine sa fac deo masina!Specific eu duminica nu joc pinpong.Nu ma lasa nevasta.E a7 zi,si luni trbuie sa fiu bun de sapa��Fa ceti regulamenu si noi trebuie sane tinem de el.Nul mai scimbati in cursul anului!!..Sa ne intilnim la masa de joc!!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X