pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate 31 la 45 din 52

Subiect: "Cupa Pro Activ", Botoșani - 09.11.2019

  1. #31
    cadet
    Data înscrierii
    13.05.2018
    Postări
    40
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 14 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    51
    Bună ziua ! Se înscrie Arseniuc Alexandru din Câmpulung Moldovenesc la categoria Elite/Open. Vă rog frumos să îmi spuneți dacă pot să mai fiu înscris la turneu, astfel să nu fac un drum degeaba. Mulțumesc frumos !

  2. Îmi place popescu doru viorel, GabrielD le-a plăcut acest mesaj
  3. #32
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Te așteptăm cu mare drag . Ora de incepere pentru categoria E/O este 13:00. O seară frumoasă tuturor.

  4. Mulțumesc Arseniuc Alexandru au mulțumit pentru mesaj
  5. #33
    junior

    Data înscrierii
    16.09.2014
    Locație
    suceava
    Vârstă
    50
    Postări
    70
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 35 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    74
    mai Doru ai uitat sa ma treci pe tabel

  6. Mulțumesc GabrielD au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place popescu doru viorel le-a plăcut acest mesaj
  7. #34
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    S-a rezolvat. Colegul de la tehnic este atent la tot ce mișcă . Așa că : să ne revedem cu bine maine dimineață .

  8. Mulțumesc GabrielD au mulțumit pentru mesaj
  9. #35
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Se transfera Mihailova Victoria la categoria Elite/Open.

    Se inscrie Salavastru Petru la categoria Elite/Open.

  10. #36
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Grupe inferioare A/I
    1 Donisan Costel Sahlean Alexandru Silvestru Aluculesa Radu Arhip George Bilt Cristian
    2 Rauh Andrei Baciu Adrian Alexandru Liviu Jurgiu Marian Mihalache Doru
    3 Albu Constantin Stefan Narcis Robu Valentin Rauh Victor Sincovita Georgel
    4 Ilie Aurelian Daraba Gabriel Avram Marian Ciurlica Mugurel Bujorean Beni
    5 Aparaschivei Marcel Olteanu Gabriel Iurea Marian Galca Cristian Mihailov Serghei Lazar Davide

  11. #37
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Gr.inferioara nr. 1 - A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DONISAN COSTEL PASCANI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 SAHLEAN ALEXANDRU SILVESTRU PARTESTII DE JOS
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    3 ALUCULESA RADU BOTOSANI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 ARHIP GEORGE BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 BILT CRISTIAN SUCEAVA
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 2 - A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RAUH ANDREI MOLDOVA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 BACIU ADRIAN PASCANI
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    3 ALEXANDRU LIVIU BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 JURGIU MARIAN BOTOSANI
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
    5 MIHALACHE DORU SUCEAVA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 3 - A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALBU CONSTANTIN SUCEAVA
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 STEFAN NARCIS BOTOSANI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 ROBU VALENTIN BOTOSANI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 RAUH VICTOR MOLDOVA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5 SINCOVITA GEORGEL MIHAI EMINESCU
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ILIE AURELIAN BOTOSANI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 DARABA GABRIEL BOTOSANI
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 AVRAM MARIAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    4 CIURLICA MUGUREL PASCANI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    5 BUJOREAN BENI SUCEAVA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 5 - A/I
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    3
    2 OLTEANU GABRIEL VASLUI
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 IUREA MARIAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 GALCA CRISTIAN IASI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
    5 MIHAILOV SERGHEI MOLDOVA
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    6 LAZAR DAVIDE SUCEAVA
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1

    Calificati in eliminatorii - A/I
    1 Donisan Costel Aluculesa Radu Bilt Cristian Sahlean Alexandru Silvestru
    2 Rauh Andrei Baciu Adrian Mihalache Doru Jurgiu Marian
    3 Stefan Narcis Albu Constantin Robu Valentin Sincovita Georgel
    4 Ilie Aurelian Daraba Gabriel Ciurlica Mugurel Avram Marian
    5 Galca Cristian Olteanu Gabriel Aparaschivei Marcel Mihailov Serghei
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 09.11.2019 la 14:00.

  12. #38
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Eliminatorii A/I

    1. Donisan Costel
    -------------------- Donisan Costel 3-0
    32. Bye
    ----------------------------------- Donisan Costel 3-0
    17. Avram Marian
    -------------------- Avram Marian 3-1
    16. Mihailov Serghei
    -------------------------------------------------- Donisan Costel 3-1
    9. Baciu Adrian
    -------------------- Baciu Adrian 3-0
    24. Bye
    ----------------------------------- Baciu Adrian 3-0
    25. Bye
    -------------------- Albu Constantin 3-0
    8. Albu Constantin

    ----------------------------------------------------------------- Donisan Costel 3-2

    5. Galca Cristian
    -------------------- Galca Cristian 3-0
    28. Bye
    ----------------------------------- Mihalache Doru 3-0
    21. Bye
    -------------------- Mihalache Doru 3-0
    12. Mihalache Doru
    -------------------------------------------------- Ilie Aurelian 3-0
    13. Robu Valentin
    -------------------- Sahlean Alexandru Silvestru 3-0
    20. Sahlean Alexandru Silvestru
    ----------------------------------- Ilie Aurelian 3-0
    29. Bye
    -------------------- Ilie Aurelian 3-0
    4. Ilie Aurelian

    -------------------------------------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-2

    3. Stefan Narcis
    -------------------- Stefan Narcis 3-0
    30. Bye
    ----------------------------------- Stefan Narcis 3-0
    19. Jurgiu Marian
    -------------------- Ciurlica Mugurel 3-0
    14. Ciurlica Mugurel
    -------------------------------------------------- Stefan Narcis 3-1
    11. Bilt Cristian
    -------------------- Bilt Cristian 3-0
    22. Bye
    ----------------------------------- Bilt Cristian 3-1
    27. Bye
    -------------------- Olteanu Gabriel 3-0
    6. Olteanu Gabriel

    ----------------------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-0

    7. Daraba Gabriel
    -------------------- Daraba Gabriel 3-0
    26. Bye
    ----------------------------------- Daraba Gabriel 3-2
    23. Bye
    -------------------- Aluculesa Radu 3-0
    10. Aluculesa Radu
    -------------------------------------------------- Rauh Andrei 3-0
    15. Aparaschivei Marcel
    -------------------- Aparaschivei Marcel 3-2
    18. Sincovita Georgel
    ----------------------------------- Rauh Andrei 3-2
    31. Bye
    -------------------- Rauh Andrei 3-0
    2. Rauh Andrei




    Finala mica - A/I

    Ilie Aurelian
    -------------------- Ilie Aurelian 3-1
    Stefan Narcis
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 09.11.2019 la 17:12.

  13. #39
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Clasament A/I

    1. Rauh Andrei - Moldova
    2. Donisan Costel - Pascani
    3. Ilie Aurelian - Botosani
    4. Stefan Narcis - Botosani
    5 -- 8
    Daraba Gabriel - Botosani
    Baciu Adrian - Pascani
    Mihalache Doru - Suceava
    Bilt Cristian - Suceava
    9 -- 16
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Avram Marian - Botosani
    Sahlean Alexandru Silvestru - Partestii de Jos
    Ciurlica Mugurel - Pascani
    Aluculesa Radu - Botosani
    Albu Constantin - Suceava
    Galca Cristian - Iasi
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    17 -- 20
    Sincovita Georgel - Mihai Eminescu
    Mihailov Serghei - Moldova
    Robu Valentin - Botosani
    Jurgiu Marian - Botosani
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Bujorean Beni - Suceava
    Lazar Davide - Suceava
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Alexandru Liviu - Botosani
    Iurea Marian - Botosani
    Arhip George - Botosani
    Rauh Victor - Moldova
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 09.11.2019 la 17:13.

  14. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  15. #40
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Grupe inferioare E/O
    1 Albu Catalin Morosan Marian Arseniuc Alexandru Mihailova Victoria Salavastru Petru
    2 Zamfiroaia Sorin Pascu Marius Mahu Bogdan Vieru Costica Mita Augustin

  16. #41
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Gr.inferioara nr. 1 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALBU CATALIN PASCANI
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 MOROSAN MARIAN SUCEAVA
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    3 ARSENIUC ALEXANDRU CAMPULUNG MOLD
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    4 MIHAILOVA VICTORIA MOLDOVA
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    5 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - E/O
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
    2 PASCU MARIUS CAMPULUNG MOLD
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 MAHU BOGDAN PASCANI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 VIERU COSTICA BOTOSANI
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    5 MITA AUGUSTIN DOROHOI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0

  17. #42
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Calificati in eliminatorii - E/O
    1 Albu Catalin Morosan Marian Mihailova Victoria Arseniuc Alexandru
    2 Zamfiroaia Sorin Pascu Marius Vieru Costica Mahu Bogdan

  18. #43
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Eliminatorii E/O

    1. Albu Catalin
    -------------------- Albu Catalin 3-1
    8. Mahu Bogdan
    ----------------------------------- Albu Catalin 3-0
    5. Mihailova Victoria
    -------------------- Pascu Marius 3-1
    4. Pascu Marius
    -------------------------------------------------- Albu Catalin 3-1
    3. Morosan Marian
    -------------------- Morosan Marian 3-2
    6. Vieru Costica
    ----------------------------------- Morosan Marian 3-0
    7. Arseniuc Alexandru
    -------------------- Arseniuc Alexandru 3-0
    2. Zamfiroaia Sorin

    Finala mica - E/O

    Pascu Marius
    -------------------- Pascu Marius 3-0
    Arseniuc Alexandru
    Ultima modificare făcută de popescu doru viorel; 09.11.2019 la 19:10.

  19. #44
    organizator turnee
    Avatarul lui popescu doru viorel
    Data înscrierii
    17.07.2012
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    50
    Postări
    787
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    680
    Clasament E/O

    1. Albu Catalin - Pascani
    2. Morosan Marian - Suceava
    3. Pascu Marius - Campulung Mold
    4. Arseniuc Alexandru - Campulung Mold
    5 -- 8
    Mahu Bogdan - Pascani
    Vieru Costica - Botosani
    Mihailova Victoria - Moldova
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    9 -- 10 0v gr.inf.
    Salavastru Petru - Botosani
    Mita Augustin - Dorohoi

  20. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mariomoro le-a plăcut acest mesaj
  21. #45
    boboc
    Data înscrierii
    17.09.2019
    Locație
    Pascani
    Postări
    5
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 h 30 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    5
    Felicitari jucatorilor Pascaneni pentru rezultatele obtinute!

  22. Îmi place Oblio, popescu doru viorel le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Perpetuum Activ", Sibiu - 18.05.2019
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 226
    Ultimul post: 20.05.2019, 23:56
  2. Turneu B "Cupa Activ", Galați - 09/10.03.2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 113
    Ultimul post: 10.03.2019, 21:51
  3. Turneu B "Cupa Pro Activ", Botoșani - 9.02.2019
    De popescu doru viorel în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 38
    Ultimul post: 09.02.2019, 23:05
  4. Turneu B "Cupa Pro Activ", Botoșani - 10.02.2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 38
    Ultimul post: 10.02.2018, 20:05
  5. Turneu B "Cupa Pro Activ", Botoșani - 28-29.10.2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 42
    Ultimul post: 28.10.2017, 21:10

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •