Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

butterfly zhaang jike super zlc

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • SCHIMB butterfly zhaang jike super zlc


    schimb cu butterfly schlager carbon

  • #2
    Puteti sa postati mai multe poze cu lemnul din mai multe unghiuriîși cu ce litera incepe seria?ms!

    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      Dupa poza care este postata lemnul este FAKE!

      - - - Updated - - -

      Postat în original de Dimeny Sanyi Vezi post

      schimb cu butterfly schlager carbon
      Atentie, lemnul este FAKE! Uitati-va la pozitia rombului de pe maner si nu se vede bine dar cred ca incepe cu M (fabricat in 2012) prima litera din serie ceea ce este imposibil la un original. ZJK SZLC a început să fie fabricat din 2013, cu prima litera N.
      Blade: Mizutani ZLC
      FH Nittaku Fastarc G1
      BH Xiom Sigma II Euro

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Dimeny Sanyi Vezi post

        schimb cu butterfly schlager carbon






        asa este ,,, la cum arata este clona toata ziua, sunt multe de spus, seria este de clona, acoclo unde vinde degetul este prea mult la orginal este mai scurt, scrisul,


        arata chiar mai bine fata de cel de mai sus ,,, dar tot clona este ....

        ,,,clona

        ,,,Original

        ,,,, clona



        a mai adaugat un lemn asemanator scump desi arata bine, nu va pacaliti este o clona


        Ultima editare de leo33; 14.nov.2019, 10:05.

        Comentariu


        • #5
          Trebuie să recunosc faptul că fără voi (Leo și Johnny), mulți ar fi în eroare și ar face achiziții supraevaluate.
          Apreciez priceperea voastră și mă bucur că interveniți.

          Stima!

          Comentariu


          • #6
            Nu imi dau seama chiar 100% dar de la inceput mi s-a parut destul de ciudat lemnul. Oricum, daca baietii spun ca e clona, ii cred.
            Propun administratorilor sa faca o baza de date cu astfel de anunturi/vanzatori, iar acestia sa aiba interdicitie de a mai vinde un timp (sa zicem 6 luni, poate mai mult) pe acest forum.
            Faptul ca poate vanzatorul nu stie ce vinde este pueril. Inchidem ochii de ani de zile la astfel de tentative iar unii chiar si-au luat tzeapa...Trebuie sa prevenim cumva astfel de tentative. Pana la urma, conform oricaror norme de drept civil si comercial este obligatia celui care vinde, ca inainte de a scoate produsul la vanzare, sa se asigure ca este original si sa ofere astfel o minima garantie cumparatorului iar pretul cerut sa fie unul corect. Daca este clona si se spune asta nu vad o problema, deoarece cel care cumpara stie ce ia. Cei care au astfel de produse contrafacute pe OLX sau pe Publi24 etc...incearca si aici uneori. Nu este ok. Se aduna deja cateva tentative de tzepuire ....care trebuie oprite cumva.
            Ultima editare de CornelTT; 14.nov.2019, 10:46.
            Timo Boll ZLF (old model 87g)/ FH Joola Rhyzer 45 PRO 2.0 mm/ BH Joola RhyzmP 2.0 mm

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Johnny Erasure Vezi post
              Dupa poza care este postata lemnul este FAKE!

              - - - Updated - - -


              Atentie, lemnul este FAKE! Uitati-va la pozitia rombului de pe maner si nu se vede bine dar cred ca incepe cu M (fabricat in 2012) prima litera din serie ceea ce este imposibil la un original. ZJK SZLC a început să fie fabricat din 2013, cu prima litera N.
              De aceea am si intrebat de serie!

              Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • #8
                Este clona, clar si fara echivoc. Niciodata la un original de 1600 lei pastila din maner nu va fi asimetrica, asa cum este la aceasta clona, stramba, nealiniata... De asemenea este si problema cu seria care incepe cu litera M, invocata de Johnny Erasure , si calitatea vopselei de pe lemn, care s-a exfoliat sau a lipsit de la bun inceput...

                Comentariu


                • #9
                  Am unul nou nout,original cumparat de bty romania,chiar vreau sa-l vând la 1400!!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  BLADE:JOOLA KOOL
                  FH: Acuda Blue P1Turbo
                  BH:Tenergy 05fx

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de CornelTT Vezi post
                    Nu imi dau seama chiar 100% dar de la inceput mi s-a parut destul de ciudat lemnul. Oricum, daca baietii spun ca e clona, ii cred.
                    Propun administratorilor sa faca o baza de date cu astfel de anunturi/vanzatori, iar acestia sa aiba interdicitie de a mai vinde un timp (sa zicem 6 luni, poate mai mult) pe acest forum.
                    Faptul ca poate vanzatorul nu stie ce vinde este pueril. Inchidem ochii de ani de zile la astfel de tentative iar unii chiar si-au luat tzeapa...Trebuie sa prevenim cumva astfel de tentative. Pana la urma, conform oricaror norme de drept civil si comercial este obligatia celui care vinde, ca inainte de a scoate produsul la vanzare, sa se asigure ca este original si sa ofere astfel o minima garantie cumparatorului iar pretul cerut sa fie unul corect. Daca este clona si se spune asta nu vad o problema, deoarece cel care cumpara stie ce ia. Cei care au astfel de produse contrafacute pe OLX sau pe Publi24 etc...incearca si aici uneori. Nu este ok. Se aduna deja cateva tentative de tzepuire ....care trebuie oprite cumva.
                    Corect.
                    Kiss

                    Comentariu


                    • #11
                      Exista topic dedicat:

                      http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...seriosi/page35


                      Referitor la acest anunt, haideti sa lasam inițiatorul sa raspunda, nu a precizat nicaieri ca lemnul este original.

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de Bogdan V Vezi post
                        Exista topic dedicat:

                        http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...seriosi/page35


                        Referitor la acest anunt, haideti sa lasam inițiatorul sa raspunda, nu a precizat nicaieri ca lemnul este original.
                        Dar dar a cerut la schimb Schlager Carbon care nu se mai fabrica si se vinde destul de scump....

                        Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          Poate doreste tot o clona la schimb....

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de mihai mita Vezi post
                            Am unul nou nout,original cumparat de bty romania,chiar vreau sa-l vând la 1400!!


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Deschideti-va propriul topic si nu va faceti reclama in anuntul omului!

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X