Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

De ce nu mai mai am titlul de Organziator de turnee??

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • De ce nu mai mai am titlul de Organziator de turnee??

    Știe careva de ce nu mai sunt organizator? Am încălcat vreun regulament?

  • #2
    Postat în original de Cornel 67 Vezi post
    Știe careva de ce nu mai sunt organizator? Am încălcat vreun regulament?
    Deci? Raspunde careva?
    Si mai întreb si eu de ce Dantim a fost bannat iar?

    Comentariu


    • #3
      Cornel Dena nu mai organizeaza turnee in 2020, dupa cum se vede in calendar.
      Dantim "sare gardul" cu fiecare post.

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de Kralizec Vezi post
        Cornel Dena nu mai organizeaza turnee in 2020, dupa cum se vede in calendar.
        Dantim "sare gardul" cu fiecare post.
        Poate ca nu organizez A-uri, zic poate, dar as putea organiza B-uri. Am spus explicit ca nu am renunțat la calitatea de organizator tocmai pentru ca știam ce vreți sa faceți demult, adică sa scăpați de mine. Nici măcar nu am fost întrebat dacă mai fac A-uri la Giurgiu.

        - - - Actualizat - - -

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Kralizec Vezi post
          Cornel Dena nu mai organizeaza turnee in 2020, dupa cum se vede in calendar.
          Dantim "sare gardul" cu fiecare post.
          Clau, calendarul este conceput ca un ghidaj pt turneele A si A+ ,dar mai sunt si turnee B care le anuntam doar cu 2 saptamani inainte.Cornel este totusi un Organizator foarte activ in zona de sud care a sprijinit multe turnee.Daca este o masura peste decizia lui este una foarte proasta si cei care au luat-o sunt din punctul meu de vedere iresponsabili, si la fel si cu decizile din cazurile Simon Csaba.

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Cornel 67 Vezi post
            Poate ca nu organizez A-uri, zic poate, dar as putea organiza B-uri. Am spus explicit ca nu am renunțat la calitatea de organizator tocmai pentru ca știam ce vreți sa faceți demult, adică sa scăpați de mine. Nici măcar nu am fost întrebat dacă mai fac A-uri la Giurgiu.

            - - - Actualizat - - -

            Cand se anunta vreun B, vedem...

            Comentariu


            • #7
              Am inteles, hai ca sar si eu gardul, vad ca v ati bagat picioarele, ca sa nu zic altceva, si faceti ce vreti in spatele usilor inchise. Si tu Claudiu imi stii pozitia f bine legat de Dena si de Petrov, dar cum ati inceput sa procedati e complet aiurea si oamenii care va acuza incep sa aiba dreptate de abia acu, v ati transformat cu totii intr o clica ce taie si spânzura după bunul plac. Pacat, erau doar cateva mere stricate rau pe acolo, dar alea au stricat tot.

              - - - Actualizat - - -

              Postat în original de Kralizec Vezi post
              Cornel Dena nu mai organizeaza turnee in 2020, dupa cum se vede in calendar.
              Dantim "sare gardul" cu fiecare post.
              http://tenisdemasa.ro/forum/legende.php?groupid=31

              Aici este pagina cu toti userii care au titulatura de organizatori, te rog frumos sa le scoti la toti cei care nu apar in calendarul 2020 titulatura de organizator. Si vezi ca unii n au mai organizat de cel putin 10 ani vreun concurs. Penibil!
              Ultima editare de sevraj; 16.nov.2019, 00:47.

              Comentariu


              • #8
                Hopa mai dispar postari ?
                Poate s-a gandid sa mai organizeze turnee !!!

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X