Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Materiale Tibhar

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS Materiale Tibhar

    Vând următoarele materiale Tibhar:
    - o pereche de fețe pătrate noi, în țiplă, Tibhar MX-P, grosime 2.1-2.2 - preț 340 lei cu transport inclus prin poștă;
    - o pereche de încălțăminte Tibhar Titan Ultra Strong Silver, noi, în cutie, mărimea 43 - preț 320 lei cu transport inclus prin poștă;
    Prețurile sunt ușor negociabile. Nu mă interesează schimburi.

    Ultima editare de simu_daniel; 09.apr.2022, 12:06.

  • #2
    Postat în original de simu_daniel Vezi post
    Vând următoarele materiale Tibhar:
    - o pereche de fețe pătrate noi, în țiplă, Tibhar MX-P, grosime 2.1-2.2 - preț 340 lei cu transport inclus prin poștă;
    - o pereche de încălțăminte Tibhar Titan Ultra Strong Silver, noi, în cutie, mărimea 43 - preț 320 lei cu transport inclus prin poștă;
    Prețurile sunt ușor negociabile. Nu mă interesează schimburi.

    Prețuri noi:
    - fețe pătrate noi, în țiplă, Tibhar MX-P, grosime 2.1-2.2 - preț 330 lei cu transport inclus prin poștă;
    - pereche de încălțăminte Tibhar Titan Ultra Strong Silver, noi, mărimea 43 - preț 310 lei cu transport inclus prin poștă;
    Prețurile sunt ușor negociabile. Nu mă interesează schimburi.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de simu_daniel Vezi post
      Prețuri noi:
      - fețe pătrate noi, în țiplă, Tibhar MX-P, grosime 2.1-2.2 - preț 330 lei cu transport inclus prin poștă;
      - pereche de încălțăminte Tibhar Titan Ultra Strong Silver, noi, mărimea 43 - preț 310 lei cu transport inclus prin poștă;
      Prețurile sunt ușor negociabile. Nu mă interesează schimburi.
      Se adauga o pereche de incaltaminte Tibhar Blue Thunder Lime, noi, marimea 43 - pret 250 lei cu transport inclus prin posta.

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X