Popa Bogdan . Timișoara, open/elite
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Moș Crăciun", Arad - 14.12.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
Inscrieri la zi
Inscrieri Elite/Open - on 12/11/2019 at 10:24:35 AM
1. Avram Victor - Arad, 18 - 44.68 - E
2. Roman Bogdan - Arad, 5 - 43.55 - E
3. Beca Iliesen - Timișoara, 168 - 41.98 - EL
4. Verdet Adrian - Timișoara, 11 - 41.58 - E
5. Mitrache Simion - Timișoara, 65 - 41.2 - E
6. Ciochina Gabriel - Arad, 376 - 38.6 - E
7. Popa Bogdan - Timișoara, 332 - 35.58 - EL
8. Frunza Alexandru - Timișoara, 80 - 33.05 - E
9. Spatariu Daniel - Arad, 1083 - 32.05 - O
10. Jichici Svetozar - Timișoara, 131 - 30.07 - OW
11. Nagy Iosif - Arad, 98 - 29.49 - OW
12. Demian Daniel - Arad, 762 - 27.15 - O
13. Ticu Sorin - Lugoj, 202 - 26.13 - O
14. Dumitru Florin - Arad, 147 - 25.55 - O
15. Cecan Vasile - Timișoara, 182 - 24.56 - O
16. Deak Valentin - Sebis, 639 - 24.5 - O
17. Hancig Mircea - Timișoara, 201 - 23.53 - O
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 12/11/2019 at 10:25:01 AM
1. Daroti Florin - Lipova, 340 - 19.61 - A
2. Fekete Istvan - Arad, 301 - 19.35 - A
3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 262 - 19.3 - A
4. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 365 - 18.72 - A
5. Lulciuc Dumitru - Timișoara, 993 - 17.8 - A
6. Balaj Roland - Arad, 326 - 17.28 - A
7. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 359 - 16.94 - A
8. Gherman Romulus - Arad, 378 - 16.57 - A
9. Orban Alexandru - Lugoj, 775 - 13.74 - A
10. Olah Remus - Arad, 841 - 13.2 - A
11. Kaszta Harrald - Arad, 1080 - 11.66 - A
12. Popescu Radu - Arad, 716 - 11.61 - A
13. Jicarean David - Lipova, 968 - 11.6 - A
14. Vinesiu Adrian - Arad, 3144 - 11.1 - A
15. Almajanu Sergiu - Dumbravita, 694 - 11.05 - A
16. Gligor Paul - Arad, 661 - 10.95 - A
17. Cureac Cristina - Lugoj, 2416 - 10.1 - AF
18. Effler Stefan - Arad, 1386 - 9.8 - I
19. Chivaran Alin - Caransebeș, 1201 - 9.35 - I
20. Vrinceanu Vladut - Caransebeș, 1825 - 8.53 - I
21. Klepp Lucas - Lipova, 1600 - 8.5 - IJ
22. Baltat Sebastian - Arad, 1661 - 8.2 - I
23. Coiov Nicolae - Arad, 1487 - 7.85 - I
24. Burcea Daniel - Lugoj, 1643 - 7.83 - I
25. Buie Laurentiu - Arad, 1049 - 7.43 - I
26. Vela Gabriel - Timișoara, 831 - 7.23 - I
27. Beldean Octavian - Arad, 1523 - 7.1 - I
28. Leric David - Lipova, 1515 - 5.8 - I
29. Gherman Mihai - Lugoj, 2168 - 5.63 - I
30. Pantea Robert - Lipova, 2359 - 5.4 - I
31. Orban Marius - Lugoj, 1766 - 4.56 - I
32. Gherman Ovidiu - Lugoj, 2091 - 4.5 - I
33. Klepp Mario - Lipova, 2285 - 4.4 - I
34. Gherman Nadia - Lugoj, 3412 - 4 - IF
35. Atanasiu Alexandru - Arad, 2163 - 0
36. Matei Alin - Arad, 3271 - 0
37. Lulciuc Dumitru Cosmin - Timișoara, 4073 - 0 - I
38. Ardelean Raul 2 - Arad, 4641 - 0 - I
39. Popa Abel - Lipova, 5053 - 0 - I
40. Solomon Marius - Arad, 6002 - 0
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Berchi Ioan - Arad, 2198 - 6 - I
2. Ipate Constantin - Arad, 3373 - 0 - I
3. Urs Darius - Lipova, 4049 - 4 - I
4. Popa Cosmin - Lipova, 3371 - 0 - I
Comentariu
se retrag :
Deak Valentin
popa Bogdan
Beca IliesenBlade DHS PG 2
FH: DHS Hurricane 3
BH: Stiga Airoc Astro M
Comentariu
Coordonator Onorific- 29.oct.2009
- 4541
- Arad
- 42
Likes given: 149Likes received: 307
Peter Stefan - Arad I/ABlade: VECHITURA CU 70 LEI
FH: FATA DE ROATA DE MASINA
BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE
Comentariu
Inscrieri la zi
Inscrieri Elite/Open - on 12/13/2019 at 2:46:03 PM
1. Avram Victor - Arad, 18 - 44.68 - E
2. Roman Bogdan - Arad, 5 - 43.55 - E
3. Verdet Adrian - Timișoara, 11 - 41.58 - E
4. Mitrache Simion - Timișoara, 65 - 41.2 - E
5. Frunza Alexandru - Timișoara, 80 - 33.05 - E
6. Kaposta Victor - Arad, 53 - 32.95 - O
7. Spatariu Daniel - Arad, 1083 - 32.05 - O
8. Jichici Svetozar - Timișoara, 131 - 30.07 - OW
9. Nagy Iosif - Arad, 98 - 29.49 - OW
10. Ticu Sorin - Lugoj, 202 - 26.13 - O
11. Dumitru Florin - Arad, 147 - 25.55 - O
12. Cecan Vasile - Timișoara, 182 - 24.56 - O
13. Hancig Mircea - Timișoara, 201 - 23.53 - O
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 12/13/2019 at 2:46:14 PM
1. Daroti Florin - Lipova, 340 - 19.61 - A
2. Fekete Istvan - Arad, 301 - 19.35 - A
3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 262 - 19.3 - A
4. Lulciuc Dumitru - Timișoara, 993 - 17.8 - A
5. Balaj Roland - Arad, 326 - 17.28 - A
6. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 359 - 16.94 - A
7. Avasilcai Marcel - Arad, 1307 - 16.07 - A
8. Orban Alexandru - Lugoj, 775 - 13.74 - A
9. Olah Remus - Arad, 841 - 13.2 - A
10. Kaszta Harrald - Arad, 1080 - 11.66 - A
11. Popescu Radu - Arad, 716 - 11.61 - A
12. Jicarean David - Lipova, 968 - 11.6 - A
13. Almajanu Sergiu - Dumbravita, 694 - 11.05 - A
14. Cureac Cristina - Lugoj, 2416 - 10.1 - AF
15. Effler Stefan - Arad, 1386 - 9.8 - I
16. Chivaran Alin - Caransebeș, 1201 - 9.35 - I
17. Vrinceanu Vladut - Caransebeș, 1825 - 8.53 - I
18. Klepp Lucas - Lipova, 1600 - 8.5 - IJ
19. Baltat Sebastian - Arad, 1661 - 8.2 - I
20. Coiov Nicolae - Arad, 1487 - 7.85 - I
21. Burcea Daniel - Lugoj, 1643 - 7.83 - I
22. Buie Laurentiu - Arad, 1049 - 7.43 - I
23. Vela Gabriel - Timișoara, 831 - 7.23 - I
24. Beldean Octavian - Arad, 1523 - 7.1 - I
25. Berchi Ioan - Arad, 2198 - 6 - I
26. Leric David - Lipova, 1515 - 5.8 - I
27. Gherman Mihai - Lugoj, 2168 - 5.63 - I
28. Pantea Robert - Lipova, 2359 - 5.4 - I
29. Orban Marius - Lugoj, 1766 - 4.56 - I
30. Gherman Ovidiu - Lugoj, 2091 - 4.5 - I
31. Klepp Mario - Lipova, 2285 - 4.4 - I
32. Gherman Nadia - Lugoj, 3412 - 4 - IF
33. Urs Darius - Lipova, 4049 - 4 - I
34. Atanasiu Alexandru - Arad, 2163 - 0
35. Matei Alin - Arad, 3271 - 0
36. Ipate Constantin - Arad, 3373 - 0 - I
37. Lulciuc Dumitru Cosmin - Timișoara, 4073 - 0 - I
38. Peter Stefan - Arad, 5039 - 0 - I
39. Popa Abel - Lipova, 5053 - 0 - I
40. Solomon Marius - Arad, 6002 - 0
Comentariu
Absente N - Avansati/Incepatori
Klepp Lucas - Lipova
Klepp Mario - Lipova
Popa Abel - Lipova
Urs Darius - Lipova
Comentariu
Inscrieri finale - Avansati + Incepatori
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 14/12/2019 at 10:01:53
1. Daroti Florin - Lipova, 340 - 19.61 - A
2. Fekete Istvan - Arad, 301 - 19.35 - A
3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 262 - 19.3 - A
4. Lulciuc Dumitru - Timișoara, 993 - 17.8 - A
5. Balaj Roland - Arad, 326 - 17.28 - A
6. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 359 - 16.94 - A
7. Avasilcai Marcel - Arad, 1307 - 16.07 - A
8. Orban Alexandru - Lugoj, 775 - 13.74 - A
9. Olah Remus - Arad, 841 - 13.2 - A
10. Kaszta Harrald - Arad, 1080 - 11.66 - A
11. Popescu Radu - Arad, 716 - 11.61 - A
12. Jicarean David - Lipova, 968 - 11.6 - A
13. Almajanu Sergiu - Dumbravita, 694 - 11.05 - A
14. Cureac Cristina - Lugoj, 2416 - 10.1 - AF
15. Effler Stefan - Arad, 1386 - 9.8 - I
16. Chivaran Alin - Caransebeș, 1201 - 9.35 - I
17. Vrinceanu Vladut - Caransebeș, 1825 - 8.53 - I
18. Baltat Sebastian - Arad, 1661 - 8.2 - I
19. Coiov Nicolae - Arad, 1487 - 7.85 - I
20. Burcea Daniel - Lugoj, 1643 - 7.83 - I
21. Buie Laurentiu - Arad, 1049 - 7.43 - I
22. Vela Gabriel - Timișoara, 831 - 7.23 - I
23. Beldean Octavian - Arad, 1523 - 7.1 - I
24. Berchi Ioan - Arad, 2198 - 6 - I
25. Leric David - Lipova, 1515 - 5.8 - I
26. Gherman Mihai - Lugoj, 2168 - 5.63 - I
27. Pantea Robert - Lipova, 2359 - 5.4 - I
28. Orban Marius - Lugoj, 1766 - 4.56 - I
29. Gherman Ovidiu - Lugoj, 2091 - 4.5 - I
30. Gherman Nadia - Lugoj, 3412 - 4 - IF
31. Atanasiu Alexandru - Arad, 2163 - 0
32. Matei Alin - Arad, 3271 - 0
33. Ipate Constantin - Arad, 3373 - 0 - I
34. Lulciuc Dumitru Cosmin - Timișoara, 4073 - 0 - I
35. Peter Stefan - Arad, 5039 - 0 - I
36. Solomon Marius - Arad, 6002 - 0
Comentariu
Grupe inferioare - A+I
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
1 Daroti Florin Avasilcai Marcel Almajanu Sergiu Berchi Ioan Gherman Ovidiu Solomon Marius 2 Fekete Istvan Popescu Radu Cureac Cristina Beldean Octavian Pantea Robert Lulciuc Dumitru Cosmin 3 Mitar Marius Tiberiu Kaszta Harrald Effler Stefan Vela Gabriel Gherman Mihai Peter Stefan 4 Lulciuc Dumitru Olah Remus Chivaran Alin Buie Laurentiu Orban Marius Ipate Constantin 5 Balaj Roland Orban Alexandru Vrinceanu Vladut Burcea Daniel Leric David Matei Alin 6 Botas Constantin Jicarean David Baltat Sebastian Coiov Nicolae Gherman Nadia Atanasiu Alexandru
Comentariu
Grupe inferioare rezultate - A+I
Gr.inferioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
Gr.inferioara nr. 2 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 DAROTI FLORIN LIPOVA 3-03-13-03-03-0512 AVASILCAI MARCEL ARAD 0-33-03-03-03-0423 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA 1-30-33-13-03-0334 BERCHI IOAN ARAD 0-30-31-33-13-1245 GHERMAN OVIDIU LUGOJ 0-30-30-31-30-306 SOLOMON MARIUS ARAD 0-30-30-31-33-01
Gr.inferioara nr. 3 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 FEKETE ISTVAN ARAD 3-13-23-13-13-0512 POPESCU RADU ARAD 1-33-02-33-03-0333 CUREAC CRISTINA LUGOJ 2-30-33-01-33-0244 BELDEAN OCTAVIAN ARAD 1-33-20-33-03-2325 PANTEA ROBERT LIPOVA 1-30-33-10-31-316 LULCIUC DUMITRU COSMIN TIMISOARA 0-30-30-32-33-11
Gr.inferioara nr. 4 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE 3-23-03-03-03-0512 KASZTA HARRALD ARAD 2-31-33-03-03-0333 EFFLER STEFAN ARAD 0-33-13-03-03-0424 VELA GABRIEL TIMISOARA 0-30-30-33-03-0245 GHERMAN MIHAI LUGOJ 0-30-30-30-30-306 PETER STEFAN ARAD 0-30-30-30-33-01
Gr.inferioara nr. 5 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 3-13-03-03-03-0512 OLAH REMUS ARAD 1-33-13-03-03-0423 CHIVARAN ALIN CARANSEBES 0-31-33-23-03-2334 BUIE LAURENTIU ARAD 0-30-32-33-03-1245 ORBAN MARIUS LUGOJ 0-30-30-30-33-216 IPATE CONSTANTIN ARAD 0-30-32-31-32-30
Gr.inferioara nr. 6 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 123456VLoc1 BALAJ ROLAND ARAD 1-33-23-03-23-1422 ORBAN ALEXANDRU LUGOJ 3-13-03-03-03-0513 VRINCEANU VLADUT CARANSEBES 2-30-31-31-31-304 BURCEA DANIEL LUGOJ 0-30-33-10-31-315 LERIC DAVID LIPOVA 2-30-33-13-02-3246 MATEI ALIN ARAD 1-30-33-13-13-233
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE 3-03-03-03-01-3412 JICAREAN DAVID LIPOVA 0-33-11-33-03-1333 BALTAT SEBASTIAN ARAD 0-31-30-33-03-1244 COIOV NICOLAE ARAD 0-33-13-03-13-1425 GHERMAN NADIA LUGOJ 0-30-30-31-30-306 ATANASIU ALEXANDRU ARAD 3-11-31-31-33-02
Comentariu
Grupe superioare - A+I
Grupe superioare Avansati/Incepatori
1 Daroti Florin Chivaran Alin Matei Alin 2 Fekete Istvan Kaszta Harrald Jicarean David 3 Mitar Marius Tiberiu Popescu Radu Baltat Sebastian 4 Lulciuc Dumitru Almajanu Sergiu Leric David 5 Orban Alexandru Avasilcai Marcel Buie Laurentiu 6 Botas Constantin Beldean Octavian Vela Gabriel 7 Coiov Nicolae Effler Stefan Cureac Cristina 8 Balaj Roland Olah Remus Berchi Ioan
Comentariu
Grupe superioare rezultate - A+I
Gr.superioara nr. 1 - Avansati/Incepatori
Gr.superioara nr. 2 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 DAROTI FLORIN LIPOVA 3-13-0212 CHIVARAN ALIN CARANSEBES 1-33-2123 MATEI ALIN ARAD 0-32-30
Gr.superioara nr. 3 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 FEKETE ISTVAN ARAD 3-13-0212 KASZTA HARRALD ARAD 1-33-0123 JICAREAN DAVID LIPOVA 0-30-30
Gr.superioara nr. 4 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE 3-03-0212 POPESCU RADU ARAD 0-32-303 BALTAT SEBASTIAN ARAD 0-33-212
Gr.superioara nr. 5 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 LULCIUC DUMITRU TIMISOARA 3-03-0212 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA 0-33-2123 LERIC DAVID LIPOVA 0-32-30
Gr.superioara nr. 6 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 ORBAN ALEXANDRU LUGOJ 3-23-0212 AVASILCAI MARCEL ARAD 2-33-0123 BUIE LAURENTIU ARAD 0-30-30
Gr.superioara nr. 7 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE 3-13-0212 BELDEAN OCTAVIAN ARAD 1-33-0123 VELA GABRIEL TIMISOARA 0-30-30
Gr.superioara nr. 8 - Avansati/IncepatoriNume si prenume Localitate 1234VLoc1 COIOV NICOLAE ARAD 2-33-1122 EFFLER STEFAN ARAD 3-23-0213 CUREAC CRISTINA LUGOJ 1-30-30
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BALAJ ROLAND ARAD 3-13-1212 OLAH REMUS ARAD 1-33-0123 BERCHI IOAN ARAD 1-30-30
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 21:28.Procesare...X
Comentariu