Pascu Cristian - Avansati
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
"Cupa Decembrie 2019", Ploiești Indoor TT - 21.12.2019
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 13.dec.2009
- 4336
- Ploiești
- 63
Likes given: 662Likes received: 669
Inscrieri Elite/Open - on 12/17/2019 at 5:39:32 PM
1. Caloianu Iuliana, Ploiești, 464 - 41.7 - EMF
2. Neagoe Costin, București, 14 - 41.18 - E
3. Gheorghe Dragos, Boldesti, 270 - 38.4 - E
4. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 871 - 36.3 - E
5. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 62 - 32 - OW
6. Istrate Cristian, București, 75 - 30.04 - OW
7. Stancescu Sebastian, Ploiești, 152 - 26.71 - O
8. Sarbu Dan, Ploiești, 323 - 23.54 - OW
9. Macelaru Eugen, București, 435 - 22.02 - O
10. Baicu Claudiu, București, 778 - 12.09 - A
Inscrieri Incepatori/Avansati - on 12/17/2019 at 5:40:00 PM
1. Nitu Serban, Paulesti, 286 - 19.03 - AW
2. Codreanu Laurentiu, Buzău, 472 - 18.32 - A
3. Popescu Sorin, Ploiești, 1024 - 16.58 - A
4. Kis Istvan, Brașov, 444 - 16.51 - AW
5. Grumeza Lucian, București, 364 - 16.04 - A
6. Gheorghita Vasile, Buzău, 579 - 15.22 - A
7. Dumitru George, Targoviște, 382 - 15.02 - A
8. Banuta Dumitru, Ploiești, 538 - 14.4 - A
9. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
10. Matei Mircea, Targoviște, 500 - 13.22 - AW
11. Raileanu Raissa, București, 764 - 12.41 - AJF
12. Marinescu Nelu, Targoviște, 494 - 12.32 - A
13. Lambru Iustinian, Ploiești, 1046 - 12.23 - A
14. Radu Dragos, Targoviște, 861 - 12.03 - A
15. Bistreanu Armand, București, 623 - 11.81 - AW
16. Fusca Georgian, Targoviște, 652 - 11.15 - A
17. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
18. Enache Puiu Adrian, Ploiești, 1691 - 8.53 - I
19. Moise Viorel, Brăila, 980 - 6.78 - IW
20. Rusu Andrei, Strejnicu, 1590 - 6.48 - I
21. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 1791 - 6 - I
22. Voicu Ovidiu, Ploiești, 3388 - 5.6 - I
23. Georgescu Cristian, Ploiești, 2052 - 5.4 - I
24. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 988 - 5.26 - IF
25. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1203 - 4.61 - I
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Ghita Dragos, Ploiești, 2500 - 0 - A
2. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
3. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
4. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
5. Constantin Cristina, București, 314 - 17.85 - AF
6. Pascu Cristian, Ploiești, 4572 - 0 - A
Comentariu
organizator principal- 13.dec.2009
- 4336
- Ploiești
- 63
Likes given: 662Likes received: 669
O ultima modificare de sistem de joc avand in vedere inscrierile. Vor fi max 30 jucatori la Avansati - 6 gr de 5 si max 15 la Open (daca vor ramane 10 o grupa de 10).
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 12/20/2019 at 1:12:01 PM
1. Codreanu Laurentiu, Buzău, 472 - 18.32 - A
2. Constantin Cristina, București, 314 - 17.85 - AF
3. Popescu Sorin, Ploiești, 1024 - 16.58 - A
4. Kis Istvan, Brașov, 444 - 16.51 - AW
5. Grumeza Lucian, București, 364 - 16.04 - A
6. Gheorghita Vasile, Buzău, 579 - 15.22 - A
7. Dumitru George, Targoviște, 382 - 15.02 - A
8. Banuta Dumitru, Ploiești, 538 - 14.4 - A
9. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
10. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
11. Matei Mircea, Targoviște, 500 - 13.22 - AW
12. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
13. Raileanu Raissa, București, 764 - 12.41 - AJF
14. Marinescu Nelu, Targoviște, 494 - 12.32 - A
15. Lambru Iustinian, Ploiești, 1046 - 12.23 - A
16. Radu Dragos, Targoviște, 861 - 12.03 - A
17. Bistreanu Armand, București, 623 - 11.81 - AW
18. Fusca Georgian, Targoviște, 652 - 11.15 - A
19. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
20. Enache Puiu Adrian, Ploiești, 1691 - 8.53 - I
21. Moise Viorel, Brăila, 980 - 6.78 - IW
22. Rusu Andrei, Strejnicu, 1590 - 6.48 - I
23. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 1791 - 6 - I
24. Voicu Ovidiu, Ploiești, 3388 - 5.6 - I
25. Georgescu Cristian, Ploiești, 2052 - 5.4 - I
26. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 988 - 5.26 - IF
27. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1203 - 4.61 - I
28. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
29. Ghita Dragos, Ploiești, 2500 - 0 - A
30. Pascu Cristian, Ploiești, 4572 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 1100 - 8.5 - I
2. Moraru Costin, Ploiești, 2272 - 5 - I
Inscrieri Elite/Open - on 12/20/2019 at 10:37:48 AM
1. Caloianu Iuliana, Ploiești, 464 - 41.7 - EMF
2. Gheorghe Dragos, Boldesti, 270 - 38.4 - E
3. Cudalbu Ciprian, Ploiești, 871 - 36.3 - E
4. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 62 - 32 - OW
5. Istrate Cristian, București, 75 - 30.04 - OW
6. Stancescu Sebastian, Ploiești, 152 - 26.71 - O
7. Sarbu Dan, Ploiești, 323 - 23.54 - OW
8. Eparu Matei, Ploiești, 677 - 22.23 - O
9. Macelaru Eugen, București, 435 - 22.02 - O
10. Baicu Claudiu, București, 778 - 12.09 - AUltima editare de george60; 20.dec.2019, 13:12.
Comentariu
Buna ziua,
Orban Alexandru si Orban Marius au MP-ul gresit
http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...lexandru/Lugoj
http://www.amatur.ro/tenisdemasa/pla...n-Marius/Lugoj
Comentariu
Va rog sa nu luati in considerare mesajul de mai sus. Inscrierea ramane valabila. Multumesc anticipat
Comentariu
organizator principal- 13.dec.2009
- 4336
- Ploiești
- 63
Likes given: 662Likes received: 669
Inscrieri Avansati/Incepatori - on 12/21/2019 at 9:58:48 AM
1. Codreanu Laurentiu, Buzău, 472 - 18.32 - A
2. Constantin Cristina, București, 314 - 17.85 - AF
3. Popescu Sorin, Ploiești, 1024 - 16.58 - A
4. Kis Istvan, Brașov, 444 - 16.51 - AW
5. Grumeza Lucian, București, 364 - 16.04 - A
6. Gheorghita Vasile, Buzău, 579 - 15.22 - A
7. Dumitru George, Targoviște, 382 - 15.02 - A
8. Banuta Dumitru, Ploiești, 538 - 14.4 - A
9. Orban Alexandru, Lugoj, 775 - 13.74 - A
10. Panait Constantin, Mizil, 724 - 13.68 - A
11. Matei Mircea, Targoviște, 500 - 13.22 - AW
12. Franculescu Marius, Sinaia, 1052 - 13.22 - A
13. Raileanu Raissa, București, 764 - 12.41 - AJF
14. Marinescu Nelu, Targoviște, 494 - 12.32 - A
15. Lambru Iustinian, Ploiești, 1046 - 12.23 - A
16. Radu Dragos, Targoviște, 861 - 12.03 - A
17. Bistreanu Armand, București, 623 - 11.81 - AW
18. Fusca Georgian, Targoviște, 652 - 11.15 - A
19. Olareanu Madalina, Ramnicu Sarat, 2151 - 11 - AF
20. Enache Puiu Adrian, Ploiești, 1691 - 8.53 - I
21. Serban Adi Iulian, Ramnicu Sarat, 1100 - 8.5 - I
22. Moise Viorel, Brăila, 980 - 6.78 - IW
23. Rusu Andrei, Strejnicu, 1590 - 6.48 - I
24. Pantelimon Alexandru, Ploiești, 1791 - 6 - I
25. Georgescu Cristian, Ploiești, 2052 - 5.4 - I
26. Necsoiu Georgiana, Targoviște, 988 - 5.26 - IF
27. Stoicescu Gheorghe, Iedera, 1203 - 4.61 - I
28. Orban Marius, Lugoj, 1766 - 4.56 - I
29. Ghita Dragos, Ploiești, 2500 - 0 - A
30. Pascu Cristian, Ploiești, 4572 - 0 - A
-----------------------------------------
Lista de asteptare:
1. Voicu Ovidiu, Ploiești, 3388 - 5.6 - I
2. Botoc Ovidiu, Paulesti, 319 - 19.84 - A
Comentariu
organizator principal- 13.dec.2009
- 4336
- Ploiești
- 63
Likes given: 662Likes received: 669
Grupe inferioare Avansati/Incepatori
1 Codreanu Laurentiu Franculescu Marius Raileanu Raissa Pantelimon Alexandru Necsoiu Georgiana 2 Constantin Cristina Matei Mircea Lambru Iustinian Rusu Andrei Georgescu Cristian 3 Popescu Sorin Panait Constantin Marinescu Nelu Moise Viorel Stoicescu Gheorghe 4 Kis Istvan Orban Alexandru Radu Dragos Serban Adi Iulian Ghita Dragos 5 Grumeza Lucian Banuta Dumitru Fusca Georgian Enache Puiu Adrian Orban Marius 6 Gheorghita Vasile Dumitru George Bistreanu Armand Olareanu Madalina Pascu Cristian
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:03.Procesare...X
Comentariu