Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Robo Pong 1050 SH

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUMPĂR Robo Pong 1050 SH

    Cumpar Robo Pong 1050 SH daca e in stare buna de functionare.

    PM pentru oferte.

  • #2
    2050 new 3300 lei,eventual
    LEMN TIMO BOLL ALC, FH TENERGY 64 FX, BH TENERGY 64

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de alx_vass Vezi post
      2050 new 3300 lei,eventual
      Multumesc pentru oferta. E cu siguranta un robot mult mai performant , insa momentan sunt incepator, cred ca pana la un nivel mediu pot folosi 1050. Pe langa asta, nici bugetul nu imi permite achizitionarea lui.

      Comentariu


      • #4
        Robot Joola Shorty

        Robotul arata si functioneaza impecabi.pret 1200 lei.Plus o plasa colectoare.
        tel.0755596969
        Ai tot ce vrei.Anuntul este mai in josul paginii
        Blade . PHOTINO
        Fh. Tibhar ev. Mx-p
        Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de marcu vasile Vezi post
          Robot Joola Shorty

          Robotul arata si functioneaza impecabi.pret 1200 lei.Plus o plasa colectoare.
          tel.0755596969
          Ai tot ce vrei.Anuntul este mai in josul paginii
          Am vazut anuntul. Vazusem ca pretul era modificat la 1000 lei.
          Nu prea mi-e clar ce poate face robotul asta, ce tipuri de spin suporta, ce viteza. Nu prea gasesc nici informatii vizavi de fiabilitatea lui, daca se blocheaza mingile, eventualele probleme etc.

          Imi puteti da detalii de genul ?
          - De cat timp il folositi ?
          - Care este viteza minima/maxima de lansare care o suporta ?
          - Are oscilator ? Cate pozitii suporta ?
          - Ce tipuri de spin suporta. Vad ca se poate roti capul dar nu inteleg cum anume, majoritatea robotilor avand specificatii mai clare.
          - Aveti vreun filmulet recent cu el mergand ? Nu prea gasesc nici pe youtube demonstratii cu el sa imi fac o idee.

          Multumesc

          Comentariu


          • #6
            Nu ai cautat unde trebuie. Magazin JOOLA si gaseai tot ce vrei despre acest robot.
            Insa daca ma intrebi pe mine despre el iti pot spune urmatoarele:
            -il folosesc de 4-5 ani si nu sa stricat odata
            -il folosesc numai pentru incepatori ptr. a invata miscarile corecte de forhend ,rever,taiat forhend ,taiat rever,topspin forhend ,topsin rever
            -nu poti folosi alternative,adica sa incepi cu taiat si urmatoarea minge sa-ti vina drept cum sunt la ceilalti roboti performanti care ai spus tu ca sunt scumpi pentru tine.
            Te poate juca pe o jumatate de masa sau pe toata masa,alternand f+r.
            Acum ramane si la imaginatia ta si la posibilitatile lui.
            ROBOTUL o sa-ti satisfaca dorinta de a juca tot timpul.
            Acum cat e de bun si cat e de functionabil trebuie sa vorbesti la telefon cu proprietarul,iar filme trebuie sa-i ceri lui pentru a vedea cat e de functionabil.
            Manevrarea lui este foarte usoara nu trebuie sa ai studii la OXFORD.
            Spor la cumparare si tinem legatura
            Blade . PHOTINO
            Fh. Tibhar ev. Mx-p
            Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de marcu vasile Vezi post
              Nu ai cautat unde trebuie. Magazin JOOLA si gaseai tot ce vrei despre acest robot.
              Insa daca ma intrebi pe mine despre el iti pot spune urmatoarele:
              -il folosesc de 4-5 ani si nu sa stricat odata
              -il folosesc numai pentru incepatori ptr. a invata miscarile corecte de forhend ,rever,taiat forhend ,taiat rever,topspin forhend ,topsin rever
              -nu poti folosi alternative,adica sa incepi cu taiat si urmatoarea minge sa-ti vina drept cum sunt la ceilalti roboti performanti care ai spus tu ca sunt scumpi pentru tine.
              Te poate juca pe o jumatate de masa sau pe toata masa,alternand f+r.
              Acum ramane si la imaginatia ta si la posibilitatile lui.
              ROBOTUL o sa-ti satisfaca dorinta de a juca tot timpul.
              Acum cat e de bun si cat e de functionabil trebuie sa vorbesti la telefon cu proprietarul,iar filme trebuie sa-i ceri lui pentru a vedea cat e de functionabil.
              Manevrarea lui este foarte usoara nu trebuie sa ai studii la OXFORD.
              Spor la cumparare si tinem legatura
              Salut,

              Multumesc mult de mesaj, mai ales ca acum am inteles ca nu esti tu proprietarul anuntului.

              Ai folosit si Tibhar Robo Pro Junior? Mie mi se pare asemanator cu acest Joola Shorty, si undeva ~ 1000 lei nou. Ma gandeam la el daca nu gasesc un robo pong sh.

              Ce parere ai ? Se merita mai mult Joola SH ?

              Mersi in avans!

              Comentariu


              • #8
                De regula eu aleg nou ,dar Tibharul este chiar pentru incepatori fara tendinte de a avansa,pe cand Joola este mai rezistent si mai bun ,parerea mea.Am in sala si acest robot dar ..........Nu vreau sa supar pe nimeni.
                Blade . PHOTINO
                Fh. Tibhar ev. Mx-p
                Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de marcu vasile Vezi post
                  De regula eu aleg nou ,dar Tibharul este chiar pentru incepatori fara tendinte de a avansa,pe cand Joola este mai rezistent si mai bun ,parerea mea.Am in sala si acest robot dar ..........Nu vreau sa supar pe nimeni.
                  Nu cred ca e despre a supara pe cineva, cat a ajuta pe cineva mai putin experimentat, in cazul de fata pe mine, in a lua o decizie buna - asta fiind esenta unei comunitati! Eventual imi puteti trimite in privat cateva puncte de comparatie intre acesti 2 roboti (shorty si robopro junior), sa inteleg de ce tibhar-ul nu este potrivit pentru a avansa.

                  Multumesc!

                  Comentariu


                  • #10
                    Poate fi inchis. Multumesc!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X