tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 7 din 8 PrimulPrimul ... 5678 UltimulUltimul
Rezultate 91 la 105 din 109

Subiect: "Memorialul Ionuț Nica", Brașov - 18.01.2020

  1. #91
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    Mai sunt locuri la Open.

    1. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A
    2. Costache Marian, Brasov, 1850 - 12,1 - A


    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    5 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    6 NEDELCU ALEXANDRU BRASOV
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    3 ARDELEAN IONUT SFANTU GHEORGHE
    4 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    5 SAULEA BOGDAN BRASOV
    6 BADESCU STEFAN BRASOV
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    6 AVRAM ALIN ROBERT BRASOV
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    5 STAN ADRIAN BRASOV
    6 CIORESTEANU IONUT BRASOV

  2. #92
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    la Open-Elite nu se schimba grupele, dispare Marica Dan

  3. #93
    junior

    Data înscrierii
    09.11.2018
    Locație
    Sinaia
    Postări
    58
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 19 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    70
    Buna dimineata!
    Daca tot am fost invitat, nu este frumos sa refuz, ma inscriu si eu la open, multumesc!
    Constantin Filip, Sinaia
    Daca totusi este vreo neprezentare la avansati, as opta pentru aceasta categorie.
    Succes tuturor!

  4. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  5. #94
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    la Open-Elite nu se schimba grupele, dispare Marica Dan
    ...apare Constantin Filip

    Nu s-au schimbat grupele la elite-open, șarpe nepermutat.

    O singură permutare s-a făcut la Avansati , ...2 pers din Sf Ghe

  6. #95
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3667
    Moment de recuregere pentru Nica Ionuț.

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

  7. Mulțumesc Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place cule, danjan, adilazaroiu, ADN le-a plăcut acest mesaj
  8. #96
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    Inscrieri Elite/Open - on 18.01.2020 at 16:30:30

    1. Roman Iulian, Brasov, 93 - 47,72 - EMW
    2. Macovei Liviu, Brasov, 541 - 39,63 - E
    3. Stefan Patrick, Brasov, 30 - 37,83 - E
    4. Galiu Mihai, Brasov, 117 - 35,15 - E
    5. Hutanu Alin, Brasov, 88 - 35,04 - E
    6. Bondoc Alexandru, Brasov, 442 - 34,88 - E
    7. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 1178 - 31,6 - EMJF
    8. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 492 - 30,34 - O
    9. Padurariu Costel, Brasov, 89 - 28,8 - O
    10. Anita Dorel, Brasov, 979 - 27,8 - O
    11. Vladoiu Gelu, Brasov, 113 - 26,99 - OW
    12. Ilie Octavian Marius, Brasov, 259 - 24,48 - O
    13. Matei Mirel, Brasov, 741 - 23,87 - O
    14. Olteanu Mihai, Brasov, 1930 - 22,1 - OW
    15. Darjan Daniel, Brasov, 628 - 20,53 - O
    16. Sterczer Sandor, Sanzieni, 250 - 19,63 - A
    17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 309 - 17,99 - AW
    18. Kis Istvan, Brasov, 427 - 17,09 - AW
    19. Marandici Adrian, Brasov, 1166 - 16,67 - AW
    20. Pitac Ovidiu, Brasov, 1302 - 15,85 - AW
    21. Bacanu Paulian, Brasov, 1081 - 15,6 - AW
    22. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A

    Absente - Elite/Open
    Marica Dan - Brasov
    Marica Dan - Brasov

    Gr.inferioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    4 STERCZER SANDOR SANZIENI
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    5 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    3
    3 ANITA DOREL BRASOV
    3-2
    1-3
    0-3
    2-3
    1
    4 DARJAN DANIEL BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 KIS ISTVAN BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VLADOIU GELU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
    5 MARANDICI ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    6 CONSTANTIN FILIP SINAIA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    3
    4 MATEI MIREL BRASOV
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 BACANU PAULIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0


    Gr.superioara nr. 1 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    2
    4 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    1-3
    0
    4 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    3-0
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VLADOIU GELU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 DARJAN DANIEL BRASOV
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    3 PADURARIU COSTEL BRASOV
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    4 PITAC OVIDIU BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 4 - Elite/Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GALIU MIHAI BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 SIMON TEODORA SFANTU GHEORGHE
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0


    Eliminatorii Elite/Open

    1. Roman Iulian
    --------------------Roman Iulian 3-0
    8. Padurariu Costel
    -----------------------------------Roman Iulian 3-0
    5. Olteanu Mihai
    --------------------Galiu Mihai 3-1
    4. Galiu Mihai
    --------------------------------------------------Roman Iulian 3-1
    3. Vladoiu Gelu
    --------------------Stefan Patrick 3-0
    6. Stefan Patrick
    -----------------------------------Bondoc Alexandru 3-0
    7. Bondoc Alexandru
    --------------------Bondoc Alexandru 3-2
    2. Macovei Liviu


    Clasament Elite/Open

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Bondoc Alexandru - Brasov
    3 -- 4
    Galiu Mihai - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    5 -- 8
    Padurariu Costel - Brasov
    Macovei Liviu - Brasov
    Olteanu Mihai - Brasov
    Vladoiu Gelu - Brasov
    9 -- 14 1v gr.sup.
    Hutanu Alin - Brasov
    Simon Teodora - Sfantu Gheorghe
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Kis Istvan - Brasov
    Pitac Ovidiu - Brasov
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Anita Dorel - Brasov
    Matei Mirel - Brasov
    Marandici Adrian - Brasov
    Constantin Filip - Sinaia
    21 -- 22 0v gr.inf.
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Bacanu Paulian - Brasov

  9. Mulțumesc marcelgiosan, Alexandrel Bv13 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sterczer sandor, tavy, Kis Istvan, Adi17, ADN le-a plăcut acest mesaj
  10. #97
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    Inscrieri Avansați/Hobby - on 18.01.2020 at 16:41:01

    1. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 844 - 19,43 - A
    2. Loghin Florin, Brasov, 274 - 18,81 - A
    3. Iancu Marius, Brasov, 1778 - 17,2 - A
    4. Tirlea Gheorghe, Brasov, 506 - 14,85 - A
    5. Ciobanu Adrian, Brasov, 1283 - 12,87 - A
    6. Sterczer Zalan, Sanzieni, 574 - 11,17 - A
    7. Movileanu Neculae, Brasov, 592 - 11,01 - A
    8. Butunoiu Dorin, Brasov, 1007 - 10,7 - A
    9. Ardelean Ionut, Sfantu Gheorghe, 1912 - 10,45 - A
    10. Ionita Adrian, Brasov, 702 - 10,28 - A
    11. Balan Claudia, Brasov, 2315 - 10,2 - AF
    12. Gita Dan, Sfantu Gheorghe, 747 - 9,46 - H
    13. Contiu Mircea, Brasov, 1170 - 9,08 - H
    14. Radu Ciprian, Brasov, 1254 - 8,07 - H
    15. Drapac Gheorghe, Brasov, 1739 - 7,58 - H
    16. Stanciu Constantin, Brasov, 1608 - 7,55 - H
    17. Apopei Rares Gabriel, Brasov, 1514 - 7,44 - H
    18. Saulea Bogdan, Brasov, 2931 - 6,8 - H
    19. Cojocaru Nicusor, Brasov, 1874 - 5,35 - H
    20. Stan Adrian, Brasov, 3024 - 0 - H
    21. Cioresteanu Ionut, Brasov, 6001 - 0
    22. Avram Alin Robert, Brasov, 6003 - 0
    23. Badescu Stefan, Brasov, 6004 - 0
    24. Nedelcu Alexandru, Brasov, 6005 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Constantin Filip, Sinaia, 652 - 10,07 - A
    2. Costache Marian, Brasov, 1850 - 12,1 - A

    Absente - Avansați/Hobby
    Georgescu Radu - Brasov
    Avram Alin Robert - Brasov
    Badescu Stefan - Brasov
    Nedelcu Alexandru - Brasov

    Gr.inferioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
    4 STANCIU CONSTANTIN BRASOV
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    4
    3 ARDELEAN IONUT SFANTU GHEORGHE
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    3
    5 SAULEA BOGDAN BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    2-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    4 RADU CIPRIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    5 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    3
    4
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    3 GITA DAN SFANTU GHEORGHE
    2-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    4 CONTIU MIRCEA BRASOV
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    5 STAN ADRIAN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 CIORESTEANU IONUT BRASOV
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3

    Gr.superioara nr. 1 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA DAN SFANTU GHEORGHE
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CONTIU MIRCEA BRASOV
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BALAN CLAUDIA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 BUTUNOIU DORIN BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CIORESTEANU IONUT BRASOV
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 COJOCARU NICUSOR BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IANCU MARIUS BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 SAULEA BOGDAN BRASOV
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    3 IONITA ADRIAN BRASOV
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    4 TIRLEA GHEORGHE BRASOV
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4 - Avansați/Hobby
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 STERCZER ZALAN SANZIENI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 DRAPAC GHEORGHE BRASOV
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 APOPEI RARES GABRIEL BRASOV
    0-3
    2-3
    3-2
    1


    Eliminatorii Avansați/Hobby

    1. Toma Dan
    --------------------Toma Dan 3-0
    8. Tirlea Gheorghe
    -----------------------------------Ciobanu Adrian 3-2
    5. Butunoiu Dorin
    --------------------Ciobanu Adrian 3-0
    4. Ciobanu Adrian
    --------------------------------------------------Ciobanu Adrian 3-0
    3. Iancu Marius
    --------------------Iancu Marius 3-0
    6. Contiu Mircea
    -----------------------------------Loghin Florin 3-0
    7. Sterczer Zalan
    --------------------Loghin Florin 3-2
    2. Loghin Florin


    Clasament Avansați/Hobby

    1. Ciobanu Adrian - Brasov
    2. Loghin Florin - Brasov
    3 -- 4
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Iancu Marius - Brasov
    5 -- 8
    Butunoiu Dorin - Brasov
    Sterczer Zalan - Sanzieni
    Tirlea Gheorghe - Brasov
    Contiu Mircea - Brasov
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Ionita Adrian - Brasov
    Apopei Rares Gabriel - Brasov
    Saulea Bogdan - Brasov
    Cioresteanu Ionut - Brasov
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Balan Claudia - Brasov
    Drapac Gheorghe - Brasov
    Cojocaru Nicusor - Brasov
    17 -- 1v gr.inf.
    Gita Dan - Sfantu Gheorghe
    18 -- 21 0v gr.inf.
    Radu Ciprian - Brasov
    Stanciu Constantin - Brasov
    Ardelean Ionut - Sfantu Gheorghe
    Stan Adrian - Brasov

  11. Mulțumesc marcelgiosan, Adi17 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sterczer sandor, Kis Istvan, ADN le-a plăcut acest mesaj
  12. #98
    boboc
    Data înscrierii
    10.01.2020
    Postări
    9
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 51 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    8
    Pls corectare numele: Ciorasteanu Ionut. Multumim pentru organizare.

  13. #99
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    6.064
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    137 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    16014
    Citat Postat în original de Johnnyboy Vezi post
    Pls corectare numele: Ciorasteanu Ionut. Multumim pentru organizare.
    Nu inteleg!

  14. #100
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3667
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

  15. Îmi place Florin Lucian Loghin, ADN le-a plăcut acest mesaj
  16. #101
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3667
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

  17. Îmi place sterczer sandor, ADN le-a plăcut acest mesaj
  18. #102
    boboc
    Data înscrierii
    10.01.2020
    Postări
    9
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 51 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    8
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Nu inteleg!
    E gresita o litera. Abia mi am facut cont si am fost inscris de Alex pana sa creez contul.

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  19. #103
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3667
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

  20. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danjan, Florin Lucian Loghin, ADN le-a plăcut acest mesaj
  21. #104
    maestru
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    1.019
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 19 h 24 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3667
    .

    Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place danjan, Florin Lucian Loghin, ADN, Aly78 le-a plăcut acest mesaj
  23. #105
    junior

    Data înscrierii
    08.06.2018
    Locație
    Brasov
    Postări
    81
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 11 h 58 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    99
    Multumim mult pentru efortul depus, Alex si Gelu! Turneul a fost foarte fain, ca de obicei.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  24. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  3. AmaTur: Turneu B "LMA 2020", King Pong Oradea - 02.01.2020
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 85
    Ultimul post: 04.01.2020, 15:08
  4. "Romania - Team Championships", Botoșani: 04.01.2020 - 09.05.2020
    De popescu doru viorel în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 21.12.2019, 14:13
  5. Răspunsuri: 830
    Ultimul post: 11.06.2019, 10:55

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •