Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

    Deschid acest topic din dorinta de a fi transparenti si de a comunica tuturor jucatorilor din Amatur urmatoarele lucruri:
    1. La Topoloveni am pus bazele unui mic club de tenis de masă si am inceput asa cum de altfel cred ca este si normal sa crestem copii si juniori (lucrul acesta il stiti deja majoritatea dintre dv. care s-au intalnit cu acesti copii la masa de joc).
    2. Pentru a le da posibilitatea sa ia contact cu nivelul de joc, concursurile si jucatorii de masa profesionisti din Romania, am decis ca din sezonul 2009-2010 sa inscriem acesti copii cu o echipa in Divizia B. Cum valoarea lor inca nu le permite sa dispute un baraj de promovare in Divizia B, am hotarat sa formam o echipa care sa incerce sa promoveze acest baraj (barajul va fi in 29-30 august la Buzău). Echipa este formata din jucatori din Amatur:
    1. Ciopaca Marin - antrenor CS Top Arena Topoloveni
    2. Bodeanu Mihai
    3. Ciuca Dan
    4. Parvan Valentin
    5. Botirca Sorin
    Datorita respectului pe care il avem cu totii fata de colegii din Amatur, solicitam sa ne dati posibilitatea de a participa la baraj in aceasta formula, urmand ca dupa baraj sa revenim in randurile amatorilor de tenis de masă. Mai departe participarea la Divizia B va fi sustinuta de catre copiii pregatiti de catre noi.
    Astept opiniile si parerile dv. pe acest forum!
    Sorin Botirca
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

    Sorine,intentia voasta e demna de tot respectul!
    Nu cred ca cineva va vrea se se opuna initiativei voastre de a da ocazia copiilor sa joace in divizie!
    Va doresc mult succes la Baraj!!

    Comentariu


    • #3
      Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

      pentru spiritul de initiativa,si zelul de care dai dovada in formarea copiilor ca jucatori de tenis de masă, meriti tot ajutorul nostru si, cum altfel nu putem, TREBUIE sa-ti dam acordul nostru.
      nimeni nu va pierde nimic si, toti avem ceva de castigat.
      felicitari sorine si mult succes in ceea ce ti-ai propus sa realizezi !!!!

      Comentariu


      • #4
        Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

        Succes Sorin !
        suntem langa tine,am sa incerc ca in timp sa sustinem si in alt fel initiativa ta !
        Felicitari !

        Comentariu


        • #5
          Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

          Felicitari Sorine! Mult succes in continuare, sa ne revedem cu bine. Faceti o treaba extraordinara pentru copii, tot respectul pentru voi.
          TuRama II

          Comentariu


          • #6
            Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

            Felicitari pentru initiativa si mult succes in demersul vostru.As dori sa stiu daca in caz va veti califica in divizia B ,in actuala formula, nu vor exista contestatii din partea celorlalte echipe participante la baraj,pentru ca in divizia B VOR JUCA ALTE PERSOANE,altele decat cele care au castigat acest drept.Mult bafta in meciurile de baraj.
            Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
            Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

            Comentariu


            • #7
              Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

              Sa va mai felicit si eu? Oricum, meritati din plin felicitari si sper ca si copiii pe care-i pregatiti sa va reprezinte cu succes.
              Daca echipa se califica in B, este STRICT treaba lor interna cine va juca meciurile; singura conditie este ca respectivii jucatpri sa fie legitimati la clubul respectiv. Gresesc? Cred ca nu si imi amintesc, se cam practica sistemul asta de "promovare" pe care personal nu-l consider 100% fair-play, desi, repet, in cazul acesta si cunoscand persoanele si scopul lor (laudabil, dupa parerea mea) cred ca este ok.
              Inca o data, succes !!
              PS- Dar in ce ar consta derogarea? Din cate am citit in regulamentul AmaTUR, puteti juca timp de 6 luni chiar in B sau mai sus, apoi puteti reveni, evident cu anunt in prealabil, nu? Oricum, este un gest in plus de corectitudine din partea dvs, pe care personal il apreciez ca atare.
              Iulian Toma

              Comentariu


              • #8
                Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                Postat în original de PRIZA TOK
                Felicitari pentru initiativa si mult succes in demersul vostru.As dori sa stiu daca in caz va veti califica in divizia B ,in actuala formula, nu vor exista contestatii din partea celorlalte echipe participante la baraj,pentru ca in divizia B VOR JUCA ALTE PERSOANE,altele decat cele care au castigat acest drept.Mult bafta in meciurile de baraj.
                Buna ziua,
                Nu vor exista discutii atata timp cat si copiii vor fi si ei legitimati in cadrul clubului.
                Aceasi tactica au adoptat-o si cei de la Provalcom Cluj anul trecut.Au mers la baraj cu oameni de baza(ex.Simon Csabi) pentru a fi siguri de reusita urmand ca in etapele din divizia B sa joace copiii de la club.
                Aceasta strategie s-a dovedit de bun augur pentru pustii Anca Vladimir si Sipos Rares,care au crescut foarte mult in aceasta perioada si au capatat putina experienta datorita jocurilor oficiale.

                Comentariu


                • #9
                  Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                  Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase adresate initiativei noastre!
                  Dupa cum spunea si Rares, mai departe vor juca copiii, treaba noastra este sa dam totul pentru a trece de baraj, apoi ei vor invata la inceput din infrangeri, apoi din victorii, si tot asa; sper ca dl. antrenor Ciopaca sa mai scoata un campion/campioana europeana cum este Camelia Postoaca, careia i-a pus paleta in mana acum 6 ani, iar astazi reprezinta cu cinste Romania!
                  Faptul ca sunteti aproape de mine nu fac decat sa ma impulsioneze pentru a realiza lucruri si mai frumoase in continuare, atat pentru clubul nostru, cat si pentru familia Amatur in cadrul careia ma simt intotdeauna foarte bine!
                  Multumesc inca o data tuturor!
                  www.clubarena08.ro

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                    EU SUNT IMPOTRIVA!!!!!! E BLAT !!!! CA LA DINAMO !!! (
                    GLUMESC SORINE BAFTA LA BARAJ !!!!! RUPETZI TOT !!!!
                    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                      poi daca pustii de care vb nu au pregatire de b ce cauta acolo si nu incep mai de jos?
                      asta e prosteala pe fata.
                      eu sunt de acord cu o dezlegare nu o derogare pt d-nii jucatori de mai sus adica sa se duca in b (bafta) si sa se intoarca cand o sa ii chemam noi.
                      de ce nu ai pus topicul pe site-ul frtm?
                      asta e manareala la doua capete

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                        ce stupitzi

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                          Postat în original de SENATOR DE DREPT
                          ce stupitzi
                          Domnu' meu, eu am cerut opiniile colegilor din Amatur in timp ce domnia voastra exprimati o jignire la adresa noastra, personal. Nu-mi sta in caracter sa intru in polemici si sa raspund unui individ pe care nici macar nu il cunosc (sau poate il cunosc dar se ascunde sub acest "senator de drept", probabil drept "penal" dupa modul de a privi lucrurile), dar cred ca felul in care noi decidem sa ne formam copiii si sa ii pregatim pentru performantele viitoare ne priveste numai pe noi si nu pe dv. Asa ca va rog sa va abtineti de la asemenea aprecieri si jigniri! Performantele copiilor vor vorbi peste vremuri, iar timpul ne va judeca daca am procedat corect sau nu!!
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                            Sorin, nu are rost sa raspunzi la elucubratiile unora
                            Oricum .... parerea mea e ca va cam grabiti .... copii joaca de prea putin timp tenis si eu zic ca ar fi mai eficient dpdv financiar sa ii duceti la concursurile Amatur decat la etapele de B ..... in plus cred ca ar avea mai multe de invatat.
                            Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                            FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                            BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                              Cristi,
                              Apreciez parerea ta ca venind din partea unui om trecut prin toate etapele acestea. Ceea ce vreau sa spun este faptul ca am vazut acesti copii evoluand timp de un an, pe parcursul caruia au avut parte de 2 tipuri de pregatire: in timpul anului scolar au beneficiat de o pregatire lejera, 2-3 antrenamente pe saptamana, timp in care am vazut o acumulare minora a cunostintelor de tenis de masă si in timpul vacantelor scolare, cand s-a vazut o acumulare foarte mare prin antrenamente zilnice. Practic copiii sunt la acelasi nivel de joc cu noi dupa numai 3 luni de pregatire consecventa. Si atunci este normal sa incerc sa la gasesc posibilitati de a juca cu parteneri care sa ii solicite cat mai mult si sa acumuleze experienta de joc. In Amatur vor putea juca oricand in afara concursului, caci nu am vazut organizator care sa refuze o participare a cuiva in afara concursului. In plus, ceea ce nu putem avea noi in Amatur niciodata este atmosfera de meci oficial, unde ai un arbitru care te mai sicaneaza cu serviciul din mana, mai uita sa schimbe scorul, iti mai atrage atentia cand te enervezi, iti da un galben sau rosu, etc., sau diverse alte lucruri care tin de un meci oficial si nu de atmosfera boema a Amaturului. Poate ma crezi nebun dar chiar o sa facem un centru puternic de tenis la Topoloveni, pentru ca exista sprijin si exista cineva care vrea sa arate ca se poate.
                              Toate bune!
                              www.clubarena08.ro

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                Sunt convins ca voi cunoasteti mai bine nivelul copiilor, dar am cateva observatii :
                                1. Nivelul din B nu este peste nivelul de top din Amatur.
                                2. Am jucat contra copiilor in divizie. Au fost cazuri cand dupa un set in care au jucat serios, dar tot nu prea s-au intalnit cu mingea, urmatoarele au jucat la misto, chiar daca de pe margine antrenorul a incercat sa ii motiveze. Sunt multe variabile, depinde de copil, de antrenor, de multe alte chestii, dar este un oarecare risc.
                                3. Jucatul in afara concursului e ok, dar personal nu ma incanta ..... pe langa faptul ca nu te poti concentra la nivel maxim atunci cand stii ca rezultatul nu conteaza, de multe ori nici adversarul nu va juca la nivel maxim tocmai pentru prefera sa se odihneasca pentru meciurile care sunt importante.
                                Avand in vedere regulamentul Amatur solutia cred ca ar fi urmatoarea :
                                - intrati in divizie
                                - in 2009 jucati in divizie cu aceeasi formula de la calificari (cele 6 luni de "proba")
                                - dupa primul turneu pe 2010 la care participa in divizie o sa joace doar cei mici (si vor avea dreptul tot anul sa joaca oficial in Amatur), iar echipa de la calificari revine in Amatur
                                In acest fel echipa va avea sanse mult mai mari sa ramana in B si in sezonul 2010/2011, iar cei mici vor avea posibilitatea sa joace si in B si in Amatur.
                                Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                  Trebuie sa recunosc ca esti maestru !!! Nici macar nu ma gandisem la cum putem juca, cat timp, in ce formula, etc. Pur si simplu sunt concentrat pe ceea ce urmeaza sa facem in continuare. In ceea ce ma priveste, eu am fost si voi ramane jucator in Amatur pentru ca aici este locul unde ma simt bine si unde pot sa am si satisfactia de juca alaturi de oameni pe care ii simt foarte apropiati, unii dintre ei devenindu-mi chiar prieteni de-a lungul timpului. Dar ca manager al clubului de tenis trebuie sa ma gandesc la ceea ce trebuie facut pentru a scoate copii buni dintre copiii crescuti de noi. Modelul meu favorit de management sportiv este cel al lui Ajax Amsterdam, unde clubul se autofinanteaza din talentele crescute acolo. Nu stiu daca va fi cazul de autofinantare in tenisul de masa vreodata, dar posibilitatile noastre sunt convins ca vor ramane limitate pe viitor, asa ca trebuie sa ne adaptam si sa facem performanta cu ce avem!
                                  www.clubarena08.ro

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                    Postat în original de SENATOR DE DREPT
                                    ce stupitzi
                                    Exist? un r?m?tor prin gunoaie, campion la tenis de buzunar care, de de ceva timp se tot baga in seama că n-are loc de nu ?tiu cine să dea limbi de control celor care-?i fac mil? de el. ?i uite-a?a Senator de drept, coprofagul prin defini?ie se cam ia de b?rbi?oanele altora, încercând să uite că ?n?elepciunea popular? spune că e mai nobil să por?i barb? decât coarne. Cât prive?te frustrarea lui că nu-?i mai poate valorifica poten?ele limbii sau ale m?nu?ei cu b?t?turi la ambele palme, ar trebui să ?n?eleag? că orice om normal se va feri ca de nu ?tiu ce să nu pice în raza de ac?iune a râsufl?rii sale pestilen?iale, de team? să nu se infesteze de grip? porcin?.
                                    Acest accident genetic, c?zut în narcisism, e mereu gata să ?i-o trag? singur ca semn al iubirii supreme de sine. ?i moare de oftic? pentru că nu mai are cu ce. Am?r?tul ?sta f?r? obraz se ia de via?a celor din jur ca boala de om s?n?tos. Iar atunci când cineva refuz? indignat să i se al?ture, caut? s?-l umple de dejec?ii, ca să nu r?m?n? singur în rahat.
                                    Morala: dup? asemenea oameni trebuie tras? apa.

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                      Postat în original de SENATOR DE DREPT
                                      ce stupitzi
                                      Oare cine e acest "SENATOR DE DREPT" ? Ia sa cautam prin mesajele lui.. oare nu se da singur de gol? Ba da:
                                      Iata un citat din 06 Feb 2009 in topicul Turneu A - Topoloveni, 7 februarie 2009
                                      Postat în original de SENATOR DE DREPT
                                      cu parere de rau anunt ca dn robert tivriu nu mai poate veni.
                                      sorry
                                      Dar cine e acest... Robert Tivriu?
                                      Din nou, search pe forum, oare nu se da singur de gol?
                                      Ia sa vedem un concurs Amatur la care l-am gasit ca si participant:
                                      http://www.tenisdemasa.ro/forum/viewtop ... riu#p13608
                                      Turneu "A" București AMATouR-Chrotex aprilie 2008.
                                      Deloc contrar asteptarilor, ULTIMUL LOC.
                                      Si totusi, cine e Robert Tivriu?
                                      Ne spune tot el, prin celelalte nickuri ale sale:
                                      Postat în original de cosapewe
                                      din bucuresti
                                      Popa Liviu amator 17 ani
                                      Robert Tivriu amator 14 ani
                                      Postat în original de tenismenu
                                      Din București
                                      Robert Tivriu amator pur.
                                      Tu erai cosapewe, tot tu tenismenu vechi spameri pe acest forum...? SENATOR DE DREPT,sau Robert Tivriu, pustan de 14 ani, dornic de scandaluri pe forum, ultimul loc in orice turneu de amatori, FRUSTRAT de limitele pe care le are atat in tenis cat si in viata. Sa-ti fie rusine copile pentru ceea ce faci. Macar tenis daca ai stii. Are sens sa-ti caut pe google si rezultatele la invatatura?
                                      Poate administratorul se sesizeaza si face curatenie putin intre clonele acestui baietas de 14 ani plin de fumuri in cap dar paralel cu tenisul.

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                        Nu stiu daca prin violenta verbala veti reusi sa il convingeti ca nu e O.K. sa jigneasca pe nimeni.
                                        De asemenea, sper ca reactia a fost cauzata de limbajul lui si nu de faptul ca a fost impotriva.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                          Postat în original de rflash
                                          Sunt convins ca voi cunoasteti mai bine nivelul copiilor, dar am cateva observatii :
                                          1. Nivelul din B nu este peste nivelul de top din Amatur.
                                          2. Am jucat contra copiilor in divizie. Au fost cazuri cand dupa un set in care au jucat serios, dar tot nu prea s-au intalnit cu mingea, urmatoarele au jucat la misto, chiar daca de pe margine antrenorul a incercat sa ii motiveze. Sunt multe variabile, depinde de copil, de antrenor, de multe alte chestii, dar este un oarecare risc.
                                          3. Jucatul in afara concursului e ok, dar personal nu ma incanta ..... pe langa faptul ca nu te poti concentra la nivel maxim atunci cand stii ca rezultatul nu conteaza, de multe ori nici adversarul nu va juca la nivel maxim tocmai pentru prefera sa se odihneasca pentru meciurile care sunt importante.
                                          Avand in vedere regulamentul Amatur solutia cred ca ar fi urmatoarea :
                                          - intrati in divizie
                                          - in 2009 jucati in divizie cu aceeasi formula de la calificari (cele 6 luni de "proba")
                                          - dupa primul turneu pe 2010 la care participa in divizie o sa joace doar cei mici (si vor avea dreptul tot anul sa joaca oficial in Amatur), iar echipa de la calificari revine in Amatur
                                          In acest fel echipa va avea sanse mult mai mari sa ramana in B si in sezonul 2010/2011, iar cei mici vor avea posibilitatea sa joace si in B si in Amatur.
                                          Salut Cristi, este si cea propusa de tine o varianta ok, imi permit insa sa spun ca ideea lui Sorin de a-i inscrie pe copii in divizie este una foarte buna, si in acest sens pot sa ti-i dau ca exemplu pe copiii de la Cluj, care participa la etapele de B. Sunt acolo cativa copii exceptionali (Rares, Anca Vladimir) care pe langa faptul ca joaca cu parteneri mai mari si mai experimentati si fac serios antrenamente, joaca si meciuri la etapa, ceea ce ii ajuta foarte mult cred eu ca experienta de joc. In plus, la concursurile din Amatur, desi nivelul de joc de top este similar cu divizia B, nu cred ca vor reusi sa ajunga sa joace prea multe meciuri cu jucatorii buni. Chiar daca ajung in eliminatorii, vor intalni unul dintre adversarii de top din Amatur care ii va elimina si astfel vor prinde cel mult un meci-doua in fata jucatorilor buni. In plus, nici nu cred ca vor rezista la maratoanele de 12-15 ore din concursurile Amatur . In schimb, la etapele de B, pot juca 3-4 meciuri cu fiecare echipa participanta (sunt 4 echipe de obicei la fiecare etapa) - si vor juca cu jucatori de nivel apropiat valoric.
                                          Sorine, cred ca ar fi interesant daca ai sta de vorba si cu baietii de la Cluj (Hades, Tycutz), ei pot sa iti confirme cum stau lucrurile cu copiii de acolo si sa iti dea si cateva sugestii. In rest, iti doresc numai succes la baraj si la etape!
                                          Eugen

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                            Postat în original de raducu
                                            Nu stiu daca prin violenta verbala veti reusi sa il convingeti ca nu e O.K. sa jigneasca pe nimeni.
                                            De asemenea, sper ca reactia a fost cauzata de limbajul lui si nu de faptul ca a fost impotriva.
                                            Reactia mea a fost cauzata de limbajul colorat si siguranta de sine cu care jigneste lumea pe forum.
                                            Dar mai ales de celelalte postari ale celor doua clone "tenismenu" si "cosapewe", care au limbaj mult mai explicit:
                                            viewtopic.php?f=11&t=1714&p=20221#p20221viewtopic.php?f=11&t=1945&p=22554#p22554viewtopic.php?f=11&t=1899&p=22525#p22525

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                              [quote=Vali Suta]
                                              Postat în original de "SENATOR DE DREPT":1muf2gae
                                              ce stupitzi
                                              Exist? un r?m?tor prin gunoaie, campion la tenis de buzunar care, de de ceva timp se tot baga in seama că n-are loc de nu ?tiu cine să dea limbi de control celor care-?i fac mil? de el. ?i uite-a?a Senator de drept, coprofagul prin defini?ie se cam ia de b?rbi?oanele altora, încercând să uite că ?n?elepciunea popular? spune că e mai nobil să por?i barb? decât coarne. Cât prive?te frustrarea lui că nu-?i mai poate valorifica poten?ele limbii sau ale m?nu?ei cu b?t?turi la ambele palme, ar trebui să ?n?eleag? că orice om normal se va feri ca de nu ?tiu ce să nu pice în raza de ac?iune a râsufl?rii sale pestilen?iale, de team? să nu se infesteze de grip? porcin?.
                                              Acest accident genetic, c?zut în narcisism, e mereu gata să ?i-o trag? singur ca semn al iubirii supreme de sine. ?i moare de oftic? pentru că nu mai are cu ce. Am?r?tul ?sta f?r? obraz se ia de via?a celor din jur ca boala de om s?n?tos. Iar atunci când cineva refuz? indignat să i se al?ture, caut? s?-l umple de dejec?ii, ca să nu r?m?n? singur în rahat.
                                              Morala: dup? asemenea oameni trebuie tras? apa.[/quote:1muf2gae]
                                              domnu' vali matale crezi ca daca le-ai dat la unii cu praf de budinca in ochi,te crezi mare doctor?poti sa iti dai cu toate esentele lu oteker ala a lu' matale ca tot nu iese nimic

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                                [quote=gatien]
                                                Postat în original de SENATOR DE DREPT
                                                ce stupitzi
                                                Oare cine e acest "SENATOR DE DREPT" ? Ia sa cautam prin mesajele lui.. oare nu se da singur de gol? Ba da:
                                                Iata un citat din 06 Feb 2009 in topicul Turneu A - Topoloveni, 7 februarie 2009
                                                [quote="SENATOR DE DREPT":2oucwyat]cu parere de rau anunt ca dn [b]robert tivriu[/b] nu mai poate veni.
                                                sorry[/quote]
                                                Dar cine e acest... [b]Robert Tivriu[/b]?
                                                Din nou, search pe forum, oare nu se da singur de gol?
                                                Ia sa vedem un concurs Amatur la care l-am gasit ca si participant:
                                                [url="http://www.tenisdemasa.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=1295&p=13608&hilit=robert+tiv riu#p13608"]http://www.tenisdemasa.ro/forum/viewtop ... riu#p13608[/url]
                                                Turneu "A" București AMATouR-Chrotex aprilie 2008.
                                                Deloc contrar asteptarilor, ULTIMUL LOC.
                                                Si totusi, cine e Robert Tivriu?
                                                Ne spune tot el, prin celelalte nickuri ale sale:
                                                Postat în original de cosapewe
                                                din bucuresti
                                                Popa Liviu amator 17 ani
                                                Robert Tivriu amator 14 ani
                                                Postat în original de tenismenu
                                                Din București
                                                Robert Tivriu amator pur.
                                                Tu erai cosapewe, tot tu tenismenu vechi spameri pe acest forum...? SENATOR DE DREPT,sau Robert Tivriu, pustan de 14 ani, dornic de scandaluri pe forum, ultimul loc in orice turneu de amatori, FRUSTRAT de limitele pe care le are atat in tenis cat si in viata. Sa-ti fie rusine copile pentru ceea ce faci. Macar tenis daca ai stii. Are sens sa-ti caut pe google si rezultatele la invatatura?
                                                Poate administratorul se sesizeaza si face curatenie putin intre clonele acestui baietas de 14 ani plin de fumuri in cap dar paralel cu tenisul.[/quote:2oucwyat]
                                                poate gasim un administrator sa iti faca tie curatenie prin teasta ca tare dus esti.
                                                se vede ca te preseaza timpu liber,macar de ti-ar folosi la ceva.

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

                                                  [quote=SENATOR DE DREPT][quote=gatien][quote="SENATOR DE DREPT"lkyt3z6]ce stupitzi[/quote]
                                                  Oare cine e acest "SENATOR DE DREPT" ? Ia sa cautam prin mesajele lui.. oare nu se da singur de gol? Ba da:
                                                  Iata un citat din 06 Feb 2009 in topicul [b]Turneu A - Topoloveni, 7 februarie 2009[/b]
                                                  [quote="SENATOR DE DREPT"lkyt3z6]cu parere de rau anunt ca dn [b]robert tivriu[/b] nu mai poate veni.
                                                  sorry[/quote]
                                                  Dar cine e acest... [b]Robert Tivriu[/b]?
                                                  Din nou, search pe forum, oare nu se da singur de gol?
                                                  Ia sa vedem un concurs Amatur la care l-am gasit ca si participant:
                                                  [url="http://www.tenisdemasa.ro/forum/viewtopic.php?f=11&t=1295&p=13608&hilit=robert+tiv riu#p13608"]viewtopic.php?f=11&t=1295&p=13608&hilit=robert+tiv riu#p13608[/url]
                                                  Turneu "A" București AMATouR-Chrotex aprilie 2008.
                                                  Deloc contrar asteptarilor, ULTIMUL LOC.
                                                  Si totusi, cine e Robert Tivriu?
                                                  Ne spune tot el, prin celelalte nickuri ale sale:
                                                  Postat în original de cosapewe
                                                  din bucuresti
                                                  Popa Liviu amator 17 ani
                                                  Robert Tivriu amator 14 ani
                                                  Postat în original de tenismenu
                                                  Din București
                                                  Robert Tivriu amator pur.
                                                  Tu erai cosapewe, tot tu tenismenu vechi spameri pe acest forum...? SENATOR DE DREPT,sau Robert Tivriu, pustan de 14 ani, dornic de scandaluri pe forum, ultimul loc in orice turneu de amatori, FRUSTRAT de limitele pe care le are atat in tenis cat si in viata. Sa-ti fie rusine copile pentru ceea ce faci. Macar tenis daca ai stii. Are sens sa-ti caut pe google si rezultatele la invatatura?
                                                  Poate administratorul se sesizeaza si face curatenie putin intre clonele acestui baietas de 14 ani plin de fumuri in cap dar paralel cu tenisul.[/quotelkyt3z6]
                                                  poate gasim un administrator sa iti faca tie curatenie prin teasta ca tare dus esti.
                                                  se vede ca te preseaza timpu liber,macar de ti-ar folosi la ceva.[/quotelkyt3z6]
                                                  Cu timp liber sau nu,a aratat ca aceste comentarii nejustificate vin din partea unui mucos
                                                  Nu ca oi fi eu mai mare(17) dar nu mi-am imprastiat "mucii" in forum!
                                                  O zi buna si mult noroc la baraj
                                                  Setup: Timo Boll ZLC + Dignics 05
                                                  Însă Dumnezeu Și‑a dovedit dragostea față de noi prin faptul că, pe când eram păcătoși, Cristos a murit pentru noi - Romani 5:8

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X