Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

    Salut Sorine! te rog sa ma crezi ca,sincer imi pare rau dar,sa-i spui lui Marin ca a imbatrinit..ce,nu-l mai cunoste pe Popovici?!?el asta urmarea ,sa va enervati si sa nu mai jucati cu cei de la Tg-Mureș care sunt ocrotitii sai.........niciodata nu i-am luat apararea lui Romanescu insa,ati fi putut apela la el(Marin stie chestia asta) si eu sunt convins ca n-ar fi ramas asa.......am citit mai toate mesajele din acest topic si am vazut cum si-au dat cu parerea mai multi amici si Ne...amici,eu zic ca cel mai bine te sfatuiesti (in privinta copiilor)cu Marin,el stie cel mai bine ce are de facut,da-i mina libera si o sa vezi ca n-ai sa regreti,daca o sa iasa invers,iti dau voie sa ma injuri in public.........BAFTA! si multa INCREDERE!

    Comentariu


    • #52
      Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

      Postat în original de raducu
      Daca e nevoie de o mana de ajutor, spuneti !
      E nevoie de o mana de ajutor!!
      Ce oferte exista?

      Comentariu


      • #53
        Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

        Postat în original de Dan2
        Postat în original de raducu
        Daca e nevoie de o mana de ajutor, spuneti !
        E nevoie de o mana de ajutor!!
        Ce oferte exista?
        Nu stiu ce nevoi sunt. Desi n-am decat vreo doua ore libere pe zi, seara, dupa 20.00, o sa incerc sa va sprijin cu ce imi solicitati.

        Comentariu


        • #54
          Re: Derogare pentru echipa Top Arena Topoloveni

          Da, am cedat pana la urma rugamintilor fetelor si le vom lasa sa joace in Divizia B. Prima etapa este la Bistrița pe 19-20 septembrie, iar urmatoarea este la Topoloveni, pe 10-11 octombrie.
          www.clubarena08.ro

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X