Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Paleta Veche", Victoria - 11.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un turneu ireprosabil marca "Emi" cu multe meciuri aprig disputate,am avut parte de o minivacanta de 3 zile cu multe amintiri placute.Multumesc Emi si sper sa ne vedem sanatosi la cat mai multe turnee.
    FH:Butterfly-Tackiness Drive 1.7mm
    BLADE: Gewo Clasic-ALL+/Joola Air Fibre
    BH:Stiga Energy Absorber

    Comentariu


    • Jos palaria in fata lui EMI, si multumesc pentru cele doua zile petrecute in compania unor oameni deosebiti voi reveni oricand cu placere !

      Comentariu


      • .

        Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

        Comentariu


        • .

          Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

          Comentariu


          • .

            Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

            Comentariu


            • .

              Trimis de pe al meu MAR-LX1A folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                Salutare tuturor, un turneu ratat complet din vina mea... in loc sa ma tin de programul pentru care venisem, la 03 45 jucam table ! in cabana unde m-am cazat, practic am dormit 2 1/2 ore... si sa fie tacamul complet am avut si ghinion cum ar zice un clasic in viata , ...masina cu care m-am deplasat spre sala... era neincapatoare pentru bagajul meu... bagajul a ajuns in masina lui...care prin bunavointa lui si multumesc lui Nelutu Darlea pe aceasta cale... iar Nelutu datorita unor "indicatii" pretioase venite de la prietenul meu cu care mi-am petrecut noaptea la table si dupa-amiaza la masa de pranz ( prietenii nu se despart niciodata... a ocolit foarte mult pana a ajuns la sala, era... 10 05 plecat de la 09.15... in mod normal faci 10 min., iar grupa mea era deja la masa de joc... practic eu nu m-am incalzit de duminica trecuta de la Targoviște, ....si uite asa spre surprinderea si bucuria unora ca au scapat din competitie de mine . Asa am ratat un turneu... cu o singura victorie in grupa inferioara !!? e a doua oara cand nu trec de grupele inferioare !! la un turneu "A" in 3 ani, si tot in circumstante asemanatoare jucand precum plastelina... ....aia e !! se mai intampla si la case mai mari... dar-mi-te mie... ca am mentionat despre plecarea mea de la cabana catre orasul Victoria acolo unde a fost gazduit turneul, nu pot sa nu mentionez si sa-i multumesc din suflet acestui coleg/sofer de mare valoare care m-a dus atat spre sala... DAR mai ales in mare graba catre trenul de intoarcere.. l-am prins in ultima clipa cand trenul intra in gara !!! ...eu find intr-o ceata de memorie totala din cauza oboselii ( stie el despre ce vb. , din pacate nu-i stiu numele sa-l mentionez aici dar cu atat mai valorosi sunt oamenii pe care nu-i cunosti nu te cunoaste, si care iti intind o mana de ajutor atunci cand ai nevoie... respect si stima pentru acesti OAMENI ) ...In rest un turneu excelent organizat de EMI, atat la cabana cat si pe tot parcursul turneului... mese de arbitraj, masa de pranz consistenta de la restaurant, etc. In numele jucatorilor de table din aceasta tara ... multumim din inima. Felicit podimul tuturor categoriilor si in mod special pe David Craciun pentru locul 3 obtinut si pentru debutul surorii lui de 7 anisori Patricia David... veti mai auzii de ea in viitor. Altfel sa ne auzim cu bine si sanatosi, si cum prietenii nu pot ramane nedespartiti amandoi tablagiii de serviciu au fost eliminati din inferioare... nu-i asa ca e hazliu PS Asa cum am repostat o retragere in avancronica, rog reprezentantul nostru.. pe Marcel... cel care vegheaza la inscrierea tuturor jucatorilor iar de vigilenta lui nu scapa nimeni, ...sa anuleze "N" lui George Mihaila intrucat pe acesta eu l-am retras ( tot eu find si cel care l-a inscris) in 08 01 la poz. 151, el cum nu urmareste forumul a gasit de cuviinta sa se retraga intr-un moment "nefericit" din viata lui... dupa termenul limita ... ! merci Marcel pentru intelegere.
                Eu sunt cel care a reusit aceasta "performanta",stimati colegi,si va asigur pe toti ca m-am simtit (si ma mai simt inca) foarte prost!
                Ii datorez scuze si ii cer iertare lui Cristi,caruia i-am "diminuat" mai intai noaptea cu revansele interminabile de la table si apoi dimineata,din ignoranta si prea multa precautie,i-am rapit si posibilitatea unui turneu reusit privindu-l de incalzirea necesara si starea psihologica favorabila dinaintea turneului!
                Ii cer scuze lui Emi pentru ca a trebuit sa amane începerea turneului la ora stabilita,fiind obligat sa astepte grupul de sportivi din Aiud si Dumbravita ce se aflau in coloana de masini dirijata de mine pe o "scurtatura" de 40 de km(in locul celor 10 km reali)!!!!!
                Le cer scuze colegilor din grupa inferioara carora nu le-am acordat respectul cuvenit jucând,pe fondul acestor intamplari,fara ambitia si motivatia care ma caracterizeaza.
                Le cer scuze acelora dintre voi care v-ati simtit lezati de inconvenientul creat prin eroarea mea!
                Ca prima masura disciplinara,o sa ma auto-suspend de la orice participare la alte turnee pana la turneul din Agnita de la sfarsitul lunii martie!
                Altfel,pe fondul relaxarii totale cauzate de eliminarea din inferioare,am putut urmari cu atentie multe partide din toate cele 4 categorii,ramanand impresionat,printre altele,de evolutiile copiilor din Dumbravita si Moldova.
                Am fost martor la 4 finale de inalta tinuta tehnica in care oricare dintre finalisti putea fi invingatorul categoriei respective.Felicitari tuturor!
                Felicitari lui EMI si echipei sale care ,in ciuda inconvenientelor semnalate la inceput si cele aparute accidental la sala de servitul mesei prin nunta prezenta,a condus turneul de la cap la coada in,de-acum cunoscutul,stil nemtesc fara cusur.CHAPEAU!
                I love table tennis !

                Comentariu


                • Postat în original de csabazedler Vezi post
                  ....,i-am rapit si posibilitatea unui turneu reusit privindu-l de incalzirea necesara si starea psihologica favorabila dinaintea turneului!
                  ....
                  Multumim!!! ))
                  Hobby: Motoare si ski !
                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                  Comentariu


                  • Postat în original de csabazedler Vezi post
                    Eu sunt cel care a reusit aceasta "performanta",stimati colegi,si va asigur pe toti ca m-am simtit (si ma mai simt inca) foarte prost!
                    Dragul meu nu trebuie sa te simti nasol, se mai intampla si accidente nefortate, te apareciez prea tare sa ma supar... sa ne vedem sanatosi la urmatorul turneu... Stima !

                    Comentariu


                    • Am ajuns cu bine acasă.
                      Raluca și Dan va multumesc pentru tot.
                      Emi mulțumesc petru tot,gazdă foarte bună, competiție superbă.ITI DORESC SANATATE GRABNICĂ, și să fii tare.
                      Multumesc tuturor celor care ma-ti felicitat pentru rezultat.
                      FELICIT și cu prima ocazie am sa ma revansez,GELU pentru gestul tău de fair play.Nu m-am așteptat.Toata stima.
                      Să ne vedem sănătoși.
                      Blade . PHOTINO
                      Fh. Tibhar ev. Mx-p
                      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X