Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"EMI-TT & GEWO-TT", Dumbrăvița - 18.01.2020

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Rezervat Organizator si Inscrieri
    Bozosan Petre open ,Daneliuc Gabi elite, Sufletel Radu elite

    Trimis de pe al meu SM-A505FN folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #27
      Kaposta Victor - Arad - open

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Raducioiu Vezi post
        La mulți ani!
        Se inscriu Cobzaru Radu, avansati, deva
        Matei Dumitru, avansati, deva
        Stanciu Dumitru, avansati, Simeria

        Mie nu-mi convine să bat sute de km, pentru a juca doar 4,5 meciuri. îmi cer scuze Radu, dar Matei Dumitru se retrage.

        Comentariu


        • #29
          Din Reșița se înscriu la open: Turburan Ion, Csaky Tiberiu si Degianschi Obrad.
          La mulți ani! Multa sănătate și putere pentru organizarea de cât mai multe turnee marca Emi în Amatur!
          Ultima editare de Johnny Erasure; 31.dec.2019, 20:14.
          Blade: Mizutani ZLC
          FH Nittaku Fastarc G1
          BH Xiom Sigma II Euro

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de mateidumitru Vezi post
            Mie nu-mi convine să bat sute de km, pentru a juca doar 4,5 meciuri. îmi cer scuze Radu, dar Matei Dumitru se retrage.
            Nea Titi te rog sa termini cu diversiunile, cel putin la turneele mele, si oricum matale cel putin o vreme pana te linistesti nu vei fi primit la turneele mele, pt comportamentul de la turneele precedente.
            Sa o luam sistematic.

            1.Nu sunt sute de km intre Deva si Dumbravita ,ci doar o suta (e la singular ca e una) si cinci zeci si cinci asa cum zice google maps.Deci sutele de km sunt folosite ca metoda diversionista.
            2.4,5 meciuri joaca o treime din jucatorii Amatur la majoritatea sistemelor folosite,cu grupe sau fara grupe superioare.Deci nu este turneul meu o exceptie.
            3.Daca vrei sa explici cuiva ca la acest turneu sunt mai putine meciuri decat la altul,poti sa detailezi sistemele de joc si o sa vezi ca sunt diferente doar pentru cei calificati din inferioare, care pot avea in functie de sistem inca o treima 7-8 jocuri si la mine vor avea 6 jocuri si pt cealalta treime 8-9-10-11-12 vor avea 7-8-9-10 jocuri, deci unde e pierderea, cele 1-2 jocuri care presupun ca iti aducea satisfactie maxima.

            Hai sa o lasam asa si pentru la anul ,La Anu si La Multi Ani, Nea Titi.Sa traiesti mult si bine si daca se poate Multa Sanatate.

            Comentariu


            • #31
              Se inscrie
              Cotca Diana Oradea avansati
              Cotca Rares Oradea avansati
              Cotca Dacian Oradea elite

              Comentariu


              • #32
                Faur Lucian din Jimbolia la avansați

                Comentariu


                • #33
                  Peta Octavian-open,Cluj Napoca.

                  Comentariu


                  • #34
                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                    Nea Titi te rog sa termini cu diversiunile, cel putin la turneele mele, si oricum matale cel putin o vreme pana te linistesti nu vei fi primit la turneele mele, pt comportamentul de la turneele precedente.
                    Sa o luam sistematic.

                    1.Nu sunt sute de km intre Deva si Dumbravita ,ci doar o suta (e la singular ca e una) si cinci zeci si cinci asa cum zice google maps.Deci sutele de km sunt folosite ca metoda diversionista.
                    2.4,5 meciuri joaca o treime din jucatorii Amatur la majoritatea sistemelor folosite,cu grupe sau fara grupe superioare.Deci nu este turneul meu o exceptie.
                    3.Daca vrei sa explici cuiva ca la acest turneu sunt mai putine meciuri decat la altul,poti sa detailezi sistemele de joc si o sa vezi ca sunt diferente doar pentru cei calificati din inferioare, care pot avea in functie de sistem inca o treima 7-8 jocuri si la mine vor avea 6 jocuri si pt cealalta treime 8-9-10-11-12 vor avea 7-8-9-10 jocuri, deci unde e pierderea, cele 1-2 jocuri care presupun ca iti aducea satisfactie maxima.

                    Hai sa o lasam asa si pentru la anul ,La Anu si La Multi Ani, Nea Titi.Sa traiesti mult si bine si daca se poate Multa Sanatate.
                    Nu e nici o diversiune. Ai văzut ca același lucru l-am contestat și la turneul de la Sibiu. Deci, nu am nimic nici cu tine nici cu prietenii de la Sibiu . Doar atât vreau sa înțelegeți că mie, personal, îmi place să joc cât mai multe meciuri. Din păcate, în ultimul timp joc tot mai prost și nu mai ies din inferioare. Deci, joc 4 meciuri ( că nimeresc tot în grupe de 5) și plec acasă.
                    ?n privința numărului de kilometri, Dumbrăvița este una din locațiile cele mai apropiate și totuși sunt peste 300 km, dud-?ntors, că doar n-o să rămân acolo.
                    Sigur că, în primul rând, orice organizator se gîndește la eficienta economică a turneului, dar ar fi bine să se gîndească și la eficienta pe termen lung. Ma rog, fiecare cum își așterne, așa doarme.
                    Sănătate multa și LA MULȚI ANI !

                    Comentariu


                    • #35
                      Lacatis Ghita-Arad-Open
                      Dumitru Florin-Arad-Open.

                      Comentariu


                      • #36
                        Dobinda Alexandru-Arad-Avansati
                        Dobinda Dinu-Arad-Hobby.

                        Comentariu


                        • #37
                          Boru Lucian, elite, Timișoara.

                          Comentariu


                          • #38
                            Din Lugoj.
                            Ticu Sorin-open
                            Gherman Mihai-hobY
                            Gherman Ovidiu-hoby
                            Gheman Nadia-hoby
                            Bugari Fabian-hpby
                            Burcea Daniel-hoby

                            Comentariu


                            • #39
                              Avram Victor - Elite Arad

                              Comentariu


                              • #40
                                Cristanuș Cristian, elite, Timișoara.

                                Comentariu


                                • #41
                                  Migea Cornel, din Sibiu, la open.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Fieraru George -Timișoara la Open!

                                    Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
                                    tb alc t05/t05 fx

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Din Sânnicolau Mare la avansati, Botaș Constantin, sănătate organizatorili și participanților și un c?lduros LA MULȚI ANI și cât mai multe turneie în noul an

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Chivaran Alin și Vrinceanu Vlăduț - hobby - Caransebeș

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Pralea Constantin-Alba Iulia-hobby

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            ...din Hunedoara la Avansați Gipsy King...

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Din Sânnicolau Mare se inscriu.Iliuță Adrian-avasați,Oproi Eugen-hobby,Clisic Iosif-hobby,Hradszky Sebastian-hobby să ne vedem sănătoși

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Din Zlatna: Aron Valentin, Aron Răzvan, Marin Marcel și Marin Cătălin -hobby,din Cugir:Hohoi Alessandro-hobby.

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Florin Mătușan, Timișoara, avansați.

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Fekete Istvan Arad avansați

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X