tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 21

Subiect: Cupa Municipiului Pitești - 18.01.2020 - Ediţia a IV-a

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518

    Cupa Municipiului Pitești - 18.01.2020 - Ediţia a IV-a

    Cupa Municipiului Pitești - 18.01.2020 - Ediţia a IV-a

    TURNEU COPII – Sâmbătă 18.01.2020

    Continuăm GRAND PRIX-UL - Septemrie 2019 – Iunie 2020
    Punctele se acordă astfel: 10 pct pentru primul clasat, 9 pct al doilea, şi tot aşa până la locul 8 care primeste 3 pct, iar pt fiecare participare se primeşte 2 pct.

    După fiecare ediţie primii doi de la Avansaţi şi Începători promovează dacă vor ( dar rămân la acea categorie )

    La sfârșitul lunii Iunie se va face clasamentul general, iar câștigătorul va primi trofeul pe anul școlar 2019-2020.

    LOCALITATEA: Pitești - jud. Argeș
    DATA: SÂMBĂTĂ 18 Ianuarie 2020
    ORA: 14.00 (ATENȚIE LA ORĂ...)
    SALA : Sala de sport a Şc. Gim. "Matei Basarab" (fosta Șc. nr. 19 ) cartier Găvana
    ADRESA: Str. Gheorghe Ionescu Gion nr.5
    INDICAȚII ACCES:
    Din centrul orașului, când se merge spre Bascov, imediat după stația MOL, înainte de Kaufland-ul din Găvana se face la stânga siși se urcă în cartier. A doua stradă la dreapta se gasește Sc. Gimn. "Matei Basarab;
    Dinspre Vâlcea, în Bascov nu se trece pe sub pasarelă (se face la dreapta), şi la al treilea giratoriu se face la dreapta ( după Kaufland şi înainte de "MOL ), se urcă în cartier şi a doua stradă la dreapta se gaseşte Sc. Gimn. "Matei Basarab ;

    TIP MESE: Joola, Yasaka, Sponata . Tibhar (ITTF approved)
    TIMP ALOCAT: de la 14.00 ....până se termină turneul
    NR. MESE: 10
    Taxă participare : 10 lei

    SE VOR ORGANIZA 4 CATEGORII :
    Începători ( max 12 ani )
    Avansaţi ( nelegitimaţi , legitimaţi max 10 ani – an naştere 2009 )
    Open ( legitimaţi + cine doreşte )
    Turneu de DUBLU

    PREMII: Se vor premia primele 4 locuri la fiecare categorie.

    SISTEMUL DE JOC: - grupe inferioare de 4-7 jucatori
    - eliminatorii

    Toate meciurile se vor juca 3 din 5 seturi

    ÎNSCRIEREA PARTICIPANȚILOR: PE FORUM, TELEFONIC
    PERSOANA DE CONTACT: Pribeagu Claudiu : 0745.76.23.05

    La înscriere vă rog să precizaţi la ce categorie joacă.

    Vă aşteptăm cu drag!

  2. Îmi place ClaudiuManoiu, kdt123 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    TENIS DE MASĂ
    Cupa Municipiului Pitești - Ediția a IV-a – 18 Ianuarie 2020

    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Mario Nuţă – Alin Bucuroiu (Sc Gim „M. Basarab” - F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” , F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc III – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 4 pct
    Loc V - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –2 pct
    Loc 6 – 10
    Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct


    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
    Loc II - Ianis Ţicu (Şc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct

    Avansaţi :
    Loc I – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 10 pct
    Loc II – Gabriela Podină – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc III – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV - Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –7 pct
    5. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct
    6. Ioana Stoenescu – Şc. Gim. „Matei Basarab” –5 pct
    8. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct


    Open :
    Loc I – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    Loc II. Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 9 pct
    Loc III –Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc IV - Alin Bucuroiu – FC Argeş – 7 pct
    5. Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 6 pct
    6. Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 5 pct
    7. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 4 pct
    8. Saloman David - (F.C. Argeş ) – 3 pct
    9-15
    Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 2 pct
    Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 2 pct
    Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 2 pct
    Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 2 pct
    Marc Iordan – Bucureşti – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct





    CLASAMENTUL GENERAL, după cele 4 ediţii :

    DUBLU :
    Loc I – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 34 pct
    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Şc Gim „M. Basarab”, F.C. Argeş) - 34 pct
    Loc III - Alin Bucuroiu – Mario Nuţă (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 18 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) - 14 pct
    5 – Nicola Mihăescu – Alexia Dima - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 12 pct
    6. Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
    6. Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 8 pct
    8. Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –6 pct
    9. Ştefania Vlad – Mario Georgescu - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 4 pct
    10 - 23
    Andrei Mărăcineanu – Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rareş Stoian – Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Miruna Modrişan – Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Claudiu Rizoiu – Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Luchian Denis – Iordan Marc – (F.C. Argeş – Bucureşti ) – 2 pct
    Vlad Gabriel – Rareş Dumitru - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Teodora Mihalache – Şerban Mario ( F.C. Argeş – Curtea de Argeş )- 2 pct
    Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” ) - 2 pct
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Bădoiu Ştefan – Şerban Mario ( Curtea de Argeş )- 2 pct
    Iordan Mihai – Rada Eliza ( Bucureşti – Curtea de Argeş ) – 2 pct
    Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct

    Începători :

    Loc I - Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 27 pct
    Loc II – Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 26 pct
    Loc III - Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş) - 24 pct
    Loc IV - Ştefania Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 16 pct
    5 – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 14 pct
    6 – Mihai Iordan – Bucureşti – 10 pct
    6 – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
    8 – Andrei Popescu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 9 pct
    9 – Cristian Albu ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 5 pct

    Avansaţi :

    Loc I – Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) – 33 pct
    Loc II - Gabriel Drăgan – F.C. Argeş – 30 pct
    Loc III – Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 29 pct
    Loc IV - Gabriela Podină - (F.C. Argeş ) - 21 pct
    5 - Luchian Denis – F.C. Argeş – 16 pct
    6 - Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 14 pct
    7. Mario Şerban – Curtea de Argeş – 12 pct
    8. Eduard Dăscălescu - Filipeştii de Târg – Prahova - 10 pct
    9. Denisa Ciocan - Filipeştii de Târg – Prahova - 9 pct
    10 – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Georgescu Mario – F.C. Argeş – 8 pct
    10. Ştefan Bădoiu – Curtea de Argeş – 8 pct
    10. Albert Dănilă - Filipeştii de Târg – Prahova - 8 pct
    14. Andrei Mărăcineanu - Filipeştii de Târg – Prahova - 7 pct
    15. Elena Soare - Sc Gim „M. Basarab” Piteşti - 4 pct
    15. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct
    17. Eliza Rada – Curtea de Argeş – 3 pct
    18. Teodora Mihalache F. C. Argeş – 2 pct
    18. Burcea Dimitrie – F.C. Argeş – 2 pct






    Open :
    Loc I - Sebastian Pribeagu - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) – 37 pct
    Loc II - Cosmin Corbu - (F.C. Argeş) – 36 pct
    Loc III – Nicola Mihăescu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 29 pct
    Loc IV - Radu Tuţa - (F.C. Argeş) – 23 pct
    5. Alin Bucuroiu – FC Argeş – 21 pct
    6. Rareş Dumitru - F.C. Argeş - 18 pct
    7. Alexandru Oroşanu - (Şc Gim „M. Basarab” – F. C. Argeş ) – 17 pct
    8. Nuţă Mario - (Sc Gimn „M. Basarab” – F. C. Argeş ) - 15 pct
    9. Gabriel Vlad ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti ) - 14 pct
    10. Saloman David - (F.C. Argeş ) - 10 pct
    10 – Dragoş Bănescu – F.C. Argeş – 10 pct
    12. Ion Ana Ştefania – F.C. Argeş – 9 pct
    13. Alexandru Iordan – Bucureşti – 7 pct
    14. Luca Mocanu - Filipeştii de Târg – Prahova – 5 pct
    14. Alexia Dima - (Şc Gim „M. Basarab” – F.C. Argeş) - 5 pct
    15. Iordan Marc – Bucureşti – 4 pct
    16 – 19
    Modrişan Miruna - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Rizoiu Claudiu - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Stoian Rareş - Filipeştii de Târg – Prahova – 2 pct
    Bălăşoiu Liviu – Novaci ( Gorj ) – 2 pct
    Ultima modificare făcută de pribeagu; 19.01.2020 la 00:13.

  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Din Pitești la Open "
    Sebastian Pribeagu
    La Începători:
    Bianca Pribeagu

  5. #4
    cadet
    Data înscrierii
    25.02.2018
    Locație
    Novaci
    Vârstă
    43
    Postări
    18
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 51 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    11
    Balasoiu Maria începători.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5
    cadet
    Data înscrierii
    25.02.2018
    Locație
    Novaci
    Vârstă
    43
    Postări
    18
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 51 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    11
    Balasoiu Liviu, OPEN, Novaci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Din Pitești la Open :
    1. Cosmin Corbu
    2 – Nicola Mihăescu
    3 - Radu Tuţa
    4. Rareş Dumitru
    5. Alexandru Oroşanu

  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Din Pitești la Open :
    1. Alin Bucuroiu
    2. Gabriel Vlad
    3. Nuţă Mario
    4. Saloman David
    5. Ion Ana Ştefania

  9. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Avansati :
    1. Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş )
    2. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    3. Gabriel Drăgan – F.C. Argeş
    4. Luchian Denis – F.C. Argeş
    5. Gabriela Podină - (F.C. Argeş )
    6. Ioana Stoenescu Sc Gim „M. Basarab” Piteşti

  10. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Începători :

    1. Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    2. Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş)
    3. Ianis Ticu (Sc Gim „N. Simonide” Piteşti )
    4. Ştefania Vlad ( Şc. Gim „Matei Basarab" Pitești
    5 – Andrei Popescu - Șc Gim. "Matei Basarab" Pitești

  11. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Iordan Marc - București- Avansați

  12. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Dublu
    1. Sebastian Pribeagu / Alexandru Orosanu - - Pitești

  13. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş )
    Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş )
    Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C.. Argeş
    Mario Nuţă – Vlad Gabriel (F.C. Argeş - Sc Gim „M. Basarab” )
    Drăgan Gabriel – Luchian Denis ( F.C. Argeş )
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş)
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore

  14. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Rezultate pentru turneul de DUBLU :

    Loc I - Mario Nuţă – Alin Bucuroiu (Sc Gim „M. Basarab” - F.C. Argeş ) - 10 pct
    Loc I – Sebastian Pribeagu – Alexandru Oroşanu (Sc Gim „M. Basarab” , F.C. Argeş) – 8 pct
    Loc III – Cosmin Corbu – Radu Tuţa - (F.C. Argeş ) - 6 pct
    Loc IV – Ana Ştefania Ion – David Saloman - (F.C. Argeş ) – 4 pct
    Loc V - Nicola Mihăescu – Dumitru Rareş - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) –2 pct
    Loc 6 – 10
    Drăgan Gabriel – Vlad Gabriel ( F.C. Argeş ) – 2 pct
    Rareş Ceauşescu – Laurenţiu Petre - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Bianca Pribeagu – Patricia Grigore - (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) – 2 pct
    Ianis Ticu / Gabriela Podină- ( F.C. Argeş) – 2 pct
    Ştefania Petrescu / Maria Bălăşoiu ( F.C. Argeş - Novaci ) – 2 pct


  15. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Clasament :

    Începători :
    Loc I – Maria Bălăşoiu – Novaci ( Gorj) – 10 pct
    Loc II - Ianis Ţicu (Şc Gim „N. Simonide” Piteşti ) - 9 pct
    Loc III – Ştefania Petrescu – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV – Patricia Grigore ( Şc. Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 7 pct
    Loc V – Bianca Pribeagu ( Şc. Gim. „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct



  16. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui pribeagu
    Data înscrierii
    16.02.2011
    Locație
    Pitesti / Arges
    Vârstă
    45
    Postări
    2.650
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1518
    Avansaţi :

    Loc I – Gabriel Drăgan – F.C. Argeş - 10 pct
    Loc II – Gabriela Podină – F.C. Argeş – 9 pct
    Loc III – Gabriel Stan – F.C. Argeş – 8 pct
    Loc IV - Laurenţiu Petre (Şc. Gim. ’’M. Basarab’’ – F. C. Argeş ) –7 pct
    5. Rareş Ceauşescu (Sc Gim „M. Basarab” Piteşti , F.C. Argeş) - 6 pct
    6. Ioana Stoenescu – Şc. Gim. „Matei Basarab” –5 pct
    8. Filip Boştinaru – Curtea de Argeş – 4 pct






Subiecte similare

  1. Cupa Municipiului Pitești - 17.11.2019 - Ediția a III-a
    De pribeagu în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 21.11.2019, 00:04
  2. Cupa Municipiului Pitești - 06.10.2019 - Ediţia a II-a
    De pribeagu în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 24.10.2019, 22:30
  3. Cupa Municipiului Pitești - Ediția a V-a 18 Mai 2019
    De pribeagu în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 22
    Ultimul post: 18.05.2019, 23:47
  4. Cupa Municipiului Pitești - 10.03.2019
    De pribeagu în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 11.03.2019, 00:14
  5. Cupa Municipiului Pitești - 28.10.2018 (Ed. I)
    De pribeagu în forumul Mini AmaTur
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 28.10.2018, 20:12

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •