tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60
Pagina 31 din 36 PrimulPrimul ... 212930313233 ... UltimulUltimul
Rezultate 451 la 465 din 533

Subiect: "Cupa Unirii", București - 25/26.01.2020

  1. #451
    boboc
    Data înscrierii
    25.01.2020
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    3
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    0
    Theodor Ionescu - hobby

  2. #452
    boboc
    Data înscrierii
    25.01.2020
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    3
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    0
    Vladut Deaconu - hobby

  3. #453
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Citat Postat în original de Bebe Vezi post
    Mihai Bodeanu - Open
    Salut,poti juca doar daca lipsește cineva...

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. #454
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    2 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    4 STANCALIE DORU CRAIOVA
    5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RASID AIHAN CONSTANTA
    2 BUCIU CATALIN BALS
    3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    5 STERCZER SANDOR SANZIENI
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    3 ACU PAUL BUCURESTI
    4 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    5 BABUS LIVIU PLOIESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    3 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
    4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
    5 TUDOR EMIL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    2 LITA GABRIEL BUCURESTI
    3 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    4 LAZAR EVA CRAIOVA
    5 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    5 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTEZATU ONELUS GALATI
    2 PETROV DAN BUCURESTI
    3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
    5 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    3 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
    4 LAZAR ION BUCURESTI
    5 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    3 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
    4 TUCA CRISTI SLATINA
    5 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    2 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    3 BARCA GEORGE PITESTI
    4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
    2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    4 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
    5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CINCA DANIEL CRAIOVA
    2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    2 BUCUROIU ALIN PITESTI
    3 NICULA FLORIN CONSTANTA
    4 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    5 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
    Gr.inferioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIR GICU BUCURESTI
    2 TROCARU REMUS TULCEA
    3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
    4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
    5 GHEORGHITA VASILE BUZAU
    Gr.inferioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3 VICIU DRAGOS PITESTI
    4 SOCACI SORIN PANCIU
    5 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
    2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
    4 POPA MIRCEA BRASOV
    5 CALIN ANISOARA BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    3 BODEANU DAN BUCURESTI
    4 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    5 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
    6 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    2 IORDACHE EUGEN BRAILA
    3 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
    4 TUTA RADU IONUT PITESTI
    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    6 CLAPA DANUT BUCURESTI
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  5. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  6. #455
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Badita Gabriel avansați,nou

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  7. #456
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Inscrieri Avansati - on 1/25/2020 at 9:25:28 AM

    1. Plop Adrian, Bucuresti, 653 - 19.32 - A
    2. Durac Viorel, Constanta, 423 - 19.02 - AW
    3. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 369 - 19.01 - A
    4. Nitu Serban, Paulesti, 284 - 18.95 - AW
    5. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 352 - 18.68 - A
    6. Balasa Ion, Bucuresti, 842 - 17.93 - A
    7. Modoran Cristian, Bucuresti, 2137 - 17.4 - A
    8. Ianos Vlad, Bucuresti, 739 - 17.38 - A
    9. Cuna Gheorghe, Buzau, 781 - 17.17 - A
    10. Hutanu Adrian, Slobozia, 516 - 16.61 - A
    11. Bucur Mario, Bucuresti, 418 - 16.57 - A
    12. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 818 - 16.28 - A
    13. Bruma Ovidiu, Botosani, 1147 - 16.25 - A
    14. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1273 - 16.2 - AFD
    15. Boboc Viorel, Slobozia, 611 - 16.04 - A
    16. Serban Bogdan, Bucuresti, 1253 - 15.75 - AW
    17. Avadanoaei Petuel, Botosani, 1216 - 15.45 - A
    18. Baluta Silviu, Bucuresti, 457 - 15.34 - AW
    19. Matei Mircea, Targoviste, 433 - 15.2 - AW
    20. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1000 - 15.13 - AF
    21. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1062 - 14.87 - A
    22. Ipate Virgil, Bucuresti, 467 - 14.67 - A
    23. Zisu Cristian, Bucuresti, 487 - 14.33 - A
    24. Tanasov Marius, Bucuresti, 493 - 14.31 - A
    25. Floarea Adrian, Valea Voievozilor, 826 - 14.16 - A
    26. Bonciu Daniel, Bucuresti, 1153 - 13.9 - A
    27. Stanescu Tiberiu, Slatina, 520 - 13.75 - A
    28. Banuta Dumitru, Ploiesti, 556 - 13.73 - A
    29. Dragos Marian, Bucuresti, 682 - 13.6 - A
    30. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 1988 - 13.6 - A
    31. Bran Florin, Tulcea, 839 - 13.18 - A
    32. Baltatu Eduard Laurentiu, Pitesti, 630 - 12.92 - A
    33. Avramescu Bogdan, Bucuresti, 495 - 12.9 - A
    34. Popa Vicentiu, Bucuresti, 3010 - 12.6 - A
    35. Tauru Romica, Bucuresti, 2142 - 12.5 - A
    36. Chibulcuteanu Paul, Bucuresti, 2214 - 12.2 - A
    37. Baicu Claudiu, Bucuresti, 737 - 12.09 - A
    38. Moca Vasile, Bucuresti, 802 - 11.97 - A
    39. Marinescu Nelu, Targoviste, 529 - 11.93 - A
    40. Dina Alexandru, Bucuresti, 1020 - 11.83 - A
    41. Rusea Ionut, Breaza, 1113 - 11.4 - A
    42. Bolbose Dan, Bucuresti, 3150 - 11.3 - A
    43. Sarcani Andrei, Targu Mures, 594 - 11.04 - AW
    44. Trandafir Catalin, Slobozia, 841 - 10.92 - A
    45. Popa Sandu, Slobozia, 779 - 10.77 - A
    46. Baciu Stefan, Mioveni, 601 - 10.65 - AW
    47. Chivu Octav, Bucuresti, 829 - 10.53 - A
    48. Ionita Adrian, Brasov, 702 - 10.28 - A
    49. Ianculovici Svetozar, Bucuresti, 1822 - 10.1 - A
    50. Baldea Horia, Bucuresti, 2335 - 9.85 - H
    51. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 881 - 9.78 - H
    52. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1517 - 9.65 - H
    53. Tiosea Nicolae, Bucuresti, 1688 - 9.4 - H
    54. Sirbu Ion, Bucuresti, 1175 - 9.36 - H
    55. Geanta Mihai, Slobozia, 1682 - 9.3 - H
    56. Boteanu Nicu, Bucuresti, 1631 - 9.13 - H
    57. Enciu Marcel, Bucuresti, 902 - 8.85 - HW
    58. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1442 - 8.83 - H
    59. Rosoga Ana, Constanta, 975 - 8.63 - HF
    60. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 938 - 7.97 - HW
    61. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 934 - 7.7 - H
    62. Carciag Adrian, Slobozia, 1629 - 7.65 - H
    63. Plesoianu Stefan, Constanta, 907 - 7.49 - HW
    64. Hodivoianu Marius, Bucuresti, 888 - 7.29 - H
    65. Varbanescu Radu, Bucuresti, 836 - 7.16 - H
    66. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1242 - 7.02 - HW
    67. Rusu Andrei, Strejnicu, 1482 - 6.48 - H
    68. Matea Aurelian, Bucuresti, 1259 - 6.39 - H
    69. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 1120 - 5.89 - H
    70. Dontu Ionut, Calarasi, 2831 - 0
    71. Popescu Radu, Bucuresti, 6002 - 0
    72. Badita Gabriel, Bucuresti, 6004 - 0
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  8. #457
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Citat Postat în original de Bebe Vezi post
    Mihai Bodeanu - Open
    Se înscrie la elite

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  9. #458
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Welker Ivan Sf Gheorghe elite

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  10. Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  11. #459
    boboc
    Data înscrierii
    25.01.2020
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    3
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    0
    mai sunt locuri la categoria hobby?
    Ultima modificare făcută de xenogod; 25.01.2020 la 13:26.

  12. #460
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Gr.inferioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STANCIULESCU BOGDAN BRASOV
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    2 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    0-3
    2
    4
    3 DENA CORNELIU GIURGIU
    3-0
    3-0
    3-2
    1-3
    3
    1
    4 STANCALIE DORU CRAIOVA
    3-0
    1-3
    2-3
    3-1
    2
    3
    5 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
    Gr.inferioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 RASID AIHAN CONSTANTA
    3-2
    3-2
    0-3
    3-1
    3
    1
    2 BUCIU CATALIN BALS
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-0
    0-3
    0-3
    3-1
    2
    4
    5 STERCZER SANDOR SANZIENI
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    3-0
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    1
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 ACU PAUL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    3-2
    3-2
    2-3
    1-3
    2
    3
    5 BABUS LIVIU PLOIESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    3 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    2
    4 TRANDAFIR RADU CATALIN GIURGIU
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5 TUDOR EMIL BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    3-0
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
    2 LITA GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    3
    3 CHIRITA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    4 LAZAR EVA CRAIOVA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    2-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    2 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTEZATU ONELUS GALATI
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    2 PETROV DAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3
    3 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 PREDA NICOLAE CURTEA DE ARGES
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    1
    2 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
    1-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    4 LAZAR ION BUCURESTI
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    5 CRISTOFOR RAZVAN MOINESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-2
    2-3
    2
    2
    2 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    3 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    1
    4 TUCA CRISTI SLATINA
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
    3-2
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
    2 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    3 BARCA GEORGE PITESTI
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    3
    4 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    0-3
    3-1
    3-2
    2-3
    2
    2
    5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
    3-1
    2-3
    3-1
    1-3
    2
    4
    2 ZAVRICESCU GEORGE CURTEA DE ARGES
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    3-2
    3-0
    2-3
    0-3
    2
    3
    4 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    1
    5 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CINCA DANIEL CRAIOVA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    4
    3 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    5 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 BUCUROIU ALIN PITESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
    3 NICULA FLORIN CONSTANTA
    3-0
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
    5 PANAIT CONSTANTIN MIZIL
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ZAMFIR GICU BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 TROCARU REMUS TULCEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
    4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 GHEORGHITA VASILE BUZAU
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 VICIU DRAGOS PITESTI
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    4 SOCACI SORIN PANCIU
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    3
    5 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    2 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    4 POPA MIRCEA BRASOV
    1-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    5 CALIN ANISOARA BUCURESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    0-3
    3
    4
    2 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
    3 BODEANU DAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
    6 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    2
    2 IORDACHE EUGEN BRAILA
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
    3 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
    2-3
    3-0
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    4 TUTA RADU IONUT PITESTI
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    3
    5 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 CLAPA DANUT BUCURESTI
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1


    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENA CORNELIU GIURGIU
    2 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
    3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RASID AIHAN CONSTANTA
    2 LAZAR EVA CRAIOVA
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    4 BABUS LIVIU PLOIESTI
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3 LITA GABRIEL BUCURESTI
    4 TUDOR EMIL BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
    2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    2 LAZAR ION BUCURESTI
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    4 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOTEZATU ONELUS GALATI
    2 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    3 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
    4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    3 BARCA GEORGE PITESTI
    4 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
    2 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    4 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
    2 ZAMFIR GICU BUCURESTI
    3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CINCA DANIEL CRAIOVA
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
    4 BUCUROIU ALIN PITESTI
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NICULA FLORIN CONSTANTA
    2 PASCU RAZVAN MAGURENI
    3 SOCACI SORIN PANCIU
    4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCARU REMUS TULCEA
    2 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
    3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
    4 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
    Gr.superioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHERASIM IULIAN TULCEA
    2 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    3 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
    4 POPA MIRCEA BRASOV
    Gr.superioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    2 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    3 TUTA RADU IONUT PITESTI
    4 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    Gr.superioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    2 BUCIU CATALIN BALS
    3 STANCALIE DORU CRAIOVA
    4 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
    Gr.superioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IORDACHE EUGEN BRAILA
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  13. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
  14. #461
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Citat Postat în original de xenogod Vezi post
    mai sunt locuri la categoria hobby?
    Da.

    Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  15. #462
    cadet
    Avatarul lui GeorgianaN
    Data înscrierii
    22.08.2019
    Postări
    40
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 h 33 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    143
    Se retrage Ionescu Mihai-Târgoviște- elite.
    Multimesc


    Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

    Later edit: R2 - 2 puncte.

  16. #463
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Gr.superioara nr. 1 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DENA CORNELIU GIURGIU
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    2 RAPORTARU VIOREL BUCURESTI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 LUPSA BOGDAN RAMNICU VALCEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    4 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 RASID AIHAN CONSTANTA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 LAZAR EVA CRAIOVA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4 BABUS LIVIU PLOIESTI
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMBRAVA DORU BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CIOBANU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 LITA GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TUDOR EMIL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMITRU BOGDAN CONSTANTA
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    1
    2 DUMITRACHE GABRIEL GIURGIU
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 5 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATEA AUREL CONSTANTA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 LAZAR ION BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 SULTAN VALENTIN CRAIOVA
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IONASCU GABRIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 LOVIN EUSEBIU COMANESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 NICOLA MARIAN CONSTANTA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BOTEZATU ONELUS GALATI
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 DOSPINESCU GEORGE SIBIU
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 COSTACHE LAURENTIU BUZAU
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    4 SOLCAN FLORIN CONSTANTA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 8 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE BUCURESTI
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    2 RAILEANU RAISSA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    3 BARCA GEORGE PITESTI
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    2
    4 DASCALASU VIOREL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    Gr.superioara nr. 9 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIN PUIU AMARASTII DE SUS
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 POPESCU APREOTESEI MIHAI STRAOANE
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 10 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MARIAN BOGDAN PLOIESTI
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    2 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    2
    3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    4 POPA ALEXANDRU IULIAN BUZAU
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 11 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VOINESCU ECATERINA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    2 ZAMFIR GICU BUCURESTI
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    3 CHIVU CORNEL CRAIOVA
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    2
    4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    Gr.superioara nr. 12 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CINCA DANIEL CRAIOVA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 UDREA VALENTIN BUCURESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 BUCUROIU ALIN PITESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 13 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NICULA FLORIN CONSTANTA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PASCU RAZVAN MAGURENI
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 SOCACI SORIN PANCIU
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 HREHORET ADRIAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.superioara nr. 14 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCARU REMUS TULCEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BACEANU CONSTANTIN BUZAU
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 POPESCU REMUS RAMNICU VALCEA
    1-3
    2-3
    3-2
    1
    4 BASSAM GEMAYEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 15 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHERASIM IULIAN TULCEA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 ACATRINEI LUCIAN MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 DUMITRU TRAIAN BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 POPA MIRCEA BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 16 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VASILESCU REMUS CURTEA DE ARGES
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 POPESCU EUGEN BUCURESTI
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    3 TUTA RADU IONUT PITESTI
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 17 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PADURARIU COSTEL BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BUCIU CATALIN BALS
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 STANCALIE DORU CRAIOVA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 NEGULESCU IOAN RAMNICU VALCEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 18 - Open
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IORDACHE EUGEN BRAILA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ROSU GABRIEL COMANESTI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 COJOCARU DIDI RAMNICU VALCEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 25.01.2020 la 17:47.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  17. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  18. #464
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Eliminatorii Open

    1. Raportaru Viorel
    --------------------Raportaru Viorel 3-0
    64. Bye
    ----------------------------------- -
    33. Ciobanu Gabriel
    -------------------- -
    32. Lovin Eusebiu
    -------------------------------------------------- -
    17. Buciu Catalin
    --------------------Buciu Catalin 3-0
    48. Bye
    ----------------------------------- -
    49. Bye
    --------------------Vasilescu Remus 3-0
    16. Vasilescu Remus
    ----------------------------------------------------------------- -
    9. Marin Puiu
    --------------------Marin Puiu 3-0
    56. Bye
    ----------------------------------- -
    41. Bye
    --------------------Baceanu Constantin 3-0
    24. Baceanu Constantin
    -------------------------------------------------- -
    25. Chivu Cornel
    --------------------Chivu Cornel 3-0
    40. Bye
    ----------------------------------- -
    57. Bye
    --------------------Dascalasu Viorel 3-0
    8. Dascalasu Viorel

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    5. Fratea Aurel
    --------------------Fratea Aurel 3-0
    60. Bye
    ----------------------------------- -
    37. Bye
    --------------------Catana Claudiu 3-0
    28. Catana Claudiu
    -------------------------------------------------- -
    21. Gherasim Iulian
    --------------------Gherasim Iulian 3-0
    44. Bye
    ----------------------------------- -
    53. Bye
    --------------------Cinca Daniel 3-0
    12. Cinca Daniel
    ----------------------------------------------------------------- -
    13. Pascu Razvan
    --------------------Pascu Razvan 3-0
    52. Bye
    ----------------------------------- -
    45. Bye
    --------------------Rosu Gabriel 3-0
    20. Rosu Gabriel
    -------------------------------------------------- -
    29. Dospinescu George
    -------------------- -
    36. Babus Liviu
    ----------------------------------- -
    61. Bye
    --------------------Dumitru Bogdan 3-0
    4. Dumitru Bogdan

    ------------------------------------------------------------------------------------------ -

    3. Dumbrava Doru
    --------------------Dumbrava Doru 3-0
    62. Bye
    ----------------------------------- -
    35. Alexandru Marius
    -------------------- -
    30. Barca George
    -------------------------------------------------- -
    19. Padurariu Costel
    --------------------Padurariu Costel 3-0
    46. Bye
    ----------------------------------- -
    51. Bye
    --------------------Trocaru Remus 3-0
    14. Trocaru Remus
    ----------------------------------------------------------------- -
    11. Leolea Andrei
    --------------------Leolea Andrei 3-0
    54. Bye
    ----------------------------------- -
    43. Bye
    --------------------Trocan Nicolae 3-0
    22. Trocan Nicolae
    -------------------------------------------------- -
    27. Sarbu Dan
    --------------------Sarbu Dan 3-0
    38. Bye
    ----------------------------------- -
    59. Bye
    --------------------Istrate Cristian 3-0
    6. Istrate Cristian

    -------------------------------------------------------------------------------- -

    7. Botezatu Onelus
    --------------------Botezatu Onelus 3-0
    58. Bye
    ----------------------------------- -
    39. Bye
    --------------------Udrea Valentin 3-0
    26. Udrea Valentin
    -------------------------------------------------- -
    23. Nicula Florin
    --------------------Nicula Florin 3-0
    42. Bye
    ----------------------------------- -
    55. Bye
    --------------------Popa Alexandru Iulian 3-0
    10. Popa Alexandru Iulian
    ----------------------------------------------------------------- -
    15. Dumitru Traian
    --------------------Dumitru Traian 3-0
    50. Bye
    ----------------------------------- -
    47. Bye
    --------------------Iordache Eugen 3-0
    18. Iordache Eugen
    -------------------------------------------------- -
    31. Petrov Dan
    -------------------- -
    34. Dumitrache Gabriel
    ----------------------------------- -
    63. Bye
    --------------------Rasid Aihan 3-0
    2. Rasid Aihan
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 25.01.2020 la 17:49.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  19. Mulțumesc Marian Bogdan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  20. #465
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    2.325
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 5 h 20 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    1294
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
    2 STANESCU TIBERIU SLATINA
    3 MOCA VASILE BUCURESTI
    4 GEANTA MIHAI SLOBOZIA
    5 BOTEANU NICU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DURAC VIOREL CONSTANTA
    2 TICAL NICUSOR BUCURESTI
    3 DRAGOS MARIAN BUCURESTI
    4 TRANDAFIR CATALIN SLOBOZIA
    5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BURGHELEA FLORIN PIATRA NEAMT
    2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
    3 APOSTOAIEI ANDREI BUCURESTI
    4 TIOSEA NICOLAE BUCURESTI
    5 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NITU SERBAN PAULESTI
    2 ZISU CRISTIAN BUCURESTI
    3 BRAN FLORIN TULCEA
    4 CARANDA ALEXANDRU BUCURESTI
    5 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    2 TANASOV MARIUS BUCURESTI
    3 RUSEA IONUT BREAZA
    4 BALDEA HORIA BUCURESTI
    5 VAIREANU DANUT IONEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALASA ION BUCURESTI
    2 FLOAREA ADRIAN VALEA VOIEVOZILOR
    3 AVRAMESCU BOGDAN BUCURESTI
    4 FICLEANU GABRIEL GIURGIU
    5 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MODORAN CRISTIAN BUCURESTI
    2 IPATE VIRGIL BUCURESTI
    3 BALTATU EDUARD LAURENTIU PITESTI
    4 IANCULOVICI SVETOZAR BUCURESTI
    5 CARCIAG ADRIAN SLOBOZIA
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IANOS VLAD BUCURESTI
    2 MOASA GABRIEL BUCURESTI
    3 TAURU ROMICA BUCURESTI
    4 IONITA ADRIAN BRASOV
    5 PLESOIANU STEFAN CONSTANTA
    Gr.inferioara nr. 9 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CUNA GHEORGHE BUZAU
    2 CIRIPAN CAMELIA BUCURESTI
    3 CHIBULCUTEANU PAUL BUCURESTI
    4 BACIU STEFAN MIOVENI
    5 HODIVOIANU MARIUS BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 10 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUTANU ADRIAN SLOBOZIA
    2 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    3 BAICU CLAUDIU BUCURESTI
    4 CHIVU OCTAV BUCURESTI
    5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 11 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUCUR MARIO BUCURESTI
    2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
    3 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    4 POPA SANDU SLOBOZIA
    5 ROSOGA ANA CONSTANTA
    6 BADITA GABRIEL BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 12 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHIURUTAN RAZVAN BUCURESTI
    2 AVADANOAEI PETUEL BOTOSANI
    3 MARINESCU NELU TARGOVISTE
    4 SIRBU ION BUCURESTI
    5 RUSU ANDREI STREJNICU
    6 POPESCU RADU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 13 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BRUMA OVIDIU BOTOSANI
    2 SERBAN BOGDAN BUCURESTI
    3 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
    4 SARCANI ANDREI TARGU MURES
    5 MATEA AURELIAN BUCURESTI
    6 HARABAGIU DORU BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 14 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
    2 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
    3 POPA VICENTIU BUCURESTI
    4 BOLBOSE DAN BUCURESTI
    5 POPESCU TIBERIU PLOIESTI
    6 DONTU IONUT CALARASI
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  3. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 16:01
  4. Turneu A "Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 416
    Ultimul post: 12.02.2018, 18:03
  5. Concurs!Cupa Unirii la Iasi.
    De GigiC în forumul General
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 16.01.2008, 10:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •