Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Unirii", București - 25/26.01.2020

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Buna seara.Ghiurutan Razvan sunt și vreau sa va aduc la cunoștința ca am participat la categoria avansați unde in grupele superioare am avut 1victorie.apar in clasament cu 0 victorii in superioare.multumesc

    Comentariu


    • L-ați trecut pe Matei Mircea cu 1victorie

      Comentariu


      • Postat în original de Cubanezu Vezi post
        Buna seara.Ghiurutan Razvan sunt și vreau sa va aduc la cunoștința ca am participat la categoria avansați unde in grupele superioare am avut 1victorie.apar in clasament cu 0 victorii in superioare.multumesc
        Asa-i!

        Comentariu


        • Postat în original de Cubanezu Vezi post
          L-ați trecut pe Matei Mircea cu 1victorie
          Postat în original de meme6513 Vezi post
          Asa-i!
          Rezolvat!
          Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

          Comentariu


          • Felicitari Cosmin!!!!

            Comentariu


            • Buna ziua, as vrea sa intreb de ce din grupa aceasta am iesit pe locul 3 . Multumesc.
              Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	Screenshot_3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	46,3 KB 
ID:	777271
              Ultima editare de Adam Alexandru; 27.ian.2020, 23:19.

              Comentariu


              • Postat în original de Adam Alexandru Vezi post
                Buna ziua, as vrea sa intreb de ce din grupa aceasta am iesit pe locul 3 si nu pe 2 cum era normal sa ies. Multumesc.
                [ATTACH=CONFIG]15877[/ATTACH]
                In clasamentul partial a grupei, dintre cei cu 2 victorii Alexandroaie are setaveraj 5-4=+1, Adam are setaveraj 5-5=0 si Savu are setaveraj 4-5=-1.
                Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                Comentariu


                • Postat în original de marcelgiosan Vezi post
                  In clasamentul partial a grupei, dintre cei cu 2 victorii Alexandroaie are setaveraj 5-4=+1, Adam are setaveraj 5-5=0 si Savu are setaveraj 4-5=-1.
                  Am inteles acum cum se calculeaza, doar intre meciurile dintre cei 3. Mersi frumos.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X