tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 14 din 16 PrimulPrimul ... 41213141516 UltimulUltimul
Rezultate 196 la 210 din 232

Subiect: "Memorial Emil Prokopecz", Arad - 25.01.2020

  1. #196
    înțelept
    Avatarul lui leo33
    Data înscrierii
    08.07.2010
    Locație
    Metropola > ARAD >
    Vârstă
    42
    Postări
    2.467
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    241 z 2 h 38 m
    Timp online pe zi
    1 h 44 m
    Reputație
    1508
    cu placere Dani Leo > Open >Arad> daca este loc ,,,,,,intai au prioritate musafiri,,,
    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

  2. #197
    junior
    Avatarul lui Harry
    Data înscrierii
    05.04.2015
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    85
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 10 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    131
    Răceala nu-mi da pace și din păcate sunt nevoit sa ma retrag! Succes tuturor!
    Kaszta Harrald /avansati

    Trimis de pe al meu FIG-LX1 folosind Tapatalk
    Ultima modificare făcută de Harry; 24.01.2020 la 23:00.

  3. N marcelgiosan a oferit N
  4. #198
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Sala pregătită să primească oaspeți


  5. Îmi place patraulea1980 le-a plăcut acest mesaj
  6. #199
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783

    Inscrieri finale - Hobby

    Inscrieri Hobby - on 25/01/2020 at 10:20:33 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Chivaran Alin - Caransebes, 1009 - 9.89 - H
    2. Klepp Lucas - Lipova, 1670 - 9.87 - H
    3. Effler Stefan - Arad, 1379 - 9.8 - H
    4. Sebestyen Tiberiu - Deva, 2486 - 9.5 - H
    5. Oprean Andrei - Deva, 909 - 9.26 - H
    6. Schiau Dan - Hunedoara, 1240 - 8.93 - H
    7. Pralea Constantin - Alba Iulia, 726 - 8.35 - HW
    8. Piscoiu Viorel - Buzias, 2372 - 8 - H
    9. Vrinceanu Vladut - Caransebes, 1624 - 7.95 - H
    10. Baltat Sebastian - Arad, 1625 - 7.87 - H
    11. Coiov Nicolae - Arad, 1480 - 7.85 - H
    12. Burcea Daniel - Lugoj, 1524 - 7.83 - H
    13. Vela Gabriel - Timisoara, 828 - 7.38 - H
    14. Buie Laurentiu - Arad, 1041 - 7.14 - H
    15. Beldean Octavian - Arad, 1483 - 7.1 - H
    16. Schiau Teodora - Hunedoara, 1887 - 5.97 - HF
    17. Popovici Dumitru - Arad, 3119 - 5.95 - H
    18. Leric David - Lipova, 1338 - 5.87 - H
    19. Pirv Ovidiu - Arad, 1898 - 5.8 - H
    20. Herteg Doru - Arad, 1693 - 5.73 - HW
    21. Gherman Mihai - Lugoj, 2054 - 5.63 - H
    22. Bugarin Fabian - Lugoj, 1984 - 5.6 - H
    23. Ternauciuc Mihai - Lugoj, 2752 - 5.5 - H
    24. Mos Cristian - Tampa, 3156 - 5.5 - H
    25. Birtalan Attila - Crasna, 1703 - 5.4 - H
    26. Pantea Robert - Lipova, 2089 - 5.4 - H
    27. Blaga Lucian - Deva, 3219 - 5.2 - H
    28. Simon Dani - Arad, 1757 - 5 - H
    29. Bayusz Zoltan - Arad, 2062 - 5 - H
    30. Stanescu Paul - Lipova, 3338 - 5 - H
    31. Orban Marius - Lugoj, 1383 - 4.89 - H
    32. Klepp Mario - Lipova, 2468 - 4.6 - H
    33. Gherman Ovidiu - Lugoj, 1994 - 4.33 - H
    34. Gherman Nadia - Lugoj, 3056 - 4 - HF
    35. Atanasiu Alexandru - Arad, 2024 - 0
    36. Mortasifu Ionut - Dumbravita, 2518 - 0 - H
    37. Nastase Laurentiu - Arad, 2553 - 0 - H
    38. Maguran Daria - Arad, 2625 - 0 - F
    39. Sipos Mihai - Arad, 2911 - 0
    40. Lulciuc Dumitru Cosmin - Timisoara, 3019 - 0 - H
    41. Pascu Mihai - Arad, 3387 - 0 - H
    42. Morar Angela - Arad, 3487 - 0 - F
    43. Nastase Robert - Arad, 4150 - 0
    44. Forton Nicusor - Arad, 4844 - 0 - H
    45. Boca Norbert - Arad, 5284 - 0
    46. Voinescu Dan - Lugoj, 6001 - 0
    47. Goia Marcel - Deva, 6003 - 0
    48. Tasedan Adrian - Arad, 6006 - 0

  7. #200
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Absente - Hobby
    Iusco Ionut - Arad
    Igna Martisor - Arad
    Bornea Valentin - Arad


    Absente - Avansati
    Joumah Abdul Rahim - Timisoara
    Kaszta Harrald - Arad
    Berchi Ioan - Arad
    Ipate Constantin - Arad
    Purda Raul - Lipova

  8. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  9. #201
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Grupe inferioare Hobby
    1 Chivaran Alin Schiau Teodora Popovici Dumitru Klepp Mario Gherman Ovidiu Tasedan Adrian
    2 Klepp Lucas Beldean Octavian Gherman Mihai Bayusz Zoltan Mortasifu Ionut Goia Marcel
    3 Effler Stefan Buie Laurentiu Pirv Ovidiu Stanescu Paul Lulciuc Dumitru Cosmin Voinescu Dan
    4 Sebestyen Tiberiu Vela Gabriel Herteg Doru Leric David Gherman Nadia Boca Norbert
    5 Oprean Andrei Burcea Daniel Mos Cristian Simon Dani Nastase Laurentiu Forton Nicusor
    6 Schiau Dan Coiov Nicolae Bugarin Fabian Blaga Lucian Maguran Daria Nastase Robert
    7 Pralea Constantin Baltat Sebastian Ternauciuc Mihai Pantea Robert Sipos Mihai Morar Angela
    8 Piscoiu Viorel Vrinceanu Vladut Orban Marius Birtalan Attila Atanasiu Alexandru Pascu Mihai

  10. #202
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783

    Inscrieri finale - Avansati

    Inscrieri Avansati - on 25/01/2020 at 10:23:44 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Fekete Istvan - Arad, 297 - 19.54 - AW
    2. Pop Alexandru - Oradea, 772 - 19.53 - A
    3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 271 - 19.3 - A
    4. Neag Ioan - Timisoara, 740 - 17.93 - A
    5. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 348 - 17.58 - A
    6. Balaj Roland - Arad, 324 - 17.43 - A
    7. Chiscan Bogdan - Arad, 419 - 17.19 - A
    8. Gherman Romulus - Arad, 394 - 17.03 - A
    9. Gipsy King - Hunedoara, 608 - 16.89 - AW
    10. Avasilcai Marcel - Arad, 1402 - 16.85 - A
    11. Koromi Carol - Arad, 1696 - 16.5 - AW
    12. Midvichi Alexandru - Deva, 1321 - 16.3 - A
    13. Borcsi Jozsef - Timisoara, 613 - 16.22 - A
    14. Herteg Dorinel - Arad, 625 - 16.08 - A
    15. Ileanu Bogdan - Bucuresti, 553 - 15.92 - A
    16. Pirvu Constantin - Buzias, 1780 - 15.15 - A
    17. Orban Alexandru - Lugoj, 588 - 14.87 - A
    18. Cobzaru Radu - Deva, 623 - 14.07 - A
    19. Pop Gabriel - Oradea, 936 - 13.97 - A
    20. Simon Razvan - Arad, 1290 - 13.35 - A
    21. Olah Remus - Arad, 911 - 13.2 - A
    22. Dobinda Alexandru - Arad, 543 - 12.07 - AW
    23. Popescu Radu - Arad, 642 - 12.03 - A
    24. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 1315 - 11.84 - A
    25. Vasi Daniel - Arad, 1220 - 11.63 - A
    26. Jicarean David - Lipova, 1044 - 11.6 - A
    27. Lebada Doru - Arad, 2394 - 11.1 - A
    28. Vinesiu Adrian - Arad, 3153 - 11.1 - A
    29. Almajanu Sergiu - Dumbravita, 699 - 10.88 - A
    30. Gligor Paul - Arad, 665 - 10.7 - A
    31. Blaga Iulian - Deva, 3202 - 10.5 - A
    32. Sabau Victor - Arad, 878 - 10.45 - A
    33. Cureac Cristina - Lugoj, 2097 - 10.1 - AF
    34. Dumbrava Dan - Timisoara, 1272 - 10 - A
    35. Muntean Atila - Hunedoara, 895 - 9.73 - H
    36. Lascu Marius - Timisoara, 1045 - 9.55 - H
    37. Faur Lucian - Jimbolia, 1663 - 9 - HW
    38. Cojocaru Mircea - Buzias, 2307 - 8.8 - H
    39. Stanescu Romeo - Hunedoara, 1902 - 6.2 - H
    40. Pralea David Constantin - Alba Iulia, 1497 - 4.4 - H
    41. Crisan Vlad - Arad, 2966 - 0 - A
    42. Dragan Marius - Hunedoara, 4121 - 0
    43. Manea Adrian - Timisoara, 4555 - 0 - A
    44. Bulzan Claudiu - Arad, 4722 - 0 - H

  11. #203
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Grupe inferioare Avansati
    1 Fekete Istvan Pirvu Constantin Orban Alexandru Sabau Victor Dumbrava Dan
    2 Pop Alexandru Ileanu Bogdan Popescu Radu Lebada Doru Cureac Cristina
    3 Mitar Marius Tiberiu Herteg Dorinel Pop Gabriel Gligor Paul Lascu Marius
    4 Neag Ioan Koromi Carol Simon Razvan Almajanu Sergiu Muntean Atila
    5 Botas Constantin Midvichi Alexandru Olah Remus Vinesiu Adrian Faur Lucian Bulzan Claudiu
    6 Balaj Roland Borcsi Jozsef Dobinda Alexandru Blaga Iulian Cojocaru Mircea Dragan Marius
    7 Chiscan Bogdan Avasilcai Marcel Cobzaru Radu Jicarean David Stanescu Romeo Manea Adrian
    8 Gherman Romulus Gipsy King Ternauciuc Adrian Vasi Daniel Pralea David Constantin Crisan Vlad

  12. #204
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2015
    Locație
    lugoj
    Vârstă
    36
    Postări
    246
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 8 h 53 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    199
    Oprea Adrian din Lugoj se retrage

  13. N marcelgiosan a oferit N
  14. #205
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783

    Inscrieri finale - Open

    Inscrieri Open - on 25/01/2020 at 16:59:28 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Vaida Sorin - Oradea, 64 - 32.59 - OW
    2. Kaposta Victor - Arad, 53 - 32.58 - O
    3. Migea Cornel - Sibiu, 67 - 31.63 - OW
    4. Husa Gelu - Zalau, 150 - 31.16 - OD
    5. Pop Ioan Florin - Lugoj, 1472 - 31.1 - OW
    6. Szalay Liviu - Oradea, 79 - 30.93 - O
    7. Drinceanu Lilian - Oravita, 144 - 30.16 - O
    8. Jichici Svetozar - Timisoara, 126 - 30.11 - OW
    9. Popa Octavian - Oradea, 635 - 30.1 - O
    10. Kramarsic Milos - Belgrad, 579 - 30.03 - O
    11. Spatariu Daniel - Arad, 1464 - 30 - O
    12. Nagy Iosif - Arad, 106 - 29.08 - OW
    13. Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca, 313 - 28.83 - O
    14. Varadi Tudor Calin - Brad, 447 - 28.6 - O
    15. Ciublea Vichente - Oravita, 644 - 28.17 - O
    16. Demian Daniel - Arad, 837 - 28.03 - O
    17. Negrea Olimpiu - Otelu Rosu, 960 - 27.4 - O
    18. Ispas Dan - Timisoara, 191 - 27.38 - O
    19. Jurescu Sorin - Timisoara, 146 - 26.32 - OW
    20. Ticu Sorin - Lugoj, 237 - 26.13 - O
    21. Dumitru Florin - Arad, 141 - 25.91 - O
    22. Dehelean Octavian - Timisoara, 577 - 25.1 - O
    23. Cecan Vasile - Timisoara, 169 - 25.06 - O
    24. Hancig Mircea - Timisoara, 196 - 24.52 - O
    25. Ardelean Raul - Arad, 820 - 23.6 - O
    26. Curpas Ioan - Oradea, 302 - 23.36 - OW
    27. Halasz Peter - Oradea, 386 - 22.04 - O
    28. Sandu Andrei - Sibiu, 293 - 20.5 - O
    29. Dani Leo - Arad, 1049 - 20.3 - OD
    30. Lungu Marius - Oravita, 559 - 19.86 - A
    31. Muresan Florin - Deva, 1197 - 16.4 - A
    32. Culda Andrei - Oradea, 1257 - 10.2 - A
    33. Fieraru George - Timisoara, 2868 - 0 - O
    34. Albulescu Adrian - Arad, 4261 - 0 - O

  15. #206
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783

    Inscrieri finale - Elite

    Inscrieri Elite - on 25/01/2020 at 17:00:56 - v3.0 / cls_2020-ian

    1. Gergely Anton - Oradea, 944 - 48.1 - E
    2. Iana Remus - Timisoara, 21 - 44.72 - E
    3. Mutrescu Eugen - Timisoara, 4 - 44.45 - E
    4. Roman Bogdan - Arad, 5 - 43.55 - E
    5. Petrus Florin - Zalau, 33 - 43.02 - E
    6. Verdet Adrian - Timisoara, 10 - 41.85 - E
    7. Put Gabriel - Oravita, 16 - 41.31 - E
    8. Zbancu Leo - Deva, 180 - 40.84 - EW
    9. Savu Cristian - Oradea, 20 - 39.12 - E
    10. Mihalescu Dinu - Timisoara, 40 - 37.66 - EW
    11. Craciun Calin - Oradea, 127 - 37.46 - E
    12. Balogh Attila - Oradea, 58 - 36.61 - E
    13. Tic Ioan - Oradea, 45 - 35.41 - E
    14. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 347 - 35.15 - E
    15. Szakacs Raul - Deva, 636 - 34.9 - E
    16. Codau Vlad - Oradea, 218 - 34.19 - E
    17. Frunza Alexandru - Timisoara, 78 - 33.38 - E
    18. Grubacichi Marius - Timisoara, 194 - 31.13 - O
    19. Daroti Florin - Lipova, 330 - 20.57 - O
    20. Schreiber Alexandra - Arad, 6001 - 0

  16. #207
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Absente - Open
    Postelnicu Mihai - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Mirza Karim - Timisoara
    Shehabi Amer - Timisoara

    Absente - Elite
    Mandru Bogdan - Hunedoara
    Oprea Adrian - Lugoj

  17. #208
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Grupe inferioare Open
    1 Vaida Sorin Nagy Iosif Irimia Sorin Jr Hancig Mircea Ardelean Raul
    2 Kaposta Victor Spatariu Daniel Varadi Tudor Calin Cecan Vasile Curpas Ioan
    3 Migea Cornel Kramarsic Milos Ciublea Vichente Dehelean Octavian Halasz Peter Albulescu Adrian
    4 Husa Gelu Popa Octavian Demian Daniel Ticu Sorin Lungu Marius Fieraru George
    5 Pop Ioan Florin Jichici Svetozar Negrea Olimpiu Dumitru Florin Sandu Andrei Culda Andrei
    6 Szalay Liviu Drinceanu Lilian Ispas Dan Jurescu Sorin Dani Leo Muresan Florin

  18. #209
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Grupe inferioare Elite
    1 Gergely Anton Zbancu Leo Savu Cristian Ciucioiu Dorin Frunza Alexandru
    2 Iana Remus Put Gabriel Mihalescu Dinu Codau Vlad Schreiber Alexandra
    3 Mutrescu Eugen Verdet Adrian Craciun Calin Szakacs Raul Daroti Florin
    4 Roman Bogdan Petrus Florin Balogh Attila Tic Ioan Grubacichi Marius

  19. #210
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 8 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1783
    Gr.inferioara nr. 1 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 FEKETE ISTVAN ARAD
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 PIRVU CONSTANTIN BUZIAS
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    3 ORBAN ALEXANDRU LUGOJ
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
    4 SABAU VICTOR ARAD
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 DUMBRAVA DAN TIMISOARA
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POP ALEXANDRU ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 ILEANU BOGDAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    3 POPESCU RADU ARAD
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
    4 LEBADA DORU ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
    5 CUREAC CRISTINA LUGOJ
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MITAR MARIUS TIBERIU SANNICOLAU MARE
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 HERTEG DORINEL ARAD
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    4
    4 GLIGOR PAUL ARAD
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5 LASCU MARIUS TIMISOARA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 4 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NEAG IOAN TIMISOARA
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    2
    2 KOROMI CAROL ARAD
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 SIMON RAZVAN ARAD
    0-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 ALMAJANU SERGIU DUMBRAVITA
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    5 MUNTEAN ATILA HUNEDOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOTAS CONSTANTIN SANNICOLAU MARE
    3-1
    3-2
    2-3
    3-0
    1-3
    3
    3
    2 MIDVICHI ALEXANDRU DEVA
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    3 OLAH REMUS ARAD
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    0-3
    3
    4
    4 VINESIU ADRIAN ARAD
    3-2
    3-2
    0-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    5 FAUR LUCIAN JIMBOLIA
    0-3
    3-1
    2-3
    2-3
    2-3
    1
    6 BULZAN CLAUDIU ARAD
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 6 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALAJ ROLAND ARAD
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 BORCSI JOZSEF TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 DOBINDA ALEXANDRU ARAD
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 BLAGA IULIAN DEVA
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5 COJOCARU MIRCEA BUZIAS
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 DRAGAN MARIUS HUNEDOARA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CHISCAN BOGDAN ARAD
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    2 AVASILCAI MARCEL ARAD
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    3 COBZARU RADU DEVA
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    0-3
    4
    2
    4 JICAREAN DAVID LIPOVA
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    2-3
    3
    3
    5 STANESCU ROMEO HUNEDOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 MANEA ADRIAN TIMISOARA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 8 - Avansati
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GHERMAN ROMULUS ARAD
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 GIPSY KING HUNEDOARA
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    2
    3 TERNAUCIUC ADRIAN LUGOJ
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 VASI DANIEL ARAD
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    5 PRALEA DAVID CONSTANTIN ALBA IULIA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 CRISAN VLAD ARAD
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-2
    3
    4

Subiecte similare

  1. Turneu B "Memorialul Emil Prokopecz", Arad - 16.11.2019 *
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 112
    Ultimul post: 16.11.2019, 22:39
  2. Răspunsuri: 24
    Ultimul post: 08.04.2019, 13:35
  3. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 28.03.2016, 22:22
  4. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 19.07.2015, 23:32
  5. Răspunsuri: 292
    Ultimul post: 02.04.2014, 02:54

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •