tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 311

Subiect: "Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    546 z 4 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17850

    "Eu si Paleta de Tenis", Aiud - 01.02.2020

    Turneu A - AIUD – "Eu şi Paleta de Tenis" (ediţia a VIII-a) 01 februarie 2020


    SALA DE SPORT a oraşului, str. Tribun Tudoran nr. 5 (Gym pe hartă ... nu Jox Gym)


    Logistica:
    Număr de mese: 16 (ITTF)
    Mingi de plastic

    Taxa de înscriere:
    - 40 lei
    - copii 20 lei
    - persoane cu dizabilităţi - fără taxă
    ... din taxă câte 1 leu/jucător - donație Amatur

    Materiale de premiere: cupe şi diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8
    Se asigură apă minerală, apă plată, cafea şi gulas la ceaun

    Avansati - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 54 jucători

    Open - ora 09.30 (ultima confirmare)
    - 42 jucători

    Incepatori - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    Elite - ora 13.30 (ultima confirmare)
    - 24 jucători

    ... din care cate 2 wild-card la fiecare categorie.


    Mod de desfăşurare:
    - grupe inferioare de câte 5-6, se califică primii 4
    - grupe superioare de 4 (3) la Avansati si Incepatori
    - fara grupe superioare la Elite si Open
    - eliminatorii - tablouri generate automat

    Inscrieri: pe forum
    Ultima inscriere/retragere la termen: joi ora 21.00
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absențele nemotivate vor fi penalizate cu 3 puncte: N;
    Organizatori:
    - principal - Neluțu Dîrlea 0755-057282
    - tehnic - Florin Apian (de la distanta)


    Turnee Aiud: http://www.amatur.ro/tenisdemasa/Turnee/Aiud


    - in functie de inscrierile din prima saptamana, sistemul de joc/numarul de jucatori de la fiecare categorie se pot fi modifica.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.928
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    546 z 4 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17850
    Inscrieri Elite - 13.30 - on 30-Jan-20 at 21:57:46 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Marchis Maximilian, Cluj Napoca, 124 - 49.55 - EM
    2. Petrus Florin, Zalau, 34 - 43.17 - E
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 38 - 42.8 - EW - wildcard
    4. Galban Calin, Viseu, 44 - 41.59 - E
    5. Blaga Marius, Cluj Napoca, 42 - 40.92 - EMD
    6. Mandru Bogdan, Hunedoara, 564 - 40.87 - E
    7. Simion Boby, Cluj Napoca, 328 - 39.1 - ED
    8. Preda Ionut, Moinesti, 492 - 38.5 - E
    9. Pavel Calin, Hunedoara, 173 - 38.07 - E
    10. Ticala Vasile Jr, Viseu, 229 - 37.54 - E
    11. Sufletel Radu, Alba Iulia, 28 - 37.43 - EW
    12. Mocean Dan, Cluj Napoca, 199 - 36.85 - E - wildcard
    13. Petrus Florin, Alba Iulia, 780 - 36.45 - E
    14. Crainic Adrian, Orastie, 147 - 36.37 - E
    15. Mican Nicolae, Dej, 39 - 36.1 - E
    16. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36.05 - E
    17. Oprea Adrian, Lugoj, 59 - 35.43 - E
    18. Andone Claudiu, Cugir, 636 - 35.3 - EW
    19. Cindea Cristian, Medias, 509 - 34.88 - ELJ
    20. Damian Alin, Campia Turzii, 340 - 34.5 - E
    21. Carpaci Alexandru, Ludus, 179 - 34.27 - EW
    22. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 158 - 34.14 - E
    23. Szakacs Raul, Deva, 562 - 33.27 - E
    24. Groza Alexandru, Cisnadie, 613 - 31.37 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 317 - 39.57 - E
    2. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 399 - 30.82 - O


    Inscrieri Open - 09.30 - on 30-Jan-20 at 21:57:58 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Migea Cornel, Sibiu, 63 - 32.46 - OW
    2. Toader George, Agnita, 497 - 32.14 - O
    3. Husa Gelu, Zalau, 148 - 31.5 - OD
    4. Miron Mihai, Cluj Napoca, 745 - 31.5 - OD - wildcard
    5. Bora Nicolae, Alba Iulia, 410 - 31.45 - O
    6. Jichici Svetozar, Timisoara, 113 - 31.07 - OW
    7. Butura Vasile, Alba Iulia, 215 - 30.69 - O
    8. Mal Denis, Baia Mare, 285 - 29.99 - O
    9. Tipser Gabriel, Sighisoara, 794 - 29.77 - OW
    10. Irimia Sorin Jr, Cluj Napoca, 253 - 29.73 - O
    11. Toader Valentin, Agnita, 687 - 29.33 - O
    12. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 1046 - 29 - O
    13. Negrea Olimpiu, Otelu Rosu, 568 - 28.64 - O
    14. Ciobanu Daniel, Blaj, 108 - 28.48 - OW
    15. Dirlea Ioan, Aiud, 107 - 28.21 - OD
    16. Varadi Tudor Calin, Brad, 360 - 27.63 - O
    17. Popa Gheorghe, Aiud, 609 - 27.63 - OW
    18. Miclos Andrei, Dej, 191 - 27.25 - O
    19. Mal Calin, Baia Mare, 1595 - 27.15 - O
    20. Dumitru Florin, Arad, 127 - 26.92 - O
    21. Jurescu Sorin, Timisoara, 143 - 26.75 - OW
    22. Vera Esteban, Sibiu, 565 - 25.45 - O
    23. Barac Marius, Sibiu, 172 - 25.44 - OW
    24. Feher Robert, Turda, 527 - 25.4 - O
    25. Barbulescu Dan, Sibiu, 181 - 25.39 - OW
    26. Cecan Vasile, Timisoara, 171 - 25.25 - O
    27. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1098 - 24.6 - O
    28. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 466 - 24.38 - O
    29. Pall Jozsef Attila, Sanpaul, 1273 - 24.25 - O
    30. Veres Adrian, Timisoara, 291 - 23.88 - O
    31. Horotan Catalin, Baia Mare, 326 - 23.78 - O
    32. Weiss Simona, Cisnadie, 520 - 23.73 - OF
    33. Susan Mircea, Alba Iulia, 494 - 23.51 - O
    34. Comsa Dan, Sibiu, 240 - 23.18 - OW
    35. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 444 - 22.97 - O
    36. Somlea Darian, Cisnadie, 1084 - 22 - O
    37. Bucur Dan, Cisnadie, 408 - 20.58 - OW
    38. Radu Constantin, Sibiu, 254 - 20.37 - OW
    39. Damian Mircea, Bistrita, 284 - 20.25 - O
    40. Pop Danut, Dej, 424 - 20.09 - O - wildcard
    41. Andreica Daniel, Viseu, 496 - 18.9 - A
    42. Ticala Vasile, Viseu, 1315 - 15.5 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Beches Andrei, Sibiu, 303 - 25.52 - O
    2. Sandu Andrei, Sibiu, 283 - 21.16 - O
    3. Bozosan Petre, Sibiu, 238 - 21.15 - OW
    4. Spaller Tiberiu, Nasaud, 455 - 20.63 - OW
    5. Kromek Iulian, Cugir, 370 - 26.08 - O


    Inscrieri Avansati - 09.30 - on 30-Jan-20 at 21:58:06 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Piper Petru, Luna CJ, 321 - 19.44 - ADW
    2. Cir Florin, Razboieni, 369 - 19.25 - A
    3. Mitar Marius Tiberiu, Sannicolau Mare, 274 - 19.21 - A
    4. Fulop Attila, Aiud, 294 - 19.2 - AW
    5. Farkas Bence, Targu Mures, 635 - 18.76 - A
    6. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 406 - 18.63 - A
    7. Tatar Dorel, Simeria, 688 - 18.28 - AW
    8. Balaj Roland, Arad, 322 - 17.95 - A
    9. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 962 - 17.9 - A
    10. Gipsy King, Hunedoara, 552 - 17.73 - AW
    11. Serban Marian, Orastie, 884 - 17.5 - A
    12. Borcsi Jozsef, Timisoara, 557 - 17.46 - A
    13. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 593 - 17.13 - A
    14. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 612 - 16.81 - A
    15. Chiscan Bogdan, Arad, 427 - 16.68 - A
    16. Moldovean Valer, Calan, 588 - 16.41 - A
    17. Sicoe Ioan, Turda, 550 - 16.28 - AW
    18. Gusan Boris, Turda, 736 - 16.2 - AW
    19. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 595 - 16.16 - AJ
    20. Docea Beniamin, Aiud, 1065 - 16 - A
    21. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 769 - 15.68 - AF - wildcard
    22. Luca Eugen, Aiud, 1241 - 15.57 - A - wildcard
    23. Zdrenghea Mircea, Orastie, 691 - 15.29 - A
    24. Cobzaru Radu, Deva, 578 - 14.78 - A
    25. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1271 - 14.63 - A
    26. Stanciu Dumitru, Simeria, 981 - 14.47 - A
    27. Badescu Tudor, Cluj Napoca, 667 - 14.4 - A
    28. Marginean Mihai, Luna CJ, 658 - 13.87 - A
    29. Onet Nicolae, Sighisoara, 1664 - 13.85 - A
    30. Orban Marc Adrian, Turda, 1001 - 13.55 - A
    31. Marian Ioan, Alba Iulia, 869 - 13.31 - AW
    32. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 808 - 13.09 - A
    33. Asteleanu Lucian, Cluj Napoca, 867 - 12.7 - A
    34. Dobinda Alexandru, Arad, 505 - 12.59 - AW
    35. Petrache Radu, Blaj, 1042 - 12.48 - A
    36. Radulescu Eugeniu, Turda, 1868 - 12.4 - A
    37. Tenea Cosmin, Sighisoara, 1184 - 11.96 - A
    38. Sirbu Vlad, Aiud, 1171 - 11.88 - A
    39. Fratila Dan, Ocna Sibiului, 1025 - 11.34 - A
    40. Horvath Mircea, Orastie, 935 - 11.17 - A
    41. Balazs Imre Florin, Apahida, 1906 - 10.9 - A
    42. Gog Vasile, Salciua, 1818 - 10.55 - A
    43. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 1289 - 10.5 - A
    44. Sabau Mircea, Tarnaveni, 862 - 10.32 - A
    45. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1477 - 10.13 - A
    46. Muntean Atila, Hunedoara, 868 - 9.38 - H
    47. Hada Calin, Luna CJ, 1467 - 9.1 - H
    48. Kiss Jancsi, Cluj Napoca, 1573 - 8.45 - H
    49. Suciu Sergiu, Turda, 1031 - 8.22 - HW
    50. Vela Gabriel, Timisoara, 831 - 7.78 - H
    51. Rosa Vasile, Salciua, 1854 - 7.7 - HD
    52. Ariciu George, Cluj Napoca, 1483 - 5.75 - H
    53. Prodan Daniel, Campia Turzii, 2595 - 0 - A
    54. Hidisan Ioan Lucian, Campia Turzii, 2621 - 0 - H
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Schiau Dan, Hunedoara, 1206 - 8.93 - H
    2. Almajanu Sergiu, Dumbravita, 652 - 11.48 - A
    3. Iakab Ovidiu, Aiud, 2003 - 12.35 - A
    4. Manitiu Florin, Sibiu, 348 - 18.1 - A
    5. Benyovski Bela, Sibiu, 364 - 17.02 - AW
    6. Ticala Sorin, Aiud, 1866 - 9 - H
    7. Ciobanu Cosmin, Cristian SB, 1396 - 12.65 - A
    8. Orban Alexandru, Lugoj, 551 - 14.85 - A
    9. Popa Decebal, Alba Iulia, 1683 - 8 - H
    10. Strugar Ioan, Deda, 403 - 19.08 - A
    11. Kondort Dan, Sibiu, 878 - 9.56 - H
    12. Bal Adrian, Gherla, 726 - 14.49 - A
    13. Galfi Levente, Cluj Napoca, 1536 - 17.25 - AW
    14. Heja Zoltan, Ditrau, 337 - 19.34 - AW
    15. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 923 - 15.88 - A
    16. Todor Csaba, Gheorgheni, 447 - 15.86 - AD
    17. Sava Ioan, Orastie, 1562 - 16.5 - A
    18. Prodan Iosif Lucian, Tarnaveni, 1257 - 13.05 - A
    19. Demeter Attila, Campia Turzii, 2799 - 0 - A - !
    20. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1501 - 16.8 - A
    21. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1216 - 15.55 - A
    22. Cristea Virgil, Cugir, 577 - 17.94 - A
    23. Luput Bogdan, Aiud, 6003
    24. Matei Samuel, Aiud, 6004
    25. Rus Horatiu, Aiud, 6005
    26. Vana Florin, Turda, 2125 - 8 - HW


    Inscrieri Hobby - 13.30 - on 30-Jan-20 at 21:58:12 - v3.0 / cls_2020-feb

    1. Cristea Samuel, Bistrita, 828 - 9.77 - HJ
    2. Creta Petru, Luna CJ, 756 - 8.56 - H - wildcard
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia, 773 - 8.17 - HW
    4. Aron Valentin, Zlatna, 1006 - 7.99 - H
    5. Dranca David, Aiud, 1162 - 6.79 - HJ
    6. Marin Marcel, Zlatna, 1927 - 6.53 - H
    7. Cristea Daniel, Bistrita, 1180 - 6.3 - H
    8. Vigh Marton, Cluj Napoca, 1870 - 5.7 - H
    9. Hagea Andra, Aiud, 1304 - 5.68 - HJF
    10. Cserei Stefan, Apahida, 2617 - 5.6 - H
    11. Catana Albert, Cisnadie, 1753 - 5.37 - H
    12. Hohoi Alessandro, Cugir, 1791 - 5.15 - H
    13. Alb Sorin, Alba Iulia, 2571 - 5.1 - H
    14. Costea Mircea, Alba Iulia, 2636 - 5.1 - H
    15. Moldovan Ioan, Viseu, 1354 - 4.95 - H - wildcard
    16. Dirlea Ana, Aiud, 1705 - 4.88 - HF
    17. Aron Razvan, Zlatna, 1958 - 4.65 - H
    18. Toader Florin, Cluj Napoca, 2143 - 4.6 - H
    19. Pralea David Constantin, Alba Iulia, 1402 - 4.44 - H
    20. Costache David, Cisnadie, 2007 - 4.33 - H
    21. Zahan Florin, Cluj Napoca, 2241 - 4 - H
    22. Marin Catalin, Zlatna, 3189 - 4 - H
    23. Muresan Elisei, Cluj Napoca, 2737 - 0
    24. Bora Paul, Cluj Napoca, 3442 - 0
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Asavei Vlad, Razboieni, 2736 - 0
    2. Deac Valentin, Viseu, 1597 - 5.2 - H
    3. Peter Lorincz, Cluj Napoca, 6003
    4. Iova Claudiu, Cluj Napoca, 2364 - 6 - H
    5. Luca Ioan, Sibiu, 2983 - 4 - H
    6. Bunea Aurel, Salciua, 1972 - 6.93 - H
    7. Decsei Emma, Ludus, 3426 - 0 - F
    8. Dobinda Dinu, Arad, 717 - 9.39 - H
    9. Hada Andreea, Luna CJ, 2823 - 0 - F
    10. Calugar Cosmina, Luna CJ, 3580 - 0 - F
    11. Negrea Adrian, Turda, 2316 - 5.7 - H
    12. Schiau Teodora, Hunedoara, 1790 - 5.97 - HF
    13. Stanescu Romeo, Hunedoara, 1670 - 6.13 - H
    14. Oprean Andrei, Deva, 812 - 9.49 - H
    15. Orban Marius, Lugoj, 1279 - 4.96 - H
    16. Bregar Dan, Alba Iulia, 1840 - 6 - HW
    17. Moldovan Cristian, Alba Iulia, 1721 - 6.9 - H
    18. Pop George, Cluj Napoca, 6004
    19. Pascalau Cristian, Huedin, 1923 - 6.2 - H
    20. Tetcu Rares, Blaj, 2006 - 4.77 - HJ
    21. Popa Laurentiu, Cluj Napoca, 6005
    22. Varadi Daniel, Aiud, 5174 - 0 - H
    23. Angi Zoltan, Gheorgheni, 798 - 8.8 - H
    24. Tivadar Marcel, Cluj Napoca, 3407 - 0
    25. Damian Vasile, Nasaud, 937 - 8.28 - H
    26. Buraciuc Cornel, Nasaud, 1020 - 8.94 - H
    27. Buraciuc Ema, Nasaud, 1557 - 4.6 - HF
    28. Criste Mihai Marius, Cluj Napoca, 2161 - 7 - H
    29. Rusu Denis, Ludus, 3481 - 4 - H
    30. Vaida Timea, Ludus, 6006
    31. Aisner Imre, Ludus, 2624 - 5.4 - H
    32. Dragan Marius, Hunedoara, 3266 - 6 - H
    33. Marcu Florin Radu, Manasturu Romanesc, 3786 - 5.6 - H
    34. Manu Claudiu, Tarnaveni, 6007
    35. Prodan Daniel, Tarnaveni, 1777 - 8.75 - H
    36. Kerecedi Catalin, Tarnaveni, 6008
    37. Pop Dan Cristian, Dej, 795 - 9.28 - HJ
    38. Piper Mirel, Luna CJ, 6009
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. Îmi place mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    647
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 9 h 45 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    921
    Buna dimineata, din Timisoara la Open se inscriu:
    Jurescu Sorin
    Cecan Vasile
    Jichici Svetozar
    Veres Adrian

    Multumesc.

    Andro Rasanter R 42 // Der Materialspezialist Cubixx 100 // SpinLord Dornenglanz

  6. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Ioji, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.473
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9183
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Blaga Marius, Cluj Napoca, elite
    Vela Gabriel, Timisoara, avansati

  8. Mulțumesc Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.473
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9183
    Oprea Adrian, Lugoj, elite

  10. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    junior
    Data înscrierii
    31.05.2019
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    23
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 13 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    41
    Ariciu george avansati cj napoca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.473
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    434 z 20 h 41 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9183
    Toader Valentin, Agnita, open

  13. #8
    cadet
    Data înscrierii
    20.10.2018
    Postări
    10
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 h 51 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    1
    Se inscrie din Aiud: Sîrbu Vlad la avansati
    Si Cristea Andrei Cosmin la open

  14. #9
    junior
    Data înscrierii
    31.05.2019
    Locație
    Cluj Napoca
    Vârstă
    23
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 13 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    41
    Ariciu George cj-n avansati
    Asteleanu Lucian cj-n avansati
    Tofeni Ovidiu cj-n avansati
    Tudor Badescu cj-n avansati
    Rosoga Liviu cj-n avansati
    Layis Norbert cj-n avansati
    Kiss Jancsi cj-n avansati
    Balazs Imre Florin Apahida
    avansati
    Dragoste Dorin cj-n avansati
    Solyom Sandor cj-n avansati
    Pușcaș Razvan cj-n avansati
    Cserei Ștefan Apahida hobby
    Zahan Florin cj-n hobby
    Vigh Marton cj-n hobby
    Toader Florin cj-n hobby
    Irimia Sorin Jr cj-n OPEN
    Paul Bora cj-n hobby
    Muresan Elisei cj-n hobby


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #10
    junior

    Data înscrierii
    24.05.2010
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    58
    Postări
    121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 4 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    Se inscriu din Alba Iulia :
    Open : Susan Mircea, Butura Vasile, Bora Nicolae
    Elite : Sufletel Radu
    Avansati : Golban Nicolae, Susman Dan, Marian Ioan, Ispas Emil

  16. #11
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    344
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 21 h 8 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    244
    Bardas Mark hobby Dumbraveni
    Bardas Patrick avansati Dumbraveni
    Bardas Ioan avansati Dumbraveni
    Tenea Cosmin avansati Sighisoara
    Tipser Gabriel open Sighisoara
    Toader George open Agnita
    Toader Valentin open Agnita.

    Trimis de pe al meu VOG-L29 folosind Tapatalk

  17. #12
    junior
    Data înscrierii
    04.09.2017
    Locație
    Clij-Napoca
    Vârstă
    36
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 2 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    10
    Adrian Vladescu, avansati
    Vasile Lupu, incepatori
    Din Cluj-Napoca amandoi

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  18. #13
    junior

    Data înscrierii
    24.05.2010
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    58
    Postări
    121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 4 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    Se inscrie din Alba Iulia la Hobby :
    Pralea Constantin
    Pralea David

  19. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  20. #14
    junior

    Data înscrierii
    24.05.2010
    Locație
    Alba Iulia
    Vârstă
    58
    Postări
    121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 h 4 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    Se inscrie din Alba Iulia la Elite : Petrus Florin

  21. #15
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 22 h 27 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    204
    Din Deva se înscrie Midvichi Alexandru la avansati

    Trimis de pe al meu SM-A600FN folosind Tapatalk

  22. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 08.06.2019
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 313
    Ultimul post: 13.06.2019, 20:03
  2. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 09.06.2018
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 241
    Ultimul post: 13.06.2018, 08:59
  3. Turneu A "Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 04.11.2017
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 09.11.2017, 00:00
  4. Răspunsuri: 191
    Ultimul post: 15.06.2017, 23:18
  5. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 18.06.2016, 09:50

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •