tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate 166 la 178 din 178

Subiect: Dej - 15.02.2020

  1. #166
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Gr.inferioara nr. 1 - E+O - 14.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRUS FLORIN ZALAU
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 BOTHAZAN FLORIN DEJ
    3-0
    0-3
    3-1
    3-2
    3-2
    4
    3
    3 DEZSO LORAND DEJ
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 HODIS ANDREI GHERLA
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5 MAXIMCIUC FELIX BAIA MARE
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    6 CEBAN LAURENTIU CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 2 - E+O - 14.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GALBAN CALIN VISEU
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 DAMIAN ALIN CAMPIA TURZII
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3 POP ZOLTAN DEJ
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    4 COROIAN CLAUDIU GHERLA
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    5 HOROTAN CATALIN BAIA MARE
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-2
    3
    4
    6 PUSCAS RAZVAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3 - E+O - 14.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TELEKI ZSOLT CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
    2 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 GROSAN MIRCEA DEJ
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 MICLOS ANDREI DEJ
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    5 SPALLER TIBERIU NASAUD
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    6 CONT COSMIN GHERLA
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4 - E+O - 14.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SIMION BOBY CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 MICAN NICOLAE DEJ
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 HUSA GELU ZALAU
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4 GROZA FLORIN CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
    5 BARBUTA IOAN DEJ
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 CIR FLORIN RAZBOIENI
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5 - E+O - 14.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CIURE ALIN BAIA MARE
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 IRIMIA SORIN JR CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    2
    3
    4 CIOBANU DANIEL BLAJ
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    5 DAMIAN MIRCEA BISTRITA
    1-3
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    6 POP DANUT DEJ
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    2


    Calificati in eliminatorii - E+O - 14.00
    1 Petrus Florin Dezso Lorand Bothazan Florin Maximciuc Felix
    2 Galban Calin Pop Zoltan Coroian Claudiu Horotan Catalin
    3 Teleki Zsolt Grosan Mircea Zamblau Ionut Miclos Andrei
    4 Simion Boby Groza Florin Mican Nicolae Cir Florin
    5 Mocean Dan Ciure Alin Irimia Sorin Jr Ciobanu Daniel
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #167
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Eliminatorii E+O - 14.00

    1. Petrus Florin
    --------------------Petrus Florin 3-0
    32. Bye
    -----------------------------------
    17. Cir Florin
    --------------------
    16. Ciobanu Daniel
    --------------------------------------------------
    9. Pop Zoltan
    --------------------Pop Zoltan 3-0
    24. Bye
    -----------------------------------
    25. Bye
    --------------------Grosan Mircea 0-3
    8. Grosan Mircea
    -----------------------------------------------------------------
    5. Mocean Dan
    --------------------Mocean Dan 3-0
    28. Bye
    -----------------------------------
    21. Bye
    --------------------Coroian Claudiu 0-3
    12. Coroian Claudiu
    --------------------------------------------------
    13. Zamblau Ionut
    --------------------
    20. Maximciuc Felix
    -----------------------------------
    29. Bye
    --------------------Simion Boby 0-3
    4. Simion Boby

    --------------------------------------------------------------------------------

    3. Teleki Zsolt
    --------------------Teleki Zsolt 3-0
    30. Bye
    -----------------------------------
    19. Horotan Catalin
    --------------------
    14. Mican Nicolae
    --------------------------------------------------
    11. Bothazan Florin
    --------------------Bothazan Florin 3-0
    22. Bye
    -----------------------------------
    27. Bye
    --------------------Ciure Alin 0-3
    6. Ciure Alin
    -----------------------------------------------------------------
    7. Groza Florin
    --------------------Groza Florin 3-0
    26. Bye
    -----------------------------------
    23. Bye
    --------------------Dezso Lorand 0-3
    10. Dezso Lorand
    --------------------------------------------------
    15. Irimia Sorin Jr
    --------------------
    18. Miclos Andrei
    -----------------------------------
    31. Bye
    --------------------Galban Calin 0-3
    2. Galban Calin
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. #168
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Gr.superioara nr. 1 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BAL ADRIAN GHERLA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 ZAVASKI IOAN DEJ
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3 MARGINEAN MIHAI LUNA CJ
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 ASTELEANU LUCIAN CLUJ NAPOCA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BEICA FLORIN GHERLA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANITEI MARCEL CLUJ NAPOCA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 JOLDES ADRIAN BISTRITA
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    4 DEZSO ATTILA DEJ
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VALE NELU ZALAU
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TOFENI OVIDIU CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 GRECU GHEORGHE BISTRITA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 MIHUT DORU DEJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FULOP ATTILA AIUD
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    2 TOCACIU SEPTIMIU BECLEAN
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 BADESCU TUDOR CLUJ NAPOCA
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4 CAMPEAN EUGEN DEJ
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DRIMUS MIHAI SIGHETU MARMATIEI
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    1
    2 SOLYOM SANDOR CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    3 POP MIHAI DEJ
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    4 BALAZS IMRE FLORIN APAHIDA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 6 - Avansati - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 IFROSA PETRU CLUJ NAPOCA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 DIMENY ALEX CRASNA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    3 VASS SANDOR BECLEAN
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    4 BARBOS FLORIN BISTRITA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2


    Gr.superioara nr. 1 - Hobby - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTEA SAMUEL BISTRITA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 CRISTE MIHAI MARIUS CLUJ NAPOCA
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 VARGA FLORIN CLUJ NAPOCA
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 TIVADAR MARCEL CLUJ NAPOCA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2 - Hobby - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SCHULLER CLAUDIU FLORIN CLUJ NAPOCA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 LORINCZ PETER CLUJ NAPOCA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 MICLEA ADRIAN DEJ
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4 KISS ATTILA CRASNA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3 - Hobby - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRETA PETRU LUNA CJ
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 VIGH MARTON CLUJ NAPOCA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 MOLNAR VLADIMIR DEJ
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    4 PUSCAS DARIUS GHERLA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4 - Hobby - 09.00
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTEA DANIEL BISTRITA
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2
    2 ANDRICA DORIN DEJ
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3 POP DAN CRISTIAN DEJ
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 BIRTALAN ATTILA CRASNA
    2-3
    2-3
    0-3
    0


    Calificati in eliminatorii - Avansati - 09.00
    1 Bal Adrian Marginean Mihai
    2 Beica Florin Dezso Attila
    3 Vale Nelu Tofeni Ovidiu
    4 Tocaciu Septimiu Fulop Attila
    5 Drimus Mihai Balazs Imre Florin
    6 Ifrosa Petru Barbos Florin


    Calificati in eliminatorii - Hobby - 09.00
    1 Cristea Samuel Criste Mihai Marius
    2 Schuller Claudiu Florin Lorincz Peter
    3 Molnar Vladimir Creta Petru
    4 Pop Dan Cristian Cristea Daniel
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. #169
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Eliminatorii Avansati - 09.00

    1. Bal Adrian
    --------------------Bal Adrian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------
    9. Tofeni Ovidiu
    --------------------
    8. Barbos Florin
    --------------------------------------------------
    5. Drimus Mihai
    --------------------
    12. Dezso Attila
    -----------------------------------
    13. Bye
    --------------------Tocaciu Septimiu 0-3
    4. Tocaciu Septimiu
    -----------------------------------------------------------------
    3. Vale Nelu
    --------------------Vale Nelu 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------
    11. Marginean Mihai
    --------------------
    6. Ifrosa Petru
    --------------------------------------------------
    7. Balazs Imre Florin
    --------------------
    10. Fulop Attila
    -----------------------------------
    15. Bye
    --------------------Beica Florin 0-3
    2. Beica Florin




    Eliminatorii Hobby - 09.00

    1. Cristea Samuel
    --------------------
    8. Creta Petru
    -----------------------------------
    5. Lorincz Peter
    --------------------
    4. Pop Dan Cristian
    --------------------------------------------------
    3. Molnar Vladimir
    --------------------
    6. Criste Mihai Marius
    -----------------------------------
    7. Cristea Daniel
    --------------------
    2. Schuller Claudiu Florin
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. #170
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Eliminatorii Hobby - 09.00

    1. Cristea Samuel
    --------------------Cristea Samuel 3-1
    8. Creta Petru
    -----------------------------------Cristea Samuel 3-0
    5. Lorincz Peter
    --------------------Lorincz Peter 3-1
    4. Pop Dan Cristian
    --------------------------------------------------Cristea Samuel 3-0
    3. Molnar Vladimir
    --------------------Criste Mihai Marius 2-3
    6. Criste Mihai Marius
    -----------------------------------Schuller Claudiu Florin 1-3
    7. Cristea Daniel
    --------------------Schuller Claudiu Florin 0-3
    2. Schuller Claudiu Florin



    Clasament Hobby - 09.00

    1. Cristea Samuel - Bistrita
    2. Schuller Claudiu Florin - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Lorincz Peter - Cluj Napoca
    Criste Mihai Marius - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Creta Petru - Luna CJ
    Cristea Daniel - Bistrita
    Pop Dan Cristian - Dej
    Molnar Vladimir - Dej
    9 -- 2v gr.sup.
    Andrica Dorin - Dej
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Kiss Attila - Crasna
    Vigh Marton - Cluj Napoca
    Miclea Adrian - Dej
    Tivadar Marcel - Cluj Napoca
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Birtalan Attila - Crasna
    Varga Florin - Cluj Napoca
    Puscas Darius - Gherla
    17 -- 20 1v gr.inf.
    Cserei Stefan - Apahida
    Gaciu Gabriel - Gherla
    Burnar Ioan - Viseu
    Pop George - Cluj Napoca
    21 -- 24 0v gr.inf.
    Toader Florin - Cluj Napoca
    Muresan Elisei - Cluj Napoca
    Popa Laurentiu - Cluj Napoca
    Heghedus Razvan - Gherla
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  6. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  7. #171
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Eliminatorii Avansati - 09.00

    1. Bal Adrian
    --------------------Bal Adrian 3-0
    16. Bye
    -----------------------------------Bal Adrian 3-0
    9. Tofeni Ovidiu
    --------------------Tofeni Ovidiu 3-0
    8. Barbos Florin
    --------------------------------------------------Bal Adrian 3-1
    5. Drimus Mihai
    --------------------Dezso Attila 2-3
    12. Dezso Attila
    -----------------------------------Dezso Attila 3-0
    13. Bye
    --------------------Tocaciu Septimiu 0-3
    4. Tocaciu Septimiu
    -----------------------------------------------------------------Bal Adrian 3-1
    3. Vale Nelu
    --------------------Vale Nelu 3-0
    14. Bye
    -----------------------------------Vale Nelu 3-1
    11. Marginean Mihai
    --------------------Ifrosa Petru 1-3
    6. Ifrosa Petru
    --------------------------------------------------Vale Nelu 3-2
    7. Balazs Imre Florin
    --------------------Fulop Attila 2-3
    10. Fulop Attila
    -----------------------------------Fulop Attila 3-2
    15. Bye
    --------------------Beica Florin 0-3
    2. Beica Florin


    Clasament Avansati - 09.00

    1. Bal Adrian - Gherla
    2. Vale Nelu - Zalau
    3 -- 4
    Dezso Attila - Dej
    Fulop Attila - Aiud
    5 -- 8
    Tofeni Ovidiu - Cluj Napoca
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Tocaciu Septimiu - Beclean
    Beica Florin - Gherla
    9 -- 12
    Drimus Mihai - Sighetu Marmatiei
    Balazs Imre Florin - Apahida
    Barbos Florin - Bistrita
    Marginean Mihai - Luna CJ
    13 -- 19 1v gr.sup.
    Joldes Adrian - Bistrita
    Vass Sandor - Beclean
    Zavaski Ioan - Dej
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Badescu Tudor - Cluj Napoca
    Pop Mihai - Dej
    Solyom Sandor - Cluj Napoca
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Dimeny Alex - Crasna
    Asteleanu Lucian - Cluj Napoca
    Campean Eugen - Dej
    Mihut Doru - Dej
    25 -- 30 1v gr.inf.
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Boros Mihaly - Crasna
    Rakosi Istvan - Satu Mare
    Tigoan Alex - Dej
    Ariciu George - Cluj Napoca
    31 -- 36 0v gr.inf.
    Hidisan Cornel - Luna CJ
    Onofrei Petru - Gherla
    Hriscu Florentina - Cluj Napoca
    Kiss Jancsi - Cluj Napoca
    Sticlet Doru - Bistrita
    Muresan Marian - Dej
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  8. #172
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.924
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    545 z 4 h 18 m
    Timp online pe zi
    3 h 56 m
    Reputație
    17839
    Eliminatorii E+O - 14.00

    1. Petrus Florin
    --------------------Petrus Florin 3-0
    32. Bye
    -----------------------------------Petrus Florin 3-0
    17. Cir Florin
    --------------------Ciobanu Daniel 0-3
    16. Ciobanu Daniel
    --------------------------------------------------Petrus Florin 3-0
    9. Pop Zoltan
    --------------------Pop Zoltan 3-0
    24. Bye
    -----------------------------------Pop Zoltan 2-0
    25. Bye
    --------------------Grosan Mircea 0-3
    8. Grosan Mircea
    -----------------------------------------------------------------Mocean Dan 0-3
    5. Mocean Dan
    --------------------Mocean Dan 3-0
    28. Bye
    -----------------------------------Mocean Dan 3-0
    21. Bye
    --------------------Coroian Claudiu 0-3
    12. Coroian Claudiu
    --------------------------------------------------Mocean Dan 3-0
    13. Zamblau Ionut
    --------------------Zamblau Ionut 3-1
    20. Maximciuc Felix
    -----------------------------------Simion Boby 0-3
    29. Bye
    --------------------Simion Boby 0-3
    4. Simion Boby

    --------------------------------------------------------------------------------Mican Nicolae 1-3

    3. Teleki Zsolt
    --------------------Teleki Zsolt 3-0
    30. Bye
    -----------------------------------Mican Nicolae 0-3
    19. Horotan Catalin
    --------------------Mican Nicolae 0-3
    14. Mican Nicolae
    --------------------------------------------------Mican Nicolae 3-2
    11. Bothazan Florin
    --------------------Bothazan Florin 3-0
    22. Bye
    -----------------------------------Ciure Alin 0-3
    27. Bye
    --------------------Ciure Alin 0-3
    6. Ciure Alin
    -----------------------------------------------------------------Mican Nicolae 3-0
    7. Groza Florin
    --------------------Groza Florin 3-0
    26. Bye
    -----------------------------------Dezso Lorand 0-3
    23. Bye
    --------------------Dezso Lorand 0-3
    10. Dezso Lorand
    --------------------------------------------------Galban Calin 1-3
    15. Irimia Sorin Jr
    --------------------Miclos Andrei 0-3
    18. Miclos Andrei
    -----------------------------------Galban Calin 1-3
    31. Bye
    --------------------Galban Calin 0-3
    2. Galban Calin



    Clasament E+O - 14.00

    1. Mican Nicolae - Dej
    2. Mocean Dan - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Galban Calin - Viseu
    Petrus Florin - Zalau
    5 -- 8
    Ciure Alin - Baia Mare
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Dezso Lorand - Dej
    Pop Zoltan - Dej
    9 -- 16
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Coroian Claudiu - Gherla
    Miclos Andrei - Dej
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Bothazan Florin - Dej
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Groza Florin - Cluj Napoca
    Grosan Mircea - Dej
    17 -- 20
    Horotan Catalin - Baia Mare
    Irimia Sorin Jr - Cluj Napoca
    Cir Florin - Razboieni
    Maximciuc Felix - Baia Mare
    21 -- 2v gr.inf.
    Pop Danut - Dej
    22 -- 25 1v gr.inf.
    Damian Alin - Campia Turzii
    Husa Gelu - Zalau
    Hodis Andrei - Gherla
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Barbuta Ioan - Dej
    Damian Mircea - Bistrita
    Ceban Laurentiu - Cluj Napoca
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    Cont Cosmin - Gherla
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  9. #173
    senior

    Data înscrierii
    05.05.2011
    Locație
    nasaud
    Vârstă
    49
    Postări
    865
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    416
    Bravooo Samy iar ai dat lovitura,te asteptam sa-i bati si pe aia de la avansati azi maine. Felicitari si pt.Dani ,si el este aproape ,bravooo voua.....

  10. #174
    senior

    Data înscrierii
    15.02.2019
    Locație
    zalau
    Postări
    198
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 15 h 56 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    142
    Bravo Miki!!!!!!

  11. Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj
  12. #175
    junior

    Data înscrierii
    28.04.2014
    Locație
    Dej
    Vârstă
    30
    Postări
    117
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 14 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    84
    Mersi Mersi!!!

    Asteptam finalele pe youtube.
    Multumim Boby pentru filmari!!!


    Citat Postat în original de patraulea1980 Vezi post
    Bravo Miki!!!!!!

  13. Îmi place ovidiu t le-a plăcut acest mesaj
  14. #176
    senior

    Data înscrierii
    19.03.2012
    Locație
    cluj napoca
    Vârstă
    39
    Postări
    716
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 4 h 35 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1211





  15. Mulțumesc Miky au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place patraulea1980 le-a plăcut acest mesaj
  16. #177
    senior Avatarul lui ivascu cosmin
    Data înscrierii
    23.01.2017
    Locație
    viseu de sus maramures
    Vârstă
    37
    Postări
    172
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 12 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    57
    Bravooo Sami Bate tot...te așteptăm si la Viseu ...drag

  17. Îmi place bumbu pavel le-a plăcut acest mesaj
  18. #178
    organizator turnee
    Avatarul lui Dan Universal
    Data înscrierii
    04.04.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    3.853
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    86 z 20 h 23 m
    Timp online pe zi
    37 m
    Reputație
    1803







    Cateva poze de la concurs!




    DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

  19. Îmi place patraulea1980, bumbu pavel, gheo le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. AmaTur: Turneu B Dej - 18.01.2020
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 193
    Ultimul post: 20.01.2020, 14:04
  2. AmaTur: Turneu B "Cupa Anului Nou 2020", București - 11.01.2020
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 157
    Ultimul post: 12.01.2020, 09:13
  3. AmaTur: Turneu B "Cupa 2020", Suceava - 11.01.2020
    De Adrian's în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 61
    Ultimul post: 11.01.2020, 22:09
  4. AmaTur: Turneu B "LMA 2020", King Pong Oradea - 02.01.2020
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 85
    Ultimul post: 04.01.2020, 15:08
  5. "Romania - Team Championships", Botoșani: 04.01.2020 - 09.05.2020
    De popescu doru viorel în forumul Competiții
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 21.12.2019, 14:13

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •