Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

lemne BUTTERFLY ANDRO si NITTAKU fete JOOLA ANDRO si TENERGY 05

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ÎNCHIS lemne BUTTERFLY ANDRO si NITTAKU fete JOOLA ANDRO si TENERGY 05

    VAND urmatoarele fete si lemne . PRETURI FIXE nu fac SCHIMB

    Butterfly zhang jike zlc cu factura si cutie cu serie ( decembrie 2019 )
    lemnul simplu nou =1000 ron
    fetele( taiate) noi tenergy 05 ambele =450 ron
    nittaku s-cz nou =480 ron
    andro treiber FO/S ( fost treiber Z ) damien eloi =350 ron
    andro temper tech all+ ( nu se mai fabrica nu se mai gaseste nici extern numai hinoki control 9.6 rev.spin )=350 ron
    preturile sunt FIXE .

    zjk zlc nou=1105 ron
    nittaku s-cz nou=550 ron
    andro treiber nou =400 ron
    andro temper tech all+ = ??
    tenergy 05 max nou = 275 ron


    andro hexer grip sfx pereche noi = 360 ron
    xiom omega VII euro neagra jucata=100 ron
    xiom vega euro df neagra jucata =80 ron
    xiom vega japan pereche putin mai mici vezi foto =100 ron
    joola energy x-tra rosie noua =125 ron


    PRETURI NOI FETE / BUCATA
    andro hexer grip sfx 220 ron
    joola energy x-tra 145 ron

    xiom omega VII euro 272 ron



















































    Ultima editare de Guess Who; 29.feb.2020, 16:53.

  • #2
    Buna seara
    Ma intereseaza fete Tsp ventus spin rosie nouă =110 ron si tsp ventus soft neagra noua =110 ron.
    tel:0740397801

    Comentariu


    • #3
      le trimit cum vreti dvs numai cu plata transport in avans . multumesc .

      - - - Actualizat - - -

      sunt cele din foto postate nu sunt patrate si ne-taiate sunt taiate pe zjk cu 1 mm mai mare

      Comentariu


      • #4
        Imi pare rau ca trebuie sa intervin, dar a da niste informatii false, doar ca sa poti sa-ti vinzi produsele nu este o cale ortodoxa.

        Spun aceasta deoarece doar la 2 produse la care stiam pretul, respectiv :

        TSP Ventus Spin si TSP Ventus Soft, pretul de nou nu este de 170 ron ci 155 ron la d-l Vali de la București , oficial pe TTSPORT.RO.

        Acum polemicele sant inutile, dar sa fim realisti cand vrem sa vindem ceva si sa dam informatii corecte.

        Spor la vanzare !
        TENERGY // LIN Gaoyuan // TENERGY
        TENERGY // VISCARIA // TENERGY

        Comentariu


        • #5
          fata Andro Hexer grip sfx , noua la reprezentanta este 219.9 ron. La dumneavoastra este 225 ... interesanta strategie de marketing
          JOOLA Zelebro
          FH Joola Rhyzer Pro 45
          BH Joola Rhyzer Pro 45

          Comentariu


          • #6
            cand cineva mi-a spus ca acest forum este plin de...raspund pentru cei doi simultan = daca tot sunteti asa de foarte bine cunoscatori trebuia sa mentionati INCEPAND CU DATA DE 00-FEBRUARIE 2020 PRODUSUL A INTRAT IN PROMOTIE CU 5.10 BANI ..........diferenta deloc neglijabila pentru saracul roman deci eu fac o reducere totala conform noului pret de 79.8 ron incercand sa sa sustrag din buzunar in mod fraudulos 10.20 bani in plus total suma de 90 ron FIX si tot in mine aruncati cu rahat . spune domnule ca in VASLUI este viata mai grea decat la București si vi le trimit impreuna cu o lumanare fiindca recunosc am profitat de o moldoveanca ( a fost de comun acord ) ( in scris ) asta doar pentru a nu ma trezi cu acuzatie de viol aici pe forum dar dvs sunteti din Suceava = alta treaba acolo sunt cei bogati micii intreprinzatori sau marii intreprinzatori .....umbla vorba prin popor ca AI BOGATI SUNT MAI CHITROSI DECAT AI SARACI cand vine vorba de bani ...." aoleu muica sa nu ma prinda Veta ca spusei asa ceva " citat din filmul ,,NEA MARIN MILIARDAR ,,

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de Guess Who Vezi post
              dar dvs sunteti din Suceava = alta treaba acolo sunt cei bogati micii intreprinzatori sau marii intreprinzatori .....umbla vorba prin popor ca AI BOGATI SUNT MAI CHITROSI DECAT AI SARACI cand vine vorba de bani ...." aoleu muica sa nu ma prinda Veta ca spusei asa ceva " citat din filmul ,,NEA MARIN MILIARDAR ,,
              la noi aici in Bucovina nu are mare cautare Nea Marin ala al vostru, insa un ilustru ganditor a zis ca odata ce intri in cocina , te mananca porcii. Recunosc, am riscat-am pierdut-ma simt mancat.
              Pe langa ca incerci sa ajungi un bisnitar ordinar ( fetele la care am facut eu pomenire nu sunt la nicio promotie, asta e pretul lor de lista, de 225 ron), mai esti si obraznic cand cineva iti atrage atentia asupra unui pret umflat. Un simplu -nu stiam- sau - am gresit- , era mult mai nimerit decat tot monologul acela
              Ultima editare de Pinzar Alin; 28.feb.2020, 21:06.
              JOOLA Zelebro
              FH Joola Rhyzer Pro 45
              BH Joola Rhyzer Pro 45

              Comentariu


              • #8
                cea mai des folosita expresie este ,, moldovean prost " si nu am inventat-o eu ati auzit brasovean prost sau ardelean prost ???? ...etc parerea mea este ca trebuie sa cunosti omul inainte de a-l cataloga dvs m-ati jignit ( porc bisnitar ordinar ) eu v-am apelat cu domnule si dvs ( VEZI CITATUL TAU ) deci in urma discutiei cu dvs sunteti ,, un moldovean prost ,, si apropo am un cumnat cu 4 frati sta in orasul Brosteni dati-mi adresa dvs sa venim poate o punem de un meci ( de tenis ) .
                Ultima editare de Guess Who; 29.feb.2020, 17:40.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X