Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nelamuriri in legatura cu turneul A de la Bistrița!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nelamuriri in legatura cu turneul A de la Bistrița!

    intrebarea mea este urmatoarea! Cum se va desfasura acest turneu? Mai bine zis cand? Pentru ca in dimineata zilei de 5 Martie .. se desfasoara finalele competitiei nationale de seniori! Cum facem pentru ca acestea se pot termina in jurul orei 14-15 si atunci luand in considerare si timpul necesar pregatirii acestui turneu(cel din cadrul AMATouR) se va incepe in jurul orei 16-17 si cu cat va mai dura acest concurs .. cei care vin de la mare distanta ... cum vor mai ajunge acasa tinand cont de faptul ca a doua zi este luni si multi dintre noi se duc la serviciu sau la facultate! Propunerea mea este sa amanam acest concurs o saptamana .. si sa fie organizat intr-o sambata, care (cred eu) ar fi cea mai buna zi a saptamanii pentru un astfel de concurs!
    Blade: Butterfly Photino
    Fh: Butterfly Tenergy 05
    Bh:Yasaka Rakza 9

    www.lovetodance.ro

  • #2
    Dupa cum am inteles de la Rasvan care a vorbit cu domnul Bozga noi vom putea incepe la orele 14:00 si cu organizarea nu va faceti probleme ca voi fi acolo si eu sunt destul de rapid in cazurile astea........dar totusi e bine sa vorbim cu Rasvan sa stim o treaba sigura. Noi inca nu stim exact nici numarul participantilor din `afara` si nici pe cei din Bistrița dar stim sigur numarul de mese (1, oricum organizatorul competitiei este cel care trebuie sa ia o decizie in acest sens.

    Comentariu


    • #3
      Filo, ai vrut sa scrii 18 mese. nu?
      Lemn : Donic Crisan Titanium
      FH : Donic Sonex JP : rosu
      BH : Donic Sonex : negru
      www.versuri-muzica.tk

      Comentariu


      • #4
        Mai exista o problema deosebit de `problematica`: daca concursul de la Bistrița se face in alta zi pierdem intalnirea cu Adrian Crisan care poate numai in 5 martie, deci ce ne facem fratilor?

        Comentariu


        • #5
          Ar fi mare pacat dar daca nu se poate sigur pe 5...eu zic sa amanam o saptamana.

          Comentariu


          • #6
            Si peste o saptamana, adica 10-12 martie e concurs la Bistrița, Campionatul juniorilor.
            Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
            FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
            BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

            Comentariu


            • #7
              Nu bat 5oo km ca sa-l vad pe Crisan...

              ...Domnilor..noi ii respectam foarte mult pe jucatorii nostrii profi,dar pentru mine personal ma intereseaza desfasurarea competitiei in conditii normale,deci nu-mi convine sa bat 500 km pana la Bistrița...ca sa fiu obosit,dintr-un singur motiv....sa-l vad pe Crisan..Pe mine ma intereseaza..sa particip,sa cma bucur de meciuri,faptul ca intalnesc alte stiluri de joc..nu fiu stresat din cauza timpului.

              El are un singur obiectiv..sa participe si sa castige Campionatul National.Cu o alta ocazie poate vom avea posibilitatea sa-l vedem din nou pe Crisan.N-au intrat zilele in sac.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X