Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Palete

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Palete

    Postez anuntul pentru un amic, paletele sunt ale lui, daca aveti nevoie de informatii suplimentare sau pret mai bun va rog sa il contactati la numarul de telefon 0751 144 201.

    Nu cunosc greutatile lemnelor, paletele sunt asamblate, iar fetele sunt foarte putin jucate, estimez o uzura de maxim 10%.
    De preferat să se vanda paleta completă si nu sunt acceptate schimburi.

    1. Paleta formata din lemn Butterfly Iolite, FL, fluture negru, fețe Tenergy 64 rosu si Tenergy 05 negru - 1500 lei
    2. Paleta formata din lemn Butterfly Cofferlait, FL, fluture negru, fețe Tenergy 64 negru si TSP Ventus Spin rosu - 1400 lei
    3. Paleta formata din lemn Butterfly Ranato, FL, fluture negru, fețe Tenergy 64 negru si Tenergy 05 rosu - 1500 lei
    4. Paleta formata din lemn Butterfly Zhang Jike SZLC, AN, fluture argintiu cu aripi inegale, fețe Tenergy 64 rosu si TSP Suoer Ventus negru - 1900 lei
    5. Paleta formata din lemn Butterfly Kreanga Carbon Tamca ULC, FL, fluture argintiu cu aripi inegale, fețe Tenergy 05 negru si Tenergy 05 rosu - 1400 lei




















  • #2
    Da Tizule telefon la vreun colecționar inrait
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

    Comentariu


    • #3
      Mno, omul ar vrea sa le dea pe bucati, stii si tu de ce... Si, in al doilea rand, toti colectionarii inraiti sunt aici, pe forum.

      Comentariu


      • #4
        BOGDANE, la preturile alea, e dificil tare sa le dea, mai ales in combinație cu fețele... Mna... Părerea mea de 2 bani...

        Trimis de pe al meu Redmi Note 8 Pro folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Stiu, Claudiu, asta i-am spus si eu, dar....

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X