Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Andro Super Core Kinetic OFF

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Andro Super Core Kinetic OFF

    Andro Super Core Kinetic OFF spune timi si mie va rog ce fete ar merge pe acest lemn ????????? ori ce sfat este bine venit!!!!!!!
    Butterfly Viscaria fl
    Butterfly tenergy05

  • #2
    Re: Andro Super Core Kinetic OFF

    Pai depinde ce vrei sa joci!Explica putin si sigur vei fi ajutat!

    Comentariu


    • #3
      Re: Andro Super Core Kinetic OFF

      Stiu pe cineva care foloseste Yasaka Pryde 30 pe ambele parti si se descurca bine.
      Xi En Ting-X828
      Pryde 30
      Calibra LT Sound

      Comentariu


      • #4
        Re: Andro Super Core Kinetic OFF

        E ceva dubios in denumirea lemnului tau, cred ca s-a mai discutat pe forum. Sau e kinetik(cu bilute de carbon in miner)sau e super core, cu cavitate manerului umpluta cu spuma.Ambele... e fizic imposibil. Toata gama ANDRO PLASMA, sau ROXON merge de minune pe orice lemn OFF sau OFF+ de la ANDRO.
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Re: Andro Super Core Kinetic OFF

          Il ajut eu putin pe noul proprietar al acestui lemn,avand in vedere ca eu i l-am vandut.Este vorba despre lemnul Andro Kinetic Off CS Super Core System,asa cum apare si il linkul urmator,in catalogul presports (adaugat pe 12 august 2009).
          http://www.presports.com/andro-kinetic- ... -1546.html
          lemn Dr. Neubauer Barricade DEF
          FH Donic Slice 1.5 mm
          BH TT Master Insider 0.6 mm

          Comentariu


          • #6
            Re: Andro Super Core Kinetic OFF

            Am vazut si eu poza lemnului. Laky are dreptate. Cele doua sisteme nu sunt compatibile si nu pot fi complementare. Doar daca au facut doua camere separate in maner, in una au pus spuma iar in cealalta au pus bile de carbon. Interesant de stiut, daca scuturi manerul si-l ti aproape de ureche, se aude acel sunet de sarpe cu clopotei sau nu?
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              Re: Andro Super Core Kinetic OFF

              Postat în original de raulv
              Andro Super Core Kinetic OFF spune timi si mie va rog ce fete ar merge pe acest lemn ????????? ori ce sfat este bine venit!!!!!!!
              dragi mei eu jok atac dar am nevoie si de ceva resurse de aparare!!!!! ori cum multumesc de sfaturi deocamndata sinteti de treaba !!!!!!! si apropo asa scrie pe lemn asa am scris si eu si pe sait tot asa scrie!!!!!!!!!
              Butterfly Viscaria fl
              Butterfly tenergy05

              Comentariu


              • #8
                Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                De aceia am si intrebat ce se aude (daca se aude) in maner. Ca sa-mi dau seama ce sistem este cu adevarat. In rest, fetele sunt mai mult in functie de jocul fiecaruia, decat ce fete poate "primi" lemnul. Cel mai bine este sa ne spuneti cu ce a-ti jucat pana acum (ce fete pe ce lemn), si ce anume doriti in plus, ca sa va putem spune ce fete vi s-ar potrivi mai bine, pt noul lemn achizitionat.
                Lemn- Bty Viscaria
                FH - TENERGY 05
                BH - TENERGY 80

                Comentariu


                • #9
                  Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                  Cauta doua fete pips-in, cat mai ieftine, la mana a doua, care sa se potriveasca dupa dimensiunile lemnului tau, lipestele o data la doua saptamani - cel mai des, si joaca cu ele cel putin vreo 15-20 de ore. Dupa ce treci de perioada asta de acomodare vezi ce iti mai trebuie, un pic de viteza, mai mult control, sau poate doar mai mult antrenament.
                  Crede-ma e cel mai bun sfat, in a alege fetele pentru o paleta !
                  Blade : Nitakku Septear (OFF)
                  FH>Joola Express Two
                  BH>Butterfly Speedy PO

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                    Mi se pare ca asta e lemnul lui Suss care are Tenergy pe el.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                      Postat în original de teodorus29
                      Mi se pare ca asta e lemnul lui Suss care are Tenergy pe el.
                      sigur? nu am stiut !
                      Butterfly Viscaria fl
                      Butterfly tenergy05

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                        Postat în original de sfinxu
                        Cauta doua fete pips-in, cat mai ieftine, la mana a doua, care sa se potriveasca dupa dimensiunile lemnului tau, lipestele o data la doua saptamani - cel mai des, si joaca cu ele cel putin vreo 15-20 de ore. Dupa ce treci de perioada asta de acomodare vezi ce iti mai trebuie, un pic de viteza, mai mult control, sau poate doar mai mult antrenament.
                        Crede-ma e cel mai bun sfat, in a alege fetele pentru o paleta !
                        multumesc de sfat cred ca este cel mai bun!!!
                        Butterfly Viscaria fl
                        Butterfly tenergy05

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                          Postat în original de VISCO
                          De aceia am si intrebat ce se aude (daca se aude) in maner. Ca sa-mi dau seama ce sistem este cu adevarat. In rest, fetele sunt mai mult in functie de jocul fiecaruia, decat ce fete poate "primi" lemnul. Cel mai bine este sa ne spuneti cu ce a-ti jucat pana acum (ce fete pe ce lemn), si ce anume doriti in plus, ca sa va putem spune ce fete vi s-ar potrivi mai bine, pt noul lemn achizitionat.
                          sti care ste nelamurirea visco acesta este un lemn cu priza tok!!!!!!!!! sar pute sa fi facut o combinatie altfel nu vad logica pentru care scrie pe paleta!!!!!!!!!
                          Butterfly Viscaria fl
                          Butterfly tenergy05

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                            Da , am vazut. Nu conteaza, lemnele se fac cu mai multe variante de priza, inclusiv "toc". Sistemul din maner nu se schimba cu nimic.
                            Lemn- Bty Viscaria
                            FH - TENERGY 05
                            BH - TENERGY 80

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                              da visco se aude acel sunet de bile si atunci care este ideia cu spuma?
                              Butterfly Viscaria fl
                              Butterfly tenergy05

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Andro Super Core Kinetic OFF

                                Atunci inseamna ca lemnul contine tehnologia "KINETIC", iar "SUPER CORE" a fost pus ca sa "umfle" denumirea.
                                Lemn- Bty Viscaria
                                FH - TENERGY 05
                                BH - TENERGY 80

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X