Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vând Butterfly Jun Mizutani super ZLC model 2019 cu fețe dignics 05

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Vând Butterfly Jun Mizutani super ZLC model 2019 cu fețe dignics 05

    Vând Butterfly Jun Mizutani super ZLC model 2019 cu fețe dignics 05, in stare impecabila achizitionat in oct. 2019 , preț 2000 lei Tel. 0740706092 , rog seriozitate









  • #2
    Postat în original de Eslex Vezi post
    Vând Butterfly Jun Mizutani super ZLC model 2019 cu fețe dignics 05, in stare impecabila achizitionat in oct. 2019 , preț 2000 lei Tel. 0740706092 , rog seriozitate











    Salut, bun venit pe forum,,, daca vrei sa vinzi mai usor urmeaza safatul meu,,,, imi pare rau, nu se vad mai nimic in pozele tale din anunt, tu vezi ceva?... pozele trebuie facute acum sa vedem cum arata fetele cat de uzate sunt....?... nu se vede nimic ti-am adaugat 2 poze sa vezi cum trebuie sa fie asa vede toata lumea ce vinzi mai ales la banii care vrei pe paleta este chiar obligatoriu ,,,, ca ideie uni au facut poze cand au cumparat paleta au jucat cu ea intre timp si nu arata ca si in poze, era foarte uzate... Vanzare!


    ,,,
    ,,, ati place cum se vede?... asa trebuie sa fie si la tine....

    Ultima editare de leo33; 25.feb.2020, 20:36.

    Comentariu


    • #3
      Mie mi se vad pozele cum trebuie, se deschid si se fac mari, de asemenea scrie clar cand a fost achizitionata paleta, uzura este minima.Fețele au fost tăiate cu aparat nu arata ca în pozele postate de tine, mersi.PS Imi pare rău la cum iți arată paleta. Paleta mea nu așa arata, in concluzie nu imi plac pozele postate de tine.
      Ultima editare de Eslex; 25.feb.2020, 22:23.

      Comentariu


      • #4
        Aici nu este vb de cum a taiat Leo fetele ci de claritatea pozelor!va obliga regulamentul sa puneti poze cat mai clare!sa se vada cat mai clara paleta!in poze dvs nu se distinge nimic!asa o sa puteti vinde mai repede paleta!spor la vanzare!

        Trimis de pe al meu SM-J600FN folosind Tapatalk
        tb alc t05/t05 fx

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X