Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Un sfat pentru achizitionarea unei palete pro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un sfat pentru achizitionarea unei palete pro

    Salut spuneti-mi si mie va rog o paleta asamblata dirtect din fabrica pentru competitii . Sa fie pentru atac . Eu am momentan un Butterfly mIchael Maze Platin si asi vrea o noua paleta asamblata spunetimi va rog care este cea mai buna . Va multumesc

  • #2
    Re: Un sfat pentru achizitionarea unei palete pro

    MAI EXISTA CEL PUTIN 5 TOPICURI LA FEL CA ACESTA IN CARE INCEPATORI INTREABA CE PALETA DIN METRO(SELGROS,REAL,ETC) E MAI BUNA?
    Ei bine toate sunt"praf"!Nu mai dati banii pe chestii deacelea!Toate sunt hobby si sunt facute pentru copii care joaca in parcuri!ACELEA NU SUNT PALETE PRO!
    Sunt multi aicea pe forum care vand palete noi(Lemn + fete) la preturi mici!
    TIBI - 0728747067
    VALI GTI - 0722468288 sau 0748468288 sau http://s221.photobucket.com/albums/dd222/valigti/
    Sper sa gasesti setupul potrivit pentru tine!

    Comentariu


    • #3
      Re: Un sfat pentru achizitionarea unei palete pro

      poti sa-ti alegi si de aici lemne si fete: http://sportcom.ro/produse/23,.html
      montajul paletei + banda lemn gratuit
      www.sportcom.ro - magazin online de articole Butterfly si nu numai

      Comentariu


      • #4
        Re: Un sfat pentru achizitionarea unei palete pro

        sau daca vrei una second, iti pot oferi paleta mea M.Maze off si fetele sriver fx (una rosie si una neagra), am jucat cu ea 4 luni, combinatia asta daca o iei noua ar fi 280 roni (lemnul maze) plus 180 roni fetele sriver fx deci 460, insa pretul cerut de mine pt ca e second, jucata, e 300 roni.
        daca ti se pare atractiv sau vrei detalii as putea face niste poze.
        E foarte buna, rapida, usoara iar fetele sunt bune, cea rosie e putin acatata la margine, fiind incepator, de un an joc mai mult, am lovit-o de masa incercand sa scot niste mingi taiate.
        mentionez ca vreau sa o vand, deoarece cum am mai avansat as lua una mai scumpa de vreo 600 roni sau mai mult, ceva mai rapida.
        Blade: BUTTERFLY ZHANG JIKE SUPER ZLC
        FH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1
        BH: BUTTERFLY BRYCE HIGHSPEED 2.1

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X