Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bat 500 km sa joc la Bistrița nu sa-l vad pe Crisan

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bat 500 km sa joc la Bistrița nu sa-l vad pe Crisan

    Daca tot fac o cheltuiala..pana la Bistrița si conduc 500 km noi ca amatiori am dori sa jucam..nu sa-l privim pe Crisan...nu va suparati..
    Deci hotarati..ne organizam sa jucam...sau sa privim..??
    Pe Crisan cu siguranta mai avem ocazia sa-l vedem...

  • #2
    ei na..........doar nu crezi ca daca o sa mergi in alta zi o sa-ti lase sala toata ziulica..........oricum dupa experienta mea un concurs de amatori tine cam 5-6 ore ca cam atat ne tin picioarele, deci daca concursul incepe la 14:00 avem timp sa-l terminam in asa fel incat sa nu depasim ora 19:00.

    Totusi eu zic sa-l asteptam pe Rasvan cu detalii si precizarile de rigoare si abia atunci sa ne pronuntam, daca sa-l lasam pe 5 sau sa-l decalam. Ma mira intarzierea cu care va-ti facut publice nemultumirile legate de acest turneu mai ales ca data si conditiile de desfasurare au fost anuntate cu mult timp in urma.

    Eu am propus de asemenea ca acest turneu sa se faca cu inscriere prealabila si datorita faptului ca voi fi prezent in Bistrița mai devreme deci imediat ce turneul de legitimati este gata vom putea noi sa incepem turneul nostru.
    Probabil ca toti sau majoritatea jucatorilor participanti vor fi inscrisi in circuit la data respectiva deci repartizarea grupelor nu va fi o problema deosebita pentru organizatori.

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X