Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B in București 26.02.2006

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu B in București 26.02.2006

    Impreuna cu Eugen, voi incerca sa organizez un turneu B in București in data de 26 februarie! Imi cer scuze pentru intarzierea cu care am afisat acest topic, dar vom vedea la fata locului daca se va organiza sau nu concursul! Propun ca inscrierile sa se faca pe loc, iar turneul se va organiza numai daca vor fi un numar minim de 10 participanti (cred ca se vor aduna)! De asemenea, turneul va fii cu capi de serie .. si in functie de numarul participantilor vom stabili cum se va juca!

    Se pot face inscrieri si aicea pe forum inclusiv maine dimineata ... pana la ora 8 AM cand voi pleca inspre IDM ... locul in care se va desfasura acest concurs!
    Inscrierile se vor face la fata locului pana la ora 9:30, moment in care se vor inchide casele ... se va face un calcul se vor aranja grupele ... deoarece vor fi minim 2 grupe, iar la ora 10:00 vom incepe concursul!
    Blade: Butterfly Photino
    Fh: Butterfly Tenergy 05
    Bh:Yasaka Rakza 9

    www.lovetodance.ro

  • #2
    Brusc va hatararati!!!!
    este foarte bine ca se organizeaza cat mai multe turnee B ca sa mai prindem ceva experienta competitionala ca din pacate nu prea avem!!!!

    Comentariu


    • #3
      Anuntul e cam tarziu dar sper sa vina lumea. !!!!!!! Intr-adevar....n-ar fi rau sa mai acumulam niste experienta de joc

      Comentariu


      • #4
        Eu vin, deci ma puteti considera inscris.
        Blade: Butterfly Cofferlait FL or Viscaria
        FH: Sriver G2 FX 2.1 - red
        BH: Sriver G2 FX 2.1 - black

        Comentariu


        • #5
          Si eu ma inscriu !

          Comentariu


          • #6
            salut,
            ne inscriem si noi:
            bogdan trifu si marius popa

            si o intrebare, daca se poate?....

            am o prietena care ar dori sa joace,...... se pot inscrie si fete??

            Comentariu


            • #7
              Logic ca se pot inscrie si fete ! Daca ar fi minim 4....ar putea face si o grupa satelit....sa se determine cea mai buna fata.

              Comentariu


              • #8
                m-am inscris si eu, maestre. Costin Cavasi

                Comentariu


                • #9
                  s-a terminat si concursul asta! Ca de obicei au fost niste meciuri foarte disputate. Voi scrie rezultatele direct acuma ... deoarece inca sunt adormit ... si nu pot sa ma gandesc acum la cum sa pun detaliile concursului! Oricum ... am fost 15 participanti .. ne-am organizat in doua grupe ... una de 7 si una de 8 .. din care s-au calificat in felul urmator: Primii 2 din fiecare grupa s-au calificat pentru turneul final 1-4 .. iar cei care s-au clasificat pe locurile 3 si 4 in grupa .. s-au calificat pentru turneul pentru locurile 5-8 Rezultatele au fost:
                  1. Bodeanu Mihai(bebe)
                  2. Bodeanu Dan(dan2)
                  3. Trifu Bogdan
                  4. Angelescu Mihai
                  5-6. Angelescu Dan
                  5-6. Dona Eugen(eugen)
                  7-8 Cavasi Costin(costinc)
                  7-8 Cetateanu Daniel
                  Blade: Butterfly Photino
                  Fh: Butterfly Tenergy 05
                  Bh:Yasaka Rakza 9

                  www.lovetodance.ro

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X