Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Promovare tenis de masa...

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Promovare tenis de masa...

    Din pacate , am stat o zi intrega pe net si nu am reusit sa aflu unde as putea sa-mi duc copilul sa "faca" tenis de masă. Cred ca ar trebui sa aveti si aceasta preocupare daca nu vreti sa se vorbesca de "ping-pong" decat din amintiri. Incercati sa centralizati cluburile si salile unde se poate juca, pe orase, respectiv pe sectoare pentru București. Cred ca un parteneriat intre site-ul dvs si cateva site-uri dedicate copiilor(de genul "clopotel.ro"), ar apropia mult mai mult copii de acest sport si i-ar mai alunga din fata calculatorului. Unul dintre avantajele acestui sport este si faptul ca-l poti juca in orice perioada a anului... multumesc

  • #2
    promovarea tenisului de masa

    Pe vremea mea la fiecare cinci blocuri era cate o masa de beton la care se statea la rand pentru a putea juca. De multe jucam cocotati pe doua caramizi ca sa scapam de noroiul din jurul mesei, framintat de picioarele noastre.Ce Butterfly,Joola sau Stiga! Era la moda traforajul, si daca gaseai si o bucata de burete erai facut! Muream daca nu ajungeam sa jucam cel putin odata pe zi. Toate acestea se intimplau prin 70-71.O tempora! Acum mesele au disparut iar consiliile locale nu prea dau semn ca ar vrea sa faca ceva in acest sens.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #3
      In Balan, primaria a amenajat mese de beton pentru copii.

      Comentariu


      • #4
        De ce cand primesc un raspuns la mesaj nu sunt anuntat prin email?La inscriere am bifat casuta corespunzatoare optiunii.Va multumesc.

        Comentariu


        • #5
          exista un checkbox (bifa) in fiecare mesaj care se cheama "Anun?a-m? când apare un râspuns"
          de cate ori postezi un mesaj ar trebui sa marchezi asta ca sa primesc notificari pe mail (si evident sa ai adresa scrisa corect in profilul tau)

          Comentariu


          • #6
            merge avertizarea cu email. stiu ca la mine se pune implicit activ si chiar imi mai apar email-uri , ca uit sa o scot, deci vezi cand scrii un mesaj in josul paginii e un checkbox
            In me the WishMaster
            Blade : 729
            FH : Donic Coppa
            BH : Donic Coppa

            Comentariu


            • #7
              de ce?

              la noi fotbalul este tot!nu vedem daca fetele sunt in semifinala la handbal la un CM,nu stim pe ce loc s-a clasat nationala de polo la un CM,de volei sa nu mai vorbim,asadar ce sa mai spunem despre TENIS DE MASA?cine a auzit de mihalea steff sau otilia badescu?sa ridice mana care a auzit! din pacate acest sport frumos incetul cu incetul dispare,spre dezamagirea mea,care nu pot trai fara el unii spun ca este plictisitor!da?cati ati jucat o ora de tenis de masă,si dupa ora aia abia mai stateati in picioare?atunci cand veti simnti asa ceva,insamna ca ati jcat pin-pong.pana atunci,sigur ca este plictisitor!!!
              csabi

              Comentariu


              • #8
                Re: Promovare tenis de masă...

                DIN PACATE ASA ESTE PRACTICAREA TENISULUI DE MASA PT COPII ESTE DIN CE IN CE MAI GREOAIE!!!!!!DAR NOI TE ASTEPTAM LA LUPENI UNDE COPILUL TAU ALATURI DE COPII DE LA COMEXIM SE POT PREGATI CU ANTRENORUL EMERIT VASILE FODORAN!!!!!!!!!!!!!!!

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X