Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Contramandare Turneu Bistrița

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Contramandare Turneu Bistrița

    Avand in vedere multele rezerve cu privire la timpul alocat turneului de la Bistrița am propus lui Rasvan organizatorul local sa faca schimb de data cu turneul de la București mai ales ca inca nu se stie daca Campionatul la legitimati este televizat sau nu. Daca va fi televizat timpul si numarul de mese se va reduce la jumatate asa ca cea mai buna varianta ar fi ca turneul de la București de pe 12 sa fie A caz in care turneul A de la Bistrița va fi in iunie sau iulie.

    Astept urgent urgent parerile voastre pana luni inclusiv.

  • #2
    Pare o solutie prudenta sa nu ne aruncam cu ochii inchisi spre Bistrița. Singura mea nelamurire este de ce nu a intrat razvan pe forum sa ne anunte clar intentiile sale.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de elefantel_roz
      Pare o solutie prudenta sa nu ne aruncam cu ochii inchisi spre Bistrița. Singura mea nelamurire este de ce nu a intrat razvan pe forum sa ne anunte clar intentiile sale.
      El intra si stie care sunt problemele noastre, dar nu stia nimic sigur sa ne spuna nici astazi si eu i-am propus acesta solutie ca o avem la indemana si e mai sigura.
      S-ar putea ca sa se faca conferinta de presa dupa turneu s-ar putea televiza inca nu se stie si ca sa nu contramandam cu o zi doua inainte am zis ca asta e cea mai buna varianta. Din experienta mea pot sa zic ca un turneu organizat dupa sistemul nostru se termina cam in 5 ore daca sunt per masa 5-6 jucatori deci la 18 mese nu am fi avut nici o problema mai ales ca la Bistrița vor fi cam 50-60 de participanti deci cam 3 per masa si s-ar fi terminat pana la 19:00 chiar daca am fi inceput la 15:00.
      O sa-l facem la Bistrița cand vom avea sala la dispozitie cu totul si ma gandesc sa facem acolo avand in vedere numarul de mese turneul pe echipe si cel de dublu ca dupa cum am calculat nu prea avem alta sala de dimensiunea asta la dispozitie.

      Bineinteles ca asta mai ramane de vazut.

      Comentariu


      • #4
        mai...18 mese ca 18 mese...dar la nationale or sa fie doar 8 mese....atatea raman in sala din cate am inteles eu, pentru ca seniorii au nevoie de spatiu. E destul de incurcata treaba....asa ca mai bine mergem la sigur...

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X