Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

    Stimati colegi Amaturisti,
    In urma dezbaterilor prelungite privind viitorul Amatur a reiesit ca nevoie esentiala, nevoia de finantare si de sprijin financiar pentru viitoarea Asociatie nationala. Astfel, pana la constituirea Asociatiei nationale Amatur, am hotarat, de comun acord cu dl. Bodeanu, ca Asociatia Club Arena 08 Topoloveni sa sprijine acest demers. Am deschis un cont nou pentru Asociatia Club Arena 08 la BCR, cont care este destinat integral strangerii de fonduri si sponsorizari pentru Amatur:
    RO22 RNCB 0784 1124 5320 0001
    In prima faza este necesar sa strangem fonduri pentru Campionatul National de la Valenii de Munte si in acest sens eu am facut deja un prim pas la ultimul turneu de la Topoloveni, dar inca nu l-am prezentat si pe Forum. Dar profit de acest prilej si il prezint:
    Am confectionat un numar de 25 de tricouri (vezi pozele) pe care le-am inscriptionat cu sigla AMATUR si pe care le donez catre Amatur. Tricourile sunt scoase la vanzare la pretul de 35 ron/bucata si deja am vandut 3 la ultimul turneu de la Topoloveni. Astfel, avem un prim fond de 105 RON la dispozitia Amatur, bani care ii voi depune in contul de care aminteam mai sus. In masura in care fiecare dintre dv. aveti posibilitatea de a obtine sponsorizari sau de a aduce un aport la dezvoltarea Asociatiei Amatur sunteti liberi sa o faceti. Voi prezenta lunar extrasul de cont pentru a se vedea clar sursa si destinatia banilor.
    De asemenea, pentru cei care doresc sa achizitioneze tricouri Amatur va rog sa ma contactati pe mp, telefonic sau pe e-mail.
    Va multumesc!
    www.clubarena08.ro

  • #2
    Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

    "timpul vorbelor a trecut,urmeaza faptele !"

    Comentariu


    • #3
      Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

      o idee f.buna, dar pana la infiintarea Asociatiei nationale Amatur cat timp mai este? Sau mai precis: Ce lipseste?
      Blade-Darker speed 90
      Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
      Bh- Testing

      Comentariu


      • #4
        Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

        Pentru ca am primit intrebari referitoare la tricouri fac precizarea ca ele sunt din bumbac 100% si sunt tricouri tip polo cu 2 nasturei. Am disponibile masuri de la M la XXL.
        Despre calitatea tricourilor as avea rugamintea ca Bogdan Trifu sau Cristi Cionoiu sa spuna in ce masura au fost multumiti de aceste tricouri (cei 2 colegi se numara printre castigatorii tombolei de la ultimul turneu de la Topoloveni unde premiile au constat in 5 tricouri Amatur).
        Si inca o precizare importanta: conceptul si realizarea siglei se datoreaza 100% d-lui Dan Bodeanu caruia ii multumesc pentru punerea la dispozitie a conceptului grafic !
        www.clubarena08.ro

        Comentariu


        • #5
          Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

          Postat în original de Dado.daniel
          o idee f.buna, dar pana la infiintarea Asociatiei nationale Amatur cat timp mai este? Sau mai precis: Ce lipseste?
          Avem probleme cu sistemul circulator: timp de coagulare mare! Poate d-nii doctori din Amatur au medicamentul si ni-l prescriu pe reteta!
          www.clubarena08.ro

          Comentariu


          • #6
            Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

            Postat în original de sorin167
            Postat în original de Dado.daniel
            o idee f.buna, dar pana la infiintarea Asociatiei nationale Amatur cat timp mai este? Sau mai precis: Ce lipseste?
            Avem probleme cu sistemul circulator: timp de coagulare mare! Poate d-nii doctori din Amatur au medicamentul si ni-l prescriu pe reteta!
            imi cer scuze ca am intrebat!
            Blade-Darker speed 90
            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
            Bh- Testing

            Comentariu


            • #7
              Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

              Postat în original de sorin167
              Postat în original de Dado.daniel
              o idee f.buna, dar pana la infiintarea Asociatiei nationale Amatur cat timp mai este? Sau mai precis: Ce lipseste?
              Avem probleme cu sistemul circulator: timp de coagulare mare! Poate d-nii doctori din Amatur au medicamentul si ni-l prescriu pe reteta!
              Ce lipseste? Simplu-RETETA.Daca ar fi sa tratam coagularea mare din punct de vedere medical,atunci rezolvarea este foarte simpla,remediul este ACENOCOUMAROLUL compensat 90%(TROMBOSTOPUL sau SINTROMUL),dar se pare ca boala este mult mai grava si necesita resuscitare financiara din partea noastra ,a tuturor amaturistilor.Un prim pas a fost facut,mic ,dar este un inceput.Te rog sa aduci cat mai multe tricouri de toate marimile si daca se poate de mai multe culori la turneul de la VALENII DE MUNTE,cu siguranta se vor gasi jucatori sa le cumpere printre care ma voi numara si eu.Tot acolo mai putem aprofunda aceasta problema ,gasi si alte solutii alternative,poate vor veni si alte propuneri etc.Cei 105 ron este un inceput mic,dar promitator.Stimati amaturisti,hai sa ne implicam in mod concret in realizarea acestui deziderat,doar este in folosul nostru,al tuturor.Hai cu mult CURAJ.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • #8
                Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                si de la Curtea de Argeș, de ieri seara este trimisa o anumita suma in cont...si inca "mai e timp a pagubi"...
                Rog pe cei din Curtea de Argeș sa ma contacteze pentru a face comun acest sprijin de care
                sunt convins ca il dorim !

                Comentariu


                • #9
                  Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                  propun sa se scrie si pe fața tricoului , un amatur mai mic sau...ceva...
                  Blade: SCHLAGER CARBON OF+
                  FH: Tenergy 05 FX
                  BH: Tenergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur


                    Un prim extras de cont in care se vede ca ne-am mobilizat deja!
                    Multumesc domnilor Vali Suta - Curtea de Argeș, Adrian Gorum - Topoloveni, Dragomir Paulica - Galați.
                    Pentru Vasile Ursulean: o sa studiez cat ne costa sa punem sigla mai mica si in piept.
                    www.clubarena08.ro

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                      Referitor la tricouri: sunt frumoase, de buna calitate, cred ca sunt si rezistente (nu l-am folosit destul pe al meu ). Le recomand cu placere, mai ales ca pretul este unul foarte bun.
                      Cu prima ocazie imi mai cumpar vreo 3 - sa am. Sorin - vb pe MP.
                      Poate ca nu e o idee rea sa aiba o sigla mica si pe piept, chiar si cu o mica modificare de pret.
                      Blog de tenis de masă

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                        exista internet banking!
                        TB ALC/05FX

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: Apoteoza unei donatii...

                          Postat în original de Dragomir Paul
                          In primul rind ma voi referi strict la Sorin ...
                          Breeee !!!
                          Specifica si matale in cadrul anuntului primordial ca depunerile se pot efectua numai in cadrul sucursalelor bancii BCR.
                          Una la mina. Apoi toate vor fi mult mai usoare.
                          Domn' Paulica, cateodata lucrurile legate de sistemul bancar mie mi se par foarte firesti si uit sa fac anumite precizari. Altfel eu am specificat ca respectivul cont este deschis la BCR. Imi cer scuze pentru situatia creata.
                          O sa discut la fabrica unde facem tricourile si o sa vad ce se poate face sa punem si o sigla mica pe piept si sa facem mai multe nuante de culoare.
                          www.clubarena08.ro

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                            Postat în original de Dragomir Paul
                            Sorin sa stii ca am uitat sa fac mentiunea ca " acest articol trebuie considerat un pamflet "...
                            In rest numai de bine ...
                            mare pisicher acest ,, pirat "

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                              Stie careva pe unde se ascunde D-nul Botirca ca-i trimit mp-uri si e-mail da nu primesc raspuns

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                Postat în original de grasomega
                                Referitor la tricouri: sunt frumoase, de buna calitate, cred ca sunt si rezistente (nu l-am folosit destul pe al meu ). Le recomand cu placere, mai ales ca pretul este unul foarte bun.
                                Cu prima ocazie imi mai cumpar vreo 3 - sa am. Sorin - vb pe MP.
                                Poate ca nu e o idee rea sa aiba o sigla mica si pe piept, chiar si cu o mica modificare de pret.
                                Cristi, sigur nu esti director de vanzari pe undeva? Bine, m-ai convins, iau si eu 2 tricouri AmaTUR, unul XXL (sau ce marime ai tu) si unul pt ceva lung ca o prajina (fiul meu, la juma' din tonajul meu ) Si sunt convins ca vor mai fi doritori, macar sa ajute miscarea ...
                                Iulian Toma

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                  Daca banii se duc in AMATuR, vreau si eu - deocamdata - un tricou, Sorine. Ca sa nu ne mai complicam cu viramente, banii ti-i dau personal la Valeni, cand voi lua si tricoul, daca e O.K. si pt tine.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                    As prefera ca cei care vin la Valeni sa consulte marfa si sa ia tricourile acolo. Este mai usor si pentru mine cu posta.
                                    Pt Vlad: ti-am raspuns pe privat. Am avut niste probleme 2 zile si nu am accesat net-ul. Tricoul pleaca maine prin posta. La fel si pentru ceilalti cu care am vorbit pe MP.
                                    www.clubarena08.ro

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                      V-am mai trimis un mesaj privat, domnule Botirca

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                        Postat în original de sorin167
                                        As prefera ca cei care vin la Valeni sa consulte marfa si sa ia tricourile acolo. Este mai usor si pentru mine cu posta.
                                        Pt Vlad: ti-am raspuns pe privat. Am avut niste probleme 2 zile si nu am accesat net-ul. Tricoul pleaca maine prin posta. La fel si pentru ceilalti cu care am vorbit pe MP.
                                        Sorine, probabil ca nimeni nu ia tricourile pt calitatea lor ( de care, insa, nu ma indoiesc ), cat pt faptul ca vrem sa contribuim prin asta - nesemnificativ, e drept - la organizarea unui/unor concursuri AMATuR... Eu, cel putin, nu trebuie sa consult "marfa". Cat priveste partea cu posta, aia este - intr-adevar - altceva.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Re: Sprijin pentru debutul Asociatiei Nationale Amatur

                                          Inca un coleg de-al nostru (doreste sa ramana anonim) a sponsorizat cu 100 lei Amatur. In acest moment s-au strans 765 RON, bani care vor fi folositi pentru organizarea Turneului de la Chiajna!
                                          www.clubarena08.ro

                                          Comentariu

                                          Who has read this thread:
                                          Procesare...
                                          X